Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

laikamTak
pirms 5 stundām , jema teica:

atvainojos par savu izglītības trūkumu!

Nekreņķējies, puis! Dažkārt skurbulī mēdz paslīdēt kāja. ;D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tu vari paskaidrot, kas tajā adatā ir tik šausmīgs, ka tā tik ļoti nāk par skādi?

Kad tad es teicu, ka tai adatā ir kas šausmīgs? Adatā nekā briesmīga nav, vakcīnā arī nē. Tāpat arī maksā nekā briesmīga nav. Centieni ierobežot spļaudīšanos vispār ir apsveicami. Tāpat arī antivielās (t.i., imūnsistēmas spējā sākt savu darbu ASAP, vienalga, vai tas antivielu dēļ, vai citu mehānismu dēļ) nekā briesmīga nav, lai nu kā tās būtu veidojušās.

Link to comment
Share on other sites

Tad kur ir tā problēma? Profilakses pēc vakcinēties, lai samazinātu iespēju saslimt, līdz ar to izplatīt, un nedod dies vēl mutēt savā ķermenī ir par daudz prasīts?

Vai tomēr īsti veči labāk izslimo un riskē noķert līdzi ejošās blaknes, kā ilgstošās veselības problēmas ar garo Covid?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Zin... teica:

Mums viņi staigā ar vaizeriem priekšā sejai 

 

pirms 14 stundām , AndrisBB teica:

No tiem esot visai apšubāma jēga, jo gaiss tāpat tiek garām.

 

pirms 14 stundām , binary teica:

Un maskai garām netiek? Man šķiet, ka cauri maskai nemaz tā īsti nevar paelpot.

 

pirms 14 stundām , AndrisBB teica:

Ja maskai nevarētu cauri paelpot, tad kāda būtu jēga no maskas ne tikai vīrusu sakarā? Tad jau tie kas strādā putekļos utt sen jau būtu nosmakuši :D

 

pirms 13 stundām , binary teica:

Nevajag jaukt respiratorus, kuri gar malām cieši pieguļ un caur kuriem nudien iet praktiski viss elpojamais gaiss, ar tām maskām, kas ne vella nepieguļ un kurām praktiski visa gaisa kustība notiek gar maskas sāniem.

Vot pastāstiet, agresīvie adatu mīlētāji, kurā brīdī šajā diskusijā esmu kaut vārdu teics kaut ko par to, ka ar maskām nevarētu paelpot, vai ka maskas nebūtu jālieto?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Redzat, tauta. Te arī troļļošana parādas. Indivīdam nav interesanti ražot atbildi uz saprātīgu domu, bet interesē pacepties par savu teoriju.

 

Nebarojat šos ākstus.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , jacobs teica:

Tā vietā tu tērē laiku neauglīgai muldēšanai par problēmām, kuras, ne tev atrisināt, ne novērst, neglābjami nopelnot, palēta trolļa slavu.🤨

Vot jā, bija uzbrauciens "ne par tēmu" (nepamatots), sacepos. Tāpēc jau arī te pirms pāris dienām prasīju, vai var atsevišķam lietotājam liegt iespēju komentēt kādā konkrētā tēmā :D

 

Pirms 10 minūtēm , jacobs teica:

Vai tev ir kādas problēmas pašapliecināties darbā, arī kādā hobijā, būt tur labākajam, dalīties arī publiski ar savu pieredzi, iedrošināt, pamācīt citus?

Feināk ir būt tanī otrajā galā - nevis būt labākajam, bet kā reiz būt starp citiem daudz labākiem. Tad vismaz nav pusi laika jānotriec uz citu neauglīgu dresēšanu, ir, kur augt, uz ko tiekties.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Vai tik te viens nesūdzējās ka uz ceļa viņu nemīlot, jo katru gadu avārijas viņam taisot, cūkas apkārtējie esot?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Feisbuka gaismas lāpneši ar to avīzi atraduši, nu un kā parasti - aitas, žļurgas, gestapo :D

 

Screenshot_20211014-102912_Facebook.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc valstī ir vajadzīgi drošības dienesti, ja šādi kadri, var brīvi rakstīt, nu ja idiots, tad jau vēl po, bet domāju ka lielāko tiesu, šie algu saņem Antonijas ielā, jo tik labi noslīpētus tekstus mudaks uzrakstīt nevar. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , binary teica:

Redz, es ta' neteicu, ka maskas ir sliktas.

