Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 19 minūtēm , martinno teica:

Д*ра ты конченная!

Aizskāru tavu sievišķīgo dvēseli? 

Link to comment
Share on other sites

Dzīve ir teātris un mēs esam aktieri. Vienīgi mēs nezinām, kurš spēlē šo teātri pa īstam, bet kurš ar maskām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 19 stundām , Grossmeister teica:

Skarbs tu šovakar pret daiļo dzimumu

un kā pašam?, pirms gadiem, kad sasēja tevi, tā pazuda, pie datora nelaida ?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nesanāk laika , i profesija pamainīta . Trāpās brīvāki momenti , iestaigāju .

 

 

Biedri būsim kulturāli - forumā dāma !

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

kas mums šodien aiz loga būs naktī mēness fāze?

 

Pirms 2 minūtēm , Grossmeister teica:

 

Biedri būsim kulturāli - forumā dāma !

jau pārbaudīji ? :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kaads teica:

kas mums šodien aiz loga būs naktī mēness fāze?

Nebūs… Te pie vainas varētu būt pieGdiena

image.png.751f52c90225e2089fa1de942ff73f3d.png

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 4 minūtēm , kaads teica:

 

 

jau pārbaudīji ? :)

Teorētiskais pieņēmums :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Pārāk vulgāri laikam pieprasījāt , takta vairāk vajag tādos kutelīgos jautājumos .

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , kaads teica:

tautai ir domstarpības par biedra dzimumu :D

Pamanīju, to stāv, to vīst, tāpēc laikam agresīvi paliek, te jau neiet runa tikai par smadzeņu plauktu, bet arī par apakštāvu. Var jau saprast, gan jau nav viegli tā dzīvot

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kreizā Kāja teica:

Lainere pēc potes

 

 

zirgs.jpg

Tāds brends. Skatīties nav spiesta lieta. Bet ir viena problēma, Lainere neiet pēc potes. 

pirms 2 stundām , kaads teica:

tie mākoņi ir uz palikšanu, un tie kas ir pamanījušies ar ko ieraudzīt, ātri aizmirsīs ko ir redzējuši :)

Tad tā jau ir viņu problēma. 🙈🍡

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 33 minūtēm , Lainere teica:

Lainere neiet pēc potes. 

Drīz jau pat potēties nevajadzēs - ķīnīzeri testē inhalēšanu - https://www.bangkokpost.com/world/2158611/are-inhaled-covid-19-vaccines-the-future-a-chinese-firm-thinks-so , varēs lietot kā ventolīnu vai bekotīdu , varbūt pat vispār inhalācijas istabas uztaisīs , kurās varēs ieiet , saelpoties un droši doties tālāk ?

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

labāk jau smalku pilienu veidā būtu, Virs teritorijas izsmidzina no gaisa, visi ieelpo nemanāmi , un pcs, antivakceru vairs nav 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Virs teritorijas būs neefektīvi , bet slēgtā telpā varbūt varētu sanākt .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Grossmeister teica:

Drīz jau pat potēties nevajadzēs - ķīnīzeri testē inhalēšanu - https://www.bangkokpost.com/world/2158611/are-inhaled-covid-19-vaccines-the-future-a-chinese-firm-thinks-so , varēs lietot kā ventolīnu vai benotību , varbūt pat vispār inhalācijas istabas uztaisīs , kurās varēs ieiet , saelpoties un droši doties tālāk ?

Es nešaubos ka tiks izmēģināts itin viss. Kaut kur dzirdēju, ka tiek piekopts arī pulvera veidā, kas tiks piejaukts pārtikai, nezinu cik tā informācija ir patiesa, bet šaubu nav. Lai dara kā zin, bet tai lietai ir jābūt brīvprātīgai, kuru es brīvprātīgi nedaru 😁

 

Uz šo man ir tikai viena piebilde, ja būs un es tur pagadīšos, tad tā būs un es tur būšu pagadījusies... Speciāli virsū neskriešu, izvērtēšu līdz pēdējam, bet ja nu augstās galvas izdomā ka tagad tas būs mūsu skābeklis, nāksies elpot, lai gan varu arī mājās sēdēt,  man tur patīk, visādi citādi, es jūtos labi tā kā ir. 

