Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

Gaidu jau 5 mēnešus, kā redzi, ņem citus priorativos. 

Nu tad jautājums pie ņēmējiem :D

 

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

P. S gultu aizsitīšu divas dienas. Cik dienas aizsit kovidnieks? 

Tātad divas ir OK? Vairāk nē? Reku nupat ziņās Ulmanis, paša vārdiem sakot - nu nedaudz lidoju un ielidoju tā, ka pāris mēnešu jāvārtās. Vairāk par divām dienām - tad ārpus durvīm?

 

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Toties tagad daru visu, lai nevartitos gultā ar kovid - eju vakcinēties. ir vakcīnas pret lauztaam kājām? 🤔 Man pirms tam bija jāizsauc ara specdienestu grupa ar suņiem, lai pārbaudītu, ka kāds nav pievemis tumšu ielu, kur man paslīdēt? 

Visu? No mājas ārā neej un ne ar vienu nekontaktējis, ja? Vakcīnas pret lauztām kājām nav, bet toties ir citi mēri - neblandīties apkārt un sēdēt rāmi - kāpēc šajā gadījumā nedari visu iespējamo? :sarkasms:

 

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Un ko tu esi izdarījis, lai neaizsistu to kovid gultu?

Vienkārši neaizsitu :D Bet, ja tā [ļooooooti] retā iespējama gadīsies, tad bez sirdsapziņas pārmetumiem tad arī beidzot izmantošu savas 20+ gadu veiktās iemaksas. Ko tad tu iedomājies - lauzīšu kāju vai?? :D

 

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Un kādēļ vēlies, lai citu nedarītu to vienkāršāko lietu, kas aizņem 15 minūtes - vakcinēties? 

Tak nav man nekādas vēlmes, lai kāds darītu kaut ko vai nedarītu. Mana vienīgā vēlme ir, lai fašisteļi liktos mierā.

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka būs tik traki. 

Vakcīnas tiks uzlabotas un kad mēs vakcinēsim visus tīņus, aptvere populācijā sasniegs nepieciešamo %.

Testēt tur vai netestēt, man liekas naudas izšķērdēšana, ja vien cilvis nav plānots stacionēt.

Mēs ļoti drīz kauksim par izmaksām, ja ikviens skries ik dienu veikt paštestus un joņot uz analīzēm. 

Biznesmeņi un valsts iestādes būs šokā par nelabajiem darbiniekiem, kuri " ņem " lapas ( salatēvs dāvinot ) utml  postpadomju bullshit ka lapu var " paņemt ". 

Normāli novēlu tikt uz lapas tiem kas par to dir';s LV internetā : paņemt lapu.. 

Tev te nav 2009 ierēdņu lapas, kur diemžēl arī  daudziem jamās bija pamatotas, nu nevari tu MR un CT apmānīt, vienkārši, kamēr normāli maksā, velkās, kaut varētu tupēt uz lapas. 

 

 

Vakcīnas nākamgad visdrīzāk uzlabos. 

 

Šodien es domāju,  galvenais ķerties klāt tīņu vakcinēšanai. 

 

Zeneku tauta negribēja, valdība nopirka citas potes un vienalga slikti esot. 

 

Vispirms sašpricēt tīņus ar 2 potēm un tad sākt   kaukt par 3 o poti  jau vakcinētajiem. 

 

Un jā, lai Kariņš necer, ka jenoti un to draugu kloni jebkad vairs tiks sejmā nākamreiz, ja jamais bauros [par 3o poti, kamēr tīņi pirms tam vēl nepārpotēti ar 2 ām potēm. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, marrtins said:

Vakcīnas pret lauztām kājām nav, bet toties ir citi mēri - neblandīties apkārt un sēdēt rāmi - kāpēc šajā gadījumā nedari visu iespējamo? 

Tu zini ko, to koronku tev kurjers var atnest un mierīgi. Nesapņo lūdzu sapņus.  Piemirsu par Orvelu.

Nu nevazājies apkārt, tevi var apkalpot kurjers, kas 8 h vai pat vairāk ir vazājies apkārt. 

Vrb iepotē koronku,  būs drošāk? 

Viena, kurai bija piķis pietiekami,  izlēma vairs nestrādāt.

Btw es viņu saprotu, jo vecums un  galu galā piķis pietiekami. 

Rezultāts:  ar koronku elites līmeņa dzīvoklī  atpūšas. 

 

Es nesaku, ka pote 100% novērš to, ka nesaslimst, bet nu kaut ko vismaz viņa, es domāju, dod. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zin... said:

Vai zem kā? 

Ne zem tevis sorry.

