Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Mezavecis
Pirms 24 minūtēm , marrtins teica:

Citātu, balamute!

2020.11.17. , 14:03, marrtins teica:

Un kopš pavasara varēja paredzēt, ka ziemas sezonā varētu būt kāds pacientu pieaugums. 

 

Es neiešu meklēt tavā >7000 maisā citātus, bet šis ir tas uzkrītošākais, kur visu varēja paredzēt un visu varēja atrisināt, bet nākamos izteikumos skan, ka sistēma nav maināma. Kā redzams, gads pagājis un tā pati pretrunīgā retorika - ka mediķus var atrast, tikai neviens nezina, kur. Pa virsu slimās fantāzijas bez jebkādiem pamatojumiem, ka palielinot algas mediķi plūdīs šurp straumēm.  Līdzšinējumi minējumi un izvilkumi ļoti tālu līdz 1500 darbinieku iztrūkuma nosegšanai.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Atalgojuma faktors nestrādā un nestrādās kā tas citās attīstītās valstīs, kur robus aizpilda migranti.

Atalgojuma palielinājums strādā, tik tam palielinājumam jābūt būtiskam un tādās jomās kā medicīna, tas visdrīzāk aizņem 10+ gadus, lai redzētu kautkādas izmaiņas.

 

Tas tāpat kā te UK ar fūristiem, kur tam vajadzētu būt daidz vienkāršāk. Nav jau tā ka nav cilvēku ar pieredzi un kvalifikāciju, kas varētu braukt ar smago, bet darba apstākļi ir tik nepiesaistoši un atalgojums tik zems, ka neviens tolkam nepiesakās un ar fūri braukt netaisās pat krīzes laikā. Tagad tak visādus labumus viņiem piedāvā, 2k uzreiz bonusu par to ka tik sāki strādāt, algu 40k+ gadā, bet rezultāts nulle. 

 

Dažiem te tāda pati retorika kā Jonsonam - lai tirgus visu noregulē, tjip ja maksās mazliet vairāk, tad pēkšņi visi skries un strādās par fūristiem. Ganjau ka daļa atgrieztos profesijā ja alga palielinās 2x un būtiski uzlabojas pastākļi, bet tas aizņems gadus 5 kā minimums, lai kautkāda no tā būtu jēga. Drīzāk pat būs ar mīnusa zīmi, jo lielākā daļa vadītāju pirmspensijas cilvēki, kuri pēc pāris gadiem aizies lielākos daudzumus. Iedod viņiem mazliet vairāk naudas un pensionēsies vēl ātrāk.

 

Nu viss tas pats kas ar medmāsām, kur lielākā daļa pirmspensijas :D

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Nav iemesla neitralizēt. Esmu moderis, bet te ir atšķirīgs viedoklis un mēs neesam Ziemeļkorejā. Samierinies. ;)


Tas vairs nav viedoklis. Tā ir tīra troļļošana. Ok, lai veicas.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Beidziet tak te vienreiz tukši muldēt, dīkdieņi. Ejiet, sāciet strādāt, kurš uz fūrēm, kurš par dakteri...

  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tak strādā jau, pa vidam kautkā jāizklaidējas.

 

Ceturdien atpakaļ uz ofisu, pirmoreiz kopš lockdowna sākuma, pat neatceros kad tas sākās, 1.5 gadu atpakaļ?

Pamazām viss sāk atgriezties ierastajās sliedēs.

Diezgan dīvaina sajūta laikam būs, ka kautkur no rīta atkal jāiet, vai vispār no rīta jāceļas :D

 

Protams 5dien pirmais ofisa pārtijs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Es @marrtins pieeju kā vieglas uzvedības sievietei - savdabīga izklaide, bet aizrauties nevajag - var būt sekas... :D

Ar Viju Beinerti neesi šo noteikumu pārkāpis? ;)

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , TOoMoOT teica:

Viju Beinerti

Ui… šī ir vēl kas vairāk 🤪😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@marrtins ir kā buldozers. Jūs tikai viņu provocējat, bet viņš neapstājas neviena priekšā.

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Tas vairs nav viedoklis. Tā ir tīra troļļošana. Ok, lai veicas.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , TOoMoOT teica:

Ar Viju Beinerti neesi šo noteikumu pārkāpis? ;)

Ar Viju jau var 😂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , TOoMoOT teica:

Ar Viju Beinerti neesi šo noteikumu pārkāpis?

