Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Raimonds1
pirms 16 stundām , Regisss teica:

ieteica arī gripas poti.

Esot daži gadījumi jau Latvijā, noteikts gripas paveids, esot A tipa gripa konkrēts tips, pret ko vakcīna ražota. Gan jau ievedīs vēl kādus paveidus. Lai vai kā, tie noteikumi un ierobežojumi jau darbojas arī pret gripu.

https://replay.lsm.lv/lv/raidijums/1033/sodienas-jautajums

Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2021 at 2:36 AM, Grossmeister said:

Un ko tad tu te mokies ?

  Valodas vide izmirst. 

Ir main flowchart:  te ir pareizais viedoklis, te ir nepareizais un iedoma, ka eksistē tikai viena valoda.

 

Mani reāli nesatrauc latviešu valodas forumā saliktie reakcijas mīnusi vai plusi,   jo man ir pietiekoši augsts novērtējums no neanonīmiem cilvēkiem ārpus LV, yeah, tai pat ENG/GER  interneta vidē. 

Tā ka poģeles var te spaidīt līdz nāvei, banot un raudāt mutautiņā. 

 

BTW, latviešu valoda izmirs dēļ tādiem ekspertiem kā te. 

Melns/ balts,   maita/ labs un spaidām pogas, liekam banus utml, sapņojot, ka ikvienu satrauc politika utt lietas. 

 

Spiežat čekistu pogas, palasiet par  "Cilvēki laivās" un iejūtaties, prūši No2. 

 

NZ chatteri ir cool road, kaut maza zeme,  bez  chip on shoulder, piemēram. 

LV intertneta forumiem un chatteriem ir jāaug 10 gadus līdz tam līmenim. 

Nevis sapņot pat US, U.K un pat raškas līmeni. Sorry. 

 

Labots - Achat
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Cik tev gadu? Nu vienkārši lai labāk saprastu situāciju?

 

Pirms 16 minūtēm , Achat teica:

raudāt mutautiņā.

Pašlaik diemžēl izskatās, ka tu pats esi vienīgais, kas jebkādā veidā aktīvi pārdzīvo un atkal un atkal paceļ šo tēmu, kamēr citi jau sen aizbraukuši tālāk un runā par vīrusa štellēm.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Artanis said:

Cik tev gadu? Nu vienkārši lai labāk saprastu situāciju?

 

Te nav HR intervija, aizmirsti par to. 

 

35 minutes ago, Artanis said:

Pašlaik diemžēl izskatās, ka tu pats esi vienīgais, kas jebkādā veidā aktīvi pārdzīvo un atkal un atkal paceļ šo tēmu, kamēr citi jau sen aizbraukuši tālāk un runā par vīrusa štellēm.

Kur es kādam liku aizbraukt? Damn, kas grib, lai brauc. 

 

vienkārši tu laikam šķiro ļaudis pēc vecuma grupām, uzskati, ka visiem ir jāinteresējas par politiku utml  viss pa plauktiņiem jāsaliek. 

Okey. 

Ja man vajag šo, ukrainas un by forumi ir dzīvāki un tur es varu dabūt apm 100X vairāk reakcijas ar to pašu. 

 

Kijevas sajūta.

Vecums.

1 or 2 viedoklis = lēmums. 

 

Ne pa spalvai: dumjš. LOL, toč prūši No2. 

 

BTW, tu zini, cik tālu no Kanādas un US chatteriem ir raška un ua? 

 

Te laikam vecums ir galvenais.  Ageism. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Artanis said:

Achat uzraksta vārdu "chatteris" vai "okay". 

Pēdējais piliens laikam ir, ka nebija uzrakstīts vecums.

Sorry, es neesmu darba intervijā. 

 

Secinājumus es tāpat redzu jau iepriekš:  algoritms: ja kas bik nepatīk, tad cilvēks ir nepareizs, ienaidnieks, nu kā pie Staļina onkuļa.

Tikai vecuma algortims jāpielāgo, lai pielāgotu vadlīniju pielietojumu:   vecs: tups padlaika cilvēks,  jauns: nepieredzējis utml. 

 

Damn, čau prūšu valoda No2. 

 

Nafig šādi? Un tā valodas vide diskusijām tiek padarīta par kruto ģedu saietu, yeah. 

 

Damn.  

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Achat teica:

algoritms: ja kas bik nepatīk, tad cilvēks ir nepareizs, ienaidnieks, nu kā pie Staļina onkuļa.

Nu tak atslābsti nedaudz - neviens tev nav ienaidnieks, neviens tev viedokļu dažādību nepārmet, neviens te nekādus algoritmus speciāli pret tevi nevērpj un latviešu valoda, ja vēl jau nav izmirusi, tad, visticamāk, tik drīz arī neizmirs ne dēļ tevis, ne dēļ "ekspertiem" te.

 

P.S.

Neviens == gandrīz neviens.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, marrtins said:

latviešu valoda, ja vēl jau nav izmirusi, tad, visticamāk, tik drīz arī neizmirs ne dēļ tevis, ne dēļ "ekspertiem" te

Protams, ka ne. xxxx Latvijas datoriķu šo lapu nevajag un nekad nevajadzēs. 

