Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 22 minūtēm , marrtins teica:

 

 

Ko vajag, to vajag! Singri! To skaitā, piemēram, arī vienu no mRNA tehnoloģijas izgudrotājiem jau sen bija laiks iesēdināt:

terrorist.jpg.feeec4de2be20fd1f759a2c43e996b30.jpg

Kāpēc tu jauc iekšā citu problēmu, kas ir ārpus konteksta 'par/pret vakcinācijām`?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , TOoMoOT teica:

Kāpēc tu jauc iekšā citu problēmu, kas ir ārpus konteksta 'par/pret vakcinācijām`?

Kurš, no šodienas diskusijas, tad te ir pret vakcīnām? Antivaxxers mūsdienās jau ir jebkurš, kurš nepiekrīt Vienīgā Risinājuma (un pilnīgi visiem) dogmai un tās implementācijai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Vai ši gadījumā nav tiešā definīcija egoismam? Tjip man nekas nenotiks, bet par tiem kas riska grupā - par tiem pofig. Varbūt izplatu vīsusu vazājoties pa veikaliem, varbūt nē. Tas ka citi tapēc apmirst, paši vainīgi ka riska grupā.

Nu pag, ja riska grupā esošais nevēlas vakcinēties, tad kāds man, tev vai kāda bērnam ar to sakars? Vēl jo vairāk - ja ar visām vakcinācijas kampaņām agrāk vai vēlāk tas riska grupā esošais tiks pie covida, ja vien nebūs paspējis aiziet ar kādu hronisko slimību? Es tak tos riska grupā esošos necenšos atrunāt no vakcinēšanās.

 

Varbūt aizliegt tirgot virtuves nažus? Sak', *kāds* var savainoties un noasiņot līdz nāvei. Visi, kas ir pret tādu aizliegumu, ir visīstākie egoisti.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , marrtins teica:

Un ko tad tu esi darījis Lietas labā? :D

 


Esmu pārliecinājis un palīdzējis pārliecināt pietiekami radu/paziņu vakcinēties. 
Nevis pretējo, kā tu.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Nevis pretējo, kā tu.

Neizplati dezinformāciju. Es nevienu neesmu pat mēģinājis nepārliecināt. Arī pārliecināt - nē.

Link to comment
Share on other sites

Mums visiem tikai liekas, ka esi antivaxx raķetes spodrinatajs. Neliekas dīvaini, ka lielākajai daļai tu šeit tāds liecies? Kādus secinājumus vari izdarīt? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

vai vienkārši pārliecības pēc, ka viss ir jādara pretēji ko valdība saka. 

Tieši tā :) Ne viss, bet katrs tāds "saka" es uztveru ar aizdomām. Bet, redz, atšķirībā no tiem, kas par katru cenu (ieskaitot bārstīšanos ar epitetiem, aicinājumu krimināli sodīt, piesaistīt soda vienības, utml) cenšas kādus pārliecināt, ka par katru cenu ir jāklausa kādam (šajā gad. valdībai), man nav mērķis kādu pārliecināt. Es izmantoju savas tiesības paust savu viedokli. Patīk tev vai nepatīk - tālāk jau nav mana problēma.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Neizplati dezinformāciju. Es nevienu neesmu pat mēģinājis nepārliecināt. Arī pārliecināt - nē.


Ja ne tevis, šajā topikā mēs vairs sen neapspriestu šādas bezjēdzīgas muļķības, un tauta to nelasītu, un neviestos šaubas kādam, kuram troļļu pasakas ir kā ēdienreizes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Kurš, no šodienas diskusijas, tad te ir pret vakcīnām? Antivaxxers mūsdienās jau ir jebkurš, kurš nepiekrīt Vienīgā Risinājuma (un pilnīgi visiem) dogmai un tās implementācijai.

Ir netaisnīgi, ka profesionāliem cilvēkiem bāž ciet mutes, kad tie apspriež medikamentu efektivitāti Covid ārstēšanai - pilnīgi piekrītu.

Tomēr, ja runā par veselu cilvēku, kuram ir izvēle vakcinēties vai lietot medikamentus tikai pēc saslimšanas, tad man liekās prātīgāk ir vakcinēties. Un būsim reāli - Latvijā tā medikamentu opcija nemaz nav.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , binary teica:

Nu pag, ja riska grupā esošais nevēlas vakcinēties, tad kāds man

Domājams ka saprātīgs cilvēks būtu vienkārši paklusējis, nevis klaigājis apkārt cik viņam pofig un meklējis visādas atmazkas. Kā nekā nejaunu vakūma tu dzīvo, agrāk vai vēlāk arī tev var atgadīties kāds prāta aptumsums vai nelaimes gadījums. Iebrauksi stabā, asiņosi tur, apkārtējie staigās apkārt un smiesies, redz kāds muļķis, stabā iebraucus, lai jau asiņo.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man tieši šorīt gadījās tā, ka viss, kāja atteica pavisam normāli strādāt. Operācija tāpat paredzēta šonedēļ, bet līdz tai operācijai ir jādzīvo vēl. Es tagad iedomājos, ja šeit būtu valdījis tāds antivaxx pofigisms kā Lv, varētu savu operāciju līdz nākamajam  gadam gaidīt.

