Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Just now, kreizā Kāja teica:

dakteriene regulāri nes mājās mazus gripas daudzumus no saviem pacientiem, tad faktiski esi jau dabīgi sapotēts no sezonas pirmajām dienām, teoretiski vari tikt vieglāk cauri.

nevar but ka visas savas dzives laika es ne reizi neesmu gripu dabujis, nu neticu. dakteriene ar ne visu šo laiku bij pie sāna, sit man nost. 

Link to comment
Share on other sites

Tai gripai jau arī ir n-tie paveidi un ne vienmēr pote trāpa uz pareizo. Attiecīgi - ibnorējo šo poti. Pirms padsmit gadiem vienreiz sapotējos - bij kaut kāda akcija un aptumšaja  man prātu. :D Pēc potes gan nekādas neērtības nejutu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Tai gripai jau arī ir n-tie paveidi un ne vienmēr pote trāpa uz pareizo. Attiecīgi - ibnorējo šo poti. Pirms padsmit gadiem vienreiz sapotējos - bij kaut kāda akcija un aptumšaja  man prātu. :D Pēc potes gan nekādas neērtības nejutu.

Kaut kas man saka priekšā, ka te viss ir stipri līdzīgi.  Ar atšķirību, ka tagad tas viss būs "brīvprātīgi obligāti". Visas mutācijas, jaunie varianti utt. 

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 40 minūtēm , Racer teica:

Tai gripai jau arī ir n-tie paveidi un ne vienmēr pote trāpa uz pareizo.

Mūsdienās ir 4 varianti un pote vienlaicīgi pret visiem četriem.

Link to comment
Share on other sites

1 no 10 000 berniem tiek pie kaites kas ar tiem ies visu mūžu. tikai lai glābtu pensionārus kuri nemaz negrib vakcinēties paši :D un protams lai pfizeriitim miljardiņus nopelnītu.

Tas jau aiziet tik tālu ka pat mainstream mediji nevar vairs klusi nosēdēt. un visi cītīgi meģina izdomāt iemeslus kapēc nāves skaiti nesaistīti ar covidu skrien uz augšu un uz augšu

 

Citēt

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCULATIONAHA.121.056583
>We report on 139 adolescents and young adults with 140 episodes of suspected myocarditis (49 confirmed, 91 probable) at 26 centers. Most patients were male (N=126, 90.6%) and White (N=92, 66.2%); 29 (20.9%) were Hispanic; and median age was 15.8 years (range 12.1-20.3, IQR 14.5-17.0). Suspected myocarditis occurred in 136 patients (97.8%) following mRNA vaccine, with 131 (94.2%) following the Pfizer-BioNTech vaccine; 128 (91.4%) occurred after the 2nd dose.

 

Viss labākais protams kā vienmer jaliek priekšā Mild case. tikai lai mierinātu visus :D

Tas tā pat kā izvarotajiem teikt, nav tik traki tev tikai galiņu iebāza.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Der. Jūs jau te Covidstatistikas guru.

Man piem, nav ne jausmas kur meklēt.

 

Un baigo šķirbu es tur tajos stabos neredzu, lai teiktu ka Džonsons ir huiņa, un pārējās rullē

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Stasss teica:

Džonsons ir huiņa, un pārējās rullē

tas viss ir huiņa, bet tik un tā rullē...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laxe said:

tikai lai glābtu pensionārus kuri nemaz negrib vakcinēties paši :D un protams lai pfizeriitim miljardiņus nopelnītu.

Tas jau aiziet tik tālu ka pat mainstream mediji nevar vairs klusi nosēdēt.

Šis naratīvs: pensionāru glābšana un "ļaunie pensionāri "  man atgādina  klasisko masu manipulācijas rīku vēsturi:  parādi tautai vienu ienaidnieku un  tu iegūsti varu. 

 Hitleram, Staļinam labi izdevās. Ļoti labi. 

 

Tātad, matemātika antivakseriem ir diezgan sveša lieta, tādēļ viņiem ir viegli iebarot leģendu par pensionāru glābšanu.

Viņi parasti tagad domā, ka pensionāri dzīvo 100 gadus un nezina vidējo mūža ilgumu. 

Ir pat slinkums apskatīt statistiku. 

 

Kad nomirst tur kādi vakcionēti >85 gadus veci pensionāri, kuri sen pārsnieguši vidējo mūža ilgumu,  antivakseri priecājas:   redz, pote nedarbojas! 98 gadus vecs gulošš un kopjams večuks nomira, nu toč,   ja nebūtu kroņa, dzīvotu 200 gadus.  

