Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Ooo, mums antivakseri arī šeit vairojas. 

Iztulko tevis teikto-savādāk nesaprast ko gribi teikt!?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Vai apgalvojums par ierobežojumu ievērošanu tika attiecināts uz pagājušo rudeni, ziemu?

Dumpis nekādu periodu rakstā nemin. Rakstu maz izlasīji?

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Marrtinnaam būs lieliska iespēja izpētīt to kā šitie un kādas info pasniedz un vēlēšos redzēt kā marrtinns kjidaas ārā tekstus arī šiem un apšaubīs vinju info interpretejumu

Kad būs kāda infa, tad arī ķidās. Bet nu, protams, ja man tas būs interesanti :sarkasms:Ja tev ar to ir problēma - tā nav mana problēma.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , marrtins teica:

Dumpis nekādu periodu rakstā nemin. Rakstu maz izlasīji?

Izlasīju, jā. Uz kādu laika periodu attiecināma frāze "tiek ievēroti"? Nevis "tika ievēroti", bet tieši "tiek ievēroti".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , binary teica:

Uz kādu laika periodu attiecināma frāze "tiek ievēroti"?

Nu, ja vēlies, varam arī patroļļot, kāpēc ne. Pirmkārt, ja tev nav skaidrs, tad jājautā pašam Dumpim, ko viņš ar savu sacīto vēlējās pateikt. Kamēr gaidīsi atbildi varam tikai minēt par kādu laika periodu tiek runāts - vai darbību (ievērošanu / neievērošanu), kas notiek tikai un vienīgi "patlaban", piemēram, tekošajā sekundē un ne vienu sekundi pirms vai pēc? Varbūt  tikai intervijas dienā? Varbūt par Planka laika vienību? Tad uz kuru? Ja 1. sekundē "tiek ievēroti" un 2. sekundē "tiek ievēroti", tad vai 1. sekundē "tika" vai "netika" ievēroti?

 

Varbūt tas teikts vienkāršajā tagadnē, izsakot darbību, kas vēl pašlaik notiek (un nekādi nav izslēgta darbības uzsākšana kaut gadu iepriekš) un nav vēl pabeigta? Piemērs: Citās valstīs ierobežojumi tiek ievēroti, bet Latvijā nē.

 

Bet nu, ja tev nav kaut kas skaidrs, tad tas viss tev jāprecizē pašam autoram, es tikmēr interpretēšu kā vienkāršo tagadni.

 

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Nu, ja vēlies, varam arī patroļļot, kāpēc ne.

Nav vēlmes troļļot, tāpēc tu varētu pārstāt Dumpi saukāt par meli, velkot paralēles starp viņa teikto par tagadni un situāciju pirms pusgada-gada. Vai vismaz pasaki Dumpim acīs to, ko tu par viņu te troļļo.

 

Jebšu vari pastāstīt, kā ierobežojumu neievērošana šobrīd ietekmē situāciju ar gripu pagājusājā gripas sezonā.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Kur es viņu esmu nosaucis par meli??

pirms 7 stundām , marrtins teica:

Tātad - vai nu Uga Dumpis ir melis, apgalvojot, ka pie mums ierobežojumi netiek ievēroti, vai tuvu visi gripas slimnieki ir sēdējuši mājās un nav atrādījušies ārstiem.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Aha - tur neviens nav nosaukts par meli!

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 13 stundām , CAP teica:

viss, kas man besī šajā visā covid-afērā... tā uzpūstā mūžīgā gaudošana un negatīvisms gan no antivaxeriem(-maskeriem) un no īpaši uzvilktajiem epidemoiologiem (un citiem īpaši aktīviem indivīdiem) ar world war z ainiņu cienīgiem sižetiem.. aļa vissirsliktiunbusvelsliktak.world

 

par laimi mans tuvais loks ir vakcinējušies.

man par laimi neviens tuvais nevakcinējas, un tikai kaimiņa sieva potētā saslima, un ģimenei slimību atnesa, bet 3 bērni viegli pārslimoja, bet vīrs (45 gadi) uz 3 dienām ožu pazaudēja, bet šodien biju ciemos, un kandžu kopā malkojām ...., teica, ka jāuzdzer, pirms tam kā ūdeni esot malkojis .....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 6 stundām , Zin... teica:

Ooo, mums antivakseri arī šeit vairojas. 

bet tu debīliķi, paskaties arī kādreiz no otras puses, bet tev jau pofig , smadzene tikai vienā virzienā strādā ....

ieslēdz reversu

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nē, @Zin... nav principā debīliķis, tikai viņam trūkst info  no pretējās puses, ko viņš kategoriski negrib pieņemt, jo ir vēl pārāk jauns un smuks , pārgudrs ...., kas info ieklausās tikai no vienas puses

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

tikai viņam trūkst info  no pretējās puses

Jā, nav dzirdēts dakteris un lasīts feisbuka zinātnieku viedais viedoklis :)

Bundz, izbeidz, pats zini kā ir un ar kādiem debilismiem pat mūsu dakteris mētājas

 

Ja sāku skatīties no otras puses, ātri saproti, ka antivakseris pats ar sevi sastrīdas divaaas rindkopaas.

 

Es neaizstāvu, ka Karinshs visu dara pareizi, man drīzāk ir uztraukums kas notiek ar masu dezinformāciju un cik daudz cilveeki pavelkas. 

 

Visur, pat visi antivakseri sludina, veras vaļā - uk, Zviedrija, Norvēģija, Dānija utt, brt viņi nesaka kādēļ, tik bauree - karinshs vainīgs. Vakcīna tiek pieminēta nekur. 

Pretwjs puses viedoklis piemēram. Screenshot_20210925_100311.jpg

Vai šis komentārs 

 

Medicīnas, zinātnes fanātiķis (īpaši ticīgais) = krustnešu fanātiķis = musulmaņu fanātiķis… Medicīna un zinātne pat nezin kā funkcionē cilvēka organisms, bet pūšot šova dūmus – gadsimtiem cilvēkus aizved aizvien tālāk no cilvēka būtības 🤣 + viedās tehnoloģijas + obligātās ērtības = dārzenis cilvēkveidīgais, paredzēts atslēgšanai.
iz dzīves  9:30, 25. septembris 2021
ieskatījos medicinas enciklopēdijā tur nav cilvēka organismā vietas kur viņi nav atradusi slimibu,bet tas darīts lai vairāk ārstiem būtu savi kabineti un tā sagrabt pasaules kundzību.Parasti ārstē ar tam pašām viduslaiku metodem,bet pacientus vazā pa kabinetiem lai paņemtu savu devu par apmeklējumu..Vēzis ir slimība no nepareiza dzīves veida,bet to jau nemāca mediķi,kā dzīvot pareizi.Pateikt ka smēķēšana ir slikta maz labumu dodvairāk ļaunuma ,ja nediķis saeimā nobalso par cigarešu akcizi,to novirzot medicinai

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

Es neaizstāvu, ka Karinshs visu dara pareizi, man drīzāk ir uztraukums kas notiek ar masu dezinformāciju un cik daudz cilveeki pavelkas. 

par šito es pilnīgi piekrītu 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@Zin..., noapaļosim uz Latviju, 50 / 50 vakcinētie, un nevakcinētie, apmēram tādi paši rādītāji, sliktāki, kad uz vēlešanām, tev , kā izcilam ''patriotam'' kas ar mieru cepuri nolikt par dzimteni, (bet nodokļus karalienei pelna), ir idejas, kā neaktīvos 50 % iedzīvotājus pievērst aktīvai sabiedriskajai dzīvei ?, lai šie potējas, piedalās vēlēšanās un tt .....

vari nedēļu domāt, nav uzreiz jāatbild 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , alusbundza teica:

ir idejas, kā neaktīvos 50 % iedzīvotājus pievērst aktīvai sabiedriskajai dzīvei ?, lai šie potējas

Ņemt priekšā visādus pļaviņus, gobzemus, točus, vasiļevskus un citus zvērus? 

Valdībai nevis māžoties ar vakcinācijas birojiem, bet gan izvērst normālu kampaņu par vakcināciju. Apzināt iemeslus kādēļ nevakcineejas tās riska grupas (atbilde gan man zināma, Marrtinnaam it kā ne) un rast risinājumu, lai tas tā nebūtu. Tātad paskaidrot normāli sabiedrībai vakcīnas ieguvumus. 

