Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

versatile
1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Kad iemācīsies, kas ir statistika un kas ir statistiski vērā ņemams - piekāp tad.

Subjektīvi.
Ko tāds ērcīgs? Aizvien ķepiņas sāp no stročīšanas internetā, kad bija viens mirušais dienā un tas pats - vakcinēts? Uzliec bepantenu!

 

Bet vispār pie pakaļgala tevi, es vairāk no @ivo gribētu dzirdēt to motivāciju sūtīt uz skolu bērnu ar 2 pozitīviem testiem. Domāju, ka ne tikai es, bet jebkurš vecāks, kuram saslimuša klasesbiedra dēļ jāpārkārto dzīve, lai nedēļu nodrošinātu attālinātas mācības jau nez kuro reizi.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Suntažos daļa lietoja Zirgu Zāles, daļa nē, bet tie, kas lietoja, ir uzskatāmi labākā situācijā.

Tie kas lietoja vakcīnas ir uzskatāmi labākā situācijā, bet tam tev pretī ir jāmeklē 103929 linki kādēļ iespējams nē 

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tajā laikā vēl vakcīnu Vienīgā Risinājuma nebija. Bet vakcinētie taču katru dienu mirst, tāpat inficējas un nonāk slimnīcās. Pēc augstāk minētās loģikas - šahs un mats! :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Tajā laikā vēl vakcīnu nebija.

Mēs te runājam par 17. vai 18. gadsimtu?

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Bet vakcinētie taču katru dienu mirst

Mirst. Diezgan droši, ka Carnikavas ppol testa pilots ar bija vakcinēts - un re, nepaglāba.

  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Mirst

Šahs un mats!!1 :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Subjektīvi. Iedod linku, kur kāds būtu nomiris šaha spēles laikā, pēc pieteikta mata.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Bet vispār. Par to manis minēto zirgzāļotāju.

Postēja bukfeisā slavas rakstus, cik labas zāles un tā. Ka valdība slikta, ka potes netestētas, ka valdība nedod nekādas garantijas.

Paralēli nelegāli importēja tās zirgu zāles un centās sakārtot sertifikāciju lv (pats privāti rādīja iesniegumus ZVA).

Nesavtīgi? hahaha.


Tad man saslima tuvs radinieks, metās piedāvāt zirgu zāles tam.
Uz manu uzrēcienu, ka viņš nav ārsts, neko nezina par cilvēka kopējo veselības stāvokli, kontrindikācijām un neko nesaka par blaknēm - apvainojās un izmeta, ka iedošot lapiņu, kur rakstīts, ka cilvēkam pašam jānoskaidro, vai var lietot tās zirgu zāles.

Lūk, piemērs, kā gaišie alternatīvie uzņemas atbildību par saviem darbiem, kamēr zākā valdību par nepārbaudītām vakcīnām. Kamēr naudiņa ripo, viņu i neinteresē, vai kāds no tām nesertificētajām zālēm atstieps kājas vai ne. Es pat teikšu vairāk, viņu pat nejāj, vai tajās no Indijas pa kreiso ievestajās tabletēs ir zirgu zāles vai samalti zirgu sūdi. Ka tik pārdotas.

Nedēļām postē par to, cik labas zāles, bet par otru pusi - lapiņu iedošot... Manā izpratnē - tā rīkojas mēsli.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Subjektīvi. Iedod linku, kur kāds būtu nomiris šaha spēles laikā, pēc pieteikta mata.

Iedod... iedod... Tev vajag - tu meklē. Nespēj, ka jāprasa citiem?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Zin... teica:

Tu par medni? 

Nop. Mazāks putniņš, jauns un spējīgs fiziķis.

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Iedod... iedod... Tev vajag - tu meklē. Nespēj, ka jāprasa citiem?

Nu re, pat šahu un matu pierādīt neesi spējīgs - piekāp, kad spēsi argumentēt savus apgalvojumus ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, maz paziistu tādus. 

Mednis laikam un tā tējas sēņu slimiķe ir lielakie ivermektiina postulaati un tirgotāji. Nezināju, ka vek citi 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ir, ir, un šitam pat būtu pieticis prāta pasākumu sakārtot juridiski, ja ne ZVA kas pasūtīja 6 mājas tālāk.
Un es pat neizslēdzu, ka tāpat varētu izdoties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Kristīne Dunecka ir lielāka slimiķe

Kā Tu tā par @marrtinslielo mīlu… 🤪 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Kad tu uztaisīsi tāda tipa pētījumu - tad tev arī būs rezultāts. Šis konkrētais pētījums ir vairāk no sērijas: Suntažos daļa lietoja Zirgu Zāles, daļa nē, bet tie, kas lietoja, ir uzskatāmi labākā situācijā.