 

Turklāt  liela daļa to mirušo  bija jau aprūpējami un uz " nokopšanu ".  

 

Par nepotētiem 50 gadniekiem un 29 g.v, kuri ir reanimācijās,  neviens antivakseris negrib runāt,   tā vietā izmanto statistiku  NEŅEMOT vērā vidējo dzīves ilgumu. 

Redzēt 19 g.v resni reanimācijā arī nav ērti.  

 

 

Starp citu, tie > 80 gadus vecie reti kad ilgi aizņem gultu intensīvajā. 

Jaunākie, nepensionāri,  parasi spirinās ilgāk. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, TOoMoOT said:

padarītu bagātos bagātākus uz MŪSU BĒRNU RĒĶINA! Jo tieši viņi būs tie, kam būs jāatmaksā valsts parādi Covid dēļ."

Visas krīzes bagātos padara vēl bagātākus. 

 

Piemēram, tā pati tūrisma nozare pasaules IKP ienes milzīgu naudu.

Pasažieru pārvadājumi tāpat.  Krogi, bāru industrija. 

 

Turklāt tas nav tikai PVN valstij, UIN , IIN,  šajā ciklā iet iekšā   naudas aprite,   par darbiniekiem ne tikai tiek maksāti nodokļi.

Viņi tērē naudu un  no tā valstij atkal ir nodokļi!  Citiem uzņēmējiem ir nauda, viņi atkal maksā saviem darbiniekiem,   cikls atkārtojas neskaitāmas reizes. 

 

 

Tagad, tā gandrīz nav un  valstīm ir ne tikai   mazāk ienākumu,  ir jātērē nauda visādām atbalsta programmām uzņēmējiem,  visādi pabalsti darbiniekiem    un te ir baigā atšķirība:  2008-2009 g. krīzē  lielākais slogs bija nost, kad pagāja 9 mēneši bezdarba pabalsta izmaksas termiņš,   pēc tam, sorry,  ex darbinieks vai nu pierāda sociem utt iestādēm, ka viņš ir baisi nabags un nav kamielis,  vai ir no kakla nost.

Braukt varēja visur un  nu ne daudzi raudāja pēc soc pabalstiem. 

 

Pie kam,  tas ir vienalga, ka LV nav liela tūrisma daļa valsts IKP. 

Problēma ir baisāka:  LV daudzi pelnīja no tā, ka apkalpoja tūrisma, pasažieru pārvadājumu industriju    ārvalstīs: tūrisma aģenti,   arī datoriķi starp citu. Remote.

 

 

Vienu dienu tev atkaras nost klients,  kuram pie koronkas interese ir tikai  uzturēt esošās sistēmas un kaut ko plānot. 

Nevis piķot par jaunu pasūtījumu. 

 

Tepat ar:  daudzi uzņēmumi  labprāt iztiek ar sejasgrāmatu un IG. 

Neapdeito mājas lapas utml. 

 

Par  uzņēmumiem, kuri  it kā no krīzes neciešot:    ja daži pat nejēdz laicīgi iemaukt lapā aktuālo preču sortimentu  e- veikalam,  tas toč norāda, cik daudz papildus intereses jamiem ir par savu web lapu.

 Protams, ne visi liek nikolaju uz jamo web lapeles saturu (  preču piedāvājumu, ko pie tiem var dabūt). 

 

Ohh, nevajagot vazāties pa veikaliem,  viss jāpasūta internetā?

Es kādreiz redzu, ka tur ir preces, kuras nav ieliktas lapelē,  un preces, kuras lapelē ir, be veikalā nav. 

 

Sēžam mājās. Remote un sapņojam.

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TOoMoOT said:

uz MŪSU BĒRNU RĒĶINA! Jo tieši viņi būs tie, kam būs jāatmaksā valsts parādi Covid dēļ."

Par šo, diemžēl neesmu tik drošs. 

Tagad pie koronkas  vpvp  emitējot parasti ar 5,  8 un 10 gadu dzēšanas termiņu. 

 

Investors var nopirkt valsts parāda vērtspapīru, kas skaitās  gana drošs aktīvs, ieķīlāt to bankā un saņemt kredītu: naudu, ko var lietot spekulācijām utt.  Bankai po,  jo ja spekulants nolies aizdoto kredītu,  banka pārņems ķīlu un nezaudēs neko.

