Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Man šķiet OK vilkt tos respiratorus, ja tas kaut drusku mani aizsargā... Iespējams vakcīna + boosteri + FFP2 = 99.9% pret saslimšanu?

Nu ja dabūji boosteri vakar un šodien ar 39°C guli gultā, tad jā, *šobrīd* tas 99.9% pasargā pret saslimšanu ;)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Pieļauju, ka valdības sēdē sauztraucās

Vispār jau tādas runas gāja krietni sen.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Ja arī gribēju kaut ko ar to pateikt, tad tikai to, ka esmu pret šķirošanu "sertificētajos" un "nesertificētajos".

Filozofisks jautājums... tad jau nedrīkst dalīt arī sodītajos (kas bijuši ķurķī) un nesodītajos... nedrīkst dalīt pēc izglītības... nu tur pamata, vidējā, vidējā profesionālā, augstākā utt... Tad jau arī nedrīkst pieprasīt konkrētu vakcināciju lai iebrauktu konkrētās Āfrikas valstīs vai Indijā vai Dienvidamerikā... Šī ir tāda līrika, jo viss pēc būtības tiek dalīts... ;) 

Pirms 3 minūtēm , Stepselis teica:

Beidz... Kariņa apmaksāts reklāmas raksts - propaganda... :D 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Nu ja dabūji boosteri vakar un šodien ar 39°C guli gultā, tad jā, *šobrīd* tas 99.9% pasargā pret saslimšanu ;)

neeee... kļūdies! :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

Iespējams vakcīna + boosteri + FFP2 = 99.9% pret saslimšanu?

Negrasos Tevi pārliecināt par pretējo. Iespējams, viss iepriekšminētais plus ozk = 99.9999%

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Diemžēl daļa no sabiedrības ir dalbajobi, kuri atsakās to saprast, fantazē par dabīgo imunitāti, izdomā, ka vakcīnās ļaunums un brēkā ka viņus šķiro.

Daļa no sabiedrības ir dalbajobi, kuri fantazē par pūļa imunitāti - pat, ja nesauc to vārdā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Daļa no sabiedrības ir dalbajobi, kuri fantazē par pūļa imunitāti - pat, ja nesauc to vārdā.

Smagi būt sievas kontrolētam antivaksam... ;) 

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Negrasos Tevi pārliecināt par pretējo.

Neesmu mediķis... nespēju komentēt... visi mēs te filozofējam... tikai cits cepjas, bet citam nav problēmu uzvilkt masku, kad tas nepieciešams... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

@Regisss, nu mute tev liela, jā ;)

image.png.55c23bd24d5d3a7a76afbb11d39f54c6.png

 

@binary Tevi pārspēt nav iespējams... :D

 

Pirms 1 minūtes , darklight teica:

Vai tiešām kāds uzskata, ka šī nu jau absolūti mazākā sabiedrības daļa vēl joprojām var mūs visus apdraudēt un tādēļ nebūtu laižama veikalā pēc maizes vai uz darbu gaterī?

nepilni 100k iedzīvotāji vecumā 60+ nav dabūjuši nevienu vakcīnu... un tas nozīmē - slimnīcām atkal būs DIRSĀ! :( 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , darklight teica:

Vakcinācijas aptvere sen jau ir pārsniegusi visus iepriekš nospraustos mērķus, līdz ar to sen jau visam bija jābūt cauri un visiem ierobežojumiem atceltiem.

Kaut kad rudenī tika nosprausts jauns mērķis - 90% vakcinācijas aptvere starp senioriem (u.c. riska grupām? neatceros vairs). Nav gan skaidrs, kāpēc ar to mērķi novilcinājās teju gadu.

 

Šodien lasīju, ka apzvanīti 50k senioru, no kuriem piekrita vakcinēties kādi 3k.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

epilni 100k iedzīvotāji vecumā 60+ nav dabūjuši nevienu vakcīnu

Nu bet tur jau ir tā problēma! Nevis mani "aizsargāt" ar ffp2.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , darklight teica:

sen jau visam bija jābūt cauri un visiem ierobežojumiem atceltiem.

