Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 18 minūtēm , Achat teica:

Tiešām.

Un zem kādas influnces tu esi?

Es te diskutēju par to vai Covidniekam vajag maksāt par slimības ārstēšanu. Tu te sāc pīt iekšā naudas piedzīšanas mehānismu un penžiem sabiedriskajā transportā.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AndrisBB said:

Un kāda no tā jēga? Ja mērķis is kautkādā veidā sodīt nevakcinēties, tad tas der, bet ja mērķis ir atslogot medicīnas iestādes, tad jēga nekāda, jo vakcinētie tāpat atnesīs vīrusu uz māju un inficēs nevakcinētos un rezultāts tāds pats.

Es jau rakstīju: visiem vajadzēja likt potēties.

Un vakcinētie nav bieži reanimācijas klienti.

 

To pašu tuberkulozi: potētie  ir ar zemu risku dabūt ātro formu, kur kā fiksā pneimonija vai meningīts var aiziet 1ned-3 mēn laikā.  

Saslimstības % arī ievērojami kritās. Potes palīdzēja.

PSRS laikos nebija question, DzN visiem lika poti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Achat teica:

Laikam zem 80 it for sure bez koivīda.

Tuvāk 70

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ruukjis said:

Es te diskutēju par to vai Covidniekam vajag maksāt par slimības ārstēšanu. Tu te sāc pīt iekšā naudzas piedzīšanas mehānismu un penžiem sabiedriskajā transportā.

Tu pats esi penzis pie kompja džekiņ. 

Cik tev ir gadu? 30-45 noteikti.

 

Nē, ja IR potēts, tad NAV jāmaksā.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es jau sākumā neskrēju prasīt to to poti, domāju lai vispirms riska grupām pietiek, netrobelēšu.

Kad ĢĀ piedāvāja, tad potējos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Achat teica:

Nē, ja IR potēts, tad NAV jāmaksā.

Jā, pardon, ar "Covidnieku" šajā gadījumā biju domājis nevakcinētu covid slimnieku. 

Tas gan nemaina manu apgalvojumu - tu runā par lietām, kuras nekāda veidā nav saistītas ar manis teikto.

Link to comment
Share on other sites

@ruukjis, paklusē, pensionār, ja! tagad te jaunajiem teikšana...

Pirms 12 minūtēm , Achat teica:

Tu pats esi penzis pie kompja džekiņ. 

Cik tev ir gadu? 30-45 noteikti

:mrgreen2:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ruukjis said:

Tas gan nemaina manu apgalvojumu - tu runā par lietām, kuras nekāda veidā nav saistītas ar manis teikto.

Nē, ir saistītas.

Tu nekad neesi lietojis sabtransu kā students vai pat strādājošs students?

Iedomējies atvērtus logus ziemā? 

 

Sorry, es zinu kāds bija sabtranss 90 ajos - 2000 o sākumā etc prieki.

3 minutes ago, ruukjis said:

Jā, pardon, ar "Covidnieku" šajā gadījumā biju domājis nevakcinētu covid slimnieku. 

Jā un nevis tagadējie griesti bet gan visa summa. 

Ja vien nav potēts dēļ kontrindikācijām.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ruukjis teica:

Pašsaglabāšanās instinkts ir ļoti spēcīgs dzinulis.

Būs ārkārtīgi grūti noslīkt, ja proti peldēt, to lieliski aprakstīja Džeks Londons romānā "Mārtiņš Īdens".

Tos, kas striķi uzliek kaklā, tos gan nesaprotu - lai kāda bezizeja, risinājums vienalga radīsies pats no sevis.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 2 stundām , Raimonds1 teica:

Nu, JA patērētājs būtu atbildīgs, viņš iepirktos reizi vai divas 2

Nu gudriniek, iepriekšējā lokdaunā Rimi bija pirmais, kurš aizvāca lielos ratus. Es iepērkos uz nedēļu, man tie lielie rati ir ar kaudzi. Bet biju spiests ņemt vel kādu līdzi uz veikalu, lai brauktu ar 2 ratiem. Tā lūk...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Achat teica:

Nē, ir saistītas.