( vpp kontos esošus vērtspapīrus var ieķīlāt lai iegūtu kredītu ). 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Ideja kā māja - nopirkt parādzīmes (varbūt uz parāda), ieķīlāt (uz procentiem) un pēc tam spekulēt? Kāpēc ne uz reiz spekulēt? Pārdosim kasti šņabja, bet naudu nodzersim!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Stasss teica:

Manā paziņu lokā bija. Un otrā slimošanas reize bija vēl smagāka nekā pirmā.

Kurā elles lokā tie Tavi paziņas atrodas, lai covidu norautu 2x?

Es vēl saprastu, ja triperi...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Boot antivakseri varētu kaut ko gudru nokomentēt par šo just bussiness

Pirms 52 minūtēm , aoma teica:

Kurā elles lokā tie Tavi paziņas atrodas, lai covidu norautu 2x?

Es personīgi pazīstu divus ārstus no gaiļezera, kas 3 reizes jau uz š g. martu bija izslimojuši. Un?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marrtins said:

Ideja kā māja - nopirkt parādzīmes (varbūt uz parāda), ieķīlāt (uz procentiem) un pēc tam spekulēt? Kāpēc ne uz reiz spekulēt?

Pie laba reitinga valstu parāda vpp ir uzskatīti kā daudz drošāks aktīvs nekā jebkuras bankas akcijas vai parādzīmes.

Tie ir ļoti likvīdi aktīvi. 

Tādēļ gada % ir zemi. 

 

Tos reti pērk ar aizņemtu naudu. Tas neatmaksājas. 

 

Tagad uzmodelē: tev ir tur par 100 milj  Vācijas, ASV utt parādzīmes.

Ja izdodas ieķīlāt,  par cik ķīla ir droša,  aizdevuma % būs zemi. 

Tu spekulē, nopelni naudu, atdod kredītu, pāri paliek peļņa un  vēl dabūn % no obligācijām. 

 

Jamās ir 2 veidu:  kur % maksā katru gadu  un kur visu summu  uzreiz termiņa beigās. 

Tur, kur maksā katru gadu, tu dabūn tikai %, bet pamatsummu  dzēšanas termiņa beigās.

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , superKrona teica:

personīgi pazīstu divus ārstus no gaiļezera, kas 3 reizes jau uz š g. martu bija izslimojuši

Dantem bija 7 elles loki, interesanti, kurā atrodas ārsti...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Achat teica:

Tagad uzmodelē: tev ir tur par 100 milj  Vācijas, ASV utt parādzīmes.

Ko tur modelēt. Tavs priekšlikums bija nopirkt un tad ieķīlāt: "Investors var nopirkt valsts parāda vērtspapīru, kas skaitās  gana drošs aktīvs, ieķīlāt to bankā un saņemt kredītu" :D

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Un tas aktīvs pats nes procentus. 

Okey, maz % par vācijas vai LV vpp? Pērc ragi un nagi parāda vpp vai akcijas  un būs kruto? 

BB ar bija droši depozīti.😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Achat teica:

Un tas aktīvs pats nes procentus. 

Muahahahaa - esi paskatījies tos procentus? :lol: Ieķīlājot tos vērtīgos un "procentus" nesošos aktīvus tu gadījumā nemaksāsi 10x lielākus procentus?

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vīruss, puiši par money money var gudri izrunāties citur :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Achat teica:

Tu spekulē, nopelni naudu, atdod kredītu, pāri paliek peļņa un  vēl dabūn % no obligācijām.

Jēzus Marija, apžēlojies!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, marrtins said:

 Ieķīlājot tos vērtīgos un "procentus" nesošos aktīvus tu gadījumā nemaksāsi 10x lielākus procentus?

Atkarībā no parāda vpp veida. 

 

Nezin kāpēc  cilvēki uzskata, ka ir normāli nopirkt dzīvokli, māju kredītā un vēl pieķert klāt kredītu remontam. 

 

Daudzi vpp ir daudz likvīdāki kā kruts dzīvoklis Vecrīgā. 

Likviditāte ir tas, cik ātri par adekvātu cenu tu to vari pārdot. 

ASV, Vācijas utt parāda vpp tu šodien vari pārdot 1 bankas darba dienā, sure. 

Midzeni Vecrīgā nu nez vai. 

 

Oh, un tā koronka traucē arī remonta procesiem un celtniecības procesiem. 

Koronka draud ar darbinieku pašizolāciju, visos līmeņos: ne tikai viegli aizvietojamie darbinieki   un remote režīmā nevar remontēt un celt. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

Kurā elles lokā tie Tavi paziņas atrodas, lai covidu norautu 2x?

Es vēl saprastu, ja triperi...

