Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Man uz az moderna bija piektdien . Sestdien viegla pohu sajūta..bet ātri atlaida, nu vakarā biku hau džinu iesmēlu..roka biku sapeja. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tikai parīt "zaļais".

Ko gribēju piebilst, gan pārslimošana, gan blaknes no potēm ir katram individuāli, nevajag savu pieredzi uzspiest citiem kā standartu, man, piemēram, oža ir uzlabojusies, nekļūdīgi varu noteikt, kurā stūrī esmu nosviedis sieriņus :)

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

5g  ar neķeru bez papildus iekārtām. :( 

Būs gadījies brāķis...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies @Malis par ieskatu. Jo, nezinu kā tas iespējams, bet no pāri simtam man pazīstamo cilvēku loka (tajā skaitā no Latgales puses, kur ar potēšanos īpaši naski neiet) ar ko kaut cik regulāri sanāk sazināties privātā vai darba formātā, tā arī nebiju pilnīgi ne no viena (!!) dzirdējis, ka kādam pašam vai ģimenē vai draugu lokā Kovids būtu gājis smagāk par gripu.

 

Pilnīgi nevienam, no kopā vismaz pāris tūkstošu cilvēku kopējā loka (viņi, ģimenes, viņu draugi, utt.)... Par letālu iznākumu vispār pat nerunājot. Tādēļ, acīmredzamu iemeslu dēļ, ir izstrādājusies zināma skepse pret to, ka apkārt esot jābūt līķu kalniem, bet tā arī neesmu pilnīgi ne no viena personīgi pazīstama dzirdējis ne par vienu letālu gadījumu, vai kaut vai smagu slimošanu.

 

Bet nu paldies par ieskatu monētas otrā pusē - ir jau tā kā saki - konkrēta loterija. Citam iesnas, citam puse ģimenes aiziet. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mans nelaiķa fāters pie visām problēmām mīlēja teikt: pie d.irsas mazas ragutiņas. Ja vēl būtu dzīvs, šoreiz būtu oponējis, labāk sapotēties laicīgi.

Muteri nevaru pierunāt, spītīga kā auns pie jauniem vārtiem....

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

Pilnīgi nevienam, no kopā vismaz pāris tūkstošu cilvēku kopējā loka (viņi, ģimenes, viņu draugi, utt.)... Par letālu iznākumu vispār pat nerunājot. Tādēļ, acīmredzamu iemeslu dēļ, ir izstrādājusies zināma skepse pret to, ka apkārt esot jābūt līķu kalniem, bet tā arī neesmu pilnīgi ne no viena personīgi pazīstama dzirdējis ne par vienu letālu gadījumu, vai kaut vai smagu slimošanu.

Man sencis, krūti izgāzies, arī bļāva, ka nevajag neko, viss huinja un paarslimos. Un tad arī dabūja... Pēc aizskrēja smilksteedams pec potes un tagad blauj, ka visi pajoli, ka nepotējas. Pats kovid tā, bet "athodnjaks" ilgs un pretīgs bija. Draudzenei šim atkal otrādi, smagi slimība, bet pēc nekā īpaši. 

 

Draudzenei vienai pašā kovid epopejas sākumā sencis nomira, sieva no Dānijas atveda šim. Pašai praktiski nekā. 

 

Vislabākais gadījums bija mana senča dzīvesbiedres kolēģe, kas atstiepa kājas. Saslima un iepūt, kovid neeksistē, pati arstejas līdz aizarstejas tik ļoti, ka ātros tomēr izsauca, bet bija jau par vēlu. Bet pat līdz pēdējam šai "kovida naU" 

 

Tie gadījumi daudz un dažādi un tu nekad isti nevari zināt vai esi tajā "riska grupā" vai nē diemžēl. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Malis said:

Pirmie mēneši it īpaši, kad uzkāpjot uz otro stāvu jau ir aizdusa. Starp citu, esmu jauns, 30 gadīgs, sportoju ikdienā, neesmu maratonists, bet par fizisko sagatavotību piedomāju. 