Nerunājot par to, mazāk aktuāls nekā poweris. LOL. 

Nja, kadri like bu bu  vairs ar nepostē, vai ne? 

Kruts datoriķis.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Artanis teica:

ieraujam pa vienam mēriņam katru reizi, kad Achat uzraksta vārdu "chatteris" vai "okay"

ja tu būtu teicis "jebkādu vārdu angliski", tad kopš tava posta līdz šim brīdim būtu varēts iešaut jau sešus šotus :drinks:

Pirms 25 minūtēm , marrtins teica:

Neviens == gandrīz neviens.

H*ļi salīdzināšanas operators? (vai kurā valodā tas ir kaut cits?)

Link to comment
Share on other sites

<off>

Mēs esam ļoti laimīgi un jūtamies pagodināti, ka šajā pretīgajā lapelē, kuru nevienam nevajag, ienācis rietumos augsti novērtēts indigo bērns intelektuālis bezjēdzīgi iztērējot savu dārgo laiku.

</off>

 

Bet, ja par tēmu... kaut kā mani arī sāk besīt mūsu kompetentie (@marrtins ™). Jeb šie tur nav vainīgi? No 15-tā datuma katru dienu no visiem darbiniekiem jāvāc paraksti, ka šiem nav kovida simptomu, lai gan visi ir vakcinēti. Administrācijas meičas apgalvo, ka MK noteikumi tādi - vai nu šitā vai paštesti reizi ... hvz cik tur stundās. Baigais negribulis rakties pa tiem noteikumiem (nu slinks pēc velna). Padalieties ar infu, kā jūsu vai jums zināmos uzņēmumos. Tās meičas irš vai nē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , 138 teica:

H*ļi salīdzināšanas operators? (vai kurā valodā tas ir kaut cits?)

Nu tāpēc, ka negribas padarīt "Gandrīz neviens" par "Neviens" :D

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jurkins said:

 

Mēs esam ļoti laimīgi un jūtamies pagodināti, ka šajā pretīgajā lapelē, kuru nevienam nevajag, ienācis rietumos augsti novērtēts indigo bērns intelektuālis

 Oh toč, nu zābakforums ir augstu novērtēts LV datoriķu vidē, ne tikai rietumos vai ne, ne indigo? Damn kruti novērtēts LV esi, toč. 

9 minutes ago, Jurkins said:

Jeb šie tur nav vainīgi? No 15-tā datuma katru dienu no visiem darbiniekiem jāvāc paraksti, ka šiem nav kovida simptomu, lai gan visi ir vakcinēti. Administrācijas meičas apgalvo, ka MK noteikumi tādi - vai nu šitā vai paštesti reizi ... hvz cik tur stundās. Baigais negribulis rakties pa tiem noteikumiem (nu slinks pēc velna). Padalieties ar infu, kā jūsu vai jums zināmos uzņēmumos. Tās meičas irš vai nē?

Pašapliecinājums, krutais izglītotais veci. Google bans, zābaklapa  kā pie pāvesta, ģeduška krutais atradies. 

 

BTW testi daudz kur ar ir. 

 

Man ir testi, potes un tas papīrs, indigo ģeduška. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Achat teica:

Oh toč, nu zābakforums ir augstu novērtēts LV datoriķu vidē, ne tikai rietumos vai ne, ne indigo?

Nē, notepad.lv ir 🤭

 

Neesi pamanījis, boot sen ir kļuvis par dzīvesstila forumu gandrīz. Alternatīvu vecajiem bukiem feisbukam un Twitter. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Achat teica:

ukrainas un by forumi ir dzīvāki un tur es varu dabūt apm 100X vairāk reakcijas ar to pašu

@Zin... @Racer @rubb 

 

Vai tiešām nevajag jaunajam cilvēkam dot iespēju turpināt savas dēkas Ukrainas un Baltkrievijas forumos, kur zāle zaļāka, reakciju simtreiz vairāk, citiem pie dirsas valodas kropļošana, un acīmredzot, ir stipri vairāk cieņā autora narcistiskais raksturs?

 

Jebšu tomēr šis ir tāds kā pipariņš - kā mazs pliks puisītis iemests telpā pie bara priesteru?

Labots - Artanis
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 2 stundām , Achat teica:

Tā ka poģeles var te spaidīt līdz nāvei, banot un raudāt mutautiņā. 

Tevi mīnuso , jo tu kaut kādā mērā izrādi necieņu .

pirms 2 stundām , Achat teica:

 

 

Labots - Grossmeister
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak noignorē šo. Pa lielam jau neko nepārkāpj. Vnk krīt acīs, ka cilvēks nemāk domu uzlikt uz papīra. 

 

Tipa no sērijas - "vakar nopirku jaunu hdd,. mammas pīrāgi garšoja savādāk, jo milti. Ķīmija nāk, kas vispār te IT forumā notiek."

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man netraucē. 

Pirms 9 minūtēm , Artanis teica:

Jebšu tomēr šis ir tāds kā pipariņš - kā mazs pliks puisītis iemests telpā pie bara priesteru?

