Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 32 minūtēm , Zin... teica:
Pirms 39 minūtēm , marrtins teica:

Slikti ir tas, ka risinājums, kas darbojas noteiktām grupām, tiek uzspiests grupām, kuras nekādā būtiskā mērā neietekmē ne Kopējā Labuma medicīnas sistēmu, ne mirstību.

Ieliku piemēru ar savu kāju. 

Kurš būtu vainojams ja antivakserisms šeit plosītos un es netiktu pie savas operācijas?

Nu kad cilvēki te filozofētu par labumiem un mirstību. 

Kāds sakars te tavai kājai, ar sabiedrības grupu, kas, arī vakcinējoties, nespētu nekādā būtiskā mērā ietekmēt tavas kājas iespējas tikt aprūpētai?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

A antivax to dzīves ilgumu nepagarinaaja jau uz 3 gadiem? 

Just now, marrtins teica:

Kāds sakars te tavai kājai, ar sabiedrības grupu, kas, arī vakcinējoties, nespētu nekādā būtiskā mērā ietekmēt tavas kājas iespējas tikt aprūpētai?

Cik skaitās būtisks mērs? 

Link to comment
Share on other sites

Nu jā , sievas viena paziņa kas deklarēja ka ''turēšos pret potēšanos līdz pēdējam'' vakar sievai  pa telefonu stāstīja ka jau trešo reizi skrejot uz veikalu. Sieva beigās neizturēja tas blondīnes ''bēdu stāstu'' un paaugstinātos toņos nosauca par apaļu muļķi. Īstenībā, tā ''plondīne'' reāla riska grupā pēc vairākiem parametriem. Visu infu smeļas no attiecīgiem avotiem internetā, nevis klausa dakterus. Tā ka no šodien dienas krietni samazināsies  tas shopgoļigu skaits veikalos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Cik skaitās būtisks mērs? 

Tikt / netikt pie savas operācijas.

Nu tā - lai tu būtu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo gadu, līdz ar jaukumu sākšanos, tiku burtiski izmests ārā no veselības sistēmas vai zinies un tā dēļ arī man joprojām ir problēmas un ļoti tādēļ situ pa plecu antivakseriem, kas uzskata, ka viņi veselības sistēmu neietekmē nekādi. 

 

Zinu kur bija atšķirība? Cik daudz gulēja slimnīcā tad un cik tagad. Tad ietekmē vai neietekmē? Nu tīri vari interesē pēc uzmest uk cipariņiem virsū aci. 

 

Ja tagad varu atspert durvis un iesoļot slimnīcā, tad tajā brīdī viņi izspēra mani ārā, jo nebija vietas. Un tā arī būtu tagad, ja visi ar gudru ģīmi gudrotos par grupām un vienīgajiem risinājumiem. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vispār es atzīšu - man ir kauns, ka es šo divu gadu laikā esmu brīžiem bijis nedaudz "antivaksers" un šaubījies par Covid un vakcināciju kā tādu. 
Bet priecājos, ka veselais saprāts vienmēr ņēmis virsroku. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Zin... teica:

Cik daudz gulēja slimnīcā tad un cik tagad.

Tas ir subjektīvi un Tev jādomā plašāk.

Link to comment
Share on other sites

Galvenais nepakļauties Kompetentajiem, tad viss zaudēts - darbs, dzīvē, sieva, alus

Link to comment
Share on other sites

Pox par vakcināciju un visu to pārējo debilioīdu ļembastu, bet ožas aparāts sasipts dēļ koronas 😬 ir pagājuši 11mēneši, kopš vīrusa apciemojuma...

 

Link to comment
Share on other sites

Bija Delfos raksts par krieviski runājošiem, šie vairāk negrib nekā latviski runājošie. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

krieviski runājošiem,

es arī ir krieviski runājošs. tas nozīmē, ka vairāk negrib latviski nerunājošie.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņam vajadzētu strādāt veikalā par apsargu un pārbaudīt C19 sertifikātus. 

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Nu tās emocijas

 

Labots - base7
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 7 stundām , Raimonds1 teica:

pozitīva ziņa

https://skaties.lv/zinas/latvija/treso-nedelu-pec-kartas-kapj-vakcinacijas-pret-covid-19-temps/

Aizvadītajā nedēļā poti saņēmuši kopumā vismaz 45 182 cilvēki, kas ir par apmēram 2000 cilvēku vairāk nekā pirms nedēļas, kad sapotēti 43 848 cilvēki.

 

pirms 7 stundām , binary teica:

Pozitīva ziņa būs, kad ziņos par vērā ņemamu vakcinācijas aptveres kāpumu riska grupās. Kā Kariņš izteicās, "šī cīņa nebūs galā, kamēr vakcinācijas aptvere riska grupās nesasniegs 90%, bet sabiedrībā kopumā tā nebūs virs 75%", un IMHO nekas neuzlabosies, ja sasniegsim tikai to otro "mērķi".

 

Tie, kas redzēja rindas pie vakcinācijas centriem, var padalīties, cik daudz vecāka gada gājuma cilvēku redzēja tajās rindās?

Ja parēķina, kas notiek mēneša un divu laikā, tie tomēr ir diezgan labi skaitļi.