Kāda tad tam ir nozīme bijusi te bootā kas ir ticis teikts vai neteikts? :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Indivīdam nav interesanti ražot atbildi uz saprātīgu domu

Kur nu vēl precīzāk par tevi varētu pateikt... Turklāt nākas secināt, ka arī ar lasīšanu un domas uztveri tev ir švaki... Izlasi rūpīgāk @binary sacīto - runa nav par neasociēšanu ar adatu, bet gan ar naida pilniem debiliem. Bet, acīmredzot, vairāk par adatu, neko neredzi. Bet daudz nesatraucies - neesi vienīgais te tāds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Liberāļi vāc punktus.

Antivakceri ir arī homofobi, necieš Samantu Tīnu un raksta rupjības.

https://tautaruna.nra.lv/slavenibas/360151-muzika-viedoklis-pret-obligato-vakcinaciju-uzspridzina-soctiklus/

Jo, ja tā nebūtu - kāpēc gan kāds portāls lai pieļautu tādu komunikāciju?

Sākumā viens iemet oglīti - tas tur ir homofobs! Viņam nepatika Samanta Tīna!

Pirms 33 minūtēm , versatile teica:

Un aiziet raznosā, kad uz to norāda. Vai zapojā, grūti saprast.

Abos.

draugi arī neguļ

https://www.draugiem.lv/blogs/?p=16930439

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , marrtins teica:

Kur nu vēl precīzāk par tevi varētu pateikt... Turklāt nākas secināt, ka arī ar lasīšanu un domas uztveri tev ir švaki... Izlasi rūpīgāk @binary sacīto - runa nav par neasociēšanu ar adatu, bet gan ar naida pilniem debiliem. Bet, acīmredzot, vairāk par adatu, neko neredzi. Bet daudz nesatraucies - neesi vienīgais te tāds.


Tu no manis atpisies nelaime. Tu esi dolbis, un tāds arī paliksi. Man ar tādiem nekas nav apspriežams.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, diemžēl tas džins ir izsprucis . Tagad ''liekam likmes'' kad būs vajadzība pēc ''lauku hospitāļiem'' . Lai gan, tajos , no ''medicīnas darbiniekiem'' var būt tik brīvprātīgie,  ''kas māk tik aizvērt acis kad pacients paliek auksts''.  Pagaidām pesimistiskās prognozes piepildās ar uzviju , bez visiem ''linkiem'' ar pētījumiem un atsaucēm. Laikam jau bija iemesls kad tie valdības konsultanti pateica ka aptur tas konsultācijas, jo tāpat valdība neuzklausa rekomendācijas.

 Vairāk klausās bļavējos ka  ''covid nav'' , ka tik neapbižot plakanzemjiešus. 

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

2021.10.11. , 17:11, TOoMoOT teica:

@marrtins Tiešām? (par bildi)
Nu tev taču tomēr prāts pietiek, lai saprastu, ka holokaustu salīdzināt ar esošo situāciju ir absurdi un zaimojoši pret tā upuriem... 

 

Man kā reiz liekas ka holokausts ir lielisks piemērs karam pret patiesību, kas izcili atbilst ideoloģiskajām cīņām koronas sakarā.

 

vai pat drīzāk holokausta folklora un tās statuss "vispārpieņemtajā narratīvā" ir uzskatāms piemērs tam, kā tiek kodēts sabiedrības viedoklis, izkropļots diskurss un apspiesta vārda brīvība. It sevišķi interneta vidē, bet ne tikai.

Tas gan jau notiek labu laiku ar visādiem robežjautājumiem, vai tās būtu rasu attiecības, kultūru/vērtību kari (imigrācija, reliģija, dibenzelliasi + tagad jau arī transiki), politiskās spēlītes (oranžais, labie pret kreisajiem, žīdu genocīds palestīnā, tēvocis putniņš utt.)

karš pret informāciju ļoti saasinājies pēdējos 6-7 gados. bet sociālo-tehnoloģiju-informacijas-kontroles pilotprojekts patiesības apspiešanā viennozīmīgi  pierādija sevi ar šoah mītu - tik veiksmīgi, ka kā svira pacēla "antisemītisma" mītu nebijušos augstumos...