Normāli, LV valodas interneta vide sāk izmirt.

Kaut kas ne pa spalvai, uzreiz lokāla  kastu sistēma tiek ieslēgta? Nuja, predictable. 

 

Man, saulīte, latviski rakstīt nevajag lai maizi dabūtu. 

 

 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , marrtins teica:

Tak nav man nekādas vēlmes, lai kāds darītu kaut ko vai nedarītu.

Neiet kopā ar

Pirms 30 minūtēm , marrtins teica:

Mana vienīgā vēlme ir, lai fašisteļi liktos mierā

 

Link to comment
Share on other sites

Pārlasi vēlreiz, ja tev kaut kas neiet kopā :sarkasms:

Starp citu - fašisteļi ir ārpus kopas "kāds".

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

dzirdēju, ka vakcīnas novājinot imunitāti. Kad pajautāju, vai pret triperi

Starp citu, vietējiem indiāņiem esot bijusi imunitāte pret sifilisu, kad Kolumbs to nogādāja Eiropā, tad gan sākās pandēmija...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , marrtins teica:

Starp citu - fašisteļi ir ārpus kopas "kāds".

Man vārds "fašisteļi" kovid sakarā saistās tipa ar šādu tekstu klausītājiem - 

 

Profesors saka, ka VISU jebkuru kov. injekciju saņēmušo dzīves ilgums 2 nedēļas līdz 4 gadi(nedaudz optimistiskāk nekā profesors Monteņjē, kas norādīja, ka līdz 2 gadiem), jo sastāvā 5(!!!)ļoti spēcīgas nāvējošas indes paralēli citām toksiskām vielām. Sastāvā viela SM2, kas nāvējoša, bet neatstāj nekādas pēdas organismā un to nevar noteikt autopsija. Ja cilvēks saslimst ar vēzi, tas ātri noved pie nāves un NEKĀDA, pat visagresīvākā ārstēšana nepalīdz tāpat, kā pie trombozēm.Video vēl daudz informācijas gan par tagadējām injekcijām, gan par citām, ko mums un mūsu bērniem ir špricējuši. Atspoguļots Geitsa teiktais, ka cilvēka genoms ar 144 000 gen. jāsamazina uz 70 000,kas adekvāts AUNU GENOMAM‼️‼️‼️Salīdzinājumam šimpanzes genoms ir 125 000.
Profesors norāda uz PVO OFICIĀLO. paziņojumu, ka 2020.-2021.g.no kov. injekcijām nomiruši 2457386 cilvēki (gandrīz 2,5 miljoni)‼️‼️‼️
 Kas vēl vajadzīgs, lai konstatētu genocīdu?!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vispār kaut kas tāds jālasa? Šāda tipa ieraksti manu uzmanību zaudē pēc pirmā teikuma.

Pieņemu, ka tas ir no FB annālēm?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Šodien man liekas, ka A. ir pieradīts, ka hospitalizācjas un nāves risku vakcīna samazina reāli  ļoti ievērojami. 

B. daudzu mirušo vecuma grupa un paliatīvā aprūpe ( mirstamie klienti tāpat anyway ). 

C. ja reiz ir kaut kādas mutācijas, tad moš labāk, ja tiem kam ir 2 potes var gaidīt gadu līdz revakcinācijai? Jo tikmēr vakcīnas var patiešām uzlabot ļoti ievērojami un krietni modernizēt. 

 

Tikmēr salikt citus sapotēt un  to trešo poti uzlikt lielo  slimnīcu/ hospitāļu īpaši svarīgam personālam, varbūt palīdzēs?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka nepierakstīju: Kolumba atraktīvie jūrnieki, jo ne kurš katrs riskētu doties meklēt rietumceļu uz Indiju.

Bet nu ideju sapratāt, visbriesmīgākās sērgas ir tās, ko ievazā no svešām zemēm, un vietējie tam nav gatavi :)

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, aoma said:

Bet nu ideju sapratāt, visbriesmīgākās sērgas ir tās, ko ievazā no svešām zemēm, un vietējie tam nav gatavi

Tam es piekrītu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Achat teica:

Tu zini ko, to koronku tev kurjers var atnest un mierīg

Pa šito lūdzu izvērstāku skaidrojumu. Cik zināms, tad šitā zaraza nemaz tā pšik neizplatās. Ir jābūt kontaktam. Tev kurjera piegāde aizņem kādas 15 minūtes nevēdinātā telpā? Vai, ari, es protams, atvainojos, tu sūcies ar to kurjeru?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt basņa, bet info sens: varbūt arī taisnība.

