Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Covid pozitīvajā tēmā vakar minēju, ka man Facebook sāka rakstīt COVID skeptiķis. Šodien mans sarunu biedrs apvainojās. Pēc rakstības un argumentācijas stipri līdzīgs @Jacob.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

šodien, aktieris Andris Bērziņš, ''Preses Klubā'' tv24, skaisti pateica, ko domā par kovidu, un valdību

Labots - alusbundza
Link to comment
Share on other sites

Amizanti, ka cilvēks, kas vispar neapgrozās sabiedrībā visvairāk ārdās par to kovid 😁 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , oxygen teica:

Nezinu kāpēc tā gripa tā neizplatās . Vai nu nav tik lipīga vai lipīga tik tad kad cilvēks riktīgi slims un normāli neiet uz darbu.

 

No vienas puses - vairāki avoti apgalvo, ka Kronis tiešām ir "lipīgāks", bet tai pat laikā jāpameklē vēl info, kā tas lipīgums izpaužas, salīdzinot ar gripu, jo ja, piemēram, veiktu tikpat intensīvas analīzes uz gripas vīrusu, pozitīvs rezultāts varētu arī būt ievērojami liels, kaut gan bez simptomiem.

 

No otras puses - Kronis ir bīstamāks nekā gripa u.c., jo tas kā organismam mazāk pazīstams vīruss, "uzbudina" vispārīgo imunitāti, kas sāk pārāk agresīvu cīņu un nesaudzē pašu organismu. Tādēļ cilvēkiem kritiskā stāvoklī reizēm dod imūnsupresantus (nē, nekādā gadījumā nesāciet tos lietot uz savu galvu!).

 

Imūnsupresanti un uzbudināta imūnsistēma man ir (pavisam) nedaudz pazīstama tēma, jo ir alerģija pret dažiem specifiskiem putekšņiem (alerģija arī ir dēļ "uzbudinātas imunitātes"). Nezinu, vai tas mani automātiski ievieto riska grupā, vai tieši otrādi...

 

Esmu pamanījis, ka parasti pēc gripām man vēl vairākus mēnešus nāk klepus it kā bez iemesla - plaušas tīras, temperatūras nav - un apēdot pretalerģijas tableti, klepus pēkšņi pāriet. Stulba teorija - bet ja nu imūnsistēma ar tieksmi uz vieglu sakairināmību turpina pārāk aktīvi reaģēt uz jebkuru vīrusu, pat ja tā klātesamība organismā ir minimāla? Nez, jāpakonsultējas ar prof. virusologiem un imunologiem.

 

Jebkurā gadījumā, tā masku un ierobežojumu būšana ir ar diezgan politisku piegaršu; varbūt tādēļ, lai situācijā, kad pēkšņi savairotos kritiski slimo cilvēku skaits un visiem nepietiktu plaušu ventilatoru, nesāktos lamāšana, ka "valdība neko nedarīja".

 

Tāpēc medijos (vismaz ārzemju) ik pa laikam parādās tas sauklis "flatten the curve", bet nevis kāds cits, kas aicinātu vispār izbeigt Korona vīrusa izplatību "kā tādu". Laikam jau visi ir sapratuši, ka tas vīruss vairs nepazudīs, un vispār gan jau ka nākotnē būs vēl citi, un tie neaizstās gripu u.c., bet gan nāks klāt kā papildus slogs medicīnas sistēmai.

 

Īsāk sakot - neļaujamies mieram, turpinām panikot :D 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau ir mutācijas un vieni vīrusa paveidi ir lipīgāki un citi atkal niknāki un citi vēl kādi tādi.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, midix teica:

Tāpēc medijos (vismaz ārzemju) ik pa laikam parādās tas sauklis "flatten the curve", bet nevis kāds cits, kas aicinātu vispār izbeigt Korona vīrusa izplatību "kā tādu". Laikam jau visi ir sapratuši, ka tas vīruss vairs nepazudīs, un vispār gan jau ka nākotnē būs vēl citi, un tie neaizstās gripu u.c., bet gan nāks klāt kā papildus slogs medicīnas sistēmai.

Šodien Nesen kā reiz bija raksts par Jaunzēlandi.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Malis said:

Covid pozitīvajā tēmā vakar minēju, ka man Facebook sāka rakstīt COVID skeptiķis. Šodien mans sarunu biedrs apvainojās. Pēc rakstības un argumentācijas stipri līdzīgs @Jacob.

