Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Hmm... šķiet ja es lūgtu pieturēties pie tēmas, būt konstruktīviem - tas nozīmētu klopēt tēmu ciet 🤔

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , aoma teica:

Andri, esi bijis Bulgārijā vai Rumānijā?

Nē, tur nav gadījies pabūt. Fiziski tuvākais ko esu bijis, ir Grieķijā - Thessaloniki, kalnos, Bulgārijas virzienā. Labprāt aizbrauktu atkal.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad covids? Viņam jau pirms tam bija veselības problēmas. Tikai 14 gadus vecāks par mani, tas nozīmē, nomaini tabakas ražotāju, wiskija bodi un dzīvo, bet varbūt arī neko nemaini :)

Just now, AndrisBB teica:

Fiziski tuvākais ko esu bijis, ir Grieķijā

Arī Grieķijā esmu bijis, aplauzos ar negatavām vīģēm :)

Doma jau bij tāda, ka nevajag uzticēties ko visādi bbs un reiteri ziņās stāsta, bet aizbraukt un apskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

Vai tad covids?

Pirms kāda laika rakstīja, ka covidu slimnīcā norāvis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Vai tad covids? Viņam jau pirms tam bija veselības problēmas.

Viņam šogad esot bijušas jau vairākas operācijas, un finišā vēl infarkts, no kura attopjoties slimnīcā, noķēris tur Covidu.

 

Bet deģenerātiem tas neliedz safabricēt savu dezinfo par labu sev.

Sukas

  • Patīk 2
  • Bēdīgs 4
Link to comment
Share on other sites

Takš neticiet, ko mūsu lapeles raksta, cerot piesaistīt vairāk klikšķus, tāpat neticiet, ko jums stāsta rads/draugs/paziņa/kaimiņš.

Ticiet savam veselajam saprātam, ja tāds ir, un dzīvojiet pēc savām iespējām, vēlmes un vajadzībām.

Varbūt izdosies apšmaukt likteni, un nodzīvot nedaudz ilgāk, kas gan ir mazticams :)

 

P.S Bija man paziņa, visu jaunību dzēris, pīpējis, arī ko sliktāku lietojis, n-reizes cietumā. Tad nu tur baznīckungs izskaloja smadzenes, un šis atmeta visu slikto, no rītiem sāka pat skriet. Vienā jaukā rītā bij piemirsis atstarotāju, labāk būtu tai laikā uzpīpējis...

Labots - aoma
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , rubb teica:

Hmm... šķiet ja es lūgtu pieturēties pie tēmas, būt konstruktīviem - tas nozīmētu klopēt tēmu ciet 🤔

Esmu atmetis ar roku un tikai bikiņ piesekoju - piegriezās. Lai nu šīs tēmas moderēšana paliek tavās rokās. Turies! ;)

Link to comment
Share on other sites

@Racer tas no manas puses bija tāds vairāk filozofisks spriedelējums :) 

Tāpat skaidrs, ka šī ir fleima tēma ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Laxe said:

Ehh, Bulgāri un Rumāņi ir daudz labāki par Latviju. nožēlojami

Kādā ziņā? 

Jā, nomira čupa ar 85+ g.v pacientiem, kuriem, sorry, blakusslimību pietiek. 

 

Kas attiecas uz datoriķiem,  atkal maza sāpīte: nu nav viņi ne labāki kā sliktāki kā LU un RTU produkti.

Tas pats attiecas uz Baltkrievijas datoriķi vidējo Minskā. 

 

Starp citu, outsourcei  amīši un co sacepa padauz kantoru, tie arī paši ofisus ASV, Kanādā un pat Austrālijā uzcepa. 

Ukrainai jau ar apm tas pats.  Polītiski pareizie un dolāra kurss augsts. Tur baigi populārs bizness ir kursi ķipa vajķi v IT  .    

Klondaikā visstabilāk pelnīja tie, kuri tirgoja zeltračiem lāpstas un ekipējumu. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2021 at 12:11 PM, binary said:

Es neiedomājos, ka visiem darbs ir tāds, ko var darīt no mājām. Pat ne tuvu tam. Bet nu tak ieviesa "mājsēdi". Rezultāts ir? It kā ir. Neticu, ka es vienīgais sēdēju mājās tās dažas nedēļas. Neticu, ka es vienīgais strādāju no mājām. Neticu, ka es vienīgais pēc darba nedzēru bārā aliņu ar čomiem.

