Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Nē, Tu savos teu 2.5k postos šajā topikā vēl neesi piedāvājis NEKO konstruktīvu

Kāpēc man tev būtu kaut kas jāpiedāvā? Nu nopietni? Pats par sevi nespēj parūpēties?

 

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

tikai esi nostāstiis visus, kas kaut ko dara un esi pieprasījis no visiem nekļūdīgu rīcību.

Pirmkārt - es nepieprasu neko. Ja tev ir kāds konkrēts citāts, kas samulsināja, tad dod ziņu - paskatīsimies.

 

Par šo jau izteicos, bet atkārtošos. - ja kāds uzmetās par visu zinošu un varošu, bet ikreiz čiks vien sanāk, tad kāpēc gan es viņu nedrīkstētu izkritizēt ārā no viņa septiņjūdžu zābakiem? Un te jau nav runa par kļūdīšanos šad un tad.

 

Ja reiz iesāki par mani... Es nelienu problēmās, ko nevaru atrisināt vai kurām vispār nav risinājuma vai risinājums ir sliktāks par pašu problēmu. Tie, kas iedomājās, ka viņiem ir risinājums un staigā apkārt visus bakstot un komandējot, bet rezultāts kā nav - tā nav, tie arī dabū -> :sarkasms:

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Faustit teica:

redzēsi, ka UK hospitalizācijas ir mazāk un Omikrona vilnis jau mazinās,

Nekāda saistība ar vakcīnām 

Tur nekāds fazhismms nav un potēti tik 0,9%.... Oh wait 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , Achat teica:

Pirmkārt, tu sniedz malīgu info kā manipulators, info atrautu no realitātes. 

1. man nav 2.5k postu šajā forumā. 

2. es neesmu pieprasījis nekļūdīgu rīcību no Kariņa.

3. vēl vairāk, esmu šeit atbalstījis vakcināciju utml. 

4. ir ticis no manis šeit rakstīts, ka esmu publiski atbalstījis Kariņu. 

a, huiņa happens, es tak to @marrtins biju adresējis, bet pazuda citāts.
Un par krānu varēji arī nesaukt, ja.

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Ja reiz iesāki par mani... Es nelienu problēmās, ko nevaru atrisināt vai kurām vispār nav risinājuma vai risinājums ir sliktāks par pašu problēmu. Tie, kas iedomājās, ka viņiem ir risinājums un staigā apkārt visus bakstot un komandējot, bet rezultāts kā nav - tā nav, tie arī dabū -> 

Ņemot vērā, ka Covid ir problēma, kuru vēl neviens pasaulē nav sevišķi veiksmīgi ilgtermiņā atrisinājis, tu, būtībā, piedāvāji cilvēcei izmirt vēl pagājušajā gadā, pareizi saprotu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Achat teica:

Kanādā ir vakcinēti ap 99% senioru, tur iebarot pasakas par tēmu " rūpes par penšiem ( LV interneta cilvēku slenga vārds, kuri domā, ka vienmēr būs jauni )  vairs nevar. 

 

Screenshot_20220119_135354.jpg

 

Kanādas skaitļi 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Nupat sācies jauns kāpums (apvilku ar zilu) un smaga slimības gaiti ir būtiski daudz vairāk cilvēkiem, kā iepriekšējos kāpumos.

FYI, apakšā tam grafikam var uzklikšķināt uz "Stacionētie, vidēji smaga slimības gaita", lai to grafikā nerādītu. Tad mazliet vieglāk novērtēt, cik lielam skaitam ir tā smagā slimības gaita.

 

image.png.1cf2030e374525230fbb31971910f51b.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Nekāda saistība ar vakcīnām 

Tur nekāds fazhismms nav un potēti tik 0,9%.... Oh wait 

Point being? Tad jājautā, kur ir fazhismms un potēti 0.9%. :D

Jebkuram, kas seko līdzi taču ir skaidrs, ka vakcinēto skaitam ir nozīme, tomēr tā starpība rādītājos nav izskaidrojama tikai ar vakcināciju vien.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 14 minūtēm , Faustit teica:

Latvijā 6K slimnīcās nebūs

Atbildot Rejra teiktajam, kāpēc LV zīmē pesimistiskākas prognozes par Eiropu kopumā, ielikšu šādu grafiku.

image.thumb.png.ec5f557ccf0fe80141cad7b235a97103.png

 

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

vieglāk novērtēt, cik lielam skaitam

Ja mani interesē/uztrauc proporcija, tad nafig man skaitu? Jeb gribi teikt, ka pie mūsu intensīvās aprūpes vietu kapacitātes tie skaitļi ir nenozīmīgi, vai kas?