 

Paskaidro, ko tavs sarunu biedrs tev fb raksta? Vai to, ka Covid nepastāv?

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pētera Apiņa fani... noskataties šodienas 1pret1 raidījumu - saruna ar Lieni Cipuli. Visu cieņu mūsu tagadējai NMPD vadītājai!

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Regisss said:

Pētera Apiņa fani... noskataties šodienas 1pret1 raidījumu - saruna ar Lieni Cipuli. Visu cieņu mūsu tagadējai NMPD vadītājai!

 

Smadzeņu mazgātava 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jacob teica:

Smadzeņu mazgātava 

Nu Tavas skaidas varbūt vajag pamazgāt! ;)
kāds sakars Tavam komentam ar sarunu ar NMPD vadītāju?!?!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Regisss said:


kāds sakars Tavam komentam ar sarunu ar NMPD vadītāju?!?!

 

LTV kā jebkurš medijs, jebkura TV, ir smadzeņu mazgātāja. It īpaši šobrīd tā pilda aktīvi šo funkciju.

  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jacob teica:

 

Paskaidro, ko tavs sarunu biedrs tev fb raksta? Vai to, ka Covid nepastāv?

No sākuma teica, ka neesot īsts, pēc tam tāds šaubīgs palika, it kā teica, ka tagad ticot.

 

Bet argumentācija līdzīga Taviem postiem, visi idioti un neviens neko nesaprot. Par dialogu mūsu sarunu īsti nevarēja nosaukt, kad uzdevu elementārus jautājumus, tad apvainojās un uzmeta lūpu. :D

 

Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

LTV kā jebkurš medijs, jebkura TV, ir smadzeņu mazgātāja. It īpaši šobrīd tā pilda aktīvi šo funkciju.

 

Jā, tieši šādi teksti, precīzi :D

 

 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malis said:

Bet argumentācija līdzīga Taviem postiem, visi idioti un neviens neko nesaprot. 

 

Kur es kaut vienā teikumā pateicu, ka visi ir idioti, kas neko nesaprot?!

 

Mana argumentācija ir vienkārši; nav ko taisīt ziloni no mušas! Vīruss ir vīruss. Katru gadu tādi ir. Un citādi ir. Un pazīstamie katru citus gadus veselām ģimenēm slimoja ar dažādiem vīrusiem, kuri arī negāja tik viegli ārā. Un citu gadu gripa paņēma vairākus desmitus cilvēku dzīvības. Un?!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

Kur es kaut vienā teikumā pateicu, ka visi ir idioti, kas neko nesaprot?!

Tu jau spožākos tekstus dzēs :D

 

Pirms 18 minūtēm , Jacob teica:

Smadzeņu mazgātava 

Nu, piemēram, šis. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

LTV kā jebkurš medijs, jebkura TV, ir smadzeņu mazgātāja. It īpaši šobrīd tā pilda aktīvi šo funkciju.

Tu to nopietni? Reāli nopietni?!?!?! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Man vairs nav ko komentēt... saka ka ar idiotiem labāk nemaz nekomunicēt... paklausīšu!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malis said:

Tu jau spožākos tekstus dzēs :D

 

Nu, piemēram, šis. 

 

Nav ko teikt to. kas nebija, un izdomāt kaut ko tur, kur tā nav. Īsāks sakot, NEMELO

Just now, Regisss said:

Tu to nopietni? Reāli nopietni?!?!?! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Man vairs nav ko komentēt... saka ka ar idiotiem labāk nemaz nekomunicēt... paklausīšu!

 Jā, ikviens medijs, ikviena TV, ikviens portāls formē viedokli. Ja es, to saprotot, esmu idiots, tad tev tiešām ir labāk pasēdēt un padomāt par to, cik tu saproti no dzīves

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

Īsāks sakot, NEMELO

Nemeloju nemeloju Jēkab. Man tas nav raksturīgi.

 

Tu emociju uzplūdā visādus brīnumus šeit sadzejo, kā redzams esi diezgan karstasinīgs, varbūt tāds adrenalīna līmenis, ka to pēc tam pat neatceries ;) 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

bija raksts par Jaunzēlandi.