Un tas nav tikai tāpēc ka tas ir covids, zāle zaļa un debesis zilas. Vienmēr esmu izvairijusies no medikamentu lietošanas, un ļāvusi savai imūnsistēmai pašai ar visu tikt galā, tas gan nenozīmē ka nekad tādus neesmu lietojusi, bet cik nu ir bijis iespējams, vienmēr esmu atturējusies, slimoju paldies Dievam ļoti ļoti ļoti reti. Un jā, es lepojos. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Lainere teica:

Kaut kur dzirdēju

Esi jau tik daudz dzirdējusi, ka maz neliekas..Par vakseru fantāziju te vairs neviens nešaubas..

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Grossmeister teica:

takta vairāk vajag

Kā poručiks Rževskis, lai sarunu uzturētu - Nataša, jūs esat kādreiz dabūjusi pa pliku dibenu ar slapju airi.

 

Bet, ja par tēmu, tad manas apkārtnes antivakseriem šodien erekcija. Darba kolēģis sēž izolācijā ar visu ģimeni. Ģimene liela, hvz nezinu, cik, bet liela. Un visi nevakcinēti. Vienīgā vakcinētā vedekla... kura atnesa triperi kovidu. 😁 Da vot! Da redzējāt! Mēs taču teicām.

Es pa vidu paspēju tik iespraust, ka pareizi būtu bijis no kaut kāda marta noteikt piemēram 6 mēnešu termiņu. Turpmāk neko neveram ciet, nekādas izolācijas un nekādas kompensācijas. Ja visi vakcinējušies, tad visi aplipina viens otru, izslimo vispār nekā/viegli/vidēji (kā ar gripu) un dzīvo ierasto dzīvi. A bet tie, kas nav... sorry, kā paveiksies.

Pirms 25 minūtēm , kaads teica:

abāk jau smalku pilienu veidā būtu

čemtreili 🤣

Pirms 10 minūtēm , Lainere teica:

Kaut kur dzirdēju, ka tiek piekopts arī pulvera veidā, kas tiks piejaukts pārtikai

Jā, jā. Un vēl kā aerosolu kanalizācijas caurulēs. Apsēdies uz poda un aerosols pakaļā.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Esi jau tik daudz dzirdējusi, ka maz neliekas..Par vakseru fantāziju te vairs neviens nešaubas..

Tas bija tvnet vai apollo, bet latviešu medijus lasīt, tas ir padauzīt pa tukšu katliņu

Link to comment
Share on other sites

Drošības pēc krāna ūdeni pirms lietošanas vāriet vismaz 2 stundas. Gan jau sen kā centralizēti Bila pulveris pievienots ūdens ieguves vietās.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lainere teica:

latviešu medijus lasīt


Pareiz ir. Visa taisnība vates rubrikās!👍

Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

Tas bija tvnet vai apollo

Komentāru sadaļā?

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:


Pareiz ir. Visa taisnība vates rubrikās!👍

Komentāru sadaļā?

Komentāru sadaļu es neskatos, atveru tikai tad kad kādam mute ir jāizver, un tad pat ziņu portāli sāk labot savus rakstus... Bet neveru jo ,pārsvarā žēl tos seklos cilvēkus kuriem rīkles uz otru pusi izgriežu, un no viņu prāt "gudrajiem" viņi vairs pēkšņi nav nekas... no jauna  jāmeklē dzīves jēgu... Un jā, daudzi tā arī vēl joprojām meklē. Lai Dievs stāv klāt tiem cilvēkiem. 😁 

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

Drošības pēc krāna ūdeni pirms lietošanas vāriet vismaz 2 stundas. Gan jau sen kā centralizēti Bila pulveris pievienots ūdens ieguves vietās.

Es lietoju tikai ūdeni, bet nu jau kā 4/5 gadus, veikalā pirktos. Tākā, vāriet un kaut vai cepiet. 