 

tad nu ar koronu ir ļoti līdzīgi: ir "pareizais" viedoklis un ir "pretējais". Nostājas un jautājumi ir sagrupēti lielos blokos, rupji, bez niansēm un tādiem - informācijas apritei nesagatavotiem, patumšiem prātiņiem - kā lielākā daļa bļāvēju šinī tēmā tas ir kā medusmaize, dabon gudri izrunāties tēmu nerubijot, neiedziļinoties niansēs - padod tik kādu kas ir 'pretējā pusē". nekādas diskusijas kultūras, nekādas kritiskās domāšanas - kognitīvais invalīds, kurš nevar divas domas salikt kopā nu var pilnvērtīgi piedalīties diskusijā, un vēl viņam par to uz pleca sit. pretējās puses argumenti tiek ķidāti, savējie visi ir labi.

 

ja kādam (((viņu))) neirolingvistiskā kodēšana kādu saprāta palieku ir atstājusi paskatieties no malas kas notiek:

 

tādus kas vienkārši kaut ko pret kovid (nu tur ķipa lainere, utt.) tos noliek momentā - nu moš i labi, tupa jau izklausijās

 

tādus kaa @marrtins kas vismaz pieliek kādu effortu - apliek tik ilgi, ka jau vispār, laikam ir pieskaitīts "nepieskaramo" kastai. pat citās tēmās vēl uzkakā. un tas jau ir slikti - labi cilvēks, varbūt arī palagus raksta, bet no malas (piemēram, es) vairs nav bez ļoti lielas piepūles (rakties cauri jūsu samazgu tēmai, martins ar krūzīti, jūs ar spaini) iespējams saprast kas ir kas - varbūt idiots varbūt nē. bet pilnīgi noteikti tāda žīdeļu piekoptā taktika - ha tu šinī jautājumā esi "pret mums" nu tad vispār muti ciet....

 

bet @binary, tiešām? pieņemu ka respektēts vecbiedrs - cik visās tēmās redzēts izturās pret viņu ar cieņu, ļoti skaidri, racionāli un prātīgi izsaka savu viedokli - un šitās kovid-hiēnas - tagad sabrūk viņam virsū!? nopietni ? un tas jūsuprāt ir tas antivakseris pret ko jācīnās? tā ir tā retorika kas jāaizliedz? da nu jūs visus uz dušas kamerām...

 

P.S. pats esmu potējies, masku nēsāšanu atbalstu - hoķ pieklājības pēc. būsterus (bez antivielu testa) un bērnus nepotēšu. Izglītības un medicīnas iestāžu personāla obligāto potēšanu atbalstu - pārējos (piem. ugunsdzēsēji) nē. holokaustam, tāpat kā plakanajai zemei - neticu. uzkatu ka lielākā daļa žurnālistu, masu mediju - noderīgi idioti vai klaji ļaunprātīgi.

Labots - latscrap
  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , latscrap teica:

tu šinī jautājumā esi "pret mums" nu tad vispār muti ciet....

latscrap, pēc «top posters in this topic» rādītājiem, neizskatās, ka kādam te mute ciet turēta.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , latscrap teica:

tādus kas vienkārši kaut ko pret kovid (nu tur ķipa lainere, utt.) tos noliek momentā - nu moš i labi, tupa jau izklausijās

Un tad tu uzmeties par tiesnesi, kurš ir tups un kurš nē? Neiet pretrunā ar palagu ko sarakstīji?

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Tici vai nē, bet neesmu sastapies ar naidpilniem ļaužiem, kuri ķertu tumšos rudens vakaros antivakserus uzbāzīgi sludinātu vakcinēšanos

Kaut kā par pretējo runā naids kas no "pareizās" puses pārstāvjiem līst pār tiem kas uzdrošinās iedziļināties niansēs...

