Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Par lieko nāk infa no slimnīcas. Manipulāciju efektivitāte samazinās. Man pašam liekais, tā kā nevienu mācīt dzīvot netaisos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , binary teica:

Nu pag, ja riska grupā esošais nevēlas vakcinēties, tad kāds man, tev vai kāda bērnam ar to sakars?

Ja tu, tavi bērni dzīvo uz salas, un nepiedalās vīrusu izplatīšanā, jaunu mutāciju radīšanā un citu aplipināšanā, uz priekšu - pilnas tiesības nevakcinēties.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pamuļķi. Vakcinējas tieši tāpēc, lai jaunas mutācijas neveidotos.

Un beidz likt savus pretīgi zviedzīgos smaidiņus galā. 
Te neviens sen par to nesmejas, bet tev tas liekas ļoti smieklīgi. Bet nu nav jau brīnums...

  • Patīk 7
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Vakcinējas tieši tāpēc, lai jaunas mutācijas neveidotos.

Neizplati dezinformāciju!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Moderi, jums ir kādam olas šo pamuļķi neitralizēt, vai tomēr nav?

Vai jūs joprojām atbalstat, kad šādi indivīdi nodarbojas ar kaitniecību?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Neizplati dezinformāciju!

Nevar būt ka tev argumentēti argumenti beidzās, kā jāsāk nodarboties ar melošanu!? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

nodarbojas ar kaitniecību

Tad kur ir kaitniecība? Jeb atkal - tukši vārdi, neies jau meklēt...

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

Bet, kad esi vakcinēsies, tad gan ir "pilnas tiesības"

A vot tā jau ir klaja dezinformācija un melošana.

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

vīrusu izplatīšanu, jaunu mutāciju veidošanu un citu aplipināšanu

:sarkasms:

Cik smieklīgi skatīties, ka nevakcinētie beigās vaino vakcinētos par vīrusa izplatīšanu. 

Kjipa paši pieprasa atpakaļ "normālu dzīvi", bet vaino tos, kas dzīvo to "normālo dzīvi" 

 

Tad ko jūs īsti gribat? Ierobežojumus vai brīvību? Un kjipa nevakcinētie neaplipinaas nevienu? 

 

Gan jau "neesi redzējis" pētījumus, kas parāda, ka vakcinētie mazāk aplipina 

Link to comment
Share on other sites

Ja jau gribēji parunāt par klajiem meliem... Lūk šie gan ir klaji meli:

Pirms 51 minūtēm , androidz teica:

Ja tu, tavi bērni dzīvo uz salas, un nepiedalās vīrusu izplatīšanā, jaunu mutāciju radīšanā un citu aplipināšanā, uz priekšu - pilnas tiesības nevakcinēties.

Patlaban pilnas tiesības ir nevakcinēties jebkuram, neatkarīgi no tevis uzskaitīties apstākļiem.

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , marrtins teica:

Izlasi līdz galam - tas bija jautājums tev.

Sofismā es tevi nepārspēšu, pat nemēģināšu.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Patlaban pilnas tiesības ir nevakcinēties jebkuram

Tā ir. Neko nepareizu neuzrakstīji.

Tiesību daudz, visādu...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Cik smieklīgi skatīties, ka nevakcinētie beigās vaino vakcinētos par vīrusa izplatīšanu. 

Es nevainoju nevienu, to tu esi piedomājis klāt. Toties vakcinētie vaino nevakcinētos vīrusa izplatīšanā, lai gan paši arī to izplata.

 

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Gan jau "neesi redzējis" pētījumus, kas parāda, ka vakcinētie mazāk aplipina 

Esmu redzējis, ka dažas dienas vienāds viral load (spēja aplipināt), pēcāk vakcinētiem samazinās. Un, lai arī kā tu definē mazāk, tas nav neaplipina. Apvienojot ar brīvu burzmēšanos (ko, kā izskatās, tagad atceļ) nekāds diži mazāk tur nesanāktu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ai, nu sanāk, ka šitie tad runā muļķības :(

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02183-8/fulltext

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Es nevainoju nevienu, to tu esi piedomājis klāt. Toties vakcinētie vaino nevakcinētos vīrusa izplatīšanā, lai gan paši arī to izplata.