Tik apsēsta es neesmu.. Principā, no vilka baidīties ir mežā neiet. No vilkiem baidos, bet mežā arī eju, tikai vilkiem virsū neskrienu, principā, neeju viņus tur meklēt. Bet ja būs, būs, tāda dzīve, tāds liktenis. 

Link to comment
Share on other sites

Ja man jāizvēlas, lai te plosās Lainere ar savām teorijām vai marrtinns ar saviem "pieņēmumiem, vienīgo taisnību utt", tad izvēlos pirmo variantu. Vismaz piektdienā. 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Jurkins teica:

Trakā, tam ūdenim pudelēs jau gadus 10 ber čipus klāt.

Tad jau laikam sūdīgi man 😁 bet ko nu vairs 😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Zin... teica:

Vismaz piektdienā. 

Priekā! :punk:

IMG_20210903_211030_869.thumb.jpg.a4ac47d8d84f8bca6abc8a0399462fc5.jpg

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
1 stundu atpakaļ, Lainere teica:

bet ja nu augstās galvas izdomā ka tagad tas būs mūsu skābeklis, nāksies elpot, lai gan varu arī mājās sēdēt, 

 

Skābekli neaizstās , bet ja uz darbu jāiet , a tur ierīkojuši specifisku atpūtas vietu , kura šad tad jāapmeklē ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , kreizā Kāja teica:

 

 

Pirms 10 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tas ūdens ir pilns ar mikroplastmasu, gatavojies onkoloģijai

Es domāju ka esmu savu imūnsistēmu pietiekami  labi norūdījusi.

Tā pielāgojas attiecīgi dzīvesveidam. 

Gaļas arī visas sašpricētas. Salāti arī nav salāti, Tādi laiki, pareizāk bizness un tā ķedes posmi, kur cilvēka pirksts, tur mēsli. 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Laba ziņa tiem , kas raustās adenovīrusu un mRNA vakcīnām ( sak gēnus sačakarēs ) - uz gada beigām vajadzētu iebraukt partijai ar VLA2001 , kas ir "vecā , tradicionālā kaluma" vakcīna uz novājināta vīrusa bāzes , tā ka varēsim špricēties uz nebēdu , tik nesapratu vai viņa būs tikai revakcinācijai vai varēs arī durt kā pamata vakcīnu ?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Grossmeister teica:

Skābekli neaizstās , bet ja uz darbu jāiet , a tur ierīkojuši specifisku atpūtas vietu , kura šad tad jāapmeklē ?

Zin kā, cilvēki..... Ja godīgi, es nezinu kas ar viņiem ir noticis, viņi varbūt arī paši nezin. 😁 

Es kaut kā laika gaitā iemācījos no viņiem atradināties, uztvert lietas vienkāršāk, pārejoši, izveidot savu komforta zonu un justies labi kur kāds cits vai matus no galvas sev raus nost. Pacietību, izturību... 

Cilvēki kas sevi pa dzīvi nemāk vadīt, ies pavadā zem kāda cita, tur nav nekas nosodoš, viņš tāds ir, un grib tāds būt, bet ir cilvēki kas paši sevi pa dzīvi vada un neiet ne zem kāda cita...  Es piederu pie otrās kategorijas, pati sevi pa dzīvi vadu, plūstu ... Mani nebiedē darbs un  tādas atpūtas telpas kuras šad tad jāapmeklē, jo es tādas telpas neapmeklēju , arī darbs man tāds nav, mans darbs ir tāds kādu es sev pati iedodu.... Cilvēki kas ir zem pavadas, ies, jo viņi tādi vienkārši ir. cilvēki kas neiet zem pavadas,  atradīs jebkurus veidus kā no tā būt atstatus... 

Pirms 23 minūtēm , kaads teica:

Tītars arī tā domāja vāroties zupas katlā

Sazvērestības teorija. Viltus ziņas 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 13 minūtēm , Lainere teica:

atradīs jebkurus veidus kā no tā būt atstatus... 

Pārāk liela distancēšanās no sabiedrības var iedzīt depresijā , var pat nojūgties .

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...