Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

Citēt

The information contained in this document is proprietary and confidential. Any disclosure, reproduction,
distribution, or other dissemination of this information outside of Pfizer, its Affiliates, its Licensees, or
Regulatory Agencies is strictly prohibited. Except as may be otherwise agreed to in writing, by accepting or
reviewing these materials, you agree to hold such information in confidence and not to disclose it to others
(except where required by applicable law), nor to use it for unauthorized purposes.

Intresants read. bet nelasiet jo pfizers negrib ka jūs redzat realitāti ko viņu produkts sniedz.

 

 

Ganjau neviens histeriskais shills pat nepaskatīsies pirms liks minusiņus :D jo dzīvot delūzijās ka viss ir perfekti un rožaini ir vieglāk.

 

Realitāte tāda ka dati ko tie pasniedz ir pilnīga miskaste, nav neviena uzraudzība un neviena valdība neseko pat līdzi ko dara pfizer. ka tik nauda griežās un čemodāniņi nāk ietekmīgiem cilvēkiem. nav nekāda grand conspiracy ka tur meģinātu kautko iznīdēt vai kastrēt.

Viss kas intresē valdībās ir nauda ko pfizers dod pa labi un pa kreisi lai tik lietotu viņu sūdaino produktu ar kuru nopelna miljardus.

 

Un kapēc tik aktīvi spiež mēdiji uz būsterīšiem un histeriski kladzina ka omnikrons bus kautkas bīstams pat tad kad visi dati rāda pretejo? ļoti vienkāŗši. pfizers saražo vairāk potes nekā ir pieprasijums un tas ir slikti. jaceļ histerijas lai var atkal pardot visas koruptām valdībām kam tikai intresē otkati.

Labots - Laxe
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tuubijs said:

Ja? Kura kompānija (avio vai tūrisma, pohuj, izvēlies pats, vinnēja pagāšgad?

Es varu pateikt, cik es pastāstiu, bet kompānijām no peļņas tur bija maz.

Tu ar nolūku izkopēji tikai daļu no mana teksta, izlaižot nākamo teikumu, kurā bija rakstīts, ka tagad tā piķa nav. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Laxe teica:

Ganjau neviens histeriskais shills pat nepaskatīsies pirms liks minusiņus

Vakar noskatījos - pamatoti izklāstīts, ka tie dati ir nu... tā teikt - kā caurs siets. Peak Prosperity šad un tad paskatos.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Achat teica:

Tu ar nolūku izkopēji tikai daļu no mana teksta, izlaižot nākamo teikumu, kurā bija rakstīts, ka tagad tā piķa nav. 

 

 

Atbildi uz jautājumu pēc būtības, lūdzu!

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Achat teica:

Piemēram, tā pati tūrisma nozare pasaules IKP ienes milzīgu naudu.

Pasažieru pārvadājumi tāpat.  Krogi, bāru industrija. 

Vispār jau tā turisma nozare nav nemaz tik ienesīga, pievienotā vērtība ir diezgan zema. Parsti viņu piemin kad runā par Grieķiju, ka milzīgs skaits iedzīvotāju ir iesaistīti zemas pieprienotās vērtības un produktivitātes industrijās, tapēc arī nav naudas. Jo neko daudz tur nenopelnīsi, vienkārši liels daudzums cilvēku nodarbināti pa minimālo vai tuvu tai algu.

Labots - AndrisBB
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, AndrisBB said:

tr------fVispār jau tā turisma nozare nav nemaz tik ienesīga, pievienotā vērtība ir diezgan zema.

Redzi, viņš ar nolūku izkopēja to mana teksta daļu,  kas viņam bija vajadzīga. 

Bez tālākā komentāra daļas. 

 

Tūrisma industrija pati par sevi neko daudz LV IKP nedod. Jā, mums nav siltā zeme vai Alpu kūrorti. 

 

Tūrisms ir saistīts ar pasažieru pārvadājumu  industriju, jo tūristi tos izmanto. 

Tad tālāk iet restorāni, krogi utml utjpr. 

 

Ar koronku tas nokritās gandrīz līdz nullei. 