Bet pats jau vien būtu vainīgs, ka ativaxeri plosās, viņi necik. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Valdības nespēja šajā gadījumā ir redzama gan. 

Nevar salīdzināt komunikāciju kāda notika UK (kaut gan no otras puses neauklejaas arī, lokdauns, pārkāp - sods 4os ciparos un viss, pat tagad, kad man sekretāre bija slima, šai 2x-3x dienā zvanīja un pārbaudīja vai sēž mājās, kaut gan nav nekāda ārkārtas situācija) un kāda notika LV. 

 

Kampaņas tika skandinātas visur un "potēta" iekšā apziņa, ka tu palīdzi sabiedrībai kopumā nevis sev individuāli. Latvijā vnk pleesaas un leeja virsū viens otram samazgas kurš vainīgs pie tā un tā. 

 

Var jau būt ka tam bija iemesls arī cik veiksmīgi Latvija izgāja cauri pirmajam vilnim salidzinot ar Rietumeiropu un nedabūja izbaudīt pilnu buķeti. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Neesmu Ne Pro ne Anti ,galigi daudzmaz poh

Tad jau tu esi vakcinējies? Dabū poti un poh, dzīvo tālāk, līdz nākamajai potei...

Antivakseriem nav poh. Tie trako.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Nevar salīdzināt komunikāciju kāda notika UK

Nu, UK tomēr bija normāls komunikācijas feila ģenerālmēģinājums, breksits, vai zinies.

Link to comment
Share on other sites

Tas cits stāsts un citas sekas 😁

 

Vistiešāk izbaudu diendienā to feilu. 

 

 

Bet tas, ka tikai 10% latviešu esam potējušies darbā gan uzacis liek pacelt. 

Link to comment
Share on other sites

  Neņemiet galvā. Es vienkārši taisu konspektu.

1 stundu atpakaļ, binary teica:

klau, tev tiešām šķiet normāli, ka pusotru gadu pēc pandēmijas sākuma un 9 mēnešus kopš brīža, kad vakcīnas ir pieejamas, vēl *nekas* nav darīts, lai reāli pasargātu riska grupas?!

  

Pirms 32 minūtēm , binary teica:

Nu pag, ja riska grupā esošais nevēlas vakcinēties, tad kāds man, tev vai kāda bērnam ar to sakars? Vēl jo vairāk - ja ar visām vakcinācijas kampaņām agrāk vai vēlāk tas riska grupā esošais tiks pie covida

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

Kuri te divu gadu garumā ir bārstijuši neglaimojošu statistiku par vakcināciju

Kāda statistika ir, tāda ir. Neba jau nu paši sacerēja un tik neglaimojoša tā ir / bija. Neglaimojoša ir Vienīgā Risinājuma dogma, tas gan.

Link to comment
Share on other sites

Un kas slikti, ja risinājums darbojas? 

 

Ka redzi, civilizētajā Eiropā strādā, bet jums tur daļa mēģina riteni no jauna izgudrot un spiiteejas, galvenais ieriebt karinjam un kaut novichoku ēdīs, ka tik būtu alternatīvi valdības lēmumam. 

107a97ca5bd4a571edcebec54a66fc32.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Kāda statistika ir, tāda ir. Neba jau nu paši sacerēja un tik neglaimojoša tā ir / bija.


Galvenais ka tā ir pierādījusi ka divu gadu garumā jūs esat dzinuši pilnīgu bulšitu.

Reāls fuck you jums! 
 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

No mums prasa - pacelt pakaļpusi, aiznest sevi līdz punktam, dabūt poti. VISS!

Dzīvosim-redzēsim. Nākotni zīlēt nemāku, bet, manuprāt, VISS ar potīti (Zaļiem Papīriem) nebeigsies...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Un kas slikti, ja risinājums darbojas? 

Slikti ir tas, ka risinājums, kas darbojas noteiktām grupām, tiek uzspiests grupām, kuras nekādā būtiskā mērā neietekmē ne Kopējā Labuma medicīnas sistēmu, ne mirstību.