Es pielabošu: labākā situācijā bija tie, kuriem Suntažu pagasta vecis atļāva būt statistiski svarīgiem, pārējiem, ar vai bez ivermektīna, bija huiova. Savukārt tie, kuri bija lietojuši ivermektīnu un tā pat miruši, tos Suntažu pagasta vecis pats personīgi strīpoja no dzimtsarakstiem. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , versatile teica:

Saki, ja bija 2 pozitīvi testi mājās, kāpēc vajadzēja sačakarēt visai klasei mācības?

Īsti nesapratu pārmetumu.

1-kārt skolā ir noteikta kārtība, ka pēc pozitīviem mājas testiem IR jāierodas skolā un jānodod "pareizais" tests;

2-kārt klasei mācības netika sačakarētas, visi ar negatīvajiem testiem turpināja mācības klātienē. Izņemot veselus 3 nevakcinētos klasesbiedrus;

3-kārt tajās brīvdienās bez viņas vēl 3 klasesbiedriem bija pozitīvi testi.

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

no @ivo gribētu dzirdēt to motivāciju sūtīt uz skolu bērnu ar 2 pozitīviem testiem.

Tu manu rakstīto laikam neuztvēri - bērns uz skolu negāja, aizgāja tikai pie medmāsas lai nodotu testu, un atpakaļ mājās.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

versatile

Skaidrs! Skolas kārtība gan absurda, bet laikam jau citādi nevar.

Man vairāk darīšana ar mazajiem, kur vakcinēšana tikai vēl sākas, tāpēc klasē absolūti lielākā daļa nevakc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

absurda

alternatīva bija veikt testu testēšanas punktā, bet negribējās 3 dienas gaidīt, kamēr pieraksta rinda pienāks.

Link to comment
Share on other sites

Kā veica poti, tā slimnīcā un beigts. Šahs un mats. Bet nav jau pirmais sportists.

  • Kādas šausmas! 9
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Nu re, pat šahu un matu pierādīt neesi spējīgs - piekāp, kad spēsi argumentēt savus apgalvojumus ;)

Mīlulīt, šahu un matu jau tu izvilki un vēl savilki kopā ar nesaistītām lietām, pēc kā prasi pierādījumus par nāvēm pie šaha galdiņa. Es jau saprotu, ka tu troļļo, bet nu nav diezko profesionāli...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

varbūt kāda blondīne ar 0 sajēgu par medībām un ieročiem arī noticētu :D 

@Mielestapa brālēns atrasts, bet šoreiz skaidrā.

@ivo tev hobijs analizēt anekdotes?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , marrtins teica:

Es jau saprotu, ka tu troļļo, bet nu nav diezko profesionāli...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, uztaisam kipišu!

TVnetā ir anonīma (navajag reģistrāšanos) viena jautājuma aptauja

848777158_2022-01-2614_23_26-Window.png.77ddab9902eb21d69dd7275c9b23e822.png

 Es jau izvēlējos 3. variantu.😁

Link to comment
Share on other sites

Es kautkad Covida sākumā paņēmu pāris maskas no ofisa un vēl tagad lietoju.

Bet n u cik tur tā lietošana, tik cik supermārketā reizi nedēļā uzlikt.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

 Es jau izvēlējos 3. variantu.😁

Varēji izvēlēties pirmo - "nopirku divas maskas, pāra datumos lietoju pirmo, nepāra datumos otro" (tas laikam skaitās "mainu regulāri").

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ap dienasvidu maska jau smaržo pēc tā, ko esi ēdis no rīta. Un pēc nedēļas jau vari izvēlēties masku ar vienu no 7 dažādām garšām :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mums agrāk darbā spieda viņas mainīt katru dienu. 

Vispār gribas sist 5 NHS šeit. Pretīgaka sistēma laikam uz planētas nav. Man rīt MS teams izrādās ir vingrošana un neviens nezin, ka man kāja nekustas īsti, kjipa šoks šodien - a tev kāja nestrādā? 

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, te var paklausīties, ko zinoši cilvēki saka par kovida variantiem, potēm, imunitātēm utt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , ivo teica:

 

Ehhh... Es jau cerēju, ka mūsu foruma gaišie prāti ( @marrtins @Lainere @Achat piedošanu ja kādu aizmirsu) būs beidzot video blogu uztaisījuši ar visiem grafikiem, statistikām, u.t.t., bet nē, tur kaut kāds vecs krabis pretī lūr 😔

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

tumšo vai gaišo?

Es lieku gaišo pusi uz āru

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Jurkins teica:

Ar kuru pusi uz āru tā zilā maska jānēsā?Ar tumšo vai gaišo?

paskaties kā piekausēti striķīši. Manuprāt ir domāts likt tā lai no ārpuses smukāk izskatās, t.i. striķu savienojumi uz iekšu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...