 

LV ar ir datoriķi, kuriem pasūtījumus deva ārzmēs esošas tūrisma, viesnīcu utml kompānijas. 

 

Tūrisma aģenti:   sēd dzīvoklī vai openspace, apkalpo klientus ārzemēs. 

Viens tāds ex tūrisma aģents, kad pabalsts beidzās,  meklēja darbu. Nu nevajag rimčikam vai kaksimai  angļu filoloģijas bakalauru ar pieredzi: tūrisma aģents.  

Viņam pasaka: nu piemācies par učuku,  būs darbs. 

 

Bija tūrisms pasaulē, jams sēdēja pie kompja un tel,   apkalpoja klientus, gāja un tērēja piķi,  nodokļi, tur PVN. 

 

BTW, tu zini, cik cilvēkus atlaida pasažieru transporta kompānijas,  tādus, kuri dzīvo LV? 

Liela vaidēšana medijos bija un smuki cīpari. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AndrisBB said:

Parsti viņu piemin kad runā par Grieķiju,

Tūrisms ir ļoti nozīmīgs arī Kiprai,  dažām vietām Itālijā,  Spānijā  un pat ASV. 

Pie lockdown Vegasa bija kā pusizmirusi:   tur gandrīz viss ir  kazino, viesnīcas, bāri, klubi,  prizefight bizness, boxing un mma gyms,    autosaloni, juvelierveikali, iepirkšanās centri utt. 

 

Barselonas apkaime ir iecienīta, jo pludmales labas, klimats maigs ( krutāk kā Madridē : daudzi  līdzīgas platības un stāvokļa NĪ Barselonā ir dārgāki par NĪ Madridē. 

 

1 hour ago, AndrisBB said:

Grieķiju, ka milzīgs skaits iedzīvotāju ir iesaistīti zemas pieprienotās vērtības un produktivitātes industrijās, tapēc arī nav naudas.

Piekrītu. 

Tomēr uz to Grieķiju  cilvēkus vizina aviokompānijas un jūras pasažieru kuģi.

Tūristi par to maksā un  visādas ne Grieķijā bazētas kompānijas var nopelnīt. 

Ir pieprasījums pēc lidmašīnām,  servisa, kas apkalpo rezervācijas, web lapām utt.

Ar koronku tas ir kas ir, šodien. Slikti.

Link to comment
Share on other sites

Čiepiņš čiepst no droša attāluma - paslēpies sava kunga padusē... :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Uk? Kur 95% vecie potēti...? Hz, drīz būs 100%tikai potētie. Es varu ielikt tabuliņas, bet tas tak būs sazimejusi tie paši, kas tavus 66% sazimeja. 

Domāju, ka pat tu nenoliegsi, ka uk un Izraēlā strādā tās bezjēdzīgās potes. 

Ak jā, man 20. dec operācija, tā kā ieteicu labu tv tev, tad gan jau aizlugsi, lai, vari ar tevi pēc argumentēt. 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

Ak jā, man 20. dec operācija,

Turies. Lai izdodas un viss normāli pēc tam.  PS. Es savu phizer boosteri dabuju sodien. Redzes ka bus. Gan jau ka izdzivos.  Katra zina pec astras bij sudigakas passajutas.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es uz boost vel netieku. Taa teikt domajas ap janvara vidu varetu buut. Intervals no otras potes un boost jaabuut ir 5 men aptuveni. Decembri svetki, tad nu Janvaris paliek. Viens labums beidzot, ko biju palaidis garam ka UK Covid Pass der eiropas savienibas robezhas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Viens labums beidzot, ko biju palaidis garam ka UK Covid Pass der eiropas savienibas robezhas.

Tapec jau vispar vakcinejas lai var celot. Ne jau del ka cita :D

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas ir skaidrs. Loti ilgu laiku EU zona Lirlbritanijas Covid Pass nebija derigs.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , INTRASERVERNET teica:

Loti ilgu laiku EU zona Lirlbritanijas Covid Pass nebija derigs.