Redz, tie bāri arī ir ekonomikas sastāvdaļa. Viesnīcas, aviokompānijas utml.

Tas viss dod savu daļu darba datoriķiem.  Programmētājam vajag pasūtītāju, kurš maksā. 

Bez noieta tirgus programmētājs ir bezspēcīgs. Kādam par to darbu ir jāmaksā un maksā tie, kuri pēc datoriķu ieskata ir " nekas ".  

 

Nu nav nekas tik unikāls LV IT, sorry. 

skype no 2 mēs neuzcepām utt. 

 

Lielākā daļa darbu ir CRUD darbi ( es neapšaubāmi piekrītu, ka lai taisītu labu CRUD ātri un kvalitatīvi, pieredze ir ļoti svarīga ). 

>90% programmētāju or CRUD tipa programmētāji,  tas nav nekāds kauns. Ko pieprasa, to programmē. 

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.delfi.lv/news/arzemes/ek-rosina-noteikt-balstvakcinacijas-prasibu-covid-19-sertifikata-pagarinasanai.d?id=53808709

 

:DDD

 

Neticās ka mūsu lūzeru valdība varēs parliecināt cilvēkus drātēt sevi katrus 6 menešus.

Tā kā gaidam vairāk totalitārismu un moš beidzot pielietos armiju lai potētu.

 

Smieklīgi cik ātri aizmirsa ko pirms 6 menešiem solija ar vakcīnu un cik tā laba. bet rezultāts kā vienmēr. apstāstiies kur tikai ražots naudas iegūšanai

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir pamats domāt savādāk? Vai biji iedomājies, ka vakcinācija būs vienreizēja - iepotējies un aizmirsi?

 

Kārtējais antivakseru deģenerātu domugrauds..

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Kāds ir pamats domāt savādāk? Vai biji iedomājies, ka vakcinācija būs vienreizēja - iepotējies un aizmirsi?

 

Kārtējais antivakseru deģenerātu domugrauds..

 

Kartejais naivais gudrītis ar buyers remorse.  kas selektīvi aizmirst visu ko solija pirms deva.

Pat lockdownu uzbāza mums visiem kaut menesi iepriekš vel dziedāja ka vakcinētajiem nedos.

 

Recīgākais ka potēs ar deriguma termiņa beigušos sūdus ar kuru tā pat dabujam covidu, jo arī aizmirsa jau kā lielija ka mRNA varēs modificēt un pielāgot. bet kautkā arī to vairs nedara.

 

Paskaties ko pirms gada rakstija būs pūļa imunitāte, būs ilgstoša aizsardzība. būs man aizsardzība no covida.

 

Paies 6 meneši un atkal jau būs kas mainijies un vakcīnu moš jau laiks būs pardēvēt ar terapisku uztura bagātinātāju.

 

Cik smieklīgi kā cilvēki baidās atdzīties ka ir kļudijušies, un turpinās delūzijās dzivot pat lasot katru dienu ar vien vairāk un vairāk informāciju no oficialiem avotiem kas ataino sliktu izvēli.

 

 

Labots - Laxe
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Tu cirvi, apjēdz reiz to, cik situācija ap šo visu jezgu ir dinamiska un mainīga.

Neviens nezin, KĀ BŪTU, JA BŪTU.

 

Nē, kļūdos, deģenerāti antivakseri visu zin vienmēr.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

Tu cirvi, apjēdz reiz to, cik situācija ap šo visu jezgu ir dinamiska un mainīga.

Neviens nezin, KĀ BŪTU, JA BŪTU.

 

Nē, kļūdos, deģenerāti antivakseri visu zin vienmēr.

 

Ah viss mainās dinamiski, bet tu tikuntā dziedi dziesmiņu ka jaturpina darīt to kas nestrādā un knapi palīdz.

Vakcīnu vajag potēt jauniem cilvēkiem pat tad ka katru nedeļu jauna studija vai pierādijumi par sliktām lietām kas izriet no tās :D tikai lai glābtu vecos kuri nevakcinējās paši.

 

Debīlais naivulis. Skrien grūst iekšā fizeru katru menesi moš paliksi par supercilvēku.

 

Un esmu baigais antivaxeris kas ir vakcinējies un tā pat dabū kovidu no citiem vakcinētajiem darbā kur jau 3 menešus neviens nevakcinētais nav.

