Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

No feisīša mūsu dārgā :D

 

Darren Loss

Just a question what happened to the flu  did it go on a big holiday , here in Australia  we loose 10s of thousands of people a year from the flu, but since covit19 arrived, in the last 2 years we have only lost just under 1200 to this virus...

Link to comment
Share on other sites

@x_rays Kopš ar chemtrailiem sāka kaisīt kovidu virs pilsētām, gripas piegādes ir mazinājušās.

 

Tāds izskaidrojums tev liekas pieņemams? Vai arī vajag sākt fleitēt valdības propagandu aitiņām par to, ka izsargāšanās no elpceļu slimībām tiešām mazina visu elpceļu slimību izplatību? 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2021.09.23. , 10:03, Zin... teica:

Ka doma, cik tantiņas neaizies vakcinēties pēc šādiem rakstiem? Jeb tur sistēma būs vainīga. 

Kas Tev rakstā nepatīk? Lapa, kurā raksts izvietots, antipātijas pret autori, vai tomēr kaut kas saturā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Racer teica:

Kas Tev rakstā nepatīk? Lapa, kurā raksts izvietots, antipātijas pret autori, vai tomēr kaut kas saturā?

Sāksim no paša sākuma, neviens nevar 100% pateikt, ka vīruss nāk no tās labaratorijas, vienkārši nav tam pierādijumu, tikai minējumi, par kādiem meliem tur var runāt. Tālāk es nelasiju.

Un tantuks ir tomēr neadekvāts.

Labots - camel
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , usver teica:

izsargāšanās no elpceļu slimībām tiešām mazina visu elpceļu slimību izplatību? 

Vai tad tā nav?

Link to comment
Share on other sites

Nu, tak gripa pagājušosezon nebija.

Tagad prognozē, ka būšot gan. Un, kāda tā būs, neviens īsti nezina.

Jo ļautiņi tak tusē, ceļo, svin visu ko.

 

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Raimonds1 teica:

Jo ļautiņi tak tusē, ceļo, svin visu ko.

Tas arī ir lielākais izplatības vaicinātājs.

Un ar to visvairāk, droši vien, grēko tieši vakcinētie.

Lai nebūtu pārpratumu - pats esmu vakcinējies un pilnībā to atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Lapa, kurā raksts izvietots, antipātijas pret autori, vai tomēr kaut kas saturā

Lapas īpašnieks, autore, saturs, informācijas avoti, klaji apzināta faktu izcelšana nepasakot līdz galam visu. Un šaubos vai kāds tic, ka viņa gāja visiem šiem avotiem cauri un cītīgi skribeleja šo garadarbu tāpat vien. Kaut vai par tiem pašiem "slaveno imunologu izteikumiem" var fact check ātri atrast kas ir kas. Tāpat arī aizkustinošie stāsti kur šai gandrīz katrs otrais paziņa miris, zaudējis redzi, guļ slimnīcā un kas vēl ne pēc vakcīnas. Tanī pat laikā izskan aicinājums iegūt "dabīgo imunitāti" saslimstot, jo tā labāk. Tur gan nekas nav dzirdēts un apspriests, ka kāds tuvenieks būtu miris vai palicis ar jaukiem bonusiem pēc izslimošanas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Stepselis teica:

Vai tad tā nav?

Loģiski, ka izsargāšanās mazina slimību izplatību - gan gripas, gan citu vīrusu, un pat rota/norovīrusiem ir mazāk iespēju izplatīties, ja visi mazgā un dezinficē rokas.

 

Bet sazvērestību teoriju cienītājiem šajā jautājumā ir acīmredzami cits viedoklis. 

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , usver teica:

Loģiski

Tas kas veselajam saprātam liekas loģiski, antivakseriem nešķiet tā.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Tas kas veselajam saprātam liekas loģiski, antivakseriem nešķiet tā.

Švakcinētais par veselību un saprātu runās...

Visiem jums zvans nozvanīs, divu gadu laikā...

:sarkasms:

Šis bija joks

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Stasss, to sauc par multikulturālismu, alternatīvu skatu uz dzīvi un savstarpējo bagātināšanos. 🙂

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hehe šodien alfā pie vakcinēšanās stenda tāda paliela rinda. Tauta pēkšņi nomīza no vīruseļa 🤭

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , shadow118 teica:

Daļa cilvēku laikam nesaprot, ka tie covid ierobežojumi darbojas arī pret citām slimībām

Neviens pie mums tak ierobežojumus neievēro? Tad ievēro vai nē?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Un šaubos vai kāds tic, ka viņa gāja visiem šiem avotiem cauri un cītīgi skribeleja šo garadarbu tāpat vien.

Es arī šaubos, ka kāds žurnālistikā strādā tāpat vien - pa velti.

