Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 43 minūtēm , AndrisBB teica:

Vakar gan interesantu rakstu izlasiju, ka tie veļas žāvētāji ir vieni no lielākajiem mikroplastmasu avotiem

e!?

5a1617871e947fc7f9aa714a011b83708a8630f3

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

image.png.a50a80112ff47a76ad3a22780ab4b4e2.png

 

5G? Nē, paldies, man tādu nevajag, man pietiks ar 4G :D

 

Labots - binary
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

man pietiks ar 4G

Lūk, lūk...

Ieskrējušies ar saviem 5G. Viņiem tik vēl, vēl, vēl..., vēl ātrāk, vēl vairāk...

Tikmēr man, biedram binary un vēl daudziem citiem pāķiem... Interneta bads

Link to comment
Share on other sites

Tev vairs par internetu satraukties nevajag, cik jau laiks paskrējis no pirmās potes? 

Labāk glītas drēbes nopērc un mantojuma lietas sakārto.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Interneta Ātrums tiek pamazām pieskaņots covid potes čipa derīguma termiņam. Jo tas mazāks, jo internets lēnāks. Nevaksētiem jau laicīgi ieteicama pāreja uz flopinetu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Interneta Ātrums tiek pamazām pieskaņots covid potes čipa derīguma termiņam.

Pāķi cītīgi vakcinējās, cerēdami uz ātrāku internetu. Fig. Visus ātrumus pārdalīja par labu pilsētas vakcinētajiem.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Tak acīmredzami, lai arī pats iepotētais čips darbojas ar NFC/RFID/wi-fi/BT/ , taču savākoto datu pārsūtīšana uz farmācijas kompāniju karteļa kantori notiek izmantojot bezvadu sakaru kanālus (3g/4g/gprs) .Attiecīgi, jo vairāk potēsies, jo noslogotāki kanāli, daudzi jau "sačipoti" 3-kārīgi.. pat bailes iedomnāties, cik terabaitus diennaktī no tiem savāc.... :crazy:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , vvv teica:

Lūk, lūk...

Ieskrējušies ar saviem 5G. Viņiem tik vēl, vēl, vēl..., vēl ātrāk, vēl vairāk...

Tikmēr man, biedram binary un vēl daudziem citiem pāķiem... Interneta bads

Man laukos arī 4G pīķa stundās tāds pašvaks. Tieši ceru, ka 5G situāciju uzlabos. Līdz manai mājai jau 5G gan jau nedavilks, bet ceru, ka daļa zem torņa tupošo pārslēgsies no 4G uz 5G un atbrīvos man vairāk.

Link to comment
Share on other sites

reāli i visapkārt man visi slimo ar to omikronu, tiesa +- viegli un oža nepazūd - bet psc ku daudzi..un daudz gan jau vienkārši kā iesnas pārlaiduši..gaidu savu kārtu :D ar boosterīti :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jainit teica:

pat bailes iedomnāties, cik terabaitus diennaktī no tiem savāc....

Par to jau mēs runājam. Potētajiem internetu VAJG!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Potētajiem internetu VAJG!

Vai tad potētie paši nepārvēršas par picocell bāzes stacijām? Vai atkal ražotāji melo, un tās izrādās tikai parastas vakcīnas pret vīrusu? Mūsdienās nevienam vairs nevar ticēt - kapitālsisms! (c) Šņukurs

 

1182095085_lejupielde.jpg.4c8496897cb90052c64f56b0e21e04ac.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , osscar teica:

reāli i visapkārt man visi slimo ar to omikronu, tiesa +- viegli un oža nepazūd - bet psc ku daudzi..un daudz gan jau vienkārši kā iesnas pārlaiduši

Es ar.

Paziņam, ar kuru reizē norāvām, no labour atsūtīja papildus infu, ka pēc mutācijām spriežot, iespējams omikrončiks. 4 diena, pagaidām izcili viegli. Bet līdz 5-7 dienai lieki nelielīšos.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Artanis teica:

Vai tad potētie paši nepārvēršas par picocell bāzes stacijām?

Nu gan! Kā tāda grēta. Tas viss strādā, bet vajag vēl. Nežēlojot resursus jācīnās par resurstaupīgākiem risinājumiem.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

vienīgi, atgad rinda uz testiem..cilv. vakar jau slikti jutās, bet testu tik 18.jā piedāvā..līdz tam jau varbūt vesels.domāju tādu nav mazums.  vienam man  zināmam bez simptomiem viss norit. turies. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , ggg97 teica:

Es ar.

No vakardienas, vismaz spriežot pēc antigēna testa, esmu arī pozitīvs tēls.

Pa lielam no otrdienas atkārtoju vingrojumus gulta->wc->tv(PC)->gulta.

Tāds paliels nogurums, grādi ap ~37C.

Vakarnakt izsvīdu, nācās ibuprofēnu ierīt, fifīgas sāpes? padusēs??

Fifīga tā zaraza, kaut kas uz saaukstēšanās pusi.

Šodien ir bik labāk.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , osscar teica:

vienīgi, atgad rinda uz testiem..cilv. vakar jau slikti jutās, bet testu tik 18.jā piedāvā..

Dīvaini… Vasarā arī bija tik ilgi jāgaida?