 

Mjā, ja visas valstis būtu nelielas saliņas un vienlaicīgi pilnībā izolētos... bet nu gan jau arī Jaunzēlandē būs atkal atkārtoti vīrusa uzliesmojumi, ja vien nepaliks mūžīgi izolēti un neļaus tūrismu.  Citējot rakstu: "jau otro reizi pandēmijas laikā paziņoja, ka valstī neesot neviena aktīva koronavīrusa gadījuma" - izklausās apmēram kā "jau otro reizi atmeta smēķēšanu" :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jacob teica:

cik tu saproti no dzīves

Ui... ierunājās... 😁 ja Tu regulāri dzēs paša rakstīto, tad tas jau vien ir aizdomīgi... ;)

un domāju ka par mēdijiem zinu vairāk nekā Tu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malis said:

Nemeloju nemeloju Jēkab

 

Melo un nekautrējies nemaz

Just now, Regisss said:

Ui... ierunājās... 😁 ja Tu regulāri dzēs paša rakstīto, tad tas jau vien ir aizdomīgi... ;)

un domāju ka par mēdijiem zinu vairāk nekā Tu! ;)

 

Izskatās, ka par medijiem tu diezgan maz zini.

Link to comment
Share on other sites

Jacob, kuru mēdiju esi vadījis, vai strādājis augstākajā vadībā, lai šādi kompetenti spriestu? Šķiet ka Tu vispār nesaproti mediju darbību principus...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

Jā, ikviens medijs, ikviena TV, ikviens portāls formē viedokli.

Arī enciklopēdija formē viedokli.

 

Pirms 2 minūtēm , midix teica:

Citējot rakstu: "jau otro reizi pandēmijas laikā paziņoja, ka valstī neesot neviena aktīva koronavīrusa gadījuma" - izklausās apmēram kā "jau otro reizi atmeta smēķēšanu" :D 

Nav tik traki. Es pat nezinu, vai to, kas tur šobrīd notiek ("COVID-19 imports"?), var nosaukt par "otro vilni".

 

image.png.abc6f700ca4e42e0713495b3fca4c465.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss said:

Jacob, kuru mēdiju esi vadījis, vai strādājis augstākajā vadībā, lai šādi kompetenti spriestu? 

 

Kāda augstākā vadība?! Ikviens medijs FORMĒ IEDZĪVOTĀJU VIEDOKLI kādā jautājumā! Pārfrāzējot, skalo smadzenes. Krievi attiecīgās grupās lasa par Putinu, viņiem Putins is the best! Letiņi lasa LSM, LTV, viņiem Lukašenka ir monstrs! Ne jau tāpēc, ka kāds no viņiem būtu pārliecinājies par to, ka jā, Putins ir labākais vai Lukašenka ir reāls monstrs, bet tāpēc, ka ziņās stāstīja.

 

Tu esi ļoti labs piemērs tam, kā cilvēks tic visam, ko TV stāsta. Es nesaku, ka tur nav patiesības grauda, bet tik pat labi tur tā grauda var nebūt. A tu paskaties tv, atstāj te linkus un kaut kādus mistiskus Apiņa fanus aicini to skatīties.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, binary said:

Arī enciklopēdija formē viedokli.

 

Enciklopēdija sniedz zināšanas par to, kas balstās uz zinātniski izpētītiem faktiem. Mediji skalo smadzenes

Link to comment
Share on other sites

Es neticu, ka Tu šobrīd te visus nevelc uz zoba. :D

 

Tu noteikti mūs visus tikai čakarē un pats sēdi mājās, un iesmej par visu šo.

 

Tas neesi Tu @Jacob?

 

20201103_163139.thumb.jpg.28d7f1e415bc2ed3c0fded46178a5070.jpg

 

20201103_163239.thumb.jpg.5905702291c0bced8723fd44cad6ea9f.jpg

Labots - Malis
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Jacob teica:

Enciklopēdija sniedz zināšanas par to, kas balstās uz zinātniski izpētītiem faktiem

Man palasot šo enciklopēdiju rodas zināmas šaubas par dažu labu enciklopēdiju.  Ja vēl sākam balstīt zināšanas uz wikepēdiju, tad.... to jau var rakstīt kam nav slinkums. Tā ka ir svētīgi gan TV paskatīties, gan dažādus citus avotus un tad to visu salikt kopā, nevis pieņemt par patiesību tik viena teikto vai rakstīto. Diemžēl arī zinātnieki mēdz būt šarlatāni., gan kļūdās . Nu bija Staļina laikos tāds akadēmiķis Lisenko.  Kā var neticēt akadēmiķim, tik padomzeme dziļi atpalika ģenētika, jo ticēja akadēmiķim Lisenko.

