Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

Pie friziera, maza telpa, friziers elpo virsū utt, nav liela māksla inficēties.

Mums viņi staigā ar vaizeriem priekšā sejai 

Link to comment
Share on other sites

No tiem esot visai apšubāma jēga, jo gaiss tāpat tiek garām.

Bet nu frizētavā uz kuru eju jau gadus 10, neviens neko nevalkā. Kautkad senāk vēl paši frizieri maskas vilka, tagad vairs nē. Eju uz frizētavu, kur divi itāļu bračkas frizē, sesdienās viņiem sencīts nāk palīgā, tas laikam vaizeri liek.

 

Link to comment
Share on other sites

Mums turku glaunajaa vai nu maska vai vaizeris, nodalītas uzgaidāmas vietas. 

 

Lētajā visiem viss pie dirsas, arī sēž viens otram uz galvas. 

Link to comment
Share on other sites

Bet katrai sliktai lietai ir arī pozitīvā puse. Paziņu lokā ir pazibējusi šāds atzinums: esošā pandēmija nav nekas labs, bet, iespējams ilgtermiņā tā būs bijusi laba mācība vai treniņš kādai daudz nopietnākai zarazai. Tagad vismaz valdības un cilvēki jau zinās vājās vietas, problēmas un efektīvākos rīcības plānus tiešām nopietnu briesmu gadījumos. Reāli šī ir pirmā reize, kad cilvēce mēģina globāli apkarot kādu pandēmiju. Iepriekš arī kaut kas bija, bet ne šados mērogos.  Un vēl ir ļoti attīstījusies digitalizācija. Tagad man birojā visi brīnas, ja kāds atnes līgumu vai rēķinu papīra formā, kas divus gadus atpakaļ bija ierasta lieta.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

No tiem esot visai apšubāma jēga, jo gaiss tāpat tiek garām.

Un maskai garām netiek? Man šķiet, ka cauri maskai nemaz tā īsti nevar paelpot.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Naivums un ticība labajam cilvēkos būs drusku samazinājusies.

Pirms 13 minūtēm , litrs teica:

Bet katrai sliktai lietai ir arī pozitīvā puse. Paziņu lokā ir pazibējusi šāds atzinums: esošā pandēmija nav nekas labs, bet, iespējams ilgtermiņā tā būs bijusi laba mācība vai treniņš kādai daudz nopietnākai zarazai. Tagad vismaz valdības un cilvēki jau zinās vājās vietas, problēmas un efektīvākos rīcības plānus tiešām nopietnu briesmu gadījumos. Reāli šī ir pirmā reize, kad cilvēce mēģina globāli apkarot kādu pandēmiju. Iepriekš arī kaut kas bija, bet ne šados mērogos. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Un maskai garām netiek? Man šķiet, ka cauri maskai nemaz tā īsti nevar paelpot.

Protams ka tiek. No tiem vaizeriem drīzāk lielāka jēga cilvēkiem, kas uz īsu brīdi kontaktējas ar lielu daudzumu cilvēku, piemēram kasieriem. Frizierim maz ticams.  

Ja maskai nevarētu cauri paelpot, tad kāda būtu jēga no maskas ne tikai vīrusu sakarā? Tad jau tie kas strādā putekļos utt sen jau būtu nosmakuši :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja maskai nevarētu cauri paelpot, tad kāda būtu jēga no maskas ne tikai vīrusu sakarā? Tad jau tie kas strādā putekļos utt sen jau būtu nosmakuši :D

Nevajag jaukt respiratorus, kuri gar malām cieši pieguļ un caur kuriem nudien iet praktiski viss elpojamais gaiss, ar tām maskām, kas ne vella nepieguļ un kurām praktiski visa gaisa kustība notiek gar maskas sāniem.

Link to comment
Share on other sites

lv tos vaizerus atzina par nedrošiem diezgan ātri. Jebkurā gadījumā maskai, ka minimums jābūt.