Cilvēkiem jau grūti pielec, ka vecs čekists var mainīt ādu bet ne tikumu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

bet šis ir tas uzkrītošākais, kur visu varēja paredzēt un visu varēja atrisināt

Tajā tevis citētajā nav neviens "visu", bet tavā ir divi.

 

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Kā redzams, gads pagājis un tā pati pretrunīgā retorika

Tu prasīji - es atbildēju (vēlreiz, pēc gada). Man nebija ne prātā atkārtot. Tāds nu tas viedoklis ir izveidojies. Cik var saprast, tad tu dikti centies (vēl pēc gada) kaut ko tajā [neveiksmīgi] mainīt.

 

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Pa virsu slimās fantāzijas bez jebkādiem pamatojumiem, ka palielinot algas mediķi plūdīs šurp straumēm.

Vēlreiz - citātu! Vai arī beidzot beidz balamutēt. Pēdējo reizi es tev atgādināšu, ar ko šī "retorika" sākās. Un pēc tam jau panesās. Un tur manis teiktajā nav nekādi "straumēm plūdīs", "īsā periodā" piesaistīts "liels skaits" nepieciešamo speciālistu. Vispirms tu kaut ko iedomājies savā galvā par to, ko esmu teicis, un pēcāk cītīgi centies to atspēkot. Vēl pēc gada. Tukša muldēšana (c).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , e = d teica:

vecs čekists var mainīt ādu bet ne tikumu

Čekisti ar cicīšiem nav izņēmums?!

 

Edit:

bet ja nopietni, tad nevar jau zināt, kas bija un kas nebija viņai ar to Čeku.

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Staigā vien tālāk ar saviem bezjēdzīgajiem citātiem, kur puse no domas sākas ar varbūt, iespējams un tamlīdzīgas spekulācijas un atsevišķu vārdu citējumiem.

Pirms 55 minūtēm , marrtins teica:

Vēlreiz - citātu! Vai arī beidzot beidz balamutēt. Pēdējo reizi es tev atgādināšu, ar ko šī "retorika" sākās.

 

Pirms 58 minūtēm , marrtins teica:

Tajā tevis citētajā nav neviens "visu", bet tavā ir divi.

Un tagad kurš ir tas balamute, kas piekasās vārdiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Mezavecis teica:

Staigā vien tālāk ar saviem bezjēdzīgajiem citātiem

Nu tad nākamreiz atceries neprasīt man vairs neko.

 

Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

kur puse no domas sākas ar varbūt, iespējams un tamlīdzīgas spekulācijas

Skaidrs, ka par 100% neskaidrām lietām arī tiek lietoti attiecīgie vārdi. Tev kas par problēmu ir ar to? 

 

Pirms 16 minūtēm , Mezavecis teica:

Un tagad kurš ir tas balamute, kas piekasās vārdiem?

Hehe, piekasās vārdiem... Tu pilnībā pārveido manis sacīto un tagad esi neapmierināts, jo, redz, piekasās viņa vārdiem? Tu smagi izpušķo manis sacīto, pēc tam pats tam notici un sāc diktām klāstīt savu viedokli, iestarpinot kāds mans [tevis izpušķotais] viedoklis ir tukša muldēšana. Un vēl nevari rimties pat pēc gada :D

 

Runājot par piekasīšanos vārdiem, tas man atgādināja te nesen likto faktčekistu raksteli, kad tie, piemēram, piekasījās vārdam "protams", nevis galvenai domai, ka labu laiku, iesākot diskusiju, par lableak momentā tas tika dzēsts no soc. medijiem, resp., runāt par to bija liegts, bet pēcāk, izrādās, tomēr var.

 

Vai, piemēram, vārdam "ilggadējs" ir lietot nevietā, ja ir runa par trim gadiem.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

Tu pilnībā pārveido manis sacīto un tagad esi neapmierināts, jo, redz, piekasās viņa vārdiem? 

Es ar visu esmu apmierināts. Mani apbrīno tā tava bezmērķīgā plosīšanās visiem pēc kārtas šajā tēmā piekasoties vārdiem, prasot kaut kādus citātus, izvirzot apgalvojumus, no kuriem pēc tam izvairās. Viena vienīga tukšvārdība un neesmu vienīgais, ka par tavām aktivitātēm šādi apgalvo.