 

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

latscrap, pēc «top posters in this topic» rādītājiem, neizskatās, ka kādam te mute ciet turēta.

tu tikai skaitu paskatījies vai lasīji ar?

atbildu par sevi - godīgi, ar vienu aci šai tēmai piesekoju - visos poustos, protams neesmu iedziļinājies. man liekas (citātus tagad nemeklēšu) ka lielākoties visi nepamatoti klūp virsū martinam - nu tur vēl neko, moš viņam liktens tāds. bet kad par @binary (neesmu pazīstams) sāk:

pirms 13 stundām , jema teica:

ej tu slimu cilvēku nošaujies

un pārējie maz ka nekušina, bet vēl piebalso. tev liekās normāla diskusija? viņš bija to pelnījis? un tādi uzbrukumi ir gandrīz katrā lapā, skaidri redzama tendence kam tiek mute bāzta ciet, neizliecies...

tak te pēc bana daudziem prasās... kaut gan ko var sagaidīt ja moderators ir homoseksuāls bumbieris, skaidrs ka uzsēžās "pareizajā" pusē un kakā līdz ar pārējiem, galvenais lai manējā puse vinnē! jēeeei!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , androidz teica:

Un tad tu uzmeties par tiesnesi, kurš ir tups un kurš nē? Neiet pretrunā arī palagu ko sarakstīji?

nejūtos neko zaudējis ja nebūtu laineres poustus vispār redzējis - par @marrtins un @binary to nevar teikt, gribu redzēt kas viņiem sakāms, brīvi, nepiespiesti - nevis rakstot savu viedokli viņiem būtu jāuzmanās no domu policijas...

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Oj, @latscrap, ir viena svarīga lieta, ko Tev vajag zināt!

es arī bez edita izlasīju un ievēroju

saki ko vēlies teikt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , latscrap teica:

nejūtos neko zaudējis ja nebūtu laineres poustus vispār redzējis - par @marrtins un @binary to nevar teikt, gribu redzēt kas viņiem sakāms, brīvi, nepiespiesti - nevis rakstot savu viedokli viņiem būtu jāuzmanās no domu policijas...

Cik reizes abi no šiem ir banu dabūjuši? 

 

Pirms 11 minūtēm , latscrap teica:

kaut gan ko var sagaidīt ja moderators ir homoseksuāls bumbieris, skaidrs ka uzsēžās "pareizajā" pusē un kakā līdz ar pārējiem, galvenais lai manējā puse vinnē! jēeeei!

Ka jau iepriekš teikšu, necietīshu tos, kas joprojām bļaus - kovid naU, dieva griba visu sakārtos. Eju pie 15 kaimiņiem dzert šņabi un karinshs var iet dirst, jo kaiminshs izslimoja nevis nomira. 

 

Nu gluži kā šodien tas ugunsdzēsēju mītiņš. Lai tak ņemas un traki, bet pa vidu atkal Pļaviņš un Gobzems vēl maisaaas un musina visus, nah tādiem pa muti un musinaar visu sabiedrību viņiem spļaut sejā. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , latscrap teica:

Kaut kā par pretējo runā naids kas no "pareizās" puses pārstāvjiem līst pār tiem kas uzdrošinās iedziļināties niansēs...

Vai tad nevar muļķi par muļķi nosaukt bez naida?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Cik reizes abi no šiem ir banu dabūjuši? 

 

Ka jau iepriekš teikšu, necietīshu tos, kas joprojām bļaus - kovid nav, dieva griba visu sakārtos. Eju pie 15 kaimiņiem dzert šņabi un karinshs var iet gudri izrunāties, jo kaiminshs izslimoja nevis nomira. 

 

Nu gluži kā šodien tas ugunsdzēsēju mītiņš. Lai tak ņemas un traki, bet pa vidu atkal Pļaviņš un Gobzems vēl maisaaas un musina visus, nah tādiem pa muti un musinaar visu sabiedrību viņiem spļaut sejā. 

 

 

man izskatās ka naidīgos jema's poustus patīriji - tad visu cieņu, cerams ka pie vārnas arī tika.