Da nu. Braucam uz weekendu uz belgiju, viss notikas, kad tas bij vai nu septembris vai oktobris, kas to vairs atceras :D eirotuneli franci vispar paprasij qr kodi ir ja , ok braucat :D, ko tur skanet :D, bet atpakal braucot, ja tur gan uk viss stroga bij, katru papiru cekoj.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

uk un Izraēlā strādā tās bezjēdzīgās potes. 

Protams.

 

The UK is facing a substantial wave of Omicron infections in January without further restrictions, scientists say. 

The number of deaths from the variant by the end of April could range from 25,000 to 75,000 depending on how well vaccines perform, they said.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , x_rays teica:

scientists say

Whā....? :lol:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2021.12.8. , 14:53, Zin... teica:

Pagaidām lielāks klauns par šo Latvijas politikā nav bijis neviens. 

Un kāds viņa atbalstītājs varētu man pateikt - balsotu par Gobzemu jo viņa plāns ir..... 

Esmu šokā, ka bootā netiku savlaicīgi informēts, ka Gobzema kunga buss būs Imantā!! Proti - vakar, braucot apgaitā, pamanīju viņa busu nieka kvartāla attālumā no savas dzīvesvietas benzīntankā. Pamanīju pateicoties kaudzei spilgti zaļiem policistiem un policijas automašīnām ar ieslēgtām bākugunīm - sākumā varēja padomāt, ka ir izcēlies jandāliņš starp rindā stāvošajiem pie jaunā un spīdīgā LIDL, kurā joprojām, neatkarīgi no laika apstākļiem vai diennakts laika, ir dzīvā rinda, bet nē - tomēr īstais iemesls, visticamāk, bija blakus esošajā benzīntankā noparkotais minētais autobuss. Pēc stundas-divām tas tapa manīts arī Zolitūdē. Ko? Esmu izsviests no antivaxxeru biedrības?!?

 

Runājot par klauniem - nothingspešals vai ņuņņeklis jau visiem ir aizmirsies? :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

nieka kvartāla attālumā no savas dzīvesvietas benzīntankā.

Tava dzīvesvieta ir benzīntankā? Kā sarunāji?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nošaut nedrīkst atbrīvot. Komatus saliekam paši, katrs pēc savas samaitātības pakāpes.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, marrtins said:

No vienas puses jā.  Jo, pat tad, kad ECB ieslēdza printerus, mums bija noteikts taupības režīms un nevajag ēst propagandu.  It kā citur toreiz bijis apm tas pats printeris, tikai mums toreiz taupība. 

Šodien mums nav lata un einura & co now are 0 value. LOL. 

 

Btw, ja reiz ir tāds fanātisms par testiem, mok vajag ieviest ne tikai kroņa serķus. 

Kad vēl nebija kroņa,  es senāk apm gadu pirms tam taisīju analīzes uz C hep, HIV, SED, tikai lai kaut dabūtu norm sparingu. Es saprotu tos  cilvēkus,  UN kāpēc viņi to prasīja.

Ja par B hep, man bija neg tests un potes pēc tā, apm tā.  

Tad tos ar moš vajag un gripas sertikātus? 

Kam ne? Viss tas ir krutāks par kroni, difterija arī un tuberkuloze ar. 

 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Laikam būšu vakar pārsteidzīgi izdarījis secinājumus, vai arī uz mani tas fizer boosteris tā lēni iedarbojas, jo vakar vispār nekas, bet šodien no rīta viss plecs nenormāli sāp plus temperatura ar izskatās, uzkāpusi. Kreiso roku bez sāpēm pakustināt nav iespējams. Cerams, ka pāries. Dīvaini arī bija, ka dūriena sāpes nejutu vispār. ar astram bij ta ka adatu jūt. 

Link to comment
Share on other sites

Injekcijas vieta jau  sajūtas un sekas atkarīgas no vietas. 

Nervi utml.  Kaut ūdeni vai NEKO ievadītu. 

temperatūra var būt, nothing deadly,  vienkārši,   ir bik reakcija un ja tikai neliela temp, tas var būt. 

 

Nogurums ar, miegainība utml. 

