Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Jurkins
Just now, Stasss teica:

tavu loģiku jau ņirgājas

Tu. Tāpat kā es par Tavu 😁.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Stasss, manā tiešā pakļautībā strādā 31 cilvēks (droši vien te ne vienam vien ir vairāk varbūt, bet tas neko neko nemainia) . Lielākā daļa pārslimoja kovidu. Tāpēc es dabūju pieredzēt visas mūsu lieliskās medicīnas sistēmas huiņas. Zvans. Man tests pozitīvs, ko man darīt? Nu, protams, ka sēdi mājās. A man ģimenes ārsts lika rīt iet uz fluorogrāfu... 🤣🤣🤣 ... Nezinu, cik tālu Tu no tā esi, bet, ja visu šito kuiņu sāktu uztvert tik nopietni cik Tu, tad... Tvaika iela.

Pirms 23 minūtēm , Stasss teica:

kurā lauku veikalā drīkst ieiet 3 cilvēki, kurā pilsētas veikalā 4 cilvēki

Zini, ja Rīgā tramvajā var braukt n-desmit cilvēku (kritiskais pakalpojums, mļaķ), tad jebkurā lauku (vai ne lauku) veikalā droši 10 cilvēki var tusēt. Jebšu kovids zina, ka Rīgā var?

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

uztvert tik nopietni cik Tu

Tev nav ne jausmas, cik nopietni vai nenopietni es to uztveru. Tu domā, ka man nebesij tās maskas, un tie visi ierobežojumi, utt? Besij, un kā vēl besij. Bet tajā pašā laikā es ļoti labi saprotu ka savādāk vienkārši nevar.

Nevar sastādīt katram individuāli veseļošanās plānu. Nevar katram izsekot, lai viņš nenāk tuvāk par tiem diviem metriem.  Tu domā ka tiem pašiem ģimenes ārstiem ir viegli? Tev taču ir kāds ģimenes ārsts tuvos draugos? Vai viņš tev arī teica, ka viss ir idiotiski un smieklīgi, kad vienlaicīgi jāsaņem 10 zvani un jāiedziļinas katra individuālā situācijā?

Jēl, padomā reiz, kā situācija izskatās no cita fokusa, ne tikai no tavējā leņķa....

Tev liekas arī ka ministrs ir lohs, tas vispār neko nesaprot.

Bet, jobans mopēds - tam ministram ir jāpieņem lēmums mūsu gadījumā par 2 miljoniem iedzīvotāju tā, lai no pieņemtā lēmuma būtu masveidā pozitīvākais rezultāts?

 

Tu tiko teici, ka zem tevis ir 31 cilvēks.. Tu taču jūties kaut nedaudz atbildīgs par viņiem?

Bet pie velna - zem viena ģimenes ārsta ir tūkstoši cilvēku. Ko viņam, jibio, teikt???? Viņš ir atbildīgs par tiem tūkstošiem. Un starp tiem tūkstošiem vēl ir daļa tādu umņiku kā tu, kuri tēlo lielākus ekspertus par viņiem pašiem... 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

ka savādāk vienkārši nevar.

@Stasss, nu ieslēdz domāšanu. Brīdī, kad reāli!!! tas kovids iet uz beigām, pateikt - jums visiem būs nēsāt tās maskas, ko mūsu čomi iepirka medicīniskās maskas. Nu... Man nāk smiekli. Nu, ja Tev nenāk, ok. Es cienu Tavu viedokli. Bet tam nepiekrītu. Smiekli man vienalga nāk.

Varam jau ņirgt par to tramvaju. Bet nu reāli. Ja ekonomikai kritiski svarīgā vietā tusē barā 50 cilvēki, kuri drīkst,  un ekonomikai ne tik svarīgā (nav vēl teikts, starp citu) 3 cilvēki pēkšņi nedrīkst. Nu velns ar ārā. Un tad tai ekonomikai nesvarīgā vietā ienāk vēl 4 pārbaudītāji (reāls peimērs) un vēl paņirgājas, ka viņi drīkst.