 Ja runājam tuvāk par to , ko tā Cipule teica un atbildēja tajā TV , kuru Jacob uzskata par neskatāmu jo ''smadzeņu skalotājs'' tad secināju ka tīri sakarīga dāma . Pat ļoti korekti atbildēja par Apini. Nu tā lai kam vajag saprastu kas par ''kukaini'' ir kas, bet tai paša laikā apspriestais nevārētu bazūnēt ''par cieņas aizskaršanu''. Bet visjēdzīgākais bija ka pateica konkrētus skaitļus cik ir vispār gultas vietu un cik varam atvēlēt C19 lai paliktu arī pārējiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Malis said:

Tas neesi Tu @Jacob

 

nafig tu man fb esi vajadzīgs ar savu covid?

 

Starp citu, LSM parādījās vēl viena Covid slimnieka intervija. Slinkums bija visu skatīties, taču cilvēki komentos minēja, ka šis lapiņā esot skatījies. Ja tā tas bija un intervējamais skatījās lapiņā, tad kā var cilvēkus vainot par to, ka viņiem rodas šaubas par šo visu? Par ko cilvēkus vainot? Par to, ka viņiem rodas pašsaprotami jautājumi, uz kuriem atbildes netiek sniegtas?! Saukt cilvēkus par idiotiem tāpēc, ka viņiem ir jautājumi, nav pareizi.

 

Ir tak acīmredzams, ka ar ziņām par Covid tiek celts trauksmes līmenis sabiedrībā, vai ne? Vai atkal es esmu idiots, kas neko nesaprot? Es pavisam droši zinu, ka neviens portāls neies katru dienu rakstīt par to pašu Covid, ja nav no vadības pavēles, jo ik vienam tādam portālam ir persona, kas atbild pat saturu portālā. Nevar ņemt un rakstīt par Covid dienu dienā tāpat vien tikai tāpēc, ka kādam žurnālistam tā sagribas.

 

Es nesaku, ka Kovida nav. Tomēr ja te rakstošie audzinātu bērnus, viņi zinātu, ka, piemēram, katru gadu bērnu dārzos, it īpaši mazās grupiņās, slimo daudz. Reāli daudz. Gadās tā, ka no kādiem 20+ bērniem uz dārziņu atnāk burtiski ~5-10 cilvēki, jo visiem pārējiem ir vīruss. Un tur nav tādi vīrusi, kas arī baigi viegli aiziet. Arī turas temperatūra vairākas dienas no vietas līdz pat 40, un bez zālēm, kas bieži vien nozīmē antibiotikas (nerunājot par tējiņām kā ar Covid), nemazinās. Paziņu lokos rudens-pavasara laikā izslimo veselas ģimenes; labi ja kāds paliek neskarts. Un tur arī nav nekāda pastaiga ar to vīrusu, kas tiek saķerts. Arī temperatūra, klepus, plaušas... Un kā rāda statistika citus gadus vairāki desmiti aiziet no gripas, ļoti daudz ir saslimušo. Un? Kāpēc netiek par to izdaudzināts? Kāpēc netiek publicēti to cilvēku stāsti, kuri neslimoja kovidu, bet kuriem arī sezonālā gripa + plaušu karsonis nav bijusi nekāda pastaiga?

 

Es jau esmu teicis; nav ko celt traci tur, kur tas nav jāceļ! Bet nē, "es esmu Covid pozitīvs" un tagad tiek slimības gaita pasniegta kā kaut kas ārkārtējs. Katram cilvēkam arī sezonālā gripa izpaužas individuāli; @Melis kungs gāja regulāri uz trenažieru zāli, kur piesmakušajās telpās tērēja organisma resursus, acīmredzot neatjaunojoties pēc tam, kas arī ļoit iespējams deva to slimības gaitu, kura šobrīd ir vērojama. Citi pāris dienas paklepoja un viņiem viss pārgāja.

 

Man arī pirms dažām dienām bija jocīga sajūta, sāpošs kakls, garša šķiet palika jocīga, temperatūru nemērīju... Nodomāju, ka nu būšu saķēris Kovid. Nezinu, kas tas bija, bet paņēmu 50 gr šnabi, izskaloju mutes dobumu, izskaloju rīkli, padzēru tējas, uzliku uzsvaru uz atpūtu un pārgāja. Mājās ikdienā lietoju meža ogas, ķiploku regulāri ēdu, saknes, kas attīra asinis u.t.t. Visdrīzāk jau tas nebija Covid, a iespējams bija, bet mans organisms to pārnesa viegli, jo tam pašam Kaimiņam pavasarī Kovid līdzīgi izvērtās.