No sportistiem pēc reālas koronkas ( vakcīnas vēl nebija )  es  zinu vienu, kurš nu paspēlēja savu šansi. 

Uzkāpt pat 30 ajā stāvā pa kāpnēm čalis var veikli, bet    damn,   viņam vairs nav gas tank priekš sagatavošanās.  

Visp viņam joprojām ir gas tank ( cardio ) priekš kādiem 6-8 raundiem pro, bet viņš atteica, kad viņam dabūjām iespēju iegūt ietekmīgu ASV promoteri. Jo titulcīņu 12 rd:  viņam vairs nepietiek resursu priekš treniņu nometnes.

Džeks atteica arī piedāvājumu dabūt maču uz Usyk undercard. 

Koronka jamam bija privātmājā. viegla.

 

No vecākiem cilvēkiem: viena ap 61 vai 62,  tagad pēc koronkas vairs nestrādā, viņas kolēģe ir 66 g.v un kaut kā labāk izvilka to koronku,  viņa strādā un ir arī pensija.  No otras puses: kurš skries tagad rukāt uz slimnīcu?  Damn. Koronka taču un pieredze arī ir ļoti svarīga, ja strādā slimenē ne par apkopēju.

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Artanis teica:

Tādēļ, acīmredzamu iemeslu dēļ, ir izstrādājusies zināma skepse

Nu skaties. Es esmu baigi lecīgs un pragmatisks un arī vērtēju pieredzi, bet nu aizskrēju uz poti kad nu varēju, jo @Malis piemērs mani nošokēja. Neaģitēju par vai pret potēm (tas lai paliek katra paša ziņā), bet nu ir ko padomāt.

P.S. Papildus - ir vēl citi piemēri, kur ļautiņi nav publiski dalījušies, bet arī ir bijis bēdīgi.

P.P.S. Ir arī gana daudz reālas pieredzes ļaudīm ar pārslimošanu un bez sekām (visismaz pagaidām). Katrs pats lai izdomā. :) 

Link to comment
Share on other sites

Man sagadījies, ka pazinu trīs aizgājējus, pie tam nekādus opīšus, divi vecumā ap 40-55, trešais 56. Jaunākam palika sīči, sieva, bizness... nebija pat antivakseris, tikai mēnešiem nebija īstais brīdim, otrs līdzīgi, trešais it kā vakcinējies, lai gan stipri apšaubāmi vai tiešām.

Vēl viens 50/60 nieks bija aktīvs antivakseris - dabīgās imunitātes piekritējs, pēc nedēļas ar skābekli nāsī pārstāja dalīties ar pasākām. Nav sanācis parunāt, pa gabalu diezgan sanīcis izskatās.

Vienu no pirmajiem slimības ievazātājiem no Itālijas slēpošana kūrorta arī pazīstu (tas bija laiks, kad populārākais sauklis, bija "es nevienu slimo nezinu, tātad slimības nav"), tam viss labi. Tāpat vēl daudziem citiem pārslimojušajiem viss vairāk vai mazāk ok, gan jauni, gan pirmspensijas ļautiņi.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Artanis teica:

bet tā arī neesmu pilnīgi ne no viena personīgi pazīstama dzirdējis ne par vienu letālu gadījumu, vai kaut vai smagu slimošanu.

Parasti jau nelielās ar nepotētu aizgājēju. Pārslimoju - kuiņa, ir iespaidīgāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī tā, ka reizēm cilvēki baumo, ka kāds ir nomiris ar koronku, kaut tā nav. 

Viens no maniem draugiem nomira, daži  runā, ka viņš it kā  esot nomiris ar koronku. 

 

Realitātē nāves iemesls bija tas, ka viņš pēc operācijas atteicās no adjuvantās ķīmijas. 

Vēlāk, kad atrada  metastāzes, viņš saprata, kā ir kļūdījies pēc tam, kad redzēja, cik labi uz tām metastāzēm tā ķīmija iedarbojas. 