 

Labots - Jurkins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Ja ekonomikai kritiski svarīgā vietā tusē barā 50 cilvēki

Tu vari piedāvāt kādu prātīgu risinājumu, kā aizstāt sabiedrisko transportu šādā situācijā?

Ieslēdz pats reiz savu pieminēto domāšanu...

Neesi padomājis, kāpēc ir tā kā ir nevis tā kā tev liekas?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nē, bet es varu piedāvāt risinājumu nečakarēt tos mazos uzņēmējus, kuru (piemēram) veikaliņā risks izplatīt kovidu ir 10X mazāks nekā vienā tramvajā.

Un, ja pieņemam, ka tas užass tiešām ir užass, užass, užass, užass, tad nākamajā dienā sabiedrisko transportu nemaz vairs nevajadzēs 🤣. Kas gan nav novērots 🤣.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Nē, bet es varu piedāvāt risinājumu nečakarēt tos mazos uzņēmējus, kuru (piemēram) veikaliņā risks izplatīt kovidu ir 10X mazāks nekā vienā tramvajā.

Tu saproti (zinu ka nesaproti), ka ja vien varētu to reāli izdarīt, tad tramvajā arī būtu tādi paši ierobežojumi, kā mazajā veikaliņā, bet to vienkārši nav iespējams izdarīt?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

bet to vienkārši nav iespējams izdarīt?

Nu tad nevajag arī tajā mazajā veikaliņā. 10 tādi veikaliņi < 1. tramvaju.

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

(zinu ka nesaproti)

Tipisks būta variants.😉

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Nu vpisdu, ja nav, tad nav, ja? Spēcīgi

Es tev te ielikšu vienu bildīti, kas aizstāj tūkstošiem vārdu. Varbūt aizdomāsies..

 

9F4BFD0E-0862-4A93-9653-CACC3DAABCF3.thumb.jpeg.6465a445fb91db5b73dc44c23f4474fd.jpeg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ieliec rindā 50 šādas bildītes. 49 no tramvajiem un 1 no tā mazā veikaliņa.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tramvaja un mazā veikaliņa salīdzinājums pamatā balstās uz patērētāja aizvainojumu. Citi var, es ne. Tāpat tur ir visādi it kā loģiski pamatojumi, kāpēc ko ievērot un ko ne.

 

Sabiedrība, kas mūsu apstākļos NAV IESPĒJAMA, rīkotos tā. Vispirms, tauta būtu savēlējusi gudrākus politiķus, kas savukārt pārvaldē būtu izvēlējušies gudrākus ierēdņus. Infekcijas sākuma posmā ar kampaņu - paliec mājās, mums nemaz tik slikti nebija. Lai gan vēl nebija ne vakcīnu, ne kā.

 

Te var sarakstīt vēl visu ko, ko vajadzēja, bet ja reiz stāsts ir par maziem veikaliņiem un sabtransu - sabiedrība, kas nopietni uztver problēmas, ko var sagādāt infekcija, darītu visu, lai iepirkšanās būtu maksimāli droša un dotos uz darbu, mēģinot iespēju robežās izdarīt visu iespējamo, lai samazinātu inficēšanās risku.

Papildus sabtransa reisi.

Attālināts darbs kur nu tas ir iespējams.

Papildus brīvas dienas.

1-2 pieturu atttālumā uz darbu pārvietošanās kājām.

 

To var izdarīt, ja SABIEDRĪBA SADARBOJAS.

Link to comment
Share on other sites

binary

Vakar gribēju nopirkt čības. Rezultāts - uzzināju, ka TC Molā otrais stāvs ir praktiski slēgts. Tas laikam pandēmijas ietekmē?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

TC Molā otrais stāvs ir praktiski slēgts. Tas laikam pandēmijas ietekmē?

Tas veikals mirst jau labu laiku, tā ka tev vēlamais arguments tur maz no svara.

Bet logiski ka situācija uzņēmējdarbības vidi ir paputinājusi, bez tā neiztikt.