 

Redzot dažu cilvēku dzīvi pēc ērcītes koduma,  man tas liekas nieks. 

Viens specs, ne lumpenis, tagad lieto medikamentus par ap 60-90 eiro mēnesī, jo ir sekas no ērces pirms ap 20 gadiem.  Grupas nav, darbs ir,  naudu par seku simptomātisku terapiju piķo ap 20 gadus no vietas. 

Citi, daži man zināmie, labāk neskaitīšu piemērus gari, ja vajag, īsi varu uzrakstīt. 

 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Racer teica:

Tava dzīvesvieta ir benzīntankā? Kā sarunāji?

Nav, nav, bet tā gadās, kad raksta alkohola ietekmē - var attapties uz ielas benzīntankā :sarkasms:

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2021.12.10. , 18:48, Stasss teica:

Nē nu ja draugu, paziņu loks sastāv no 3 cilvēkiem, kā bundžam laikam, no kuriem divi ir izslimojuši viegli bet trešais vispār nav, tad gan jau var teikt ka lokā paziņas izslimo, un viss ir kulē, Pandēmija nav

Man paziņu vidū ir cilvēki kas izslimojuši viegli un vidēji smagi viņiem vel projām ir problēmas ar veselību.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Nav, nav, bet tā gadās, kad raksta alkohola ietekmē - var attapties uz ielas benzīntankā :sarkasms:

Da lab, es dauzos - interpretēju teikuma uzbūvi. ;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

bet tā gadās, kad raksta alkohola ietekmē

Jau kopš izseniem laikiem zināms, ka alkohola itekmē nedrīkst: ā) sēsties pie stūres vai operēt ar motorizētajiem darbarīkiem, bē) zvanīt bijušajai, cē) postēt bezpriģelu forumā. Tavos gados jau nu to vajadzēja zināt. 😛 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Piektdien modernizēju būsteri. Gaidīju jel kādu efektu, bet nekas, tikai drusku roka sāp.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Racer teica:

Da lab, es dauzos - interpretēju teikuma uzbūvi. ;) 

Nu ja - un es pretim :)

 

pirms 5 stundām , Artanis teica:

cē) postēt bezpriģelu forumā. Tavos gados jau nu to vajadzēja zināt. 😛 

Zināmi fakti, bet... :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Kas notiek? Vakar 66% no izziņotajiem mirušajiem (Latvijā) bijuši vakcinēt, šodien - 100%...

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

2021.11.26. , 03:15, Zin... teica:

Bet nu lopu zāles šim ar cieņā. 

Opā, vēl vienā pilsētā, pēc lopu zāļu rīšanas, tiek secināta nozīmīga atšķirība gan mirstībā gan hospitalizāciju skaitā. Nu vai nav lopi?!

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, versatile said:

iektdien modernizēju būsteri. Gaidīju jel kādu efektu,

Slikti ka nejuti potes darbību. 

Tu esi riska grupā? Tādēļ potējies trešo reizi?   

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
Pirms 33 minūtēm , marrtins teica:

Kas notiek? Vakar 66% no izziņotajiem mirušajiem (Latvijā) bijuši vakcinēt, šodien - 100%...

Tāds jau ir vakcīnas uzdevums - nodrošināt, lai nebūtu smagas slimības gaitas, lai saslimušie ilgi nemocītos pēc elpas cīnīdamies, bet ātri un nesāpīgi aizietu Viņsaulē!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 17 stundām , x_rays teica:

bet šodien no rīta viss plecs nenormāli sāp plus temperatura ar izskatās, uzkāpusi. Kreiso roku bez sāpēm pakustināt nav iespējams. Cerams, ka pāries. Dīvaini arī bija, ka dūriena sāpes nejutu vispār. ar astram bij ta ka adatu jūt.

Man pēc abām Pfizer devām tā bija (pēc būstera vēl neesmu bijis) - dūrienu nejutu, bet kādu pus dienu vēlāk sāka sāpēt roka (tā itkā kāds būtu tā normāli pa plecu iesitis), un tāda sāpīga bija kādas 3 dienas. Temperatūras gan man nebij

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...