Šajā mūsu valsts situācijā. relatīvi labi.

45kx4 un 45kx8

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Tāds "mazliet ne par tēmu" jautājums - vai ir iespēja kaut kā atslēgt konkrētam lietotājam iespēju komentēt kādā konkrētā tēmā, saglabājot iespēju komentēt citās tēmās? It kā gribas tā kā pasekot līdzi tam, kas te tiek rakstīts, bet vajadzētu tā kā atturēties no komentēšanas. It kā mēģinu, bet pārāk bieži nesanāk :D

 

Pilnvērtīgu banu gan arī negribas, kaut vai tāpēc, ka gribētos kaut kādā brīdī noskaidrot vietējo pieredzi ar jaunākajām tehnoloģijām lētā gala galda zāģos :D

Labots - binary
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Nevar gan, vienīgi izveidojot laikam speciālu tēmu un grupu, bet to neviens nedarīs. 

Te rubb būs speciālists, man admina tiesības tika burtiski ieviestas rokās netīšām un tehniski nemāku lietas, tā kā iespējams, ka arī kļūdos, ka nevar to. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Zin... teica:

raksts par krieviski runājošiem, šie vairāk negrib nekā latviski runājošie

Nu vispār jau grib, bet tikai Sputnik V, jo Pfizer u.c. taču satur rietumu čipus :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , binary teica:

kā atslēgt konkrētam lietotājam iespēju komentēt kādā konkrētā tēmā, saglabājot iespēju komentēt citās tēmās?

Nea.

Link to comment
Share on other sites

Var savu custom CSS uztaisīt priekš konkrētās lapas un iebarot savam pārlūkam.

Link to comment
Share on other sites

Vakseri un antivakseri turpinat plēsties! :clapping:

A kas noticis ar drunk_lizard? Visi viņa posti ir pazuduši. Aizgāja NormālsCilvēks pēdās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , HIGH-Zen teica:

A kas noticis ar drunk_lizard? Visi viņa posti ir pazuduši. Aizgāja NormālsCilvēks pēdās?

Blakus forumā ir gana dzīvelīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Pga, tas ir baltiem diegiem šūts - nav zināms kā būtu ja būtu, neforsē, čalīt. 

Beidz vecīt dzīt šo huiņu! Tur stāsts ir vēl traģiskāks! Par šo uzzināju kad 1. dēls nomira…

 

Link to comment
Share on other sites

Sry par "bondīņu" jaut. Ja es esmu vakcinēts, varu saglabājot imunitāti un tajā pat  laikā  inficēt nevakcinētus cilvēkus? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Regisss teica:

Par šo uzzināju kad 1. dēls nomira…

Tev dēls nenomira. Vnk izlasīji. Tur visādas lietas ir apakšā. Uzjautā tuviniekiem un pēc tam kovidu klāt piepin.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Edis7 teica:

Sry par "bondīņu" jaut. Ja es esmu vakcinēts, varu saglabājot imunitāti un tajā pat  laikā  inficēt nevakcinētus cilvēkus? 

DAbiski ka vari, jo pārnēsātajs varbūt jebkas, kaut vai tavs mētelis, kur ir sasmērēts ar slimā siekalām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , binary teica:

Vakcinētajiem jau nu nebūtu jāvairās no veikala apmeklējuma laikā, kad tajā ir nevakcinētie.

Valdība diemžēl domā citādi

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Varbūt tikai sakritība. Proporcija starp inficētajiem nevakcinētajiem un vakcinētajiem mainās. Vakcinētie inficējas mazāk.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Tur visādas lietas ir apakšā. Uzjautā tuviniekiem un pēc tam kovidu klāt piepin.

Bija bikiņ liekais, tik jaunā vecumā. Liekais komplektā ar covid ir baigais nedraugs. Nebūtu saslimuši ar covid, būtu vēl ilgi dzīvojuši, varbūt. Tāda ir vīrusu daba, uzspridzināt visādus kūņoties sākušus "sūdus", kurus pat ārsti analīzēs vēl neredz.

 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, binary said:

Tāds "mazliet ne par tēmu" jautājums - vai ir iespēja kaut kā atslēgt konkrētam lietotājam iespēju komentēt kādā konkrētā tēmā, saglabājot iespēju komentēt citās tēmās? It kā gribas tā kā pasekot līdzi tam, kas te tiek rakstīts, bet vajadzētu tā kā atturēties no komentēšanas. It kā mēģinu, bet pārāk bieži nesanāk :D

 

Pilnvērtīgu banu gan arī negribas, kaut vai tāpēc, ka gribētos kaut kādā brīdī noskaidrot vietējo pieredzi ar jaunākajām tehnoloģijām lētā gala galda zāģos :D

Ar rakstura vājību neviens nevar līdzēt :D Audzini raksturu :)

Tehniski var foruma sadaļām sadalīt pieeju pa lietotāju grupām. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ggg97 teica:

liekais

aj nu šito marasmu ir jābeidz.. liekais.. kovid ir tāda zaraza, ka huļi sapratīsi, kas ir katalizātors un kāpēc vienam "100-gadīgam", "tusnim" nekas, cits "vesels" pipec..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...