Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Visi rādītāji lido cauri jumtam jums tur, bet daļa vēl te gudri spriež un apšauba, vot tā ir klasika 

  • Patīk 2
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , x_rays teica:

Būtu uzmanīgāk lasījis, tad pamanītu, ka teikts, ka slimības gaita neatšķiras vai vakcinēts, vai ne.

Nu un? Šajā vienā ļoti mazas kopas gadījumā neatšķiras. Ko tas dod kopējai bildei? Pilnīgi neko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 21 minūtēm , x_rays teica:

personiskiem apvainojumiem

Mīļais cilvēk, objektīva fakta konstatācija! Apvainojums būtu teikt nepatiesību.

Tas raksts ir nudien lielisks!

Atnesa darbiniece ar skolas vecuma bērniem - tātad, tiek pieļauts, ka vīrusu atnesa no skolas, tātad, ierobežojumi skolās, tava paša avota uzskatā, varētu būt pamatoti.

Avots uzskata, ka nepieciešama plašāka testēšana.

Avots uzskata, ka ierobežojumi bija nepieciešami ātrāk.

Avots norāda, ka cilvēki, kas iet uz darbu slimi, ir idioti.

Avots norāda, ka vakcinācijas aptvere iestādē zema, kas novedis pie likumsakarīgām sekām.

 

Avots gan nenorāda, cik % no centra inficējušies. Avots nenorāda, cik daudziem slimības gaita ir smaga vai vidēja - spriežot pēc tā, ka inficētie ir izolēti turpat, jāsecina, ka viegla, kas nav nekādā pretrunā ar vakcinācijas/saslimšanas statistiku. Drīzāk, ir jautājums, vai, ja tie 14 nebūtu vakcinēti, vēl aizvien slimības gaita visiem būtu vienāda.

Ja centrā ir 100 pacienti no kuriem 90 vakcinēti, tad, sanāk, inficējušies 40% nevakcinēto un tikai 15% vakcinēto.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , versatile teica:

Un tur nu ir pieejami dari daudz plašāki un objektīvāki par šo... izklaidējošo literatūru?

neiet kopā ar to, ka nupat saki, ka raksts ir korekts :D laikam tomēr būsi izlasījis :D 

Link to comment
Share on other sites

Tev mazliet pašam nav dīvaini sēdēt uk un baudīt to, ka sabiedrība nebija idioti un nedzemdēja daudz antivakserus tādēļ arī nestaigāt maskaas un nešķirot sabiedrību kamēr pats mēģini apšaubīt vakcīnu efektivitāti? 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , x_rays teica:

laikam tomēr būsi izlasījis

Jā, sākumā izlasīju tikai izcelto vietu, atzīstu. Izraujot no konteksta, tā nemeiko nekādu sensu. Plus, nelasot starp rindiņām, tas raksts ir diezgan nejēdzīgs, jo nekādus secinājumus jau neiedod. Lauku žurnālistikas paraugs. Bet, diemžēl, pateicoties AAA, esam palikuši bez kaut cik sakarīgas žurnālistikas kā tādas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/latvija-covid-19-saslimsana-rekordaugsta-2236-jauni-gadijumi-diena-mirusi-17-slimnieki.a425395/

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 2236 jauni inficēšanās gadījumi ar Covid-19. Saņemti 17 jauni ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija. 

Pēdējās 24 stundās veikts 21 731 Covid-19 tests un reģistrēti 2236 jauni inficēšanās gadījumi. No atklātajiem inficēšanās gadījumiem 1799 cilvēki nebija vakcinēti pret Covid-19 vai vakcinācijas kursu nebija pabeiguši, bet 437 bija vakcinēti

Iepriekšējais inficēšanās pīķis bija 31.decembrī pērn, kad diennaktī infekciju atklāja 1861 cilvēkam.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 10,2%.

Saņemti ziņojumi par 17 mirušiem Covid-19 slimniekiem:

  • viens cilvēks 40-49 gadu vecumā,
  • viens 50-59 gadu vecumā,
  • trīs 60-69 gadu vecumā,
  • trīs 70-79 gadu vecumā,
  • četri 80-89 gadu vecumā,
  • pieci 90-99 gadu vecumā.

14 dienu kumulatīvais gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir 993,4.

 

1AAA.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Tev mazliet pašam nav dīvaini sēdēt uk

Par mani nesatraucies. Man ir abas potes. Bet nu ne jau tāpēc, ka baigi rūpētu veselība, bet tieši dēļ ceļošanas ierobežojumiem. Ja man būs jāmirst, tad pilnīgi vienalga vai tas būs kovids vai kas cits par iemeslu. Iznākums galā tāds pats- koka mētelītis. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 3 minūtēm , x_rays teica:

Ja man būs jāmirst, tad pilnīgi vienalga vai tas būs kovids vai kas cits par iemeslu.