Jūs gan droši ņirgājaties.. jums smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

Saki, ka Mols jau pirms 2020. gada bija pustukšs? Man kaut kā atmiņā palicis, ka tur bija pilns ar veikaliem - arī otrajā stāvā, ne tikai pirmajā. Tagad pa visu otro stāvu kādus 5 veikalus saskaitīju, no kuriem neviens nebija apavu veikals.

 

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Jūs gan droši ņirgājaties.. jums smieklīgi.

Nav jau tā, ka būtu smieklīgi. Man jaunas čības reāli vajadzēja! Vecās jau 5x bija izjukušas un līmētas-pārlīmētas :D

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 1 minūtes , binary teica:

Saki, ka Mols jau pirms 2020. gada bija pustukšs?

Pustukšs nebija, bet par to ka tirdzniecības centri Covid laikā nenāca pretī īrniekiem, tas tika dzirdēts. Tad nu arī rezultāts.

Pirms 3 minūtēm , binary teica:
Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Jūs gan droši ņirgājaties.. jums smieklīgi.

Nav jau tā, ka būtu smieklīgi.

 

Nu vnk pierasts, ka antivakseri tagad ļoti priecājas par pēcpandēmijas sekām. Tad nu tāda reakcija.

Redz, Jurčikam arī smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

binary

Vispirms tu saki, ka pandēmijai ar to maz sakara, pēc tam - ka "tad nu arī rezultāts". Определись tak :)

 

Bet nē, nopietni - Mols iet uz grunti vai tomēr "pēc pandēmijas" varētu atkopties? Vieta IMHO neslikta (subjektīvi, protams).

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu pasapņosim...

Ir mums 2 procesi. Viens process ar telpu n (tramvajs 🤣) m², kur stundas laikā savus rumpjus ienes/iznes ( nu jā, īsenībā jau nezinu... 500 cilvēki? gan jau realitātē krietni vairāk) cilvēki, kuri maskas nēsā tieši tāpat kā visi citi (un ministri to zina) un telpa ar tiem pašiem n (apmēram) m², kur stundā savus rumpjus ienes/iznes 50 (īstenībā, laikam tik daudz nav) cilvēki. Ja ministri, viņu padomnieki un citi liekēži 🤣 to nesaprot... nu ir kā ir. Pirmais process ir ārkārtīgi svarīgs ekonomikai, nu pisec, cik svarīgs. Bet ļaunais vīruss to nezina (suka!) un inficē visus abos procesos. Nu ir tirsā un vajag 2. procesu piegriezt vēl vairāk, jo 1. process ir ārkārtīgi svarīgs ekonomikai. Bet vīruss (suka!!!) to nezina.🤣

 

Nu par tirdzniecības centriem ir atsevišķs stāsts. 🤣 Tas, kurš brīvdienu nepavadīja tirdzniecības centros izdevīgi iepērkoties, bija lūzers. 🤣 Labi, labi, esmu vecs stagnāts, variet nekomentēt. 🤣

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Определись tak

Ko tur opredziļis? Lasīt tak māki? Skaidri uzrakstīts - sakara maz, bet nav jau tā ka nav. Loģiski ka uzņēmumiem grūti.

 

 

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

🤣

Mums ir jauns smieklīgais čalis plānprāta marrtina vietā?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Mums ir jauns smieklīgais čalis plānprāta marrtina vietā?

Un Tev kādā intīmā vietā ārkārtīgi nieze iestājas, ja viedoklis atšķiras no Tavējā  un Kim Čen Čenuna 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

ja viedoklis atšķiras no Tavējā

Ar manu viedokli te sakara maz.

Bet tad kad gribi būt par divāna ekspertu, padomā divreiz, vai paša loģika nav galīgi šķērsām.

Man vnk spēcīgas antipātijas pret ekspertiem "visās jomās".

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Stasss teica:

vai paša loģika nav galīgi šķērsām.

Tieši tā, padomā par to.