Augstu ziemeļos esot tādas eskimosu/čukšu tautas, kas nepratuši elpot caur muti, tikai caur degunu, pārsvarā.

Tad nu kad baltie zeltrači aizveduši šiem iesnas un citas līdzīgas slimības, esot miruši veseliem ciemiem, kā mušas, un tieši no nosmakšanas, izdzīvojis vien retais, kas mācējis adaptēt savu organismu.

Vēlreiz saku, varbūt tā nebūt nav taisnība, bet kaut ko šādu lasīju bērnībā, avotu neatceros.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Man vārds "fašisteļi" kovid sakarā saistās tipa ar šādu tekstu klausītājiem

Necitēšu to palagu. Bet jaunās vēsmas Grieķijas, Vācijas sakarā liek domāt, ka biedram @marrtins ir zināma sapratne par notiekošo. Un tas ir pilnīgas totālas kontroles ieviešana. Man tas nepatīk. 

 

Labots - x_rays
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, x_rays said:

Tev kurjera piegāde aizņem kādas 15 minūtes nevēdinātā telpā? Vai, ari, es protams, atvainojos, tu sūcies ar to kurjeru?

Nu es jau sapartu jūsu orinetāciju un esmu ar modernas izpratnes procesu šeit, ka jums, kungs, jebkāds  kontakts ar vīrieti raisa kaut kādas īpašas un speciālas izjūtas. 

 

Labots - Achat
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Achat teica:

Nu es jau sapartu jūsu orinetāciju un esmu ar modernas izpratnes procesu šeit, ka jums, kungs, jebkāds  kontatkts ar vīrieti raisa kaut kādas īpašas un speciālas izjūtas. 

 

Es joprojam nesaprotu, kā ir iespējams kontaktēt ar kurjeru :D Viņš atved noliek kastes un aizbrauc :D Jums, kungs, kaut kāda dīvaina izpratne par procesiem :D 

Link to comment
Share on other sites

Labs cilvēks - paklausīgs cilvēks! Pārējie - netīreļi un apdraud sabiedrību, sistēmu, demokrātiskos procesus :sarkasms:

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Labs cilvēks - potēts cilvēks!

image.png.d9ef246e75cb831962c377f2e3a1cfb6.png

 

Tālu no patiesības jau nav…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , x_rays teica:

ka biedram @marrtins ir zināma sapratne par notiekošo.

🤣🤣🤣🤣 Paldies, šodienas humora devai pat pēc visu antivakseru šļuru lasīšanas, tu ieliki naglai uz galvas līdz galam. 

 

Cilvēkam, kam Stokholmas sindroms un paranoja or sapratne 😄

 

 

Pirms 24 minūtēm , x_rays teica:

Un tas ir pilnīgas totālas kontroles ieviešana. Man tas nepatīk. 

 

Cik tu kontrolēts jūties UK, vienā no valstīm ar visvairāk potētajiem? Pats tak siti dūri uz krūtīm, ka neviens maskas nevelk veikalos un metro, pēkšņi tomēr velk un ir kontrole? 🤣

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, x_rays said:

 Viņš atved noliek kastes un aizbrauc :D Jums, kungs, kaut kāda dīvaina izpratne par procesiem

 Noteikti. 

Tas nav nomest savas ziepes dušinā, tur 50% būtu 0 ietekme. 

 

Cilvēks kastēm tak pieskaras, tu OP rūmes bio protekciju garantē? 

 

Like internet shit, ja ziepes gabals nokrīt dušā, uzreiz kriška? Nu, it depends. 

Naw. 

Kurjers ir kā tais pat OC . 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

neviens maskas nevelk veikalos un metro, pēkšņi tomēr velk un ir kontrole?

nevelk jau arī lielaka daļa. cik novērots. visiem pohuj.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Achat teica:

Cilvēks kastēm tak pieskaras, tu OP rūmes bio protekciju garantē? 

jocigais cilveks. tev laikam paranoja. nu ieej nomazga rokas,  kur problēmas?

 

Link to comment
Share on other sites

Saķert to zarazu no virsmām iespēja ir tuvu nullei - tas tak nu jau labu laiku zināms!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, x_rays said:

Es joprojam nesaprotu, kā ir iespējams kontaktēt ar kurjeru :D Viņš atved noliek kastes un aizbrauc

Kuras paņem ar rokām.  Ar rokām ver durvis utt.  Virsmas. 

Tev ir arī kontakts ar to, kurš to visu sūtījumu sakomplektēja tai kastē.

17 hours ago, Betmenis said:

Vakcīnas jau tāpat ir labas,

Uzlabošanai ir izdalīti xxx miljoni  pētniecībai,  jo koronkai ir mutācijas. 