Domā, ka man nav viss šis līdz kaklam. Ko lai dara, ka svoločīgie Ķīnas komunisti tādu nelaimi pasaulei atnesa. Ne jau mūsu deputāti un ministri pie tā vainīgi.

Link to comment
Share on other sites

Eu bet man liekas ka ap shito laiku tā  paradigma sāk mainīties - vai tautai stulbums ir  izsēdēts vai kā. Gandrīz ka liekas ka globālos medijos at to var shur-tur sākt manīt.

 

Vajadzētu uzzīmēt grafikā 2 taisnes (līknes):

Summārais ierobezhojumu stulbums (maska  tada, sitada, pote tāda, sitāda) un apdraudējuma līmenis (tak omikrons vispār esot kā divreiz noskaudīties) - kurā  brīdī vini krustojās.

 

A vakcīnonanisti, var vienu pēdējo izberzēt (viniem visiem olas jānogriez, vini tak ir potenciālie izvarotāji!!!) no shitā stāsta:

Es, personīgi, pagājusonedēl aizgāju pēc būstera, jo  sajutu, ka sāk pasaulē uztvere mainīties - un  sabijos ka sha atcels un  vairs pa velti nepotēs! Sapratu ka jāpanem kamēr dod...

 

Vienīgais jautājums kāpēc globālā diskursa paradigma  mainās (tas  ir  normāli ka mūsējie pāris  nedēlas iepaliek, pakalā ielīshanas delay) mans minējums ir, ka shogad ieplānota hiperinflācija un jāuzspēj piestartēt ziemelu puslodes pavasarī/vasarā....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Nu bet tur jau ir tā problēma! Nevis mani "aizsargāt" ar ffp2.

Nu Tev sevi vairāk jāpasargā, lai slimnīcā vairāk vietas neapzinīgiem pošmīžiem... :( Tas tāpat kā darbā... vairāk darbu jau dabūs apzinīgais, strādīgais darbinieks, ne sliņķis vējagrāpslis... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Nu Tev sevi vairāk jāpasargā, lai slimnīcā vairāk vietas neapzinīgiem pošmīžiem... :( Tas tāpat kā darbā... vairāk darbu jau dabūs apzinīgais, strādīgais darbinieks, ne sliņķis vējagrāpslis... 

Tu par vēlu esi pamodies, tad kad stass ar putām uz lūpām martinam koda, tad bija īstais komjauniesha laiks. Tagad nav  ne  druskas no tā  atbalsta vairs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāsauc @Stasss lai atgriežas :D Savādāk te visādi interesanti tipāži savairojušies un sāk "viss slikti" purgu dzīt! ;) 

Link to comment
Share on other sites

  

pirms 7 stundām , binary teica:

Šķiet, drīzāk būtu jāuzdod pretējs jautājums - kad es pēdējo reizi uzbraucu uz maģistrāles, lai dotos prom no sava lauku īpašuma? Nēnu šad tad gadās. Arī ziemā. Pavasarī patiesībā ir grūtāk izbraukt, ne vienmēr sanāk ;)

 

Ņemot vērā ka visu laiku dzīvojies pa māju, interesanti, kur tu visas problēmas ar maskām, sertifikātiem, utml atrodi?

Labots - wxy
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Regisss teica:

Jāsauc @Stasss lai atgriežas :D Savādāk te visādi interesanti tipāži savairojušies un sāk "viss slikti" purgu dzīt! ;) 

Nu nu, nebīsties, es būshu cēls, guloso nespershu.

Tev un  tev līdzīgajiem jau gana skarbs sods ir, ka uz mākslīgi radītu masu psihozi pavilkāties. Būs  jau vēl. Atceries savu shībrīza kaunu kad sāksies runas par globālo sasilshanu, un  nākamreiz nelec pirmais uz propagandas... Un pats galvenais - laicīgi nolec!