Īstenībā man ir ideja kā šo visu atrisināt. Es varu aptauju šeit uzrīkot, vai tu esi jobnuts antivakseris citu prāt vai nē. Ja vairums piekritīs, tu sāksi domāt, ka kkas nav īsti riktīgi tomēr? 

Bet tā, turpini, pēdējā dienas tu lieliski parādi sevi, ka es domāju nevienam nav šaubas vairs īsti :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

@marrtins Man vairāk interesēja cits aspekts par iepriekš līdz galam neizrunāto tēmu par tiem mediķiem bezdarbniekiem, kuri lielā skaitā beiguši dažādas izglītības iestādes, bet strādā citās nozarēs. Iepriekš izteici apgalvojumus, ka medicīnas sistēmā palielinot finansējumu, it sevišķi algas, tiks īsā periodā piesaistīts liels skaits nepieciešamo speciālistu. Gribētos kādu pamatojumu šādam viedoklim atrast. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Ja vairums piekritīs, tu sāksi domāt, ka kkas nav īsti riktīgi tomēr? 

Nesāks, traki ir visi pārējie.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

@marrtins Man vairāk interesēja cits aspekts par iepriekš līdz galam neizrunāto tēmu par tiem mediķiem bezdarbniekiem, kuri lielā skaitā beiguši dažādas izglītības iestādes, bet strādā citās nozarēs. Iepriekš izteici apgalvojumus, ka medicīnas sistēmā palielinot finansējumu, it sevišķi algas, tiks īsā periodā piesaistīts liels skaits nepieciešamo speciālistu. Gribētos kādu pamatojumu šādam viedoklim atrast. 

Vienbrīd jau diskutēja, ka pieprasītajās nozarēs vajagot ieviest prasību, ka 2 gadi pēc skolas absolvēšanas jānostrādā izvēlētajā profesijā. Vai tas tā būtu pareizi - grūti spriest. Tad mediķus un skolotājus varēs ar uguni meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Es varu aptauju šeit uzrīkot, vai tu esi jobnuts antivakseris citu prāt vai nē. Ja vairums piekritīs, tu sāksi domāt, ka kkas nav īsti riktīgi tomēr? 

Vairuma aktīvo biedru viedoklis par mani man ir skaidrs. Vai tas mani kā ietekmē - nē. Vai tas ietekmēs pēc aptaujas - nē. Principā varat arī banot, ja reiz mans viedoklis ir tik sidri nospiedošs, ka nav spēka ne nelasīt, ne arī nelasīt (uzspiest ignore). Priecīgs nebūšu, bet baisi bēdīgs - arī nē. Tomēr te savā ziņā ir forši - nav tās burzmas, kas citos soc. tīklos, kurus šā iemesla dēļ arī nelietoju un ar vasiļevsku utml. daiļradi bez jūsu palīdzības nebūtu iepazinies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Nav iemesla neitralizēt. Esmu moderis, bet te ir atšķirīgs viedoklis un mēs neesam Ziemeļkorejā. Samierinies. ;)

Piekrītu. 

Kaut gan jau pāris linki no šī nākuši tīri ar fake news. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es @marrtins pieeju kā vieglas uzvedības sievietei - savdabīga izklaide, bet aizrauties nevajag - var būt sekas... :D

  • Atbalstu 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Man vairāk interesēja cits aspekts par iepriekš līdz galam neizrunāto tēmu par tiem mediķiem bezdarbniekiem, kuri lielā skaitā beiguši dažādas izglītības iestādes, bet strādā citās nozarēs. Iepriekš izteici apgalvojumus, ka medicīnas sistēmā palielinot finansējumu, it sevišķi algas, tiks īsā periodā piesaistīts liels skaits nepieciešamo speciālistu. Gribētos kādu pamatojumu šādam viedoklim atrast. 

https://jauns.lv/raksts/zinas/466057-es-neko-tadu-neesmu-atradusi-nekur-citur-vaciete-pija-latvija-attista-kaut-ko-neparastu

...vienīgi, kā piemērs bija minēta Vācija

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mezavecis teica:

@marrtins Man vairāk interesēja cits aspekts par iepriekš līdz galam neizrunāto tēmu par tiem mediķiem bezdarbniekiem, kuri lielā skaitā beiguši dažādas izglītības iestādes, bet strādā citās nozarēs. Iepriekš izteici apgalvojumus, ka medicīnas sistēmā palielinot finansējumu, it sevišķi algas, tiks īsā periodā piesaistīts liels skaits nepieciešamo speciālistu. Gribētos kādu pamatojumu šādam viedoklim atrast. 

