Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , alusbundza teica:

Kariņš takš ir debīls ...

Atlajst saimu!!!11one1

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Aķļaist izpletņlēkšanas instruktorrrru!

Link to comment
Share on other sites

2021.07.13. , 14:31, Jurkins teica:

Nebūtu kroņa, nebūtu šitā.

Daži uz šitā rēķina jau taisa kārtējos "New Vasjuki" projektus. Labāk nebūtu to naudu devuši. Uzdzīs tikai kārtējo inflācijas spirāli.

Labots - M_J
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 5 stundām , kreizā Kāja teica:

Pirmo izsviest sporta komentētāju, ja dikti spirinās pretī, var arī bez izpletņa!

Riskēsi vai tikai komentēsi? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , base7 teica:

Pinīgas muļķibas. Man arī teica, pēc otrās faizera potes varēšu klausīties radio galvā. Nifiga, joprojām jāklausās uz FM aparāta.

Tad man arī brāķa partija trāpījās

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tā tīri interesanti. Otro poti dabūju 21. janvārī. It kā derīga uz pus gadu. Ko tagad?

Link to comment
Share on other sites

2021.07.16. , 13:03, Murlo teica:

Tad man arī brāķa partija trāpījās

Tev upgrade vēl nav atnāčis, pasēdi pāris stundas zem 5G torņa, no to vien sāksi dzirdēt!

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 21 minūtēm , gitis teica:

It kā

ūja

Pirms 22 minūtēm , gitis teica:

Ko tagad?

vēsu šnabi

Link to comment
Share on other sites

Gribu kaut kur izbraukt, bet štrunts par kovidu. Laikam labāk nē, jo visa Eiropa noplūduši. Labāk palikt mūsu Dievzemītē.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, cik maz vakcinējas, mēs ar kovidu tā "auklēsimies" kādus 10 gadus. Pēc delta varianta nāks alfa variants, beta variants, zeta variants un tā tālāk. Diemžēl daudziem nav to 10 gadu....

Sevišķi veciem cilvēkiem....

Link to comment
Share on other sites

Štrunts pat kovidu. Ar šito zarazu vēl visur var izbraukāt. Kāpēc nebraukšu - laika apstākļi Eiropā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, gitis teica:

Kāpēc nebraukšu - laika apstākļi Eiropā.

Dīvaini tev tie eiropas izmēri galvā :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz varētu izplēst ārā no Eiropas, esmu bijis līdz Urāliem, tas neskaitās. Ja godīgi, ir sapnis aizbraukt uz Gruziju, bijušie kara biedri uzņems atplestām rokām :)

Bet tā vienalga ir Eiropa, ko tas grieķu dievs nolaupīja :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

A kur problēma, no Rīgas lidmašīna iet?

 

Link to comment
Share on other sites

Nav covid pase, vīzu ar laikam vaigot. Bet ideja ir braukt ar personīgo auto, pa ceļam ar būtu daudz ko redzēt. Man sieva ir labs šofers, tā ka varētu ceļojumu izbaudīt pilnībā :D

Link to comment
Share on other sites

Laikam tu joko, vai neesi paskatījies kartē, tie apmēram 3K kilo, par tiem ceļiem ar viņu mentiem un pārējo huiņu! Es par 3K Eu neizskatītu, par vecu esmu palicis! :biggrin:

Vīzu nevajag.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt, pagājšgad bij plāns redzēt Silverstonā F1, atkal plāns izjuka dēļ tā visa bardaka. Mērķis prasa līdzekļus, un tā kā bērni jau lieli, neesmu advancēts mazbērnu mīlestības pircējs, kāpēc gan neizmantot izdevību atstāt visus bez mantojuma? :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Es domāju tavs ceļš ir pareizs, jo nevar kapā paņemt Mersedes, nedos!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Man gan ir tikai 2 opeļi, bet dzīvoju pēc principa, par savu d.irsu augstāk neuzlēksi :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Kā var bez vīzas ar auto tikt uz Gruziju? Ja nu vienīgi no Odesas, Bulgārijas vai Rumānijas iet prāmis. Nu nez. Braukt caur Krieviju? Vīzu vajag. Un doties šajā gadalaikā uz Krievijas dienvidiem vispār kukū!

Link to comment
Share on other sites

Es jau netaisos braukt ne tūlīt, ne tagad, ne arī šogad, bet katra dzimšandienas svecīte iedzen jaunu naglu manā zārkā.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/lipigais-covid-19-delta-variants-pagajusaja-nedela-latvija-atklats-jau-79-paraugu.a413711/

Latvijā vīrusa delta variants, kurš pirmo reizi konstatēts Indijā, ienāca maija beigās, un pirmo mēnesi tā īpatsvars pieauga mēreni, taču pirms divām nedēļām tas sāka dominēt pār alfa variantu.

Aizpagājušajā nedēļā delta varianta izplatība pakāpās virs 50% īpatsvara atzīmes, bet pagājušajā nedēļā jau pārsniedza 79%.

-------------------

Tas vīruss IENĀCA valstī.

Un tad sāka DOMINĒT.

Tā teikt, DZĪVĀ DABA.

Stihiski.

Kā jau DABĀ notiek.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2021.07.15. , 17:18, base7 teica:

Pinīgas muļķibas. Man arī teica, pēc otrās faizera potes varēšu klausīties radio galvā. Nifiga, joprojām jāklausās uz FM aparāta.

Tak, ne jau FM, bet gan DAB. Bet DAB neesamība LV diemžēl :( Biju Esti, tur viss šancē.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

DAB bija aktuāls, kamēr nebija attīstīts mobilais internets. Tagad visur, kur neskan FM var klausīties internetā. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stepselis teica:

aigars-bikse

varēs vēl kādu izcilu "skulptūru" izvemt.

 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

ar krāsām arī švaki. olinpiādes atklāšanas ceremonijā mūsējo nestais karogs tāds koši sarkans izskatījās

Link to comment
Share on other sites

Just now, laikamTak teica:

ar krāsām arī švaki.

Vo bļin! Un kā ar taustes sajūtām. Atrodi kādus pupus un patausti.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...