 

kas mani uztrauc - un ne tikai kovida vai oi vey sakarā - bet vispār -ir kā šobrīd publiskajā telpā (t.sk. forumā) domas virzās - nav nemaz nepieciešams ciets bans, bet ļoti ietekmīga ir arī no ķēdes norāvusies "sabiedriskā doma". Nu nepārstāvēs cilvēki pretēju viedokli ja ir skaidri redzams ka tiek bullyiota tā puse... Nu neiedziļināsies nevienā niansē - un tas ir labi un derīgi? Pandēmijas jautājums nav melnbalts, bet gan ļoti sarežģīts un niansēts.

 

Varbūt es tāds jūtīgs, bet man liekas, ka gan pret marrtins, gan binary tiek nepelnīti karots un neteica viņi ne kovida nav, ne ko pat tamlīdzīgu. bet tie kas fanātiski sevi pieskaitījuši pie "pareizās" puses jebkādu iedziļināšanos niansēs uzskata par tādu paŗkāpumu par ko var brukt virsū. tas ka cieta bana nav, labi - norāda ka ar administrāciju nav tik traki (varbūt citi modi tev roķeles sasējuši :)), bet cik es pa brīžam esmu redzējis pēc tavu poustu satura, marrtinam tu brūc virsū kaislīgi...

 

Pirms 9 minūtēm , versatile teica:

Tiešām, morāli nobriedis, psihiski vesels heteroseksuāls vīrietis!

Es saprotu ka tev nu baaaaigi gribās kovid tēmā par seksiņu iepļūtīt - nu lai, jau lai:

Jo es vecāks palieku, jo vairāk man liekās ka ļoti pareizs bija sengrieķu seksualitātes dalījums - vairāk ne pēc dzimumiem bet gan aktīvs/pasīvs. Diemžēl publiskajā telpā (t.sk. šeit) jautājums tiek polarizēts, (((haizivis))) ir sajutušas asini ūdenī un maļ savas propas dzirnavas uz paraušanu (da gadi pacmit jau) - tas vairs nav par seksualitāti bet gan vērtību karš, kur btw zilie vairs nav modē nākamais eskalācijas līmenis ir transi. bet davai taisi atsevišķu "homoseksuālās sarunas ar versatile" tēmu, tur arī pļāpāsim...

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Vai tad nevar muļķi par muļķi nosaukt bez naida?

Nu ja saukās marrtinu un binary par muļķi, visi piebalsos un neviens neiestāsies par taisnību tad arī viņi nepoustēs te vairāk (es, personigi, brinos par marrtin biezo ādu) - nu ko tad jūs te darīsiet -

onanēsiet no sērijas:

-es šodien divas maskas uzvilku!

-tu ko antivaksers? es trīs uzvilku!!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , latscrap teica:

Es saprotu ka tev nu baaaaigi gribās kovid tēmā par seksiņu iepļūtīt - nu lai, jau lai:

Nēee, vispār negribas.
Man patīk kaitināt cilvēkus ar IQ zem 40 un zemu pārliecību par savu seksuālo orientāciju. Reāli jautri.

Pazīme? Nesaistītās tēmās ar putām uz lūpām muld par homoseksuāļiem, holokausta neesamību un citām, viņuprāt, intelektu apliecinošām tēmām. Zemapziņa tā vien saka, ka, lai tik kāds neiedomātos apšaubīt, jābūt pirmajam, kas pasaka a) neesmu apgraizīts un b) diņķi nepatīk.
Tik nelaime tāda, ka normālu, izglītotu cilvēku sabiedrībā neviens nevienu ne apšauba, nedz interesējas, kas kuram patīk. Bet tas sarežģīts koncepts, piekrītu.
Geji. Pisās. Netici, pameklē internetā.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Vai tad nevar muļķi par muļķi nosaukt bez naida?

 

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

uzdrošinās iedziļināties niansēs

Piemēram: Ak tu, manu mazo duraciņ, ko tos s ūdos tā rakājies? Tāpat jau nesajēdz neko, tikai klīdīsi apkārt smirdēdams.😃

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , latscrap teica:

man izskatās ka naidīgos jema's poustus patīriji - tad visu cieņu, cerams ka pie vārnas arī tika.