 

Katram - savs. Viens sasit roku, bļauj tā, it kā viņam galvu nogrieza, a cits var sasities 5x stiprāk, un pat skaņas neizdvesīs. Arī ar Covid ir tas pats. Tas, ka @Melis ir tāda slimības gaita, nenozīmē, ka nu tagad ir gals klāt un virsū nāk lielais briesmīgais vīruss, kurš visiem dos tādu pašu slimības gaitu.

 

Par ko es te? Ā, neceļam paniku! 

  • Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jacob teica:

Slinkums bija visu skatīties, taču cilvēki komentos minēja, ka šis lapiņā esot skatījies.

Tad šādi Tu pārbaudi informācijas patiesumu? :D

 

Ticamākais, ka cilvēkam pirms intervijas iesūtīja jautājumus un bija pierakstījis savas atbildes, lai maksimāli konkrēti atbildētu, jo laiks intervijai ir limitēts un nepieciešams kodolīgi atbildēt. Kā bija patiesībā, es nezinu.

 

Pirms 18 minūtēm , Jacob teica:

Es pavisam droši zinu, ka neviens portāls neies katru dienu rakstīt par to pašu Covid

Kā Tu to droši zini?

 

Domāju, ka raksta par Covid, jo cilvēki šos rakstus apēd kā svaigas bulciņas, liels trafiks un var parādīt daudzas reklāmas un mēdijs nopelna.

 

Pirms 18 minūtēm , Jacob teica:

@Melis kungs gāja regulāri uz trenažieru zāli, kur piesmakušajās telpās tērēja organisma resursus, acīmredzot neatjaunojoties pēc tam,

Uz ko balstīts šis? Tu zini kāds ir mans treniņu grafiks, uzturs, atjaunošanās procedūras?

Tipiski izvirzi savus pieņēmumus bez informācijas un seguma.

Pirms 18 minūtēm , Jacob teica:

Nezinu, kas tas bija, bet paņēmu 50 gr šnabi, izskaloju mutes dobumu, izskaloju rīkli, padzēru tējas, uzliku uzsvaru uz atpūtu un pārgāja

Labi Tev, acīm redzot esi spēcīgāks organisms par citiem gadījumiem.

 

Bet Jēkab, kurš šeit ceļ paniku. Manuprāt panika ir tikai mītiņos, kur cilvēki klaigā pret masku lietošanu un, kur Mūkusalas ielā met ar akmeņiem pa Tele 2 antenām :D

Labots - Malis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Jacob teica:

Starp citu, LSM parādījās vēl viena Covid slimnieka intervija. Slinkums bija visu skatīties, taču cilvēki komentos minēja, ka šis lapiņā esot skatījies. Ja tā tas bija un intervējamais skatījās lapiņā, tad kā var cilvēkus vainot par to, ka viņiem rodas šaubas par šo visu? Par ko cilvēkus vainot? Par to, ka viņiem rodas pašsaprotami jautājumi, uz kuriem atbildes netiek sniegtas?! Saukt cilvēkus par idiotiem tāpēc, ka viņiem ir jautājumi, nav pareizi.

Tas par Kristapu? Vot pasaki man - kurš tur viņam priekšā dancoja ar to lapiņu un lika viņu te vienā, te otrā, te trešajā pusē? Un ja reiz tas viss notika caur datoru, tad ar ko word dokuments turpat ekrānā būtu bijis sliktāks par "apkārt lēkājošu" lapiņu? Lapiņa, joptvai…

Pirms 29 minūtēm , Jacob teica:

Tomēr ja te rakstošie audzinātu bērnus, viņi zinātu, ka, piemēram, katru gadu bērnu dārzos, it īpaši mazās grupiņās, slimo daudz. Reāli daudz. Gadās tā, ka no kādiem 20+ bērniem uz dārziņu atnāk burtiski ~5-10 cilvēki, jo visiem pārējiem ir vīruss. Un tur nav tādi vīrusi, kas arī baigi viegli aiziet. Arī turas temperatūra vairākas dienas no vietas līdz pat 40, un bez zālēm, kas bieži vien nozīmē antibiotikas (nerunājot par tējiņām kā ar Covid), nemazinās.