Labots - latscrap
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , wxy teica:

Ņemot vērā ka visu laiku dzīvojies pa māju, interesanti, kur tu visas problēmas ar maskām, sertifikātiem, utml atrodi?

Šad tad vajag aizbraukt uz Depo.

Nu jā, reizēm arī līdz darbam jāaizskrien (jā, man tāds arī ir) ;)

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , latscrap teica:

Tev un  tev līdzīgajiem jau gana skarbs sods it ka uz mākslīgi radītu masu psihozi pavilkāties. Būs  jau vēl. Atceries savu shībrīza kaunu kad sāksies runas par globālo sasilshanu, un  nākamreiz nelec pirmais uz propagandas... Un pats galvenais - laicīgi nolec!

Tu to sev teici? Vai nākotnes sev? tā teikt ierunāji diktafonā? 

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Šad tad vajag aizbraukt uz Depo.

tad jau Tu esi vakcinējies, ja tiec Depo! ;) 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Regisss said:

Filozofisks jautājums... tad jau nedrīkst dalīt arī sodītajos (kas bijuši ķurķī) un nesodītajos... nedrīkst dalīt pēc izglītības... nu tur pamata, vidējā, vidējā profesionālā, augstākā utt...

Nu tātad tev ir zīmogs un casual algoritmi. Starp citu, pats viegli vari tikt pie panta, datoriķi ir riska kategorija līdzīgi kā padlas laikos grāmatveži, kasieri un noliktavu pārziņi. P.S uz zonu varēja aizbraukt arī par pārpalikumu, kaut  internetā māca: visi zog un visi, kas esot sodīti visp protot zagt. 

Btw dažus sodītos pēc intelekta, godīguma un uzticamības līmeņa es vērtēju augstāk kā  augstskolas produktu, kurš novergojis galerā 5+ gadus. 

 

Tev vienkārši ir jāzina, par ko, kāpēc un kā kurš ir sēdējis. 

Nevis jāsapņo, ka ar grādu un darba stāžu kā darbieniekiem galerā kādi ir elites darbaspēka klase+ vēl neaizvietojami speci.  Dievs palīdzi pasaulei.

36 minutes ago, Regisss said:

Neesmu mediķis... nespēju komentēt... visi mēs te filozofējam... tikai cits cepjas, bet citam nav problēmu uzvilkt masku, kad tas nepieciešams... 

Noteikti maskā sēdi 8h dienā pie kompja. 

 

Btw tu neko nezini par padlas laikiem, Batjka tev piespiestu kļūt sodītam datoriķim ar pantu 24-48 h laikā. 

Sākumā iebāztu 30-60 gadus neremontētā telpā ar 10-40 reāliem ne internetā sauktiem par  bomžiem, pēc 4-24 h pie sļedaka. 

Jauka idille priekš  baltām apkaklītēm no ērtiem dzīvokļiem un ofisiem. 

 

Ja nepietiktu ar to pēc press hatas tu parakstītu VISU. 

Ne jau sišanas dēļ, vienkārši, kad viņi pateiktu, kur tevi pēc press hatas iebāzīs.  Tas gan, ja pirmā sankcija tiktu apstiprināta.

Lai tur netiktu, tu parakstītu, ka esi Elizabete II  un Ivans Bargais vienā personā. 

 

 

 

 

 

 

Labots - Achat
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Regisss teica:

Tu to sev teici?  ;) 

Kā tev liekas?

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

@binarykādu pēdējo nedēļu? FFP2 nebūs obligātas arī turpmāk. 

Vai tu gribi būt  baigais gudrinieks un norādīt, ka vienreizējās med. maskas ir  alternatīva?

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

@binarykādu pēdējo nedēļu? FFP2 nebūs obligātas arī turpmāk. 