Nē nu ja draugu, paziņu loks sastāv no 3 cilvēkiem, kā bundžam laikam, no kuriem divi ir izslimojuši viegli bet trešais vispār nav, tad gan jau var teikt ka lokā paziņas izslimo, un viss ir kulē, Pandēmija NAU

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja vidēji katram paziņu lokā būs 0x/1x/max?2x pārslimojušu, 3x, tas ir skarbi, pasaki vēl, ka svētdienās uz baznīcu lai nav gājuši :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris stundām dzirdēju story, cik kruts esot Johnson. 

Vienai kundzei esot pazudušas problēmas ar hipertoniju pēc tā potes. 

 

Bet nu visas potes var izraisīt reakciju, gripas, ērces pote utt. 

 

Jūs potējat to gripu?

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Achat teica:

Turklāt tas nav tikai PVN valstij, UIN , IIN,  šajā ciklā iet iekšā 

Tu neesi kāds brālēns Bonim? Tādus palagus drukā ar īpašu informāciju, ka man galva griežās tāpat kā no Boņa. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jebal labs saasinājums folijcepurēm bijis pēdējās 48h, šodien esmu ierāvis, rīt par jums ņirgāšos. It īpaši  laxi. 

Xray vispār muti turētu dzīvojot valstī, kur pote nodrošinājusi viņa dzīvi kāda tagad ir

P. S. Xray, anglijā gripas potes vēstule nāk no noteikta vecuma vai grupas, bet nu tā sazvērestība 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

kur pote nodrošinājusi viņa dzīvi kāda tagad ir

Neesi kaut ko sajaucis? Pote neko nenodrošina, izņemot maģisko QR kodu. Un gripas potes te nav obligātas, uzaicinājumi var nākt, un arī nāk uz SMS, bet tos brīvi var ignorēt, un nekādas sekas tas nerada. Vismaz pagaidām.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu gan. Tu vari brīvi ignorēt, ka jau kārtīgs latvietis uk dara. Arī to pašu kovid poti ja vien klubi nepatīk 

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti ar ko man tā gripas pote pēkšņi līdzētu. Ne reizi neesmu to darījis un neplānoju. Gripa ilgāk par pāris dienām nekad nav bijusi. Ja būtu citāda pieredze, arī rīcība būtu citāda. Par šo jauno zarazu, arī esmu iespējams dabūjis sen pirms potēm, Un nekas. Kaut gan ne oža ne garša nav bijusi tā ka pazūd, tad varbūt arī ne. Un c19 potes man ir 2, un atnāca sms, ka uz 3.var jau stāties rindā. Dēļ koda, protams, jo kaut kad gribēsies paceļot. 

Link to comment
Share on other sites

Pusstunda interesanta materiāla. Ja jēdz krieviski. Nedomāju, ka kāds no klātesošiem drēbi zin labāk, kā cilvēks no Krievijas Zinātņu akadēmijas. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Racer said:

Tu neesi kāds brālēns Bonim?

Kas tas tāds?  Tu te esi cenzors.

1 hour ago, Racer said:

Tādus palagus drukā ar īpašu informāciju,

Īpaša info te ir > 90% postos, bet Patiesības ministrija nosaka, kas ir īpašss un kas nav.

LV forums/ chats specific thing is censorship and dictatorship. 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, x_rays said:

Neesi kaut ko sajaucis? Pote neko nenodrošina, izņemot maģisko QR kodu. Un gripas potes te nav obligātas,

Nu, QR kods ir brīnums. 

Domāju viņi vismaz tic potēm tikpat cik es,  kļūda,  esot testiem jātērē nauda utml. 

 

Mani bišku iepriecina : medijos reizēm raksta: autobusā Madona, D pils utt brauca ar kronoku, novērojiet veselību.

Par taksi un Rīgas sabtransu nav redzēts.  

 

 

Un tad? 

 

Koronka var būt nāvējoša, tāpēc iepotēju,    gripa: man nekad nav bijusi lapa utml viņas dēļ, na* man viņu potēt? Ērci es potēju, tā štelle ir sliktāka kā koronka ja saķer vidēji, kur nu vēl smagi. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Achat teica:

Visas krīzes bagātos padara vēl bagātākus. 

 

Piemēram, tā pati tūrisma nozare pasaules IKP ienes milzīgu naudu.

Pasažieru pārvadājumi tāpat.  Krogi, bāru industrija. 

 

 

Ja? Kura kompānija (avio vai tūrisma, pohuj, izvēlies pats, vinnēja pagāšgad?

Es varu pateikt, cik es pastāstiu, bet kompānijām no peļņas tur bija maz.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...