Ja viņš ar visām metastāzēm vēl varēja nodzīvot 7 gadus ( pēc tam, kad tās atrada ),  tad nav lielu šaubu cik jauki būtu, ja viņš būtu piekritis dažiem  ĶT cikliem pēc operācijas, kamēr tās metastāzes vēl nebija. 

BTW, viņš vēl ap 5,5 gadus varēja pastrādāt birojā ar visām tām metastāzēm. 

 

Cilv vienkārši dabūja slēdzienu, ka griezuma līnijas ir " netīras " un vienalga atteicās no adjuvantās. 

 

Man viņš vienkārši vēlāk pateica:  " pasaki man.......... neko ". 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Achat teica:

Ir jau arī tā, ka reizēm cilvēki baumo, ka kāds ir nomiris ar koronku, kaut tā nav.


Trešais gads jau iet, bet tiek malts viens un tas pats. 
Speciāli apdāvinātajiem - Covid ir kā katalizators citām slimībām. Tas trāpa vājākajā vietā un ja tas ir trauslākais punkts organismā, tad tas arī atsaka.


Man kaimiņš - pēdējā laikā smagi streikoja aizkuņģis. Bet dzīvoja. Tagad noķēra Covidu, un aizgāja pie dieviem. 
Tad kādu diagnozi tu izstādīsi? Viņš nomira no Covid, vai no aizkuņģa atteikuma?

Atbildēšu - diagnoze būs tāda, ko paši gribam vai negribam dzirdēt.

Āmen

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vieni maļ, ka covid ir kā katalizators, citi - ka covid it nemaz nešķiro ("katalizē" arī veselos)… Tad kā tur īsti ir? 🤪

 

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

ka covid it nemaz nešķiro ("katalizē" arī veselos)

Kā redzam ir arī gadījumi, kad šķietami veselie aiziet vai arī slimo ļoti smagi.

Cik esmu ievērojis, visgrūtāk ar šo iet šķietami veselajiem sportistiem. 
Tam visam gan jau ir saistība ar novājināto imunitāti, kaut gan šķietami itkā būtu jābūt otrādi.

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Tad kā tur īsti ir? 🤪

Ir tā kā gribam dzirdēt....

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Stasss said:

Speciāli apdāvinātajiem - Covid ir kā katalizators citām slimībām.

Tas, ka viņam it kā bijusi koronka  šajā gadījumā bija kaimiņu izdomas auglis. 

Koronkas viņam nebija, vismaz ārsti koronku viņam neatrada.   Sorry,  ja ir metastāzes attālinātos orgānos, tad tā ir vēža pēdējā stadija.  

 

Kaimiņiem gan likās, ka viņam bijusi koronka un stučīja policijai, ka viņa sieva staigājot pa ielu. Menti viņiem ieklārēja, ka šī nav ielikta tupēt savā privātmājā.  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 9 stundām , Racer teica:

Neaģitēju par vai pret potēm (tas lai paliek katra paša ziņā),

paša ziņā vairs tas nav, kā kariņš teiks, tā būs, drīz uz podu ar ar kariņa atļauju varēs tikai iet ....

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Reku fašisma “eksperti” austrumos antivakšus sauc par tādiem:

Пропаганда отказа от вакцинации напоминает планы Адольфа Гитлера по уничтожению населения СССР, заявил начальник управления по общественным проектам администрации президента России Сергей Новиков.
https://www.vedomosti.ru/society/news/2021/12/06/899211-v-kremle-sravnili-protivnikov-privivok-s-natsistami

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Stasss teica:

Cik esmu ievērojis, visgrūtāk ar šo iet šķietami veselajiem sportistiem. 

Jā, medijos ne vienu vien reizi par "miris jauns, vesels cilvēks" gadījumiem ir bijis uzsvērts, ka cilvēks bijis profesionāls velobraucējs, kalnos kāpējs, fitnesa treneris vai tml.