Vai iesi kā marrtins, ar lāpstu uz kapiem, meklēt vecos mediķus, lai var gultasvietu skaitu palielināt?

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zin... said:

Kanādas skaitļi 

Tur daudzi ir >80 g.v vecuma grupā un tad, kad pošu vēl nebija. 

>80 ir mhmm vecuma grupa, tāpat kā cilvēki ar ļoti smagām blakusslimību buķetēm. 

Pieskaitot palitatīvās aprūpes klientus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Faustit teica:

Jebkuram, kas seko līdzi taču ir skaidrs, ka vakcinēto skaitam ir nozīme, tomēr tā starpība rādītājos nav izskaidrojama tikai ar vakcināciju vien.

Omikrons ir vieglāks, bet UK ir brīvi pieejamas iknedēļas tabulas ar mirušajiem detalizēti pa vecumiem, vakcinācijas statusa utt. 

Jo tu vecāks paliec, jo dramatiskāka tā starpība cik liela iespēja kājas atstiept, balstoties uz tiem datiem. No 40 gadiem jau nevakcinētais nonāks slimnīcā ir 6x lielāka un atstiept kājas 4,5x lielāka, kamēr veciem cilvēkiem tā starpība jau mērās divos ciparos

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Da nu, kāda starpība, pēc 35 tak tāpat laiks jau būtu mirt, dzīve beigusies.
Man ar tā 20 gadu vecumā likās.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, versatile said:

Un par krānu varēji arī nesaukt, ja.

Es tak tā tevi nekad neesmu saucis. Pat te  nopriecājos, ka tev ir potes un ieliku tev laiku. 

 

 

Kariņš ir vienīgais premjers ever, kuru es esmu atbalstījis internetā publiski, lietojot savu reālo Linked In profilu. 

Iepriekšējais premjers, kurš man patika bija Krasts, bet tie bija citi, šodien arhaiski laiki un cits laikmets.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Ņemot vērā, ka Covid ir problēma, kuru vēl neviens pasaulē nav sevišķi veiksmīgi ilgtermiņā atrisinājis

Nu par to jau es arī saku - pietiek izlikties, ka veiksmīgi kaut kas tiek darīts. Darīt darīšanas pēc un tad vēl lielīties. Es vēl saprastu, ja no šiem piedāvātajiem "labāk kaut ko darīt, ne kā nedarīt" "risinājumiem" nekas nemainītos, bet n-tās dzīves jomas ar šiem "risinājumiem" tiek iznīdētas, veselība (arī mentālā) grauta, bērni spīdzināti, utt., utt.

 

Pirms 17 minūtēm , versatile teica:

tu, būtībā, piedāvāji cilvēcei izmirt vēl pagājušajā gadā, pareizi saprotu?

Izmirt? Nu galīgi nepareizi saprati. Kādā veidā cilvēce pagājušā gadā taisījās izmirt, ja neskaita masu mēdijos? Tādā veidā, kur 99.98% cilvēces izdzīvo?

 

 

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Achat teica:

Es tak tā tevi nekad neesmu saucis

 

Pirms 25 minūtēm , Achat teica:

Pirmkārt, tu sniedz malīgu info kā manipulators

image.png.71d1e14e6ff163930c973725615dae97.pngKas tad tas ir, ja ne krāns?

  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Ja mani interesē/uztrauc proporcija, tad nafig man skaitu? Jeb gribi teikt, ka pie mūsu intensīvās aprūpes vietu kapacitātes tie skaitļi ir nenozīmīgi, vai kas?

Pag, rakstīji, ka "smaga slimības gaita ir būtiski daudz vairāk cilvēkiem, kā iepriekšējos kāpumos", un iemeti grafiku.

Tagad kaut ko raksti par proporciju.

Tad ko tu īsti ar to grafiku gribēji parādīt? Ar zilu apvilki kāpumu, kaut ko raksti, ka "būtiski daudz vairāk, blah blah blah", bet reāli grafikā jau mēnesi smagie gadījumi tiek uzrādīti +/- konstantā līmenī. Kas tur ir "būtiski daudz vairāk"?

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Tādā veidā, kur 99.98% cilvēces izdzīvo?