 

Es tikai norādīju, ka par mediķu darbu tev pilnīgi nav nekādas saprašanas, bet tagad sāki strīdēties, ka esi pārprasts. Gads pagājis, bet joprojām neko neesi mācījies, tik vien kā vēl vairāk agresīvākā formā ar saviem "citātiem" mētāties cenšoties sevi pataisīt par gudrāku.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Gads pagājis

Šas būs, ka nevis "gads", bet tik un tik dienas, ja, un kurš tad beigās tukšvārdis.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Prime teica:

Tā nāves ēna, kas valda tur kur pie elpošanas aparātiem guļ to nevar ne aprakstīt, ne parādīt, tas ir jāredz un jādzird, kā cilvēki, raudi, psiho, plēšs nost elpošanas caurules (uznāk psihoze un viss). 

Subjektīvi 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mezavecis teica:

Mani apbrīno tā tava bezmērķīgā plosīšanās visiem pēc kārtas šajā tēmā piekasoties vārdiem, prasot kaut kādus citātus, izvirzot apgalvojumus, no kuriem pēc tam izvairās.

Atvainojiet, piedodiet, bet, ja tu vairākkārt apgalvo, ka esmu teicis to ko patiesībā neesmu, piemēram, no tava repertuāra - ka kaut kas atrisinās visas medicīnas problēmas, tad man tas ir jāpalabo. Manis pēc tu vari to nosaukt kā vēlies - kaut par piekasīšanos vārdiem, par plosīšanos, bet, šādi izpušķojot manis sacīto, taču ir pavisam cita doma.

 

Ar visiem pēc kārtas? Nu man ir jāpalabo, kad, piemēram, daži citi apgalvo, ka es esmu nosaucis Dumpi par meli vai, ka esmu teicis, ka vakcīnas nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Visi jau nav tik morāli slimi, lai savus postus arhivētu, lai tikai uzlabotu savu diskusijas skilu.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Atvainojiet, piedodiet, bet, ja tu vairākkārt apgalvo, ka esmu teicis to ko patiesībā neesmu, piemēram, no tava repertuāra - ka kaut kas atrisinās visas medicīnas problēmas, tad man tas ir jāpalabo. 

Es uztveru viedokli pēc būtības nevis konkrētus vārdus vai citātus. Ja nespēj noformulēt savu sakāmo bez citātu jūras vai atsaucēm uz saviem citātiem skaidri un saprotami, tad tā ir tava problēma un nevaino citus, ka tiec pārprasts.

 

Strīds sākās par to, ka pagājušā gadā valdība zināja, ka veselības sistēmā ir problēmas un pietiekamā mērā nedarīja, lai sagatavotos papildus pacientiem rudenī. Tad no tavas puses sākās bļaušana, ka sistēma netiek galā ar dažiem papildus pacientiem un ka valdība nav pietiekami izdarījusi, jo daudz potenciālu medicīnas darbinieki strādā ne savā profesijā. Es jau pirms gada oponēju, ka īsā laikā sistēmas reformēšanu paveikt nav iespējams un jauniem mediķiem būs problēma. Valdība centās, kā sanāca tā sanāca, uz aicinājuma daži atsaucās, sistēma nesabruka un tagad redzam to pašu problēmu, kur atkal sāc dzīt murgus, ka palielinot algas mērķējot uz piešķirto finansējumu problēmas tiks nokārtotas, lai gan atalgojums ir viena no daudzām problēmām. Protams, no tavas puses neizskan nekādi racionāli un pamatoti (bez varbūt, iespējams) ieteikumi, ko vajadzētu darīt īstermiņā un ilgtermiņā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas bardaks medicīnā jau bija kad vēl tādu kovidu vispār nezināja. Man arī pazīstami strādā slimnīcā par medmāsu. Tas ir pilnīgs murgs, kas tur notiek. Un tam maz sakara ar kovidu! Nebūtu kovidam apakšā tā milzīgā nauda, nebūtu arī nekāda kovida cirka. Daži labi nopelna uz vakcīnām, maskām dezo ķīmiju un citām lietām. Es neesmu ar to visu saistīts, bet visa kovida afēra man arī daudz labas iespējas pavērusi...

 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Racer teica:

bet te ir atšķirīgs viedoklis

Interesanti, tīri teorētiski, ja kāds sludinātu ka pālī braukt pie stūres ir OK, tas būtu atšķirīgs viedoklis, vai tomēr kaut kas sliktāks... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ezis666 teica:

Tas ir pilnīgs murgs, kas tur notiek. Un tam maz sakara ar kovidu!