Jā, es domāju, ka viņas ir labas, bet pētnieki  strādā lai uzlabotu utt.

15 hours ago, marrtins said:

Saķert to zarazu no virsmām iespēja ir tuvu nullei - tas tak nu jau labu laiku zināms!

Dievs dod, kaut tā būtu, ka Tev ir taisnība. Es to ļoti gribu. 

 

Redzi, daudzas valstis marinēja pasta sūtījumus, pat grāmatas  libenēs karantīnā, jo kronis varot būt uz virsmas. 

Slikti ir, jo daži saslimuši visp, kur neviens nešķaudīja un neklepoja,  vienkārši  tā. 

Nezinu no kā.  Ne visiem ar koronku visp ir klepus vai šķaudīšana. 

 

Mums epidemiologi saka, ka varot zināmu laiku saglabāties uz virsmām. 

Cik tas lipīgi, es nezinu. 

 

Dezlīdzekļu patēriņš pasaulē ir pieaudzis, ražošanas apjomi  nozīmīgi skyrocket  hype un cenas vienalga ir krietni lielākas nekā pirms koronkas laikmeta.

Link to comment
Share on other sites

Par šito jau antivakši gaudoja. Kad viņi mēģināja tikt pie vīrusa ar priekšmetu starpniecību un nekas nesanāca.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zin... said:

Noķert koronu no virsmas ir praktiski neiespējami 

Cerēsim,  ļoti labi būtu ja tas tā ir. 

 

Man bija piem pieredze ar praksi libenēs: 

vienreiz lika  ielikt kastē nododamo.   ( pirms koronkas to vajadzēja atrādīt  iedodot speciālistei rokās  un apskatīja viz stāvkoli, ne tikai vai konkrētais eksemplārs ir pareizais. ). 

Tagad bik mīkstāk:  es paņemu grāmatas, nolieku  uz letes un attaisu lai  viņa noskenē kodu. 

vienkārši man patīk šad tad palasīt kaut ko rakstītu uz papīra,  tāpēc reizēm kaut ko paņemu. 

Kompī lūrēt tomēr acis vairāk nogurst. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Krievijā

Šī bija etalona valsts antivakseriem agrāk, arī mūsu Ronim, tagad gan antivakseriem aizliegts par situāciju tur runāt, tikai citēt "dakterus" no turienes 

Līdzīgi par Izraēlu, bļāva un ārdījās par turieni līdz pienāca šodiena un klusums 😄 tik "dakteru" citāti 

 

Antivakseri loti tiek dzīti stūrī, tādēļ arī seit daži labi antivakseri un neantivakseri piekluši jo dati runa siem par sliktu.... :sarcastic::sarkasms:a agrāk linku pa labi un kreisi un riska grupas un pārējais 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , Zin... teica:

Cik tu kontrolēts jūties UK, vienā no valstīm ar visvairāk potētajiem?

Kaut kāds baigi augstprātīgais esi ar to savu UK. Nav jau maza tā vakcinācijas aptvere, bet vēl kādi 5-8% sabiedrības pietrūkst, lai būtu "viena no valstīm ar visvairāk potētajiem". Šobrīd tā vakcinācijas aptvere UK tāda viduvēja vien ir - tuvāk Latvijas, Austrijas līmenim nekā kaut vai tās pašas Dānijas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Achat teica:

Kompī lūrēt tomēr acis vairāk nogurst. 

Tās modernās "e-grāmatas" neesi mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Kaut kāds baigi augstprātīgais esi ar to savu UK.

Esmu esmu augstprātīgs 😄

Nemu konkrētu  pieredzi, salīdzinu cik labi iet, kur vairāk Kompetentie ar riska grupām un kādēļ noteikti nevajag potēties un atklāti rēcu par jums 😎🤣😄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

"Vispirms mums vajag izvakcinēties no pārpildītajām slimnīcām. Un tur vienīgais risinājums ir senioru un riska grupu vakcinācija," uzsvēra Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas infektologs Uga Dumpis.

Nēnu… Var jau viņus likt mierā. Vajag kārtīgi savakcinēt skolniekus un tad varēs dzīvot bez ierobežojumiem, kā UK. Nez, ko tie infektologi tur salietojušies… Kaut kādas tur riska grupas piemin

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

No tā paša rakst: "Neviena valsts nevar vienkārši izvakcinēt savu ceļu no pandēmijas" - tad vairs nav tikai Vienīgais Risinājums? Esmu izbrīnīts un šokā - kā tad tā?! :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...