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Brīdī, kad reāli!!! tas kovids iet uz beigām

sestajā maijā saņemti ziņojumi par 9 mirušajiem (viens cilvēks 50-59 gadu vecumā, divi 60-69 gadu vecumā, viens 70-79 gadu vecumā, trīs 80-89 gadu vecumā, divi 90-99 gadu vecumā), no tiem 7 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 2 vakcinēti.

 

Un +/- tā katru dienu.

Kas nu tur kuram uz beigām iet.

Pirms 39 minūtēm , binary teica:

2020. gada bija pustukšs

Kur iepērkas tie, kas kādreiz iepirkās Molā un kāpēc tieši Akropolē?

Jo beidzot ir alternatīva izvēlei Mols vai Dole.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, versatile teica:

Kas nu tur kuram uz beigām iet.

Pilnīgi noteikti, ja visi 24/7 lietotu ozk, apstarotos ar rentgena lampām un ik pēc 5 min. pieņemtu atsvaidzinošu antiseptisku dušu, tad nebūtu saņemti ziņojumi.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu re, tātad piekrīti, ka nekas neiet uz beigām un būtu jāveic pedo...pida...drastiski, vo - pasākumi (vai arī visiem jāizmirst) lai patiešām ietu uz beigām.

Jums kognitīvā disonanse piemetusies, kā spāņi teiktu, senjor Žurkin (skatos uz profilbildi).

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tas ir pizģec! Sviests kaut kāds. Tu pēc labākajiem būta paraugiem pats izdomā problēmu, pieraksti to citiem un tad cepies.

Kur es Tev par kaut ko piekritu? Kur es Tev minēju par dibenzelliastiskiem  pasākumiem?

Tu pats saproti, kāda disonanse Tev pašam ir piemetusies?

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

visi 24/7 lietotu ozk, apstarotos ar rentgena lampām un ik pēc 5 min. pieņemtu atsvaidzinošu antiseptisku dušu

Nu šitie tak ir domāti drastiski pasākumi?! Pardon, piekodienas vakars, uz ātro ne ar pirmo izdodas atras īsto vārdu, drastisks vai pederastisks, nav tak liela šķirba, ne?

Skatos, ka pašam ar vielas ribās, ka lasītprasme nokritusies un lasi vārdus, ne domu kopumā. Tas raksturīgi esot bērniem, kas lasīt mācās (zilbes izlasa, vārdu nesaprot) un cilvēkiem ar IQ tā ap septiņdesmit. Go figure.

 

Lai tev kaučparkripatiņu vieglāk saprast, pievedīšu analoģiju.

Citēt

Pilnīgi noteikti, ja visi 24/7 lietotu ozk, apstarotos ar rentgena lampām un ik pēc 5 min. pieņemtu atsvaidzinošu antiseptisku dušu, tad nebūtu saņemti ziņojumi.

Ir tas pats, kas pateikt, ka Ukrainā karš iet uz beigām, jo, ja iestātos globāla kodolziema, tad Ukrainā vairs neslepkavotu.

 

Savu personīgo mentālo appisienu tagad labāk vari saskatīt?

Labots - versatile
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ārprāc! 😁 Šitā indigo paaudze. Mļac, Tev toč teikums jāieraksta tegos <ņirgājos> lai saprastu kas notiek. Ej labāk pafotogrāfē kaut ko, tas Tev tiešām sanāk (bez tiem tegiem) 😉

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Es neņirgājos. Man smagi zb dalbajobi. Pēc diuarpus gadiem eksponenciāli pieaugoša fona trokšņa un pašam un tuvākajai ģimenei mēģinot sadzīvot ar pēckovida sekām, paralēli vērojot, ka covid mirstība stabili turas ap 10 cilvēkiem dienā - un tie visi ir kādam vecāki, vecvecāki, ne tikai cipariņi internetā) - tolerance ir aizgājusi negatīvajā skalā.

 

Tu pats liec argumentus no sērijas "siers smird, zeķes smird, tātad pulkstenis ir zaļš". Un, smieklīgākais, ka pats to, izskatās, nesaproti.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 10 minūtēm , versatile teica:

mēģinot sadzīvot ar pēckovida sekām

gan jau mentālajām.🤣

Man arī zb dalbajobi.