Kā tas ir saistīts ar to, ko es rakstīju? Pirms atbildi, kārtīgi pārlasi manis rakstīto, jo pagaidām tu žvangsti pilnīgi nesaistītu hujņu.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti vai tie MK spriedīs līdz pl.24 un tad pazinos kas ir jādara un ko nedrīkst no 21 datuma, tas ir no pl.00? Man jau cilvēki sāk jautāt ko darīt rīt- vai uz un no darba divi var braukt mašīnā, ja dzīvo vienā rajonā? Cik atceros pagājuša mājsedē varēja ja darbs. Tagad? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ruukjis said:

pagaidām tu žvangsti pilnīgi nesaistītu hujņu.

Nē, tu žvangsti, tu varbūt esi kāds papīru kārtotājs medicīnā ar smukiem papīriem?

 

9 minutes ago, ruukjis said:

Kā tas ir saistīts ar to, ko es rakstīju? Pirms atbildi, kārtīgi pārlasi manis rakstīto, jo pagaidām tu žvangsti pilnīgi nesaistītu hujņu.

Tagad es vienkārši pajautāšu: kad tu pēdējo reizi esi lietojis sabtransu  un/ vai redzējis slimnieku. 

Jebkādu slimnieku. Nav runa par kovid.

3 minutes ago, oxygen said:

Interesanti vai tie MK spriedīs līdz pl.24 un tad pazinos kas ir jādara un ko nedrīkst no 21 datuma, tas ir no pl.00? Man jau cilvēki sāk jautāt ko darīt rīt- vai uz un no darba divi var braukt mašīnā, ja dzīvo vienā rajonā? Cik atceros pagājuša mājsedē varēja ja darbs. Tagad? 

Dievs vien zina šajā stundā. 😂

Pie iepriekšējā lockdown bija " kruto " jā. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Achat teica:

Nē, tu žvangsti

Tu neatbildēji uz jautājumu... un turpini malt savu hujņu.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, AndrisBB said:

Un kāda no tā jēga? Ja mērķis is kautkādā veidā sodīt nevakcinēties, tad tas der, bet ja mērķis ir atslogot medicīnas iestādes, tad jēga nekāda,

Obligātās pote pret bakām, tuberkulozi, difteriju, poliomielītu  un pret trakumsērgu  ir sevi pierādījušas ar vēsturiskiem faktiem. Ar matemātiskām metodēm.

Atslogoja med iestādes, arī matemātiski pierādīts fakts. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ruukjis said:

Tu neatbildēji uz jautājumu... un turpini malt savu hujņu.

Nē, lūdzu atbildi kad pēdējo reizi izmantoji sab transportu un kad redzēji slimnieku. 

Tev ir jābūt iekšām to uzrakstīt un neizvairies lūdzu. Citādi nekādas cieņas no manis.

Piemirsu, tu esi krutais veiksminieks un pārāks pār planktonu etc. Okey.

Link to comment
Share on other sites

  

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:
1 stundu atpakaļ, Achat teica:

Visp mājsēdi utt vajag tikai nevackinētiem. Po cik gadu.

Un kāda no tā jēga? Ja mērķis is kautkādā veidā sodīt nevakcinēties, tad tas der, bet ja mērķis ir atslogot medicīnas iestādes, tad jēga nekāda, jo vakcinētie tāpat atnesīs vīrusu uz māju un inficēs nevakcinētos un rezultāts tāds pats.

  

Pirms 8 minūtēm , Achat teica:
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Un kāda no tā jēga? Ja mērķis is kautkādā veidā sodīt nevakcinēties, tad tas der, bet ja mērķis ir atslogot medicīnas iestādes, tad jēga nekāda,

Obligātās pote pret bakām, tuberkulozi, difteriju, poliomielītu  un pret trakumsērgu  ir sevi pierādījušas ar vēsturiskiem faktiem. Ar matemātiskām metodēm.

Atslogoja med iestādes, arī matemātiski pierādīts fakts. 

 

Bet tu tak teici, ka nevis obligātu poti, bet lai nepotētie sēž mājās, pārējie var vazāties apkārt. Divas dažādas lietas.