Tas, ka ir slikti, nenozīmē, ka nevar būt vēl sliktāk.

 

Pirms 24 minūtēm , ezis666 teica:

Daži labi nopelna uz vakcīnām, maskām dezo ķīmiju un citām lietām

Pieprasījums vienmēr nes kādam peļņu.

Pirms 28 minūtēm , ezis666 teica:

Nebūtu kovidam apakšā tā milzīgā nauda, nebūtu arī nekāda kovida cirka.

Piekrītu - cirks izpaliktu. Traģēdija gan būtu daudz apjomīgāka.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Stasss teica:

pamuļķi neitralizēt

mēs šeit diskutējam, katram ir tiesības uz savu viedokli

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es te saviem vārdiem ...

ir manuprāt skaidri redzams, ka mūsu izcilā valdība Latvijas iedzīvotājus ir sadalījuši 2 daļās, potētie,  - nepotētie,

un skaidri redzams, ka mazākums uzspiež vairākumam potēties ar potēm, kur daudzi pacienti pēc tam ir nedēļu nespējīgi strādāt, nekad iepriekš no jebkādām citām vakcinācijām nav novērotas tādas blaknes, bet kariņš saka, tas normāli, 

man ir personīgi pazīstami cilvēki, kas sapotējušies, un nav nekādu problēmu, un tik pat daudz pazīstamu, kas pēc potes 5 dienas gulējušas ar 39 grādiem bezspēkā, un 'dakteri pasaka, ka tas ir normāli, ir tuvākais kaimiņs piemērs,

kuram sieva potēta atnesa no darba slimību mājās, saslima nepotētais vīrs un nepotētā 14 gadīgā meita, šodien normāli iedzēru šnabi ar kaimiņu, visi veseli , neticu, ka kovids ir tik bīstams, jo nevienu nepazīstu savās aprindās, kas būtu smagi slimojuši, vai nomiruši no kovid,, es pašlaik neesmu potējies, un neraujos, jo neredzu jēgu, nekad iepriekš arī pret gripu neesmu potējies, un saslimis ar nav, mežā dzīvoju, arī pret encefelītu nepotējos, jo neredzu jēgu, ap 5 ērcēm gadā iekož, pagājušajā gadā nodevu asinsanalīzes, izrādījās, ka ir vairāki simti antivielas pret laimas slimību, pats gan neko neesmu sajutis,

tāpēc uzskatu, ka potes ir bizness, jo vairāk sašpricēs, jo vairāk naudas ražotājam

  • Kādas šausmas! 6
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

5 dienas gulējušas ar 39 grādiem bezspēkā

nu pēc 1ās potes man bija kaut kas uz to pusi.. par laimi trāpījās maija brīvdienās, bet kā variants paliek, ka tikpat labi paralēli varēja arī būt saķerta zaraza, jo maija beigās, kad nodevu (ziedoju) asinis, tad man atzvanīja, ka ir kovid antivielas (ne no potes).. pirms tam visi testi bijuši vienmēr negatīvi.. hwz kā bija, vai es otrreiz atkārtotu.. jap.. labāk tomēr potēties, mēs neviens nezinām kā mūsu organisms reaģētu vienā vai otrā gadījumā.

 

arī no parastajām potēm gadās visādi.. pašam ir bijis, ka sīkajam pēc potes ir temp.. ir bijis, kad nav..

 

Pirms 6 minūtēm , alusbundza teica:

potes ir bizness

tas jau skaidrs kā āmen baznīcā..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , TOoMoOT teica:

Ar Viju Beinerti neesi šo noteikumu pārkāpis? ;)

Pieņemts. Pārkāpis neesmu, bet ir interesanti. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Bundža atpūta uz kādu laiku, jo labāk pa vakaru nepaliks un dodu 99% ka nāks ārā trisstavigie vēl pēc stundas 

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

Es uztveru viedokli pēc būtības nevis konkrētus vārdus vai citātus.

Labi, bet kāpēc tad izpušķot? Ja pēc būtības, tad sagatavoties varēja un, kā izrādās, arī papildus cilvēkresursus varēja atrast. Priekš kam tev jātaisa cirks, ka nu tik straumēm plūdīs un visas problēmas tiks atrisinātas?