 

Link to comment
Share on other sites

Athlons

Vismaz atkal būtā ir ko palasīties... :jump:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Kautkādspizģetsuzkozēni atkal pavilkušies. bļeģtetopošierudensdeputāti?

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Man arī zb dalbajobi

Priecājies. Mūsdienu attālinātajā pasaulē izdzīvosi arī bez spoguļa mājās.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

izdzīvosi

Nešaubos, es izdzīvošu. Vot kā būs sniegpārsliņām...

Link to comment
Share on other sites

Kur tas covids pazudis no tv un ziņu lapām? Pieļauju, ka Latvijā ikdienas mirst vairāk par 10-20, es vakar saulē pārkarsušā mašīnā drusku pārforsēju ar kondišku, un šodien tāds kovids, ka maz neliekas, glābj tikai Jānis Staigātājs... :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 9 stundām , binary teica:

Vakar gribēju nopirkt čības. Rezultāts - uzzināju, ka TC Molā otrais stāvs ir praktiski slēgts. Tas laikam pandēmijas ietekmē?

 

pirms 9 stundām , Stasss teica:

Bet logiski ka situācija uzņēmējdarbības vidi ir paputinājusi, bez tā neiztikt.

Toties malciņa kopējā pofigisma atmosfērā piemesta. Ierobežojumi stulbi (un ir jau arī daži), TĀPĒC es neievērošu neko, kur vien varēšu! Vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
pirms 10 stundām , Stasss teica:

 

Es tev te ielikšu vienu bildīti, kas aizstāj tūkstošiem vārdu. Varbūt aizdomāsies..

 

9F4BFD0E-0862-4A93-9653-CACC3DAABCF3.thumb.jpeg.6465a445fb91db5b73dc44c23f4474fd.jpeg

 

pirms 10 stundām , Stasss teica:

Redz, Jurčikam arī smieklīgi.

Kurš Tu esi no šiem sērkociņiem?

 

pirms 9 stundām , versatile teica:

paralēli vērojot, ka covid mirstība stabili turas ap 10 cilvēkiem dienā - 

Laikam skolā Tev ciparus skaitīt tā arī neviens nav iemācijis, ja reiz tik aplami “vēro”.

https://data.gov.lv/dati/dataset/cbd91f16-0d67-465b-b89b-d315c9358c77/resource/b5530ed7-fdd2-475f-a953-e267d0c10755/download/covidpatients.csv

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu vismaz pa lielam atcēluši visu to čakaru ar vakcīnas papīriem, testiem pirms lidošanas utt. Vismaz pa EU, EEA, UK.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Klau es te neesmu kādu laiciņu lidinājies, bet drīzumā būs jābrauc. Kā tagad ir pa EU lidostām? Vispār vairs neviens neko neprasa vai kā?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

UK jau sen neko neprasa. Pa Eiropu bij dažādi, bet cik skatos tagad UK lapā, tad nekur EU vairs neprasa neko. Plānoju lidot uz Slovēniju, caur Amsterdamu, tapēc pētiju. 

Prasa tiem, kas ierodas no ārpus EU, bet arī ne visas valstis. Tipiskās tūristu Grieķijas, Portugāles utt jau sen neko neprasa arī ne-EU.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ilgi šito tēmu neredzu ziņu virsrakstos. Mašina bij nostāvējusi saulē, bišk pa daudz uzmaucu kondišku, tagad jau otro nedēļu puņķi un neliela t, zvanīju ģimeniecei: šī varbūt covids? Saku nē, man mājās ir tie testi, nav nekāds covids, parasta saaukstēšanās.

Šī: nu tad kādas tējiņas, lietojiet daudz šķidruma, bļec, no vienas puses sūdīga ģimenes ārste, no otras - vienīgā, kas pazvanīja un pajautātāja  kā tas ir ar to zarazu slimot :)

Un tagad netieku vaļā no pavasara klasiskās saaukstēšanas - mana nepotētā māte jau paspēja paziņot, ka tas esot potēto liktenis :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...