 

Par Latvijas nesenajiem "miris jauns cilvēks" gadījumiem - par dažiem neoficiāli dzirdēts, ka bijis liekais svars, par citiem mediji izplatīja info, ka slimojši ar diabētu. To jau ikdienas statistika neuzrāda.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Tad kā tur īsti ir? 🤪

Droši vien, arī šņabi tikai paostot, nevar izgaršot?😃

Link to comment
Share on other sites

2021.12.4. , 01:57, marrtins teica:

Saķert to zarazu no virsmām iespēja ir tuvu nullei - tas tak nu jau labu laiku zināms!

Atkarība no virsmas var uzglabāties līdz  3 dienām un tas nozīme ,ka pastāv iespēja saķert...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

vakar biju Talsos, piebraucu pie pašvaldības mājas, bet tur sapulcējušies antikvaseri Gobzemu gaidīja, ap 25 purni, bet saskaitīju 7 poliču ekipāžas !!!!!!!, ahujeķ, no malas skats tāds, it kā tur nenormālā specoperācija, antikvaseri sāka dziedāt, poliči palaida sirēnas, trādi rīdi varens sanāca, daudzi garāmgājēji nāca skatīties, kas tur notiek .....

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , jacobs teica:

Droši vien, arī šņabi tikai paostot, nevar izgaršot?

Vēl trakāk - vēl kad tikai viss sākās, man viens paziņa diezgan nopietni saķēra, par laimi izdzīvoja. Sazvanījāmies, kad jau varēja cik necik runāt, uzprasīju vai var atšķirt kurā glāze šņabis, kurā ūdens ? Teica, ka saost nevarot neko, bet lai ko arī ēstu/dzertu, garšojot pēc purva rāvas 🤔.

Pirms 7 minūtēm , alusbundza teica:

antikvaseri Gobzemu gaidīja

 Nu ar to caurkritušo advokātu skaidrs, cer uz viļņa tikt pie balsīm vēlēšanās, tāpēc zīmējas. Tikai lūk tie ar, hmmmm, īpatnējo smadzeņu funkcionēšanu, kas tur pulcējas - nu katrs jau var darīt ar savu veselību/dzīvību ko grib, bet tad lai tusē kaut kur savā teritorijā un nelien normālu cilvēku tuvumā.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Daiļais teica:

vai tomēr Tukumā?

tu takš ziņām līdzi neseko, Gobzema maršruts vakar bija Tukums - Talsi - Ventspils - Liepāja, dažās vietās šo arestēja, bet tad izlaida, un ceļojums turpinājās, šodien Kuldīgā , Saldū un tt, redzēs vai šodien ar kaut kur sašnorēs 

Link to comment
Share on other sites

Nevajag Gobzema gājienus pa zemu novērtēt jo šāda anti-kampaņa kāda ir vērojama mēdījos veicina tikai "izglītotās" tautas daļas vairāk nosliekšanos uz radikālu debīlismu jo redz "valdība slēpj patiesību". Jācer ka mūsu "inženieri, dakteri, uzņēmēji" balsošanas laikā tālāk par dīvānu TV priekšā netiks un neaizvilksies balsot..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Masas pavelkas uz troksni, pretnostatījumu un personām un personībām, ne uz idejām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , msp teica:

Neskatoties pat uz (..) pošu sastāva noslepenošanu.

Par šo varētu sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Par šo varētu sīkāk?

 

Kur var izlasīt par sastāvu un klīniskajiem pētījumiem par tām, ko taisās bērniem potēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , msp teica:

Kur var izlasīt par sastāvu un klīniskajiem pētījumiem par tām, ko taisās bērniem potēt?

Nezinu, varbūt https://www.fda.gov/media/153714/download var kaut ko izlasīt. Tas gan no FDA (ASV). Tur (FDA mājas lapā) vēl kaut kādi "papīri" ir pieejami. Paša Pfizer lapā nekas nebija? It kā tur par pētījumiem rakstīja vēl krietni pirms par to sāka runāt mūsējos medijos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , msp teica:

Lielākie institucionālie investori ir fondi Black Rock, Vanguard Group un State Street

Šiem jau drīz visa pasaule piederēs!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...