Viņi izdzīvo, jo ir grupiņas cilvēku, kas, nezinot, via pieņem pareizus lēmumus, pieņem lēmumus.

Tu piedāvā nepieņemt lēmumus, ja nav pārliecības, ka ir pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Viņi izdzīvo, jo ir grupiņas cilvēku, kas, nezinot, via pieņem pareizus lēmumus, pieņem lēmumus.

Pieņēmums. Nu tak neliec man vilkt ārā Zviedriju, Floridu, Dakotas...

 

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

Tu piedāvā nepieņemt lēmumus, ja nav pārliecības, ka ir pareizi.

Tas tā kā būtu pašsaprotams? Nē?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Pieņēmums

Tavi 99,8% ir tīrākais pieņēmums

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:
Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Tu piedāvā nepieņemt lēmumus, ja nav pārliecības, ka ir pareizi.

Tas tā kā būtu pašsaprotams? Nē?

Lai nepieņemtu lēmumus, ir jāpieņem lēmums tos nepieņemt. Ja nav pārliecība, ka nepieņemt lēmumus ir pareizi, tad pašsaprotami, ka nepieņemt lēmumu nedrīkst. 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:
Pirms 13 minūtēm , versatile teica:

Tu piedāvā nepieņemt lēmumus, ja nav pārliecības, ka ir pareizi.

Tas tā kā būtu pašsaprotams? Nē?

Par to, vai lēmums bija pareizs, vai ne - uzzina tikai pēc laika. Mēneša, diviem, gada.

Retrospektīvā ir viegli visus mācīt. Pieņemt lēmumus šodien un tagad - tas nav viegli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Omikrons ir vieglāks, bet UK ir brīvi pieejamas iknedēļas tabulas ar mirušajiem detalizēti pa vecumiem, vakcinācijas statusa utt. 

Jo tu vecāks paliec, jo dramatiskāka tā starpība cik liela iespēja kājas atstieor, balstoties uz tiem datiem. No 40 gadiem jau nevakcinētais nonāks slimnīcā ir 6x lielāka un atstiept kājas 4,5x lielāka, kamēr veciem cilvēkiem tā starpība jau mērās divos ciparos

 

UK dīvaini ir tas, ka šos datus viņi tiešām piefiksē precīzi, bet vadlīnijas, kas būtu jāatjauno vadoties pēc datiem, atjauno tik lēni, ka to pamana pat nespeciālisti. Jāatzīmē arī, ka UK liela daļa izslimoja pirms bija pieejama AstraZeneca. Manuprāt, LV ir pienācis laiks ciešāk apskatīt Grieķijas pieredzi, kur visiem virs 50 noteica obligātu vakcināciju, jo šī grupa visvairāk aizņem gultasvietas. Neapšaubāmi, pirms tam izvērtējot aktuālo zinātni: https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/t-cells-common-colds-can-provide-protection-against-covid-19-study-2022-01-10/

 

Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 5 minūtēm , TOoMoOT teica:

Lai nepieņemtu lēmumus, ir jāpieņem lēmums tos nepieņemt. Ja nav pārliecība, ka nepieņemt lēmumus ir pareizi, tad pašsaprotami, ka nepieņemt lēmumu nedrīkst. 

Par neterminētas rekursijas kaitīgumu jaunēkļi visai ātri uzzin, bet parasti smagā veidā :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

man vilkt ārā Zviedriju

Ieliec te salīdzinājumu starp Zviedriju, Somiju, Norvēģiju un Dāniju… saslimušo skaitu pa mēnešiem, mirušo covid slimnieku skaitu pa mēnešiem un konkrētu periodu ekonomisko izaugsmi/stagnāciju.

 

pats būsi izbrīnīts par datiem ;) Zviedrijas piesaucējs bļins…

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds piemērs, paņeman nāvējošo covid senioriem. 

Random pilsonis Kanādā prot lietot ne tikai google, arī statistikas resursus par ilgtermiņa rezultātiem, easy peasy. 

Ja mirējs ir jau tā pārsniedzis vid statistisko dzīvildzes laiku vai ir paliativās aprūpes klients; neiebarosi viņam kā postpadomijas planktonam:  covid nogalināja 99 gadus vecu paliatīvās aprūpes klientu vai 86 gadus vecu pansionāta klientu. 