Pirmkārt: korekcijas. Vai nu es neatceros vai dod citātu par lielsPagājušo gadu taču izrunājām. Īsumā pamatojums - piedāvājums / pieprasījums. Pagājušogad arī bija publikācijas par personālu, kas nestrādā medicīnas sistēmā, bet kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un kuri varētu pieslēgties kovidnieku uzpasēšanā. Pagājušo gadu meklēja, dažus atrada. Šogad arī meklē. Mans arguments (spec. dažiem: manuprāt, manas domas, mans viedoklis, utt.) vēl bija, ka viens no lielākajiem (ja ne pats lielākais) motivators būtu atalgojums. Citiem šķiet, ka tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Mezavecis teica:

@marrtins  apgalvojumus, ka medicīnas sistēmā palielinot finansējumu, it sevišķi algas, tiks īsā periodā piesaistīts liels skaits nepieciešamo speciālistu. 

Nu nebūs. Mūsdienās izglītības pspecialitāte ne sevišķi nosaka darba profilu. Protams, radioinženieris nestrādā par neiroķirurgu, bet citādi...Cilvēki, kas kaut kādā citā specialitātē ir izveidojuši karjeru nekļūs par ārstiem, pat ja dakteriem 3x palielinās algas. Jebkurā sfērā ir vajadzīga pieredze, sertifikāti... Varbūt daži ar misijas apziņu varētu atgiezties mediīnā, bet tas nemainīs kopējo situāciju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Īsumā pamatojums - piedāvājums / pieprasījums. Pagājušogad arī bija publikācijas par personālu, kas nestrādā medicīnas sistēmā, bet kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un kuri varētu pieslēgties kovidnieku uzpasēšanā. Pagājušo gadu meklēja, dažus atrada.

Es joprojām nevar atrast mediķu piedāvājuma avotus. Visās nozarēs ir darbaspēka trūkums, tāpēc neredzu nekādus pierādījumus, ka medicīnas joma būtu unikāla. Atalgojuma faktors nestrādā un nestrādās kā tas citās attīstītās valstīs, kur robus aizpilda migranti. Tas, ka dažas atrada, nenozīmē, ka ar to var nosegt iztrūkumu vai celt jaunas slimnīcas ar tiem daudzajiem miljoniem, kurus vajadzēja noņemt nost Airbaltic.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Psihitrijā viss ir vienkārši, kas pirmai uzvelk balto halātu - tas ārsts

 

tā ir globāla problēma, jo šādu "valkātāju" ir papilnam saradušies.... 

 

Labots - DeEK
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 10 minūtēm , Mezavecis teica:

Es joprojām nevar atrast mediķu piedāvājuma avotus.

Es tak jau biju teicis. Pieklonēs. Ja jau virtuālos serverus var, kāpēc mediķus nevarētu?

  • Patīk 2
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad sanāk, ka tās anketas ir kārtējais neveiklais Kompetento mēģinājums piešķilt virtuālos mediķus? Nez, no kurienes pērn tie 250 uzradās. Daudz? Maz? Subjektīvi!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Nez, no kurienes pērn tie 250 uzradās. Daudz? Maz?

Maz, turklāt raksts bija pirms gada un nekur nav minēts, ka šie speciālisti palikuši uz ilgu laiku. Turklāt daļa bija tādi, kas saistīti ar kādu citu jomu, kas lokdauna iespaidā fiziski nevarēja darboties. Maz ticams, ka šādu akciju varētu atkārtot, jo resurss ir izsmelts.