Nu man ir pāris bērnu, kā reiz bērnudārza vecuma. Pēc pieredzes - izskatās, ka tev nav ne jausmas, kā tā bērnu slimošana izpaužas.

Ak jā, "par tējiņām kā ar Covid" - arī nesaproti, ko runā. Tējiņas ir obligātas jebkuras vīrusu izraisītas slimības gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jacob teica:

Es pavisam droši zinu, ka neviens portāls neies katru dienu rakstīt par to pašu Covid, ja nav no vadības pavēles, jo ik vienam tādam portālam ir persona, kas atbild pat saturu portālā. Nevar ņemt un rakstīt par Covid dienu dienā tāpat vien tikai tāpēc, ka kādam žurnālistam tā sagribas.

Tev vispār ir kaut mazākā nojēga no kā portāli dzīvo? Aktuālās ziņas, kur būs klikšķi, kur no katra būs reklāmas banneris par kuru maksā utt. Ja nu nejauši tev bij aizdomas, ka portāli strādā ar mērķi sniegt objektīvu un sabiedrību izglītojošu informāciju, vari pievienieties prātvēderu klubiņam. :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pareiza korekcija, bet godīga analīze ir priviliğēta lieta, ja ir finansējums/ sponsori, un arī tad tas godīgums tomēr arī nosliecas uz attiecīgo uzskatu pusi.

Link to comment
Share on other sites

Kristaps Andrejs
On 11/2/2020 at 1:22 PM, Ronalds said:

Jā! Jo 40 grādos vīrusam ir krietni grūtāk replicēties, nekā pie 36.6. Tāpēc jau organisms paceļ temperatūru. 

Ja nav iedzimtas pataloģijas, piem sirds kaites tad temperatūru nodzīt nav vajadzības. 

 

@Ronalds ko tad, ja tie 40 grādi turas 3 dienas nevis kādam nepazīstamam foruma biedram, bet gan paša bērnam? Teiksim, 15 gadu vecam? Ģimenes ārsts noteikti ieteiks paracetamolu jau pirmajā dienā, bet nu takš nedod dievs pasliktināt situāciju ar paracetamolu. Tu noinstruēsi sīci pasēdēt vēl ceturto dienu ar tiem 40 grādiem un piektajā būs vesels kā rutks, tā ja? 😁😁😁

Labots - Kristaps Andrejs
Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā konformisms. Cilvēks izvēlas piekrist vairākuma domām! 

Tas ir saprotams - peldēt pa straumi vienmēr ir bijis vieglāk, nekā domāt pašam!

Kaut tas pats eksperiments, kad cilvēks lai netiktu izstumts no grupas piekrīt ka melns ir balts. 

 

Un kas nosaka vairuma viedokli? Minu ka tiem kuriem ir nauda un vara! 

 

Arī šis topiks ir ideāls tam pierādījums. Ja tavs viedoklis neatbilst vairākuma, tad sākumā tavus pierādījums, dotos faktus vienkārši ignorē, tad apgalvo ka viņi nav pareizi, kad pierādījumi beidzas, sākas apvainojumi un "epiteti"...  

Skaidrs- vieglāk ir peldēt pa straumi. 

 

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , Ronalds teica:

Minu ka tiem kuriem ir nauda un vara! 

 

Bet tev tak šeit ir vara. Kādēļ tad nenosaki vairākuma viedokli? 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Kristaps Andrejs
1 hour ago, Ronalds said:

Ir tāda lieta kā konformisms. Cilvēks izvēlas piekrist vairākuma domām! 

Tas ir saprotams - peldēt pa straumi vienmēr ir bijis vieglāk, nekā domāt pašam!

Kaut tas pats eksperiments, kad cilvēks lai netiktu izstumts no grupas piekrīt ka melns ir balts. 

 

Un kas nosaka vairuma viedokli? Minu ka tiem kuriem ir nauda un vara! 

 

Arī šis topiks ir ideāls tam pierādījums. Ja tavs viedoklis neatbilst vairākuma, tad sākumā tavus pierādījums, dotos faktus vienkārši ignorē, tad apgalvo ka viņi nav pareizi, kad pierādījumi beidzas, sākas apvainojumi un "epiteti"...  

Skaidrs- vieglāk ir peldēt pa straumi. 

 

 

Izvairīšanās no jautājuma par 40 grādu temperatūru?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...