 

 

Mums tagad laikam skolnieki un studenti ar testiem būšot vaininieki. Potenciālajam lohdownam No xxx.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Par neterminētas rekursijas kaitīgumu jaunēkļi visai ātri uzzin, bet parasti smagā veidā

Tā vien šķiet, ka kādam buffer overflow tā arī netiki pāri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Retrospektīvā ir viegli visus mācīt. Pieņemt lēmumus šodien un tagad - tas nav viegli.

Šis ir pirmais tāds gadījums vispār pasaulē, ja atmiņa neviļ un tiešām nevienam nav īsti tā īstā formula ko darīt. Lēnām pie kaut kāda kopsaucēja nonāk, bet.... Šī būs laba mācība un datu kaudze nākamajām pandēmijām un arī ko darīt ar dezinformatoru kanāliem.

 

Neapskauzhu tos, kam ir tie lēmumi jāpieņem šajos 2 gados. 

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Par to, vai lēmums bija pareizs, vai ne - uzzina tikai pēc laika. Mēneša, diviem, gada.

Retrospektīvā ir viegli visus mācīt. Pieņemt lēmumus šodien un tagad - tas nav viegli.

Nu tad kam mums tādi eksperti un Kompetentie? Tas ir tāpat kā auto aizvest uz servisu, kur mehāniķis diagnosticēs / modelēs ačgārnu vainu un trīs mēnešus eksperimentēs, visu auto pārlasīs un vēl beigās kopā nemācēs salikt... Bet prasīs pilnu samaksu par stundām, protams. Nezinu kā tev, bet man tāda tipa lēmumu pieņēmēji, eksperti un Kompetentie nav vajadzīgi.

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

Ieliec te salīdzinājumu starp Zviedriju, Somiju, Norvēģiju un Dāniju… saslimušo skaitu pa mēnešiem, mirušo covid slimnieku skaitu pa mēnešiem un konkrētu periodu ekonomisko izaugsmi/stagnāciju.

 

pats būsi izbrīnīts par datiem ;) Zviedrijas piesaucējs bļins…

Tev vajag - tu liec. Esmu lietas kursā par atšķirību datos. Tur ir daudz izskaidrojumi, ieskaitot, bet ne tikai, uzskaites metodiku.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Tev vajag - tu liec. Esmu lietas kursā par atšķirību datos. Tur ir daudz izskaidrojumi, ieskaitot, bet ne tikai, uzskaites metodiku.


visu zinu, visu varu, bet liec pats 😁😁😁 normāls eksperts ne… dīvāna… vai zilā ekrāna 😁😁😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Bet pats nekādu risinājumu piedāvāt nespēj, tā kā ka tu spēj spriest cik tie lēmumi ir pareizi vai nē? 

Kā? Paskatoties dažādu vietu dažādos "risinājumus", bet iznākuma atšķirība nav statistiski nozīmīga.

 

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Jo pašlaik tu tam automehāniķim mači, ka viņš ir dauns, bet pats nemāki pat tik daudz cik viņš. Un pašlaik tā auto vaina ir tāda, ka neviens nespēj salabot un visi mehāniķi kopējiem spēkiem mēģina salabot. 

Pieņēmums. Cits mehāniķis atrisināja problēmu stundas laikā. Piemērs nav iz dzīves, bet, ja nesaprati analoģiju un tev tai jāliek kaut kādi izdomājumi klāt, tad žēl. Tu taču negribēsi teikt, ka par spīti tam, ka eksperts kaut ko zin vairāk par klientu un apņemas izdarīt kādu darbu, bet nespēj to izdarīt un nespēj izteikti slikti, pat viņa laika patēriņa modelis ir nobīdījies par kārtu, tad eksperts joprojām ir attaisnojams tikai tāpēc, ka viņš jomā zin kaut ko vairāk? Te daļēji var vainot pats sevi, par nepareizu eksperta izvēli, bet sākotnējā doma bija par ekspertiem, kas paši uzlec paunā un uzbāžas ar saviem "risinājumiem" un "modeļiem" un māca citiem dzīvot...

Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

visu zinu, visu varu, bet liec pats 😁😁😁 normāls eksperts ne… dīvāna… vai zilā ekrāna 😁😁😁

Nekur neesmu teicis, ka es esmu eksperts vai visu zinu vai visu varu. Ja tev tā šķiet - tā ir tikai un vienīga tava problēma vai arī tavas uztveres īpatnības.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Regisss said:

normāls eksperts ne… dīvāna… vai zilā ekrāna

Visi ir dīvāna, ja tiem nevajag sūtīt CV uz galerām. 