 

Te 2019. gadā rakstīja, ka trūkst 1500 darbinieki. Domāju, ka situācija pa dažiem gadiem nav īpaši mainījusies.  Tā kā tev patīk procenti, tad izrēķini, cik tie 250 ir uz trūkstošo skaita. Starp citu, konkrētais raksts ieskicē medicīnas sistēmas problēmas.

 

https://rebaltica.lv/2019/03/ka-noverst-katastrofu-medicina/

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Maz, turklāt raksts bija pirms gada un nekur nav minēts, ka šie speciālisti palikuši uz ilgu laiku.

Nav arī minēts, vai nav klāt nākuši. Varbūt visi prom jau. Varbūt vēl 500 klāt. Par šo jau arī diskusija, ko tagad pacēli, bija pirms gada.

 

Pirms 4 minūtēm , Mezavecis teica:

Maz ticams, ka šādu akciju varētu atkārtot, jo resurss ir izsmelts.

Nav izslēgts. Plus vēl tos, kuri pa diviem gadiem jau būs pārguruši / izdeguši, motivēt būs grūti, ja ne neiespējami. Turklāt vēl būs daļa (cik liela?), kas dēļ vakcinēšanās prasības aizies prom.

 

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Te 2019. gadā rakstīja, ka trūkst 1500 darbinieki.

Par Sistēmas mazspēju jau arī ir izdiskutēts - ja interesē, pameklēsi arhīvos. Te tagad runa ir tieši papildspēkiem Covid sakarā.

Link to comment
Share on other sites

Vai būtu vajadzīgi tik daudz papildspēki, ja nebūtu antivakseru uzvaras gājiens? Nu tīri tā, paskatoties uz medicīnu valstīs, kur antivakseri nav īsti 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Varbūt visi prom jau. Varbūt vēl 500 klāt.

Tukša muldēšana.

 

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Par Sistēmas mazspēju jau arī ir izdiskutēts

Protams, bet tad vairāk nemētājies ar apgalvojumiem, ka nauda var atrisināt problēmas un būtiski uzlabot slimnīcu kapacitāti. Skaitļi rāda, ka tie papildspēki pat iepriekšējo personāla iztrūkumu nenosedz.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , raivix95 teica:

pieprasītajās nozarēs vajagot ieviest prasību, ka 2 gadi pēc skolas absolvēšanas jānostrādā izvēlētajā profesijā.

Un kāda no tā jēga? Iegūs lielāku daudzumu nepieredzējušu darbinieku?

Tak lielākā daļa nestrādā profesijā ko studējuši/mācījušies. Lūzuma punkts esot ap 30 gadu vecumu, kad cilvēki maina profesijas un pāriet nesaistītās jomās.

Pietam, kas tad par tiem skolotājiem/mediķiem mācās? Pārsvarā sievietes. No sākuma pastrādā, velāk ģimenes vai citu apstākļu rezultātā pariet citās nozarēs, kur darbs vieglāk savienojams ar ikdienas dzīvi utt.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

Tukša muldēšana.

Nu tāda pati kā tev.

 

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

tad vairāk nemētājies ar apgalvojumiem, ka nauda var atrisināt problēmas un būtiski uzlabot slimnīcu kapacitāti.

Citātu, balamute!

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds raksts par respiratoriem uzpeldēja - https://www.apollo.lv/7359437/vai-zini-kur-var-iegadaties-valdibas-pieprasitos-ffp2-respiratorus

 

Ja kādam aktuāli (vakcinētie un pārslimojušie, kas vēlas pulcēties kultūras pasākumos), tad pagaidām depo e-veikalā uzrādās, ka kaut kādi visos veikalos vēl ir nopērkami, turklāt cena arī vēl nav "uzskrūvēta". Minu, ka jāņem bez vārsta, citādi diez vai atbildīs epidemioloģiskajām prasībām.

Link to comment
Share on other sites

Vai mūsu dižais eksperts spēs izskaidrot ko Portugāle dara labāk nekā Latvija? 

Nu risināt slimnīcu problēmu Screenshot_20211012_103210_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , binary teica:

Kaut kāds raksts par respiratoriem uzpeldēja

Vai tik kāds cieši labs cilvēks nav noslēdzis līgumu par attiecīgo respiratoru iegādi.😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...