 

hide_unvacc.jpg.ad81e6409af94eb2c9aad7ebb6e228b5.jpg

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Permanentais bans man šķiet būtu jums īstā "pateicība" par šo "labi padarīto darbu". 
Pietiek jūsu demagoģijas šeit!

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Slikti ir tas, ka risinājums, kas darbojas noteiktām grupām, tiek uzspiests grupām, kuras nekādā būtiskā mērā neietekmē ne Kopējā Labuma medicīnas sistēmu, ne mirstību.

Kaut tev ar vaļēju kājas lūzumu trīs dienas būtu traumpunktā sava kārta jāgaida, nebūtiskā sabiedrības grupa, tu.

 

Atvainojos pārējiem lasītājiem par nesavaldību.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Slikti ir tas, ka risinājums, kas darbojas noteiktām grupām, tiek uzspiests grupām, kuras nekādā būtiskā mērā neietekmē ne Kopējā Labuma medicīnas sistēmu, ne mirstību.

Ieliku piemēru ar savu kāju. 

Kurš būtu vainojams ja antivakserisms šeit plosītos un es netiktu pie savas operācijas?

Nu kad cilvēki te filozofētu par labumiem un mirstību. 

Link to comment
Share on other sites

@marrtins Tiešām? (par bildi)
Nu tev taču tomēr prāts pietiek, lai saprastu, ka holokaustu salīdzināt ar esošo situāciju ir absurdi un zaimojoši pret tā upuriem... 

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , TOoMoOT teica:

ev taču tomēr prāts pietiek

Pēc šiem teju 2 gadiem sarunām forumā - tāds naivums Tavos gados...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Permanentais bans man šķiet būtu jums īstā "pateicība" par šo "labi padarīto darbu". 

Tātad, pirms gada-diviem profilaktiski uztaisīts bans būtu kādā vērā ņemamā veidā mainījis situāciju (vienalga uz kuru pusi)? Nu tu, kā @Zin... iepriekš, man te piedēvē spējas, kas pat valdībai nav :D

 

Link to comment
Share on other sites

Jūs taču visu laiku norādat ka valdība nespēj atzīt savas kļūdas, utt. Kāda ir sajūta tagad, kad apzināties, ka esat kļūdījušies tieši jūs?

Varbūt spēsiet atzīt, vai tomēr nē???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , TOoMoOT teica:

Nu tev taču tomēr prāts pietiek, lai saprastu, ka holokaustu salīdzināt ar esošo situāciju ir absurdi un zaimojoši pret tā upuriem... 

Pirmkārt - nav salīdzinājums ar holokaustu. Gestapo nodarbojās ne tikai ar žīdu ķeršanu, to taču zini?

Otrkārt - nav salīdzināta esošā situācija, bet potenciālā. Kā te viens biedrs nesen izteicās: "Trauksmes zvans būtu jāceļ tad, kad būs sasniegti tie 100% tikai?"

Treškārt - nav nekā zaimojoša atcerēties vēsturi. Sevišķi tiem, kas mūžīgi apelē pie likumiem un noteikumiem - savulaik bija pretlikumīgi sadarboties ar noteiktām iedzīvotāju grupām (tas nav tikai par nacistu režīmu). Un ir naivi iedomāties, ka tādi laiki nevar atkārtoties. Var! Un ar lielāku varbūtību, kā tu, iespējams, domā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

vēstures cienītāj, varbūt palasi par sākotnējo sabiedrības reakciju uz vakcīnu pret polio (kuru, tu it kā taču neapstrīdi). Ir naivi iedomāties, ka tādi laiki nevarētu atkārtoties. Var! Un ar lielāku varbūtību, kā tu, noteikti, domā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Jūs taču visu laiku norādat ka valdība nespēj atzīt savas kļūdas, utt. Kāda ir sajūta tagad, kad apzināties, ka esat kļūdījušies tieši jūs?

Varbūt spēsiet atzīt, vai tomēr nē???

Konkrētu postu, kur jāatzīst kļūda.

 

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

apgalvot, ka vakcīna nestrādā

Ja tu to man - es to neesmu teicis. Pretēji gan esmu teicis.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Konkrētu postu, kur jāatzīst kļūda.


Ej ellē, skaidrs???

Iešu es vēl tavas demagoģijas postus meklēt..

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Ej ellē, skaidrs???

Nu tās emocijas... Zelts! :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 40 minūtēm , marrtins teica:

Nākotni zīlēt nemāku, bet, manuprāt, VISS ar potīti (Zaļiem Papīriem) nebeigsies...

Fantāzija tev bagāta, tur ne pielikt, ne atņemt.  Bet viss pārējais ūdens, ko lej vienā laidā, ir diskusija par diskusiju bez satura.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...