Nu jā, varēs izvēlēties - vai nu medicīniskās maskas, gar kurām viss gaiss iet garām (jā, viņas pasargā pret spļāvienu sarunu biedra sejā, bet … kurš ikdienā, esot bez maskas, spļauj citiem sejā?), vai arī FFP2.

Auduma maskas vairs nedrīkstēs. Protams, ja vien neesi bērns vecumā no 7 līdz 12.

 

Link to comment
Share on other sites

Regiss, man ir prieks par tavu reakciju, prognozējama, man ir prieks par to.

Manas prognozes piepildās ģēnijam reģējot uz realitāti.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ko lūdzu? :D sāki ar sīku datoriķi... tagad čekists un stučitājs?! hmzzz... varbūt tomēr pats vienosies ar sevi par saviem spriedumiem? :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Padalies ar adresi kur dabūt tās sēnes kuras Tu ēd :D 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Regisss said:

Padalies ar adresi kur dabūt tās sēnes kuras Tu ēd

Nu uzprasi savam kolēģim, te viens nesen ielogojās. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Regisss teica:

un maskas nav piederības zīme, bet gan personīgais aizsardzības līdzeklis... ;) 

Ahahahahaā... maska kā reizi ir piederības zīme. Zīme, ka esi jampampu klubā. Zīme, ka Lietas Labā esi gatavs noslepkavot, ja saimnieks dos tādu komandu. Sevišķi tādi kā tu. Jā tu - kuri, lai cik absurdas arī nebūtu prasības, tās darīs, lai kāds upuris nebūtu jānes, tu to darīsi, lai tikai saglabātu piederību klubam un kluba biedrus aplaimotu. Un aizstāvēsi klubu un tā rituālus līdz savai nāvei, būsi gatavs labprātīgi atdot dzīvību un paceltu galvu iesi nāvē, kad klubs vērsīsies pret tevi. Un tas to agrāk vai vēlāk darīs - vēsturē nav bijis citādi. Bet citus, ārpus kluba esošos, esi gatavs nozākāt, apliet ar samazgām, apcietināt, spīdzināt un, vajadzības gadījumā - noslepkavot. Tu un tev līdzīgi man esat pretīgi ;)

 

 

  • Kādas šausmas! 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , binary teica:

ja vien neesi bērns vecumā no 7 līdz 12

Nu skaidrs, ka bērniem ir pavisam cita organisma uzbūve 😁. Šis arī man liek uzskatīt, ka - eu, džeki vajag kaut ko darīt, lai izskatītos, ka mēs te luni nelaižam, davai aizliedzam auduma maskas, i labi izskatīsies, i vēl kāds labs cilvēks piķīti nopelnīs noslauks.

Bet nemīziet neko, šorīt jau dzirdēju pa radio, ka ekspertaprāt auduma masku aizliegšana vien nepalīdzēs, vajadzētu līdz februāra beigām nostopēt "sociālo un kultūras dzīvi", tad noteikti izglābsimies no briesmīgā omikrona.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mani novērojumi vakar slimnīcā. Jā, beidzot dabūju savu operāciju. 

 

Pati slimnīca tāda salīdzinoši pustukša, visi maskās, pietam noteiktas zonās tikai ar medicīniskām drīkst būt. Noteiktās zonās, piemēram tur kur gaida uz operāciju, drīkst atrasties cilvēki tikai, kam bijis veikts tests pēdējo 48h laikā.

 

10 gulējām un gaidījām uz operācijām dažādām. Mani paņēma pirmo, kad pamodos, piefiksēju, ka divus sūtīja mājas, jo diemžēl viņu dakteri no rīta notestēti pozitīvi uz covid.

 

Kopumā, salīdzinot ar 2020. gada ierobežojumiem, tāda relaksēta atmosfēra, bez panikas. Visi pieraduši un zin ko darīt un ko nē. Māsiņām gan sejā varēja redzēt, ka noskrējušas maratonu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...