Zini, man te paralēls čatiņš ar cilvēku, kam smadzenēs audzējs un mūsu lieliskās kovid situācijas dēļ, prognozējas, ka būs problēmas ar savlaicīgu ārstēšanu tuvākajā laikā. Godīgi pateikt, kādas ir emocijas? Bet laikam nē, nobanos mani.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , x_rays teica:

Bet nu ne jau tāpēc, ka baigi rūpētu veselība, bet tieši dēļ ceļošanas ierobežojumiem.

Apmēram skaidrs ar tevi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Zin... teica:

Visi rādītāji lido cauri jumtam

Da lai lido tie rādītāji. Zajebala! Vakcīna ir pieejama jau labu laiku. Par velti! Nu ko vēl vajag?

Problēma ir debiloīdos, kuru pasailes redzējums un arī izglītības līmenis ir kā agrīnajos viduslaikos.

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Da lai lido tie rādītāji

Diemžēl..

Pirms 43 minūtēm , versatile teica:

smadzenēs audzējs un mūsu lieliskās kovid situācijas dēļ, prognozējas, ka būs problēmas ar savlaicīgu ārstēšanu

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Da lai lido tie rādītāji.

Tā jau tagad vakcinētie domā, ka ir pasargāti un nav vērts iespringt - diemžēl arī vakcinētie slimo, arī slimnīcā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , xp teica:

domā, ka ir pasargāti un nav vērts iespringt

Da to Tu pats tagad izdomāji. Nedomā gan tā vakcinētie. Vismaz daži.😁 Lai gan, ko es varu iespringt. Iet ar plakātu pa ielu un uzstājīgi aicināt debiloīdus vakcinēties? Nopietni?

Es esmu par to, lai tos nevakcinētos jāj visos caurumos. Man uz viņiem un viņu cilvēkpērtiķtiesībām (lai man piedod tie nevainīgie dzīvnieciņi) pilnīgi pokuj.

Kā tur teica - labāk šausmīgs gals nekā šausmas bez gala.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , xp teica:

diemžēl arī vakcinētie slimo, arī slimnīcā.

Slimo. Jā! Un pat mirst. Bet šie vismaz ir centušies darīt kaut ko, lai pasargātu sevi tieši un citus pastarpināti. Nu nesanāca...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kovids tiks uzveikts, kad izvakcinēti būs 90% cilvēku. 90% no izdzīvojušajiem. Nevis 90% no tagadējā cilvēku skaita.

Šis bija joks

:sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , vvv teica:

Kovids tiks uzveikts, kad izvakcinēti būs 90% cilvēku.

Nekur tas Kovids visdrīzāk nepazudīs vēl 10 gadus, kautkur pierimsies, kautkur atkal uzliesmos.

Vispār es brīnos ka ir vēl cilvēki kuri nav inficējušies. Tiešām 1.5 gada laikā nav bijusi saskarsme ar kādu inficēto?

Vainu mājās sēž, vai nu kas. Bet tad atkal, tiklīdz izlīdīs no mājas tā gribot negribot inficēsies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Vispār es brīnos ka ir vēl cilvēki kuri nav inficējušies.

Kovids viltīgs. Inficē nesakarīgi.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Vispār es brīnos ka ir vēl cilvēki kuri nav inficējušies.

Ar mēri ar tomēr saslima ne visi. Lai gan iespējas bija oj oj oj.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Vispār es brīnos ka ir vēl cilvēki kuri nav inficējušies.

Nu es jau rakstīju, ka neinficēju nevienu mājinieku, lai gan klepoju kā sprāgstošs tvaika katls.  Kā tas viruss uzvedas katra organismā, hvz.

Bet tas, ka nepazudīs, gan ir pat ļoti iespējams. Un gan jau parādīsies vēl citi. Kovids uzskatāmi parādīja, ka mūsu "attīstītais" dzīvesveids ilgtermiņā nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Man kautkā sanāca pašā sākumā ļoti ātri saslimt. Itkā nekur tanī nedēļā un pirmstam nebiju, pāris reizes līdz mini veikalam un tad pie friziera, kur visdrīzāk arī saķēru.

 

Link to comment
Share on other sites

Pašā sākumā biju sabiedrības grupā pa vidu, kur 70 cilvēki saslima no vienas pašas personas. Es un vēl daži nedabūja kaut arī biju pa vidu. 

Ta ka ej saproti kā šis viss strādā. 

Link to comment
Share on other sites

Gan jau Spāņu gripa ar beidzās ar trešo vilni tieši tā paša iemesla dēļ, gandrīz visi saslima un tad nu kā paveicās, a modernajā laikā sanāk bezgalīgas šausmas nevis šausmīgs gals.