Par vēlēšanām - jānomainās paaudzei diemžēl. 

 

Karalienei pelnuu, bet zini kā, man ir tā laime (vai nelaime) redzēt kā divas dažādas nācijas izmanto divas dažādas pieejas un nāciju kur pljavinjveidigie var darīt ko grib un kur nevar īsti dziedāt galvaspilsētas vidū - pandjeemija neexicee paareejiem skapji aureejot liiidzi un cits pa to laiku ar cirvi solītu borisu novaakt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Zin... teica:

atbilde gan man zināma, Marrtinnaam it kā ne

Nu, pateicoties tev, tagad zinu - pļaviņi, kļaviņi un gobzemi. Likvidēt - un būs laimes zeme, putra plūdīs un ķīselis tecēs. Beidzot! Atlikušie 50% vakcinēsies, neaktīvie dosies uz vēlēšanām (balsos, protams, par vienu - Pareizo - partiju). Lūk - tad mēs sāksim dzīvot!

 

Pirms 22 minūtēm , Zin... teica:

Par vēlēšanām - jānomainās paaudzei diemžēl. 

Labrīt - paaudze jau ir nomainījusies, daļa jau izklīdusi pa pasauli un tūliņ jau būs otra nomainījusies. Bet pie nepiedalīšanās procesos jau vainīgi -iņi un -emi un dezinformācija, nevis, piemēram (bet ne tikai), nogurums no mūžīgajiem ar augstu atbildību apveltītajiem Kompetentajiem :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Nu, pateicoties tev, tagad zinu - pļaviņi, kļaviņi un gobzemi. Likvidēt - un būs laimes zeme, putra plūdīs un ķīselis tecēs.

Balts un melns

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zin... said:

Es neaizstāvu, ka Karinshs visu dara pareizi, man drīzāk ir uztraukums kas notiek ar masu dezinformāciju un cik daudz cilveeki pavelkas. 

 

 

"Dezinformācijas avotus", kuri, piemēram, man liek skatīties uz visu šo vakcināciju kā uz apšaubāmu procesu un uz kuriem es "pavelkos", ir zinātnieki, ārsti, imunologi. Lai arī es tieku ierakstīts "gobzemistos", "šleseristos" un citos sazvērniekos, tomēr es cilvēkiem, kuri visu dzīvi ir veltījuši medicīnai, uzticos vairāk nekā Kariņam un Ko. Jā, zinu, esmu duraks (kā jau mani te ir nodēvējuši), bet Kariņš (visu cieņu viņam) nav ārsts. Kariņš un Ko nepaskaidro tautai "uz pirkstiem" par vakcinācijas ieguvumiem tieši no veselības viedokļa (es nerunāju par tādiem ieguvumiem, kā iespēju iet uz koncertiem, teātriem, kino, sporta pasākumiem, restorāniem u.c. sabiedriskām vietām), bet tajā pat laikā "sazvērnieki" paskaidro visu tieši "uz pirkstiem". Viņu skaidrojumā nav runu par masoniem, sazvērestību, bet gan fakti, zinātniski pierādītas lietas, kas liecina pret obligāto visaptverošo vakcināciju.

 

P.S. Šoruden kaut kāds vīruss blandās apkārt; iesnas, kakls sāp, dažiem ir temperatūra (bet vairumam tās nav), aizliek ciet ausis. Ka tik tas nav "drausmīgais" Kovid delta variants. Dažs labs ar to arī savas divas nedēļas nocīnījās. Neviens gan nav nomiris vai nokļuvis slimnīcā ar to.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , laikamTak teica:

Ооо, у нас антипрививочники тут тоже плодятся.

أوو ، لدينا هنا أيضًا مضادات فيروسات

Pirms 34 minūtēm , Mateushs teica:

Dezinformācijas avotus

Nevaig lasīt pekstiņus-Visas  zinas sakarā  ar  covidu ignorēt.....Tā būs pašiem veselīgāks dzivesveids! Kādam cirvim jābūt lai nesaprastu kas notiek!!!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Paņemsim tādu vienkāršu faktu - nevakcinētie slimo smagāk.