 

Ja uzražos jaunu vakcīnu un būs pierādijumi ka tā aizsargā pret jauniem paveidiem es to paņemšu.

 

Lietot velvienu sūda fizeru kuru Latvijā reklamē jo Pfizer kukuļo visus viss labāk ir izsmiekls. Itsevišķi deļ tā ka šo termiņu liek TIKAI DEĻ Pfizer kuram efektivitāte pat 3 menešus labi ja noturās.

Modernai nav tādas problēmas.

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Man ir slinkums pakustināt rādītājpirkstu līdz peles rullītim lai patītu lapu līdz augšai un paskatītos, kas uzsāka šo topiku, bet vēlējos tikai atzīmēt to, ka apspriest forumā Covid ir tas pats, kas iegrūst pliku piemīlīgu puisīti slēgtā Vatikāna Konklāvā, kas ir pilns ar Viagru sadzērušamies priesteriem.

 

Trīs lēni, izteiksmīgi aplausi topika autoram, lai kas būtu šis izmanīgais sātans, un es paiešu maliņā lai jūs turpinātu publiski ķidāt ārā @Laxe un kaisīt sāli uz rētām ar saviem downvote. Prozit, džentlmeņi, carry on.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bļin, @Laxe, nu ko tu uzvelcies. Tak vakcinē prastu fizioloģisko šķīdumu. Īstā vakcīna no čemtreiilem nāk. Tagad rudenī bieži ir apmācies, nevar redzēt. Bet viņi tur ir. Viss jau ir noticis,

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AVilks teica:

ne par velti EK, PVO un arī NATO un citas organziācijas boot.lv forumu izmanto kā sava veida wikipēdīju

Es arī nešaubos, ka daudzi psihoterapeiti izmanto boot.lv forumu kā galveno izejas materiālu rakstot zinātniskās tēzes par pusmūža krīzes izraisītām anomālijām Latvijas inteliģences vīriešu starpā. Es, protams, nesaku, ka viss šis ieguldījums nenāk par labu zinātnes un cilvēces attīstībai, taču būtu labi, ja jūs beigtu spārdīt @Laxe - viņš taču vairs pat nekustas, un jau visnotaļ ir beigts.

 

cdf8a212c20f235f3b4a283664ce0595.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Laxe teica:

Un esmu baigais antivaxeris kas ir vakcinējies

Kā teica viens no Austrālijas Kompetentajiem, pārfrāzējot, man poh* par tavu vakcinācijas statusu, bet, ja tu apšaubi vai esi kaut nedaudz pret jebkuriem mūsu izvirzītajiem mandātiem, tad tu esi un paliksi vien smirdīgs antivaxxers :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Tak jau ir atvests, rakstā tad raksīts ka UK jau sastopams.

Nu varbūt vēl nav atvests.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 42 minūtēm , Artanis teica:

Trīs lēni, izteiksmīgi aplausi topika autoram

Šī tēma organiski izauga un atdalījās no Kas notiek Latvijā tēmas un mans komentārs vienkārši pagadījās pirmais.

 

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Tak jau ir atvests, rakstā tad raksīts ka UK jau sastopams.

Nu, tad neatvest uz Latviju vai vismaz maksimāli ātri noteikt, ja jau atvests.

Anglijas mazdēlus, kas apciemo vecmāmiņas, karantīnā!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Raimonds1 teica:

Šī tēma organiski izauga un atdalījās no Kas notiek Latvijā tēmas un mans komentārs vienkārši pagadījās pirmais.

 

Nu tad visa ši ļaunuma sakne atrasta.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 42 minūtēm , AVilks teica:

EK, PVO un arī NATO un citas organziācijas boot.lv forumu izmanto kā sava veida wikipēdīju kad nezin ko darīt

Standarta psiholoģijas shēmas var savākt gan no šī, gan citiem forumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Tak jau ir atvests, rakstā tad raksīts ka UK jau sastopams.

Citēt

No cases of the new variant have been detected in the UK.

(..)
Prof Christina Pagel, of University College London, said: “In my opinion the UK should get ahead of this right now. As far as we know, it’s not here yet. (..)"

Man laikam ar angļu valodu kaut kas nav kārtībā…

 

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

pret kuru esošās vakcīnas nedarbojas.