Pret tevis nosauktajām slimībām tā neviens nepotēja, tjip ja negribi, tad nepotējies un sēdi mājās.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Achat teica:

Nē, lūdzu atbildi kad pēdējo reizi izmantoji

Tad kad tu paskaidrosi, kādā sakrā tu vispār piesauc sabiedrisko transportu

Pirms 8 minūtēm , Achat teica:

Citādi nekādas cieņas no manis.

Pipec eju kārties.

Link to comment
Share on other sites

@ezis666 ir baigais kovidlohs, pošmīzis un lohdaunu piekritējs, ka mīnuso visus, kuri rakstiski vēršas pret dezinformāciju, pret pošmīžiem un protams vietējo trolli marrtinu?!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Tuubijs teica:

Dēļ kārtējā stulbuma tā čipa vakcinācija paliek arvien ticamāka un nepieciešamāka.

Nu tu follijnieks kaut kāds... :sarkasms:

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

@ezis666 ir baigais kovidlohs, pošmīzis un lohdaunu piekritējs, ka mīnuso visus, kuri rakstiski vēršas pret dezinformāciju, pret pošmīžiem un protams vietējo trolli marrtinu?!

Nu galvenais, lai neizmanto aizskarošus smaidiņus :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ruukjis teica:

Pipec eju kārties.

Saderam, nekur neaiziesi?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Regisss teica:

@ezis666 ir baigais kovidlohs, pošmīzis un lohdaunu piekritējs, ka mīnuso visus, kuri rakstiski vēršas pret dezinformāciju, pret pošmīžiem un protams vietējo trolli marrtinu?!

Tā jau Mārtiņa alter ego. Tas arī visiem liek mīnusu :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau es tikai nesen iesāku likt mīnusus - kad pamanīju, ka dažiem tie ir ļoti svarīgi. Tad kāpēc gan, kā jau kārtīgam trollim (c), nepatroļļot līdz kāds uzsprāgst par tiem saviem plusiem / mīnusiem? :sarkasms:

 

Ā, vispār labi, ka atgādināji. Jāsaliek tak mīnusi, kam iepriekš neliku, bet bija godam nopelnījuši :D

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu pret COVID revakcinācija nepieciešama dēļ tā, ka vīrusam notiek mutācijas, jauni "štrami" un nevis tādēļ,ka pazūd imunitāte no vakcīnas?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

ja vēl kādam šaubas cik antivakseri ir atsaldēti 

Kamēr paši nenonāks slimnīcā pie  skābekļa aparāta, tikmēr nesapratīs. Tikai tad var būt jau pa vēlu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , laikamTak teica:

Boriss arī štuko par mājsēdi.

Isti ne, maskas masu saietos un kovid pases, pats Boriss uzstāj uz trešo pensionāriem 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , raivix95 teica:

Ar to mājsēdi valdība iebrauc no auzām vēl lielākos rudzos...

Nu un ko šajā situācijā savādāk darīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Edis7 teica:

Cik saprotu pret COVID revakcinācija nepieciešama dēļ tā, ka vīrusam notiek mutācijas, jauni "štrami" un nevis tādēļ,ka pazūd imunitāte no vakcīnas?

Cik man zināms, imunitāte (precīzāk - antivielu daudzums) ar laiku samazinoties gan vakcinētajiem, gan izslimojušajiem. Par speciālām vakcīnām pret jauniem celmiem nezinu - varbūt kas mainījies, bet vēl nesen vakcīnās (arī būsterīšos) bija tā pati sākotnējā "formula" no 2020. janvāra. Ja kādam ir svaigāka informācija - padalāties (ar linkiem)!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man neizbrīnīs, ka nākamo nedēļu būs pilnas ielas ar mašīnām un visi darbosies, neskatoties ne uz ko. Visiem izskatās, ka konkrēti ir vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Edis7 teica:

Cik saprotu pret COVID revakcinācija nepieciešama dēļ tā, ka vīrusam notiek mutācijas, jauni "štrami" un nevis tādēļ,ka pazūd imunitāte no vakcīnas?

Nē. Vēl nav jaunu vakcīnu paveidu (Moderna kaut ko testē, bet vēl nav publiski pieejama), attiecīgi boosteri ir ar domu, lai uzfrišinātu imūnsistēmu.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 14 minūtēm , xp teica:

Nu un ko šajā situācijā savādāk darīt?

Par cik labība nokulta, atliek braukt purvā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...