 

pirms 2 stundām , Zin... teica:

klaji apzināta faktu izcelšana nepasakot līdz galam visu.

Nu viņa jau arī skaidri un gaiši pateica, kāpēc izceļ taisni šos faktus, bet citus - nē, atstājot tos izcelšanai citiem.

 

pirms 2 stundām , Zin... teica:

var fact check ātri atrast kas ir kas

Un faktčekisti faktus čeko tikai tāpat vien, vai ne? :sarkasms:

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izlasi vēlreiz manis sacīto. Kā tur var izlasīt, ka es apgalvoju, ka gripa šogad bija, man nav skaidrs.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Nu tad kā pie mums gripa pazuda?

Velnu izdzen ar belcebulu, kā mūsu folklora vēsta. 

 

 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

Hehe šodien alfā pie vakcinēšanās stenda tāda paliela rinda. Tauta pēkšņi nomīza no vīruseļa 🤭

Vakar Akropolē biju (ne vakcinēties, to jau vasarā izdarīju), tur arī diezgan gara rinda bija. Neskaitīju, bet varētu būt vismaz kādi 50

 

pirms 6 stundām , marrtins teica:

Neviens pie mums tak ierobežojumus neievēro? Tad ievēro vai nē?

Tev viss ir galējībās? Daži ievēro, daži nē

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , marrtins teica:

Nu viņa jau arī skaidri un gaiši pateica, kāpēc izceļ taisni šos faktus, bet citus - nē, atstājot tos izcelšanai citiem.

Tātad vecmāmiņa izlasa drausmīgo tekstu par 6 tūkstošs nomirušajiem no vakcīnas ASV un kā šai personīgi katrs otrais rads palicis akls vai miris no vakcīnas, sirdi plososs stāsts par 93 gadīgo večuku.

Toties ne vārda, ka tanī pašā ASV no kovid miruši 700k jeb vairāk nekā 100 reizes vairāk. Kā teikt, vēlējās iegūt "dabīgo imunitāti".

 

Tad kas labāk - mēģināt iegūt "dabīgo imunitāti" vai shpriceeties? 6k mirušie it kā pret 700k. To vecmāmiņa nedomās, bet atmiņā paliks 6k mirušie no vakcīnas un sirdi plosošie stāsti. 

 

Tev baudu sagādā aizstāvēt šādus caurkritušus dezinf... Tfu, "žurnālistus"? 

  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

Nē, vecmāmiņa izlasīs rakstu, kur ir salīdzināts "no vakcīnām" mirušie un "no Covid" mirušie, paskatīsies (pareizāk sakot, rakstā būs minēts), kurā riska grupā viņa atrodas un attiecīgi pieņems lēmumu.

 

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Toties ne vārda

Nu tak vēlreiz - tajā viņas rakstā ir pateikts "kāpēc". Visa tava informācija ir aprakstīta neskaitāmas reizes citus medijos. Gribi, lai katrā rakstā tiktu aprakstīta visa pasaule? Ja arī kāds censtos, tu tāpat atradīsi, ka "nav ne vārda" par šo vai par to.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , shadow118 teica:

Tev viss ir galējībās? Daži ievēro, daži nē

Kāpēc man? Te ne reizi vien ir bijuši apgalvojumi (ne mani), ka pie mums ierobežojumus neievēro, bet citās valstīs ļaudis ir apzinīgi un tāpēc esam tur, kur esam. Bet gripa pazuda, jo ir ierobežojumi. Hmm...

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Mums pat kovidu izslimojot labi ja katrs trešais iet pārbaudīties un reģistrēties. @marrtins, Tu gribi, lai gripas slimnieki būtu apzinīgāki?

 

Es ziemā uz vienu interviju aizgāju, nolikos uz 2 nedēļām ar it kā parastu iesnklepu, neko baigi netusējot un visur ar masku sēžot.

Iepriekšējos gadus es līdzīgā situācijā ietu gaidīt piebāztā poliklīnikas uzgaidāmajā telpā kopā ar baru slimu cilvēku pie ģimenes ārstes. Tagad - nē, paldies par kūkām. Ne lai es riskētu īsto saķert, ne lai es kādam citam gaidītājam ko ciemakukulī iedotu.

 

Varbūt ir kāds fanātiķis, kas slimības lapā grib dabūt tieši ierakstu "gripa", bet pārējie ir laimīgi, ka bez nopietnām sekām izslimo to, ko saķēruši. Vai arī Tev šķiet, ka visi lien pie ģimenes ārstiem skrupulozi notestēties un savas gripas reģistrēt tieši tikpat apzinīgi kā iepriekšējos gadus?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , usver teica:

Mums pat kovidu izslimojot labi ja katrs trešais iet pārbaudīties un reģistrēties. @marrtins, Tu gribi, lai gripas slimnieki būtu apzinīgāki?