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

Ja nespēj noformulēt savu sakāmo bez citātu jūras vai atsaucēm uz saviem citātiem skaidri un saprotami, tad tā ir tava problēma un nevaino citus, ka tiec pārprasts.

Šo es ņemšu vērā, bet ņem arī vērā, ka cenšos izteikties maksimāli, lai netiktu pārprasts, tāpēc sevišķi cērtas acīs tie tavi izpušķojumi. Acīmredzot, manā izteiksmes veidā ir [lieli?] robi.

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

Tad no tavas puses sākās bļaušana, ka sistēma netiek galā ar dažiem papildus pacientiem

Nesāku nekādu bļaušanu, tā bija mans viedoklis uz toreiz notiekošo bļaušanu par krīzi ar dažiem (jā - dažiem, jā - subjektīvi) papildus pacientiem. Es savu viedokli vairāk kā pamatoju - vari nepiekrist.

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

jo daudz potenciālu medicīnas darbinieki strādā ne savā profesijā

To, starp citu, ziņās tolaik tiražēja.

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

Es jau pirms gada oponēju, ka īsā laikā sistēmas reformēšanu paveikt nav iespējams un jauniem mediķiem būs problēma.

Nu bet tak runa bija nevis par visas sistēmas reformēšanu (pilnīgi piekrītu, ka gadiem ielaistās sistēmiskās problēmas īsā laikā nesalabosi un, manuprāt, nekad nesalabos), bet papildu resursu atrašanu konkrēti vienai kaitei.

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

tagad redzam to pašu problēmu, kur atkal sāc dzīt murgus, ka palielinot algas mērķējot uz piešķirto finansējumu problēmas tiks nokārtotas, lai gan atalgojums ir viena no daudzām problēmām

Es neko nesāku! Patin bildi atpakaļ - jau aizmirsi, ka tu pats man šo atkal prasīji? Nekur neesmu teicis, ka finansējums un atalgojums būtu vienīgā problēma. Tad, tavuprāt, tie, kuri tad un tagad meklē papildus strādātgribošos ir jampampiņi un nodarbojas ar tukšu muldēšanu? Paskaties arhīvā, tur ir linki, kur n-tās reizes nozarē strādājošie ir skaidri un gaiši pateikuši, ka atalgojums (tā trūkums) ir liela problēma un motivators.

 

pirms 3 stundām , Mezavecis teica:

Protams, no tavas puses neizskan nekādi racionāli un pamatoti (bez varbūt, iespējams) ieteikumi, ko vajadzētu darīt īstermiņā un ilgtermiņā.

Atvaino, es netaisos uzmesties kādam krāgā un tēlot Kompetento, lai kārtējās neizdošanās gadījumā tad vainu noveltu uz sabiedrību. Tas man kaut kādā mērā liedz izteikt viedokli?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Par to sūdīgi pēc potes... Esmu jau teicis, bet atkārtošos.

Sakoda mežā pusdzīvs kaķis. No vienas puses poh, no otras - a ja tur tikko blakus traka lapsa bijusi, tad joki mazi.

5x potes, vieglais variants. 20min laikā paliek sūdīgi, uznāk lūziens un izruba. Bez variantiem. Nākamā diena pusnorakstīta.

Un tā katru reizi.

Vai atkārtotu, zinot, ka trakumsērga LV seeeen nav redzēta? Nedomājot. Iespēja maza, bet, ja ir, tad 100% letāli tomēr.

 

Pēc pirmās AZ kovidpotes arī bija sūdīgi. 1 dienu. Paralēli vēl alerģija, negribēju dzert antihistamīnus - karoč, ballīte uz urrā.

Vai atkārtotu? Nedomājot. Arī būsteri ņemšu, tikko varēs dabūt un sanāks pēc laika. Ja tik skujova no potes (pie kam, vairāk vai mazāk klasiskās vakcīnas), negribu pat zināt, kā var būt no zarazas pašas. Riskēšu apgalvot, ka palagu citēšana nepalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Visi jau nav tik morāli slimi, lai savus postus arhivētu, lai tikai uzlabotu savu diskusijas skilu.

Atradies morāles nesējs, nu tiešām... :lol: Nav nekas jāarhivē - tepat ir meklētājs. Ja ar to ir par švaku, tad var sagooglēt. Ja vēl ar to ir par švaku - jātaisa pašam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Marrtins katrā lapā te brutāli pārkāpj foruma noteikumus. Dažreiz pat vairākkārt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...