 

Vēl vienu faktu - pie zināmas slimnīcu noslodzes iestājas ĀP izsaukumu prioretizēšana un nepietiek intensīvās terapijas gultas CITIEM, NE COVID pacientiem..

 

Tāpēc vakcinēšanās ir individuāli un sabiedriski derīgs pasākums.

 

Kas tur nav skaidrs?

 

Un, jā, zinu, tika pieļautas kļūdas. Viņķeli par ministri nevajadzeja. vakar TV3 intervēt arī nevajadzēja. Tas viss lieki satrauc un mudina protestēt. To visu var saprast.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Raimonds1 teica:

Paņemsim tādu vienkāršu faktu - nevakcinētie slimo smagāk.

Kam kāda daļa ka es to izslimo -Pieņemam faktu,ja neesi vakcinējies  -nevari uzradīt covid pasi -vispar neielaiž pa slimnīcas durvīm,ļoti labs pieņēmums būtu! Bet ja vakcinētais saslimis ar to pāšu covidu,viņš  vispār jalikvidē!Kā vispār iedrošinās saslimt  ja reiz potēts,izterējis  Valsts  resursus!!!

Pirms 21 minūtēm , Raimonds1 teica:

nevakcinētie slimo smagāk.

Es varbūt jau 5 x parslimojis to"covid" -es tām  medicinas iestadēm pat tuvumā nerādos!

Vienkārsi dabiskai atlasei jābūt-nekas nav jaarstē! Ta tanu atraduši par ko satraukties,paraus klemmi  paraus,tam tā bij jabūt!

Labots - kojots66
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tāpēc vakcinēšanās ir individuāli un sabiedriski derīgs pasākums.

 

Kas tur nav skaidrs?

 

Un, jā, zinu, tika pieļautas kļūdas. Viņķeli par ministri nevajadzeja. vakar TV3 intervēt arī nevajadzēja. Tas viss lieki satrauc un mudina protestēt. To visu var saprast.

 

Te arī viss skaidrs - ka jaunās releģijas potes iedarbojušas!  :D

Labots - kojots66
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , kojots66 teica:

Vienkārsi tāpēc ir  virusi -dabiskai atlasei jābūt-nekas nav jaarstē!

Runājot Levita vārdiem - kurā ģimenē kāds nomiris, tajā vairs visgudri pirkstus neplēš, ar patētiskiem saukļiem skandējot, ka mums jūra līdz ceļiem un viss vienalga, tas takš tikai sīkums.

 

Joprojām apmeklēju pagastu, kurā dzīvoju pirms 20..25 gadiem. Tur daži cilvēki ir nomiruši ar kovidu, vai tik nebija 2 cilvēki pat vienā ģimenē. Kad tie izrādās ģimenes draugi nevis abstrakti cipariņi statistikā, tad ir jāaizdomājas. Bet daži turpina stāstīt, ka "nē, priekš kam potēties, lai jau mirst, mani radi un paziņas gan ir kiborgi".

 

Tie cipariņi - tie katrs ir cilvēks. Pazīstu arī smagi slimojušos - nebūt nav forša sajūta zīlēt, vai rads izdzīvos. Bet nu jā, tie taču tikai cipariņi - paši vainīgi, ka nebija starp laimīgajiem, kuri nesaslima vai izslimoja "nemanot". Vajag vēl pavāvuļot kaut ko "zinātnisku, jūtūbē noklausītu", lai taču cilvēki riskē un tic, ka viņi visi bez potēm būs tikpat neievainojami kā makaronus karinošais, visticamāk sen potētais Gobzems. Viņš uzņemsies atbildību par katru vecmammu, kura noticējusi čipiem?

Labots - usver
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , kojots66 teica:

Vienkārsi dabiskai atlasei jābūt-nekas nav jaarstē! Ta tanu atraduši par ko satraukties,paraus klemmi  paraus,tam tā bij jabūt!

Skaidrs, šī sauklļa dēļ droši vien cilvēces vidējais mūžs pēdējos 150 gados stāv uz vietas

 

Pirms 14 minūtēm , usver teica:

Bet nu jā, tie taču tikai cipariņi - paši vainīgi, ka nebija starp laimīgajiem.