To postu, ar kuru tā nakts kasīšanās sākās, tāpat atstāja. Nu jā, populārs posts, 6 laiki par nepamatotu naida pilnu novēlējumu, neies tak tādu pērli dzēst. Palasot to komentāru, varētu jau šķist, ka pamatots, bet tā jau jebkuru frāzi var izraut no konteksta.

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , latscrap teica:

Pandēmijas jautājums nav melnbalts, bet gan ļoti sarežģīts un niansēts.

Plakanās galvas Zemes arī. Atsevišķiem īpatņiem.😁

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , latscrap teica:

bet cik es pa brīžam esmu redzējis pēc tavu poustu satura, marrtinam tu brūc virsū kaislīgi...

Jo man sāk pie besiit, ka pats no visiem pieprasa zinātniskās disreptacijaa papīrus, atsauces, precīzi visu vārds vārdā bez aplinkus runāšanas. 

 

Bet jo pats dara? Ieliek fakenews ar pasplasludinatu mrna vakcīnas izgudrotāja uzskatiem. 

 

 

Domāju, ka lielākajai daļai šeit problēma ir tā, ka no citiem viņš pieprasa, bet pats nespēj dot un tukši maļ vienu un to pašu beigās, citējot pats savus postu un linku līkločos beigās pieliekot savu smaidiņu. Neba visi tagad dzied man līdzi, neesmu šeit nekāda autoritāte, bet lielākajai daļai ir riebums izveidojies pret viņa komunikācijas veidu. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

sliktākās iespējamās versijas varētu drīz pārsist..

Varētu, tīri matemātiski saliku mūsu iepriekšējo un Austrālijas iepriekšējo un šo ziemu pret mūsu gaidāmo, varam dabūt arī 4000+ dienā, cik no tiem būs jāguļ lauku hospitāli ar pensionēta vetārsta aprūpi - kas zin. 

Bet jā, viss labi, atlaist saijmu un homoseksuālus moderus!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Joprojām dievinu salīdzināt Krievijas un UK situāciju ar tabuliņām ☺️ jo zini kā, nav lokdauni abam no šīs vasaras, bet vienā valstī nopotejaas daudz, otrajā vēl lielāks antivax kults valda nekā LV. 

 

Bet tas dažiem, ik tieši fb antivax influenceriem, ir tabu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Gestapo teica:

Varētu, tīri matemātiski saliku mūsu iepriekšējo un Austrālijas iepriekšējo un šo ziemu pret mūsu gaidāmo, varam dabūt arī 4000+ dienā, cik no tiem būs jāguļ lauku hospitāli ar pensionēta vetārsta aprūpi - kas zin. 

Bet jā, viss labi, atlaist saijmu un homoseksuālus moderus!


Bail iedomāties, kur novestu situācija, ja šī puse, kura jau ir vakcinējusies, to nebūtu izdarījusi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

Bet jā, viss labi, atlaist saijmu un homoseksuālus moderus!

Ielikšu vakar vienu komentāru no fb, kurš paskaidroja kas ir kas. Un nav joka lieta, cilvēks strādā Skotijā uz dārzeņu laukā, nav pamats neticēt, ka viņš zin vislabāk:

 

Debiiilaaa latwijas waldiiba🤣🤣🤣🤣🤣prieks ka 15 gadi jau tajaaa pidaru wadiibas priegshgalaaaa esosajiem un bijushajiem gailjiem nedziiwoju,wieniigais ko zheeel ir Latwijas zeme kaa taada un tuqinieki kas tur palikushi.Bedre,bedre ,cilwewki war tagad man teikt ka es tur taads wai kaads ka pametu dzimteni aizbraucu ,galiigi pajaat manas maajas tur kur mani berni un gjimene bet Tur palikushi pie waldiibas necilweeki ar caalja lieluma smadzeneeem un dirsu galwas wietaaa....Tauta turaaaas juutu jums liidz,taaam maukaaam un tiem pidariem kas pie shprices wnk pa galwu wajag,zheel ka newar wisas rupjiibaaas sarakstiit wienaa nelielaa teikumaaa.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...