Ā, visas iepriekšējās sezonas bija apzinīgi, bet nu pēdējā sezonā kļuva tādi neapzinīgi? :sarkasms: Tātad vēl viens skaidrojums - gripa pazudusi, jo tauta [atkal] neapzinīga. Arī gripas izraisītās komplikācijas tagad pārcieš mājās :sarkasms: Starp citu, gripas statistisku neveido, uzskaitot katru slimnieku, bet aprēķina.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tad vienojamies par to, ka kovida nav, testi melo un viss tas kovids ir vienkārši gripa? Vai arī ko centies pateikt? Atgādinu, ka kovida diagnozi neizpīpē mākoņos - priekš tā ir testi, nevis mistiski koeficienti. 

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Kāds te vispār sakars ir Covid vai nav? :shok: Kurā vietā esmu teicis (centies pateikt), ka nav Covids? Kā to vispār var izsecināt...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Kurā vietā esmu teicis (centies pateikt)

Es tieši mēģinu saprast, ko centies pateikt, ķiķinot par anomālijām statistikā.

 

Pastiprināta izsargāšanās un apslimušo nevēlēšanās izmeklēties pie ārsta man liekas gana ietekmējoši faktori. Vai ir kādi citi faktori, kurus iesaki ņemt vērā, skaidrojot atšķirīgo gripas statistiku? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , usver teica:

tieši mēģinu saprast, ko centies pateikt, ķiķinot par anomālijām statistikā

Viņš ir tas, kam obligāti būs jāstājas pretī oficiālajam viedoklim. 

Neesi ievērojis, šitos sarlataana rakstus, dezinformatorus utt saka, ka nekas slikts nav un viss normas robežās un visiem tur tak viss esot skaidrs un nevajag pret tiem cīnīties. 

 

Bet kā runa par kko no "oficiālajiem kanāliem", tad šis krūti izspiedis, metīsies kjidāt, meklēt info, stāstīt kādēļ katrā teikuma daļa ir potenciāli meli vai destruktīva utt.

Ir vienakrsi tāda sabiedrības daļa.

 

Mūsu bijušais foruma dakteris tieši tāds pats, kā iedzer, tā metas bļaut virsū, ka re:Baltijas melo, maskas ir sazvērestība, visi smok, viss ir big pharma, valdības fashistiskie centieni visus ierobežot utt. Par 99, 9% esmu pārliecināts, ka ja valdība darītu pretēji - mestu mīksti, tad šis aureetu, ka šie nerūpējas par iedzīvotājiem. 

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Nē, vecmāmiņa izlasīs rakstu, kur ir salīdzināts "no vakcīnām" mirušie un "no Covid" mirušie, paskatīsies (pareizāk sakot, rakstā būs minēts), kurā riska grupā viņa atrodas un attiecīgi pieņems lēmumu.

Un šajā rakstā ir kaut viens vārds minēts ar to cik ASV no kovid ir miruši? 

Vai tur kaut vienā vietā ir minēts kādas ir tās riska grupas? 

Vai tomēr - vakcīnas it kā mira 6k un sirdi plosošie stāsti par radiem. Laikam visai radu līnijai veselība zem katras kritikas, ja puse atstiepa kājas no potes. 

 

Ja neinterestos vispār, es no tā raksta izsecināt, ka vajag izslimot, tāpat nekas traks nebūs toties tad mana imunitāte būs 27 reizes stiprāka. Pietam ASV tur iesaistīti, lielie onkuļi ar miljardiem un pagājušo gadu tik 30 cik ēku vairāk nomirusi nekā parasti. Un kur nu pats Bils. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , usver teica:

Es tieši mēģinu saprast, ko centies pateikt, ķiķinot par anomālijām statistikā.

Nevajag censties, vajag izlasīt un nepīt iekšā to, kas nav uzrakstīts. Nu speciāli dažiem vieglajā valodā:

1) apgalvojums - mūsējie, atšķirībā no citiem citās zemēs, neievēro ierobežojumus

2) apgalvojums - gripa pazudusi (un daudzās zemēs), jo tiek ievēroti ierobežojumi

 

Nu neiet kopā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , laikamTak teica:
Pirms 17 minūtēm , usver teica:

Es tieši mēģinu saprast

Es mēģinu saprast, ko tu te mēģini saprast.

 

Mēs te abi atņemam laiku alus dzeršanai, nodarbojoties ar kaut ko bezjēdzīgu. Pieghdiena! :drinks:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , usver teica:

Pieghdiena! 

Bļins - nepamanīju - paldies! :sarkasms: Pus kaste tak gaida... :beer:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...