 

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

brīnīties

acīmredzot nelīp tā zaraza tik vienkārši un ne visiem. arī frizētavā esmu pa šo laiku vairākas reizes bijis, nemaz nerunājot par veikaliem, sab.trans. utt. riebīga zaraza ar savdabīgu raksturu..

 

 

ā.. nu es nebrīnos, ka cilvēkiem zūd vēlme vakcinēties, ja uz vakcīnu pat ar visu pierakstu jāstāv stunda rindā.. (šodien bērnu māte beidzot aizgāja un johnsonu iešpricēja)

 

1 stundu atpakaļ, litrs teica:

mērogos

pirms 100 gadiem arī bija globāla mēroga pandēmija, tik tad nebija interneta un cilvēku bija ~7x mazāk.. toties skarto % daudz lielāks bija.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, litrs teica:

Tagad vismaz valdības un cilvēki jau zinās vājās vietas, problēmas un efektīvākos rīcības plānus tiešām nopietnu briesmu gadījumos

😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , AndrisBB teica:

jēga no maskas

pēc būtības ir filtrācija.. un vismaz tava gaisa plūsma pa tiešo otram sejā nenonāk.. tas arī pa lielam viss, bet nu kaut kādā mērā darbojas, tie, kas runā, ka paelpot nevar.. muld kā zariņa govs :)

 

jāsaka godīgi, no visiem ierobežojumiem maskas un cilvēku limits veikalos ir vienīgais, ko es gribētu, lai saglabā arī pēc pandēmijas.

Labots - CAP
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 2 stundām , litrs teica:

iespējams ilgtermiņā tā būs bijusi laba mācība vai treniņš kādai daudz nopietnākai zarazai

Nebūs, cilvēki no vēstures nemācās

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , CAP teica:

Atlaist var īzī, ir tak procedūras..

 

Ja būtu tik īzī, tad es domāju saeimu mēs vēlētu ik pa pāris mēnešiem. Bet ja godīgi traki, rūdītie nevakcinētāji raksta atlūgums, zinu eksportējošu ražošanas uzņēmumu kur galdā šodien esot nolikti 10 iesniegumi. Kā ari medicīnas sistēma liekās, ka nu jau ir officiāli sabrukusi, jo ja pildās slimnīcas kā saka, tad personāls arī jau daļa ir prom vai daļai 15. Oktobris ir pēdējā darba diena. Būs skarbi, ja sanāks sū*i ar veselību. Un tas ir no tiešiem avotiem nevis viena tante teica.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AVilks teica:

pēdējā darba diena

sorry.. bet lohi paliek lohi. Man tādu žēl nav.

 

ak jā, vispār jau laiks ir līdz 15.11.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Par privātajiem man būtu vienalga, tas ir privāts bizness un tur katrs par sevi, bet medicīna, tas skar arī mani un manu ģimeni/draugus un tur gan man nav pofig. Saprotu, ka daudzi ieņem āža/kazas pozīcīju, bet nu stulbi, būs kad pats nonāks palīdzības lūdzēja lomā. Labi saprotu, motivācijas tur strādāt arī nekādas dižās viņiem gan jau nav un šis tikai to visu vēl vairāk uzkurina, bet nu domā kā tāda, sargājams sevi tagad kārtīgi, jo var sanākt kā @Zin... kad neskatoties, ka ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet tevi met ārā jo nav vietas (šajā gadījumā nav speciālistu).

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , AVilks teica:

rūdītie nevakcinētāji raksta atlūgums

Galvenais, ka es tiešām nevaru saprast, kur problēma. Man arī viens darbabiedrs ... nu visādi citādi sakarīgs cilvēks... nu jā, āderēm tic...

Kam jābūt smadzenēs, lai uzskatītu, ka tā vakcīna ir ārkārtīgi kaitīga. Nu un lielā daļā gadījumu tas iet kopā ar čemtreiliem, mikroviļņu krāsnīm, kaitīgajām e-vielām, 5G, čika laikiem un Saturna ietekmi, homeorastijupātiju u.t.t. Kaut kur izglītības sistēma ir aizgājusi pilnīgās auzās.