Atnāks ģedi un izpiparos :)

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Grossmeister said:

Tevi mīnuso , jo tu kaut kādā mērā izrādi necieņu .

Dots pret dotu un  ko dod otram, to saņem pretī. 

 

31 minutes ago, Artanis said:

Vai tiešām nevajag jaunajam cilvēkam dot iespēju turpināt savas dēkas Ukrainas un Baltkrievijas forumos, kur zāle zaļāka, reakciju simtreiz vairāk, citiem pie dirsas valodas kropļošana,

Man ir arī citi, nesatraucies. US, AUS, NZ utml. 

Es neesmu kandidāts pie tevis uz junior dev vakanci utt laimi. 

32 minutes ago, Artanis said:

 

Jebšu tomēr šis ir tāds kā pipariņš - kā mazs pliks puisītis iemests telpā pie bara priesteru?

Priesteri, kuri ir garlaicīgi? 

Te nav SO utml saiti, pat ne gamadev lv  vai php lv  te šodien nav. 

Nu tā, garlaicīgi, vēl tik  ieliet vairāk un turpināt betons gate ar to džeku utt jaukumus. 

Vism incanti posti. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Achat teica:

 Oh toč, nu zābakforums ir augstu novērtēts LV datoriķu vidē, ne tikai rietumos vai ne, ne indigo? Damn kruti novērtēts LV esi, toč.

Iedodat labāk šim ākstam permanento un lai nesmird te. Zajebal jau tos ķeburus lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 31 minūtēm , Achat teica:

Dots pret dotu un  ko dod otram, to saņem pretī. 

Kas ar zobenu nāks , no zobena kritīs. Tā kā uzsāki krustagājienu , nu tad nebrīnies, ka pret tevi tā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Grossmeister said:

Kas ar zobenu nāks , no zobena kritīs. Tā kā uzsāki krustagājienu , nu tad nebrīnies, ka pret tevi tā.

Nu un  tad? Domā internets ir tikai šī  sērkociņa lieluma lapa ar īpašu kontingentu  " ģedu ". 

 

Tu sapņo, ka man vajag lietot šo lapu ar SA armijas tipa ģeduškām? 

 

xxxxxxxxx lapu xxx reizes lielāku par šo eksistē pasaulē. 

 

Bez LV valodu saprotošiem stukačiem, kuri spaida report pogas un nevienam ārpus LV nav interesanti. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko tu visu laiku cepies? Kas tev šeit spiež būt, un kas tevi visu laiku personīgi aizskar, lai nonstopā par kaut ko deklamētu?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 17 minūtēm , Achat teica:

Tu sapņo, ka man vajag lietot šo lapu ar SA armijas tipa ģeduškām? 

Iznāca padienēt ? Vispār šeit ir diezgan kulturāla un iecietīga publika.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 2 minūtēm , Grossmeister teica:

Vispār šeit ir diezgan kulturāla un iecietīga publika.

Tikai ne pret stulbumu!

Link to comment
Share on other sites

@Artanis man patīk tavs humors, tiešām tev ir laba humora izjūta, bet kāpēc tu centies cīnīties ar to, kas pats laika gaitā dabīgā ceļā nomirs (pazudīs), mums te tādi pasaules taisnības cīnītāji ik pa laikam uzpeld, bet ilgi neturās un pazūd, domā jēga laiku tērēt ar vienu no gariņiem kas atrodot jaunu mantiņu par veco aizmirsīs..

@marrtins kā sparinga partneris būs labāka izvēle, džeks manuprāt jau vairākiem ir parādījis, ka nekrīt tā kā gribētos. 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

turpināt savas dēkas Ukrainas un Baltkrievijas forumos, kur zāle zaļāka, reakciju simtreiz vairāk, citiem pie dirsas valodas kropļošana,

No savas pieredzes varu teikt, ka krievvalodīgajos forumos valoda ir daudz augstākā cieņā, viens otru uzrunā ar jūs, un par personīgiem uzbraucieniem vai translitu, permaments bans.

Link to comment
Share on other sites

A kas cilvēkiem ir pret @marrtins ? Vienīgais, ko pamanīju, ir skepse pret vakcinēšanās lietām, un tad visi sāka kolektīvi čali zākāt.

 

@aoma  Tas bija domāts sarkastiski. Mana pieredze vairumā apmeklēto krievvalodīgo resursu arī ir ļoti pozitīva. Bet ņemot vērā Achat izturēšanos, neesmu īsti drošs, kādās vietnēs viņš tusē. Bet nu štrunts ar to.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

A kas cilvēkiem ir pret @marrtins ? Vienīgais, ko pamanīju, ir skepse pret vakcinēšanās lietām, un tad visi sāka kolektīvi čali zākāt.

Tu te uzplaiksnij pāris reizes gadā. Tad tev nesaprast..

Ja būdu šos pāris gadus aktīvi dzīvojis līdz, neuzdotu šadu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Ir kāda īsā retrospektīvā versija, ar ko tad viņš paspēja nozīmēties un iegūt šādu slavu?

Link to comment
Share on other sites

e, tad es labāk polša vietā eju paņemt ķeblīti un linu auklu...

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...