Tur tiešām tā ir rakstīts?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Reku nāk jaunais variants no Dienvidāfrikas, kurš ir lipīgāks kā jau lipīgais Delta un pret kuru esošās vakcīnas nedarbojas.

https://www.theguardian.com/world/2021/nov/25/scientists-call-for-travel-code-red-over-covid-variant-found-in-southern-africa

Nu tad visa vakcinācijas kampaņa kaķim zem astes - būs vīriem jādomā kā savadāk piķi nokāst bauriem... 

Link to comment
Share on other sites

@Racer, kāds vēl "kaķim zem astes"... Dominējošais joprojām ir Delta, var turpināt vakcinēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vakcinētie patricieši un vakcinētie bauri slimo mazāk un vieglāk, ar esošo vakcīnu komplektu un esošajiem, Latvijā pieejamiem COVID variantiem.

 

Kas būs tagad un pēc tam, to jau manīs.

Būs jaunas vakcīnās un zāles taču arī jau ir.

 

Un rinovīruss taču konkurē!

2021. gada 2. jūl. — However, the impact of viruses causing upper respiratory infections on severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) replication ...

Common cold combats COVID-19 - YaleNews - Yale University

https://news.yale.edu › 2021/06/15 › co...T A new Yale-led study finds that immune system activity jump-started by rhinovirus exposure could prevent or treat the early stages of ...

Human Rhinovirus Infection Blocks Severe ... - Oxford Academic

·
autors K Dee · 2021 · Minēts 3 — Human rhinovirus triggers an innate immune response that blocks severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 replication within human respiratory ...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Man laikam ar angļu valodu kaut kas nav kārtībā…

 

Labi, līdz galam neizlasiju, vēl nav atvests. Bet ganjau būs. Indijas variantu ar centās neatvest.

 

 

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Tur tiešām tā ir rakstīts?

 

Lasu starp rindām. Ja saka ka potenciāli, tad ganjau ir sliktāk.

 

scientists raised the alarm over what is thought to be the worst Covid-19 variant yet identified... which it is feared to be more transmissible and has the potential to evade immunity... it carries an “extremely high number” of mutations meaning that the spike protein looks different from the version that vaccines were designed to target

 

Bet nu tas raksts jau ar atstāstījums no atstāstījuma.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Forši, ka žurnālisti zina labāk par zinātniekiem. Tiešām forši.

https://www.nature.com/articles/d41586-021-03552-w

Te daži "ne žurnālisti" cer kaut kādus pirmos rezultātus to dabūt 2 nedēļu laikā. Pagaidām nav nekas vairāk par minējumiem, ka "varbūt jā, varbūt nē".

 

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

te latviski ar..

Latviski raksta, ka "britu eksperti ir atklājuši". Citur - ka "South African scientists have detected". Kam lai tic?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

atklājuši

paskatoties vairāk resursus skaidrs ir tas, ka atklāja/konstatēja Dienvidāfrikas zinātnieki, bet the guardian un citos rakstos ir vk atsauce uz to, ka britu zinātnieki brīdina un izskatās, ka strādā arī pie genoma pētīšanas. Cik rakstu, tik avotu, uz šo nav jāiespringst zinot cik cieša saikne ir Dienvidāfrikai ar Apvienoto Karalisti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

uz šo nav jāiespringst

Aha, uz citām detaļām arī nav jāiespringst. Piemēram, uz to, ka kasjaks kasjauns apgalvo "visas tās mutācijas ir imūnas pret vakcīnām", kamēr angliskajos resursos praktiski *nekur* nav tāda apgalvojuma.

Link to comment
Share on other sites

Ar nesaprotu ko tu tā sastresojies, tas links vairāk bij domāts kā joks :D

Nāks tuvāk un tad redzēs, bet nu loģiski padomājot skaidrs ka būs jauni varianti un mēs vēl neesam redzējuši to sliktāko. Tas ka būs tādi pret kuriem šīs vakcīnas nedarbojas ar skaidrs, nebūs šis, būs nākamais.

Tā tas vīruss vēl klejos un mutēs vēl ilgi, tapēc maz ticams ka ierobežijumi beigsies tuvākajā piecgadē.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , binary teica:

apgalvo

ja viņi pat uzvārdu nolatviskojuši greizi, par pārējo nemaz i nebrīnos :D

 

https://twitter.com/PeacockFlu

 

 

ja ir interese, var pasekot iekš TW..

 

te laikam kasjauns avots, vismaz pēc teksta noprotams, tiesa krietni krietni saīsināts.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10229159/South-Africa-new-red-travel-list-early-TOMORROW-fears-mutant-strain.html

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...