Bet iespējams viss notiek, kā jānotiek. 😁

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Paga, es īsti nesaprotu problēmas risinājumu.. Nu, uzrakstīs atlūgumu, ko tālāk? Mainīs profesiju? Pārkvalificēsies, vai ko? 
Ēst taču vajadzēs..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Ēst taču vajadzēs..

Nu skaidrs, ka tur nav problēmas risinājuma. Bet debiloīds jau to nesaprot. Viņam ir iedoma, ka viņš, viņa dzīvība ir baigā vērtība. Žēl tikai, ka daba tā nedomā.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu rakstīt atlūgumu var , ja ir rezerves variants. Jeb domā, ka pavilks kādu laiku līdz covid nav un neviens vairs neprasa sertifikātu (naiva cerība)

Link to comment
Share on other sites

Man gan tie darboņi, kurus es labprāt ar kājas spērienu izspertu aiz vārtiem😁 savakcinējās paši pirmie.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tie paši ugundzēsēji.. Man čoms, pažarnieks stāstīja.. Viņiem tak nav variantu - viņi neies zaudēt tādu darbu dēļ tiem stulbajiem niķiem. 
Armijā arī bija lielās šausmas - kas notika? Darbu karadienestā beigās pameta tikai daži zvērināti (dalbajobi) antivakseri.. Un tas pats beigās būs visur.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , binary teica:

Nevajag jaukt respiratorus, kuri gar malām cieši pieguļ

Respirators nav vienīgā opcija.
image.png.dad6aa6d74c341a79cd8ef694c4fd01c.png

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Un tas pats beigās būs visur.

Un ja no skolas aiziet pedarastsgogs, kurš ir antivakseris... da skuju saulainu taciņu. Tādu debiloīdu visiem spēkiem jātur vidējās darbības rādiusa raķetes attālumā no bērniem.

  • Patīk 1
  • Haha 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 54 minūtēm , AVilks teica:

rūdītie nevakcinētāji raksta atlūgums

Un tālāk?! Tagad, meklējot darbu, pirmais jautājums ir: Sertifikāts ir? Nav? Paldies!

Tas nav izdomājums - meita ir darba meklējumos, un no pirmdienas tas notiek tieši tā!

Labots - Stepselis
  • Patīk 5
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , AVilks teica:

medicīna

paradoksu neredzi? medicīnas darbinieks, kurš netic medicīnai? Varbūt i labi, ka aizies.. šarlatāni.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

neredzi? medicīnas darbinieks, kurš netic medicīnai?

Kates saiet sviesta pa savam reizēm. Cik nav arī kkadi astronomi vai kas tāds kas pēkšņi sāk pavilkties uz pilnīgu folliju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Stasss teica:

Tie paši ugundzēsēji..

ap 600 ugunsdzēsēji LV nav vakcinējušies un neplānojot...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AVilks teica:

Būs skarbi, ja sanāks sū*i ar veselību. Un tas ir no tiešiem avotiem nevis viena tante teica.

Paga, jāiet kārties???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , jema teica:

Novēlu tev tavā operācijā, ķirurgu brigādi, bez maskām, jo paelpot jau nevar, nahuij viņiem mocīties? 

Varbūt lasīt iemācies? Jebšu naids pret visu pasauli tik ļoti sakāpis galvā, ka, redzot vārdu "maska", domāšana atslēdzas?

 

Ķirurgi neelpo *cauri maskām* (nu tām zilajām, surgical mask). Jā, kaut kāds daudzums gaisa tām maskām iziet cauri, bet liela (lielākā?!) daļa tomēr iet gar malām. Tak viņas ne vella nepieguļ, palīdz vien pret "spļaušanu sejā". Izspļautais materiāls (siekalas) - tas, protams, paliek maskā, nevis nonāk pacienta brūcēs (vai uz āboliem lielveikalā covid gadījumā). Tāpēc veikalā masku valkāšana ir pat ļoti apsveicams "ierobežojums", IMHO.