BTW, lai kā marrtins neizkatītos šeit, tev visdrīzāk atkal vajadzēs rakstīt CV un motivācijās vēstuli nekā viņam. 

ebanoe.it  palasi, mīļais draugs. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

--kautkādasubjektīvahuiņa--

Apniki. Ej takš ka di-irst'i vienureiz ar saviem piemēriem.

Pats neko nezini, nesaproti un nevari, bet gribi lai citi pieņem ideālus lēmumus situācijās, kad tādu gluži vienkārši nav.

Ir pagājuši 2 gadi pandēmijā. Mums ir bijuši lokdauni, bet nav bijis marodierisms, masveida deficīts, masu nemieri (narciss rododendrs neskaitās), cilvēki badā nemirst, ir pieejamas vakcīnas, kuras pat, kaut ne tik efektīvi kā cerēts, strādā. Es nez, man nav pārāk daudz iemeslu sūdzēties par lielākoties nepareiziem lēmumiem, sevišķi, ja zinu, ka pats diez vai pieņemtu labākus.

 

 

Un par mehāniķiem... Mums te pilns ar tādiem, kas, ja dīzelim filtrs pilns, izravē laukā. It kā problēma atrisināta, auto iet, un tā... Bet sprauslas turpina liet un pārliet. Savlaicīgi pateiktu, ka laiks mainīt, moš i filtrs nebūtu bijis jāravē. Bet risinājums jau pareizais, problēma pazuda.

Labots - versatile
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Achat teica:

Visi ir dīvāna, ja tiem nevajag sūtīt CV uz galerām. 

BTW, lai kā marrtins neizkatītos šeit, tev visdrīzāk atkal vajadzēs rakstīt CV un motivācijās vēstuli nekā viņam. 

ebanoe.it  palasi, mīļais draugs. 

 

Šķiet ka vakarnakts sēnes tevi nav joprojām atlaidušas 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Pats neko nezini, nesaproti un nevari, bet gribi lai citi pieņem ideālus lēmumus situācijās, kad tādu gluži vienkārši nav.

Nu tak jau kuro reizi - negribu nekādus lēmumus, sevišķi tādus, ja tie skādē vairāk nekā labums no tiem! Kāda jēga pieņemt lēmumus lēmumu pieņemšanas dēļ? O! Un nu jau pilnīgi visu pamatosi ar pieņemtajiem lēmumiem, jo pretējā gadījumā takš būtu pasaules gals... :lol:

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, versatile said:

 

 

Un par mehāniķiem... Mums te pilns ar tādiem, kas, ja dīzelim filtrs pilns, izravē laukā. It kā problēma atrisināta, auto iet, un tā... Bet sprauslas turpina liet un pārliet. Savlaicīgi pateiktu, ka laiks mainīt, moš i filtrs nebūtu bijis jāravē. Bet risinājums jau pareizais, problēma pazuda.

Tur jau arī ir liels grēks uz HR atlases procesa kritērijiem, kas viņiem ir mainstream līmenis uz papīra + datumi. 

Bezturbīnas dīzeli var apgūt pamatos pa 20-40 h teorijas   ja smadzenes ir virs random videnes absolventa līmeņa. 

Kamēr HR pieprasa  random algoritmiem atbilstošu ģēniju, kurš moš ar OVP būs par savu naudu izgājis. 

 

BTW, ir bijusi darīšana ar dīzeļiem un  ne tikai randomu priekš kravenēm vai traktora. 

Attieksme sucks= es opisā esu kings, mehi= gandrīz vai reāli bomži vs grāfs ofisā.  utml. 

Ok. priekš kuģiem bik cita pasaule.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nakamd4dien visi fazhizzzma ierobežojumi beidzās UK. Paziņoja. 

 

Tad jau varbūt jāsāk ņemt piemērs no tā angļu automehāniķa? Bet ak vai, tas piemērs diemžēl parādīs, tas ko šeit fazhhizma apkarotājiem negribas. Tādēļ jāmeklē citi piemēri, kas atbilst viņu ideoloģijai, ka neko nedarīt ir tā pareizā pieeja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik jau 10 dienu sēžu mājās ar covidu, ienāca prātā ķecerīga doma, pārbaudīt, vai mani serķi derīgi. Aizdomas piepildījās, vairs nav derīgi. Arī decembra balstvakcīnas serķis nav derīgs. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...