Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Es rēķinos, ka pēc pfizer uzšaujot pa virsu moderno, būs pāris dienas jāpavārgst. Nevaru iekārtot šīs dienas tuvākajā laikā, būt jāatliek pēc Jaunā gada.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Daiļais teica:

moderno, būs pāris dienas jāpavārgst

nekas tur nav nekādas temperatūras vai švakumi, nākošajā dienā tikai plecs sāp, un roku uz augšu sāpīgi pacelt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , marrtins teica:

Opā, vēl vienā pilsētā, pēc lopu zāļu rīšanas, tiek secināta nozīmīga atšķirība gan mirstībā gan hospitalizāciju skaitā

Par Ivermectin tiešām izskatās, ka tiek negodīgi norakstīts. Ļoti daudz profesionāļi ar labu statusu ir izteikušies par labu šim medikamentam. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

Nevaru iekārtot šīs dienas tuvākajā laikā, būt jāatliek pēc Jaunā gada.

Vari. Nav nekā svarīgāka par vakcīnu krājumu izlietošanu. Nekādi "nevaru", "negribu" un tml nav pieļaujami. Nemetīs tak ārā to miljonu pieejamo devu.

 

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

nekas tur nav nekādas temperatūras vai švakumi, nākošajā dienā tikai plecs sāp, un roku uz augšu sāpīgi pacelt

Katram savs… Vieni neko nejūt, citi no gultas nespēj piecelties. Vieniem roku grūti pacelt, citiem ar rokām viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Pēc otrā pfizer bija tik pāris stundas temperatūra. Pēc trešā , moderna, tā temperatūra noturēja kādu pus otru  dienu. Piedevām sarkans pleķis pa pus pleca kādas piecas dienas. Vai nu ''kreptīgāgs'' vai arī organisms jau pēc otrās , pfizer, ir sapratis ka kas nelabs un riktīgi pretojās kam jaunam. Tā , vairāk nekas nebija. Nu protams , ja temperatūra virs 38, attiecīgi neko dižu negribējās darīt.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu es pēc potes vakarā iekšas ar 0,5 šnabi skaloja, varbūt tas palīdzēja

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Itkā visiem tas būtu vienādi

Ooo, @Stasss antikvaso !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tikko izlasīju delpos:  viens vecuma grupā 90-99 g.v  vakcinēts  esot miris. 

LOL,  standarta dzīves ilgums laikam ir 200 gadi?

Link to comment
Share on other sites

Bet tu labāk liec atpakaļ to ignore vai arī beidzot salabo sarkasma devēju!

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , oxygen teica:

vai arī organisms jau pēc otrās , pfizer, ir sapratis ka kas nelabs un riktīgi pretojās kam jaunam

Tieši tā - imūnsistēma jau par kaitēkli šo to zin un aktivizējas nopietnāk - tātad aizsardzība būs laba.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Kas notiek? Vakar 66% no izziņotajiem mirušajiem (Latvijā) bijuši vakcinēt, šodien - 100%...

 

Screenshot 2021-12-13 at 11-21-40 SPKC gov lv on Twitter.png

Labots - Tuubijs
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tas taču nav nekas jauns: "skaits var sasniegt", "skaits var pieaugt", "paveids var radīt". Tātad - kaut kas IR jādara :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 2 stundām , marrtins teica:

Tātad - kaut kas IR jādara

Jāšārē vēl aktīvāk Gobzems, Jencītis, Kļimovičs, Pļaviņš & Co, jo sludinātāji teica to darīt. Visu taču sen ir aprakstījis Klauss tas kurš Švābs :crazy::crazy::crazy:

Link to comment
Share on other sites

Un neviens nav miris ES :((( aaapaaC, noteikti tur pie vainas āderes, vēsturiskā taisnība un atminudens nevis vakcinācijas aptvere :( "sarkasms"

 

Bet tā, protams, ka vakcinetie izvazaas šo pārsvarā Latvijā, jo nevakcinētie iesprostoti aiz restēm :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Biju šodien beidzot uz to konsultāciju Bērnu slimnīcā, normāli izrunājos, redzēju statistiku un ir skaidrs, ka pusaudžus potēt var. Lai bērns domā, bet es nu ar esmu par. Bija ļoti interesanti paskatīties statistiku par saslimušajiem, par vakcinētajiem,  sekām no Covida un no potēm ar speciālista komentāriem. :) 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Gestapo teica:

speciālista :sarkasms: viedokli

Nu paši jau uzprasāties... Tātad:

 

Pirms 41 minūtēm , Racer teica:

ir skaidrs, ka pusaudžus potēt var

Ir skaidrs, ka pagali arī potēt var :sarkasms:

 

P.S.