 

Ja ķirurgi strādā respiratoros, tad cita runa - tie sejai pieguļ krietni ciešāk un attiecīgi arī filtrē gaisu, ja vien nav aprīkoti ar pretvārstu (tad filrē tikai ieelpoto gaisu, nevis izelpoto). Bet nu covida sakarā respiratorus līdz šim neviens neprasīja. Tagadējās ĀS laikā gan paskanēja, ka kultūras pasākumos vajadzēšot FFP2 respiratorus - nezinu, atcēla vai nē.

 

Debīlisma kalngals, joptvai… Ja vakcinētos pārstāv šādi tipāži, tad nu tiešām zūd vēlēšanās atbildēt uz jautājumiem no sērijas "vai tu esi vakcinējies?" Nudien nav vēlmes sevi asociēt ar šitiem naida pilnajiem debīliķiem, kas visās malās redz tikai "vajag adatu! vajag adatu!" un kas nespēj pat saprast divos teikumos uzrakstīto.

 

Pirms 1 minūtes , Daiļais teica:

Paga, jāiet kārties???

Nē, tikai pacenties neizkrist cauri pārsegumam, nedabūt ar celtniecības torņa platformu pa galvu, neieraut ar fleksi kājā, nedabūt kaimiņa suņa zobus dibenā, neuzskriet braucošam auto uz kapota utt utjp.

  • Patīk 4
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kauns atzīt, bet tas bija Piragovs, atvainojos par savu izglītības trūkumu!

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Daiļais teica:

Paga, jāiet kārties???

 

@binary jau paspēja manu domu paskaidrot. 

Link to comment
Share on other sites

Nu nav tā ka ļoti gribas lamāties, bet uz šitām visām "gudrībām" un prātošanām vairs savādāk nav iespējams reaģēt..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Par tiem nevakcinētiem ugunsdzēsējiem: kaut kurš no iekšlietām teica, ka tur esot paradoks- kas esot potētie , tie cenšoties neatklāt, jo ''veči'' noknābs . Nu savdabīgi ''vilku barā jāgaudo līdzi''. Diemžēl vis kaut ko var stāstīt par labo veselību, bet varat paši iedomāties kas notiks ja brigādē kāds slims , bet pārējie nevakcinēti? Varbūt labāk ka kāds folijgalva iesniedz atlūgumu un pārējie vakcinētājās . Tas ka vakcinācija negarantē 100% nesaslimšanu, ir fakts, bet pēc patreizējās statistikas tomēr nodrošinās ka ne visi , 100%, saslimst. Nu jā , var klaigāt ka arī nevakcinētie nesaslimst 100%, bet cerams ka saprotat ka tā vakcinācija samazina to % kas saslimst. 

 Starp citu par tiem krutajiem nevakcinieriem: tiko ''biju gar zemi''- viens kas  visu laiku deklarēja ka lai iet .irst tie kas potējās un šīm po.uj, kad tika prasīts par to vai potēts ( jo reāli citādāk  reāli nevarēs strādāt) , izrādās ka ir jau sapotējies ar visu sertifikātu. Domāju ka ir daļa cilvēku kas pavelkās uz šādiem ''varoņiem'' un nepotējās reāli

Labots - oxygen
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , binary teica:

Nudien nav vēlmes sevi asociēt ar šitiem naida pilnajiem debīliķiem, kas visās malās redz tikai "vajag adatu! vajag adatu!"

Tu vari paskaidrot, kas tajā adatā ir tik šausmīgs, ka tā tik ļoti nāk par skādi? Tur tiešām ir čipi, metāli, grafēni, utt, vai kas Jūs apgaismotos no tā biedē??? Jūs taču esiet gudri, un esmu pārliecināts, ka varēsi paskaidrot.

 

Par efektivitāti vairs vari neraudāt, jo tās efektivitāte saprātīgajiem jau sen ir skaidra lieta.

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...