Link to comment
Share on other sites

@Gestapo, par spāņu gripu runā, ka tajos četros viļņos saslima kāda trešdaļa populācijas, nevis "gandrīz visi".

Nebrīnīšos, ja ar covid arī >trešdaļa jau ir apslimuši.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Nav jau jēga salīdzināt tad un tagad, pavisam cita populācijas mobilitāte, paradumi un testēšanas metodes/iespējas.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par palabošanu. Grūši būs arī salīdzināt dēļ blīvuma arī. Merkele kaut kad izteicās, ka 75% friču varētu viņu izslimot. Gan jau pēc tam taisīs kaut kādus pētījumus, tagad jau arī neba katrs sašpricētais iet testu taisīt dēļ puņķa vai krekšķa, tā kā īpatsvars varētu tagad būt jau krietni vairāk kā uzrādītie 10%~

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Vispār es brīnos ka ir vēl cilvēki kuri nav inficējušies. Tiešām 1.5 gada laikā nav bijusi saskarsme ar kādu inficēto?

 

Tas, starp citu, ir vērtīgs jautājums. Viens no atbildes variantiem ir tāds, ka imunitāte nedarbojas tik primitīvi, kā mūsu modernā medicīnas sistēma un masu mēdiji cenšas iesmērēt.

 

 

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

šiem kovids pauri iznesis

Cik atceros, biznesā bija tādi divi principi, ka 1) nedrīkst ņemt maksu par nesniegtu pakalpojumu; 2) nedrīkst pakalpojumu atteikt, pamatojoties uz antipātijām. Bija kaut kāds škandāls par geju neapkalpošanu kafejnīcās, vai?

IMHO šos kāds uz tiesiņu aizvilkt varētu....

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Gestapo teica:

Gan jau pēc tam taisīs kaut kādus pētījumus, tagad jau arī neba katrs sašpricētais iet testu taisīt dēļ puņķa vai krekšķa, tā kā īpatsvars varētu tagad būt jau krietni vairāk kā uzrādītie 10%~

Nu tak bija tie antivielu pētījumi gada pirmajā pusē, jau toreiz teica, ka 12% esot pārslimojuši, paši to nezinot. Ap to laiku oficiāli, šķiet, bija kaut kas ap 7.5%. Tātad jau gada pirmajā pusē bija savi ~20%.

Nezinu, kāda bija pētījuma metodika, bet ja reiz ģimenes ārsti iesaistīti, tad gan jau pētīja tos, kas kaut kāda iemesla dēļ līdz tam ģimenes ārstam bija nonākuši - kaut vai tā paša puņķa vai krekšķa dēļ.

 

Ak jā, uz testu puņķa vai krekšķa dēļ neiet ne tikai sašpricētie, bet arī nesašpricētie.

 

Izraēla nesen gribēja testēt antivielas miljoniem bērnu. Nez, kas ar to pētījumu notiek?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Esmu 2X taisījis antivielas, rezultāts ir absolūta 0.

Dzīvoju normāli, veikalos regulāri, uz darbu fiziskā veidolā gan reti.

Link to comment
Share on other sites

pēc oficiālās statistikas pret LV iedzīvotāju skaitu slimie nav pat 10%.. 

 

mani drīzāk izbrīna.. kur tie cilvēki rodas un kur to zarazu noķer.. es pats arī pa šiem 2viem gadiem neesmu slimojis un mana ģimene arī. 

 

bet no tuvākā loka ir bij.tjoša... un diezgan padaudz kolēģu.. t.sk. no mums 4iem, kas sēž vienā kabinetā es esmu vienīgais neslimojušais.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , CAP teica:

mani drīzāk izbrīna.. kur tie cilvēki rodas un kur to zarazu noķer..

Ko tur brīnīties? Vīruss izplatās pa gaisu (tapēc arī visa tā sanitaizeru, cimdu utt lietošana ir visai mazefektīva), ja nonāci kontaktā ar kādu kurš ir inficēts, bez maskas un pietiekoši lielā tuvumā, tad inficējies.

Strādājot kopā ar citiem kolēģiem, nenonākot 2m vai cik tur tuvuma arī neinficēsies.

Laba gaisa  ventilācija ofisā dramatiski uzlabo situāciju, tapēc arī skolās utt (vismaz te pie manis), tik ļoti uztraucas par to telpu ventilēšanu.

Pie friziera, maza telpa, friziers elpo virsū utt, nav liela māksla inficēties.

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz katru vakaru eju uz fitnesa klubu, tur liels daudzums ar cilvēkiem trinās viens gar otru un elso ar pēdējiem spēkiem, maz ticams ka no turienes var tikt ārā netiekiet kontaktā ar vīrusu :D

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...