Esam nonākuši laikos, kad speciāli jāatrunā, ka šis ir posts ir joks un domāt izklaidei.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Gestapo teica:

Kurš Tevi trieca pie kaut kādiem speciālistiem

Da es Neticīgais Toms, vnk gribēju reālu bildi redzēt. Te ir tik advancēti profesori (potē pagales utt.), ka man galva griežas. :D Es kā baurs pa vienkāršo piegāju un vienu no vadošajiem mediķiem pamocīju. Btw - jamā nav ne vakceris, ne antivkaceris - vnk informācija. Sanāca vienā valodā parunāt par datiem, to analīzi, sekām, utt. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Te drīzāk katrs tavs posts izskatās pēc joka....tikai tev pašam smieklīga..

Kas notika ar ignore?? Tu mani sāpini, nesaproti? Nu nevar jau būt, ka tu bez maniem "jokiem" nespēj iztikt. N-tās reizes esi atmeties, bet turpini nākt atpakaļ. Pat ignore noņēmis... Jābūt tak kādam citam - daudz vienkāršākam - izskaidrojumam...

 

P.S.

Laba joka pamatlikums - galvenais, ka pašam smieklīgi

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Gestapo teica:

feisbukā dakterim paprasi

Tas jau arī viņa pēdējais salmiņš palicis, tipa, ka no vakcīnas 14. gadīgi veselīgi puisīši mirst, viss pārējais atmests, viss. 

Nu ok, kad dakteris Burka pieslēdzas, tad nāk smieklīgas teorijas ārā, bet nu jau bez linkiem utt. 

Link to comment
Share on other sites

Tu pats saprati, ko pateici? Cik reižu nav teikts - esot reibuma stāvoklī forumā nevajag postēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Betmenis teica:

skaidrs

Skaidrs ir tas, ka [gandrīz vienmēr] pēc komata liek atstarpi!!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , marrtins teica:

Interesanti: ko jūs @Ronalds tādu izdarījāt, ka viņam tagad jānīkst fēcītī? :dntknw:


Viņam pietiek prāta publiski neizrādīt to, ka viņš ir idiots. Nevis kā te dažam labam..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , marrtins teica:

ko jūs

Jautājums jāformulē savādāk šoreiz. Bet lai paliek, pieturies pie @Artanispadomiem par dzeršanu un atrašanos forumā, tad tā negadās 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Zin... teica:

Bet lai paliek,

Tad ta nu noslēpums....

 

Pirms 46 minūtēm , Zin... teica:

pieturies pie @Artanispadomiem par dzeršanu un atrašanos forumā, tad tā negadās 

Bezjēdzīgi gan atkārtot, bet tomēr - tie padomi, lai arī vērtīgi, bet...

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

"Aizejiet saņemt balstvakcīnu. Skriešus. Jo janvārī un martā jau būs par vēlu," pauda premjers. :lol: 

 

Aiz kam tāda steiga? Man vēl februāris ir!

 

Vai janvārī ir plānota visaptveroša brīvprātīgā imunizācijas kampaņa, ar pārejas periodu februārī? Bet martā jās pa ceļu pātadziņa? :sarkasms:

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Nu UK pašlaik buusteri grūti nobukot. Pārāk maz gobzemi un antivakseri, aitas skrien pakaļ un nokar sistēmu rezultātā. Kariņš un Bils UK uzvar 

Link to comment
Share on other sites

Nu nekas - galvenais jau, ka umeņa dokumenti sjo porjadke...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...