 

image.png.3f7c7a5e84fb11aa8bfae978075059cb.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mielestapa teica:

mums vēl jānodzīvo labā veselībā līdz Padomju savienības atjaunošanai!

Domā tik ilgi izvilksim?

Nu neko, būs jāpacenšās! 

Turamies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu..es veinīgo reizi biju BIORĀ uz testu kad bija iesnas ..(lai kolēģus pasargātu) ...oktobra beigās, tad omikroniņš vēl nebija un pieteicos no rīta - 16 :00 tiku uz testu...

varbūt kaut ku kur dzīvā rinda var ātrāk tikt ...nezinu

Link to comment
Share on other sites

 

Woops :D protams tie bija desinformati kas izteica viedokli par tām aplikācijām ka tām vienigais praktiskais pielietojums būs sniegt informāciju par sevi lai tevi izsekotu nevis lai apstādinātu covidu.

 

Un kā redzam, vācijā demokrātiskākajā un civilizētākaja valstī kas respektē visu cilvēku pienākumus pret citiem un valsti tā izsekoja tos kuriem pat nebija nekāds sakars ar noziedzību tikai atradās nepareizajā vietā.

 

Bet jūs bāleliņi neuztraucaties, ja jums nav ko slept tad protams valsts nekad neko sliktu jums neizdarīs pat ja tomēr kautko izdarīs, tas labi jo tas nozīmē ka tas strādā.

 

Ak nē velviena konspirācija ko tagad sāk atdzīt par realitāti.

 

Drīz jau vispār folij cepurēm ar kakla bardām bus lielāka uzticība nekā žurknālistiem kas tikai sēj melus ko elite paprasa.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu Jūs pamodāties, to jau sen kā izmanto un pie tam dažādas aplikācijas. Uzmet aci aplikāciju piekļuvēm savā telefonā, kādām es atļāvis izpausties pa pilnu programmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Laxe teica:

Un kā redzam, vācijā demokrātiskākajā un civilizētākaja valstī kas respektē visu cilvēku pienākumus pret citiem un valsti tā izsekoja tos kuriem pat nebija nekāds sakars ar noziedzību tikai atradās nepareizajā vietā.

Tikai protams atkal aizmirsi pateikt, ka šī aplikācija ir privāta nevis valdības veidota un ir pacēlusies debate ļaunajā valdībā vai vispār atjaunos kontraktu martā par tālāku izmantošanu kā vienu no iemesliem minot ar šito datu noplūdi nākšanas gadījumu, kas pats par sevi nav nekas slikts noziegumu atklāšanā, bet ir pretrunā tomēr ar citām lietām. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Tikai protams atkal aizmirsi pateikt, ka šī aplikācija ir privāta nevis valdības veidota un ir pacēlusies debate ļaunajā valdībā vai vispār atjaunos kontraktu martā par tālāku izmantošanu kā vienu no iemesliem minot ar šito datu noplūdi nākšanas gadījumu, kas pats par sevi nav nekas slikts noziegumu atklāšanā, bet ir pretrunā tomēr ar citām lietām. 

 

Valsts apstiprināta. reklamēta un valsts policija savāca datus par cilvēkiem bez reala likumiska pamatojuma.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Laxe teica:

valsts policija savāca datus par cilvēkiem bez reala likumiska pamatojuma.

Lūdzu likumu studijā, ar kuru nosaka, kad Policijai ir aizliegts ievākt datus?

Policijai pietiek definēt uz ''uz aizdomu pamata" un viņai visas tiesības to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Prime teica:

Policijai pietiek definēt uz ''uz aizdomu pamata" un viņai visas tiesības to darīt.

Kurā valstī policija drīkst pieprasīt privātos datus no trešās puses kompānijām bez uzsāktas izmeklēšanas un tiesneša izdotas pavēstes?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāda velna pēc pieirst trubu ar tādām aplikācijām. Publiski smējos par tiem, kuri to sū instalēja.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Artanis teica:

pieprasīt privātos datus

Kapēc policija nevarētu paprasīt datus? Kompānija var nedot, ja negrib, bet ja labprātīgi atdod datus, tad kāds likums ir pārkāpts?

Ganjau applikācijā iekš zem "Terms and Conditions, bij skaidri rakstīts ka tiks ievākti dati".

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 14 minūtēm , Artanis teica:

Kurā valstī policija drīkst pieprasīt

Jebkurā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

bet ja labprātīgi atdod datus, tad kāds likums ir pārkāpts?

GDPR. Tu nedrīksti dalīt ne savus personas datus pa labi, pa kreisi.

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Ganjau applikācijā iekš zem "Terms and Conditions, bij skaidri rakstīts ka tiks ievākti dati".

Ievākti, nevis izvazāti pa visu pasauli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , ruukjis teica:

Ievākti, nevis izvazāti pa visu pasauli.

GDPR. Ja iekš Terms and kondicioniris ir ierakstīts, ka viņi drīkst nodot likumsargiem, tad drīkst, un džīdīpīārs iet ieskrieties - pats esi piekritis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ruukjis teica:

Ievākti, nevis izvazāti pa visu pasauli.

Nu un tu izlasiji kas tur bij rakstīts? Varbūt tuyr bij rakstīts kas dos trešajām pusēm, plus ja dati nav tieši sasaistāmi ar tevi kā indivīdu, tas es varu darīt ar tiem datiem ko vēlos un dot kam gribu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...