Tu ar ietiepīgs. Pareizi ir jāsaka - paši vainīgi, ka neieguva "dabīgo imunitāti" 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Jautājums antivaxeriem, kur ir argumenti pret, ja sen ir pierādīta vakcīnu efektivitāte. Izskatās, ka tā ir cīņa un muldēšana tikai cīņas pēc. Dānijā 90% vakcinēto, ierobežojumu nav, kovids vairs nav bīstamo slimību sarakstā. No covid nav nomiris neviens vakcinētais, kas vēl ir jāpierāda? Tak paskataties kaut aizliegto paņēmienu par covid tēmām, tur visu labi pastāsta ārsti, kas ikdienā ārstē kovidniekus. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , uldii12345 teica:

Jautājums antivaxeriem, kur ir argumenti pret, ja sen ir pierādīta vakcīnu efektivitāte.

Jo dezinformatoriem pus radi apmiruši no vakcīnām, bet otra puse ieguva " dabīgo imunitāti" saslimstot ar iesnām. Tādēļ labāk nevis vienu dienu pamocīties ar temperatūru vai nomirt, bet labāk divas nedēļas pamocīties vai nomirt. 🤪

 

Pirms 3 minūtēm , uldii12345 teica:

No covid nav nomiris neviens vakcinētais, kas vēl ir jāpierāda?

UK vismaz ir, bet maz. Šaubos vai Dānijā ir savādāk. 

 

Link to comment
Share on other sites

2021.09.24. , 12:02, Zin... teica:

Lapas īpašnieks, autore, saturs, informācijas avoti, klaji apzināta faktu izcelšana nepasakot līdz galam visu. Un šaubos vai kāds tic, ka viņa gāja visiem šiem avotiem

Tātad Tu vienkārši jau sevi noskaņo, ka tur viss ir slikti. Es pieeju savādāk - distancējos no avotu izcelsmes - vai tie ir trampisti, sorosoīdi, liber asti utt. Mēģinu pats domāt. :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Zin... teica:

Balts un melns

Uz to jau tev norādīju, jā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Es pieeju savādāk - distancējos no avotu izcelsmes - vai tie ir trampisti, sorosoīdi, liber asti utt. Mēģinu pats domāt.

Erm, par to tanti iepriekš nebiju dzirdējis, izlasīju rakstu, papētīju tanti, sapratu, ka nav riktīgi. 

Talak papētīju avotus, arī sapratu, ka nav riktīgi.

Tā kā es nezinu tagad kā man bija jādara? Ignorēt pēc tam pat to ko esmu papētījis? 🙄

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Mēģinu pats domāt.

Aha. tu vienīgais domātājs, neviens cits nedomā. Valdība, panorāma, visi melo, izņemot tevi, Liepnieku, to tantuku un vēl dažu alternatīvo teorētiķi.  Tevis bīdītajiem rakstiem ir skaidri redzama tendence, un tu parasti ignorē citu domas par šo rakstu saturu, kā tas ir arī šajā gadijumā.

Labots - camel
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

jauna dziesma

Mhm. Un jauns Šlesers. Ievēlēs atkal, pēc tam domās, kā tikt no viņa vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , camel teica:

Tevis bīdītajiem rakstiem

Konkrēto rakstu jau nebīdīja @Racer :D

 

Pirms 29 minūtēm , camel teica:

parasti ignorē citu domas par šo rakstu saturu

Kādas tad ir tavas domas? Tur tak tālāk par pirmo rindkopu netiki :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Spēcīgi.

Patiesībā ir skumji, ka, piemēram, Beinerte un tas pats Rudzītis COVID sakarā netver sabiedrisko kontekstu.

Jo citās tēmās viņi ir reāli labi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Zin... teica:

Vēl ironiskāk liekas, ka antivakseri atbalsta un klausa cilvēku, kas ir režisore

Vispār jau saukt sevi par režisoru vienas izdevušās filmas dēļ (pirms 40+ gadiem) ir stipri dīvaini. Paskaties uz rakstiem uzreiz jūtams, ka vecvecmāmiņai pamatīgs caurvējš svilpo bēniņos.

Labots - maize
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...