Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

Saiti, lūdzu.

Ganjau tāpat kā ar Kariņa miljoniem

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , binary teica:

es vairs nebraucu uz pārtikas veikalu, tā vietā pārtikas veikals brauc pie manis (laukos).

Nekas jau netraucē tādam maxim vai rimčikam atvērt savu piegādes servisu. Un ja tas reāli strādās, tad mazajiem lauku privātveikaliem var iestāties grūti laiki. A lielie no tā ne tikai nezaudēs apgrozījumu, bet, iespējams, pat uzaudzēs. Resursi viņiem ir nesalīdzināmi lielāki kā mazajai lauku privātbodei.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tiem abiem jau ir. Tik, šķiet, ne visur vēl nodrošina.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds
pirms 7 stundām , Lainere teica:

1. Es tevi ļoti apsveicu, 21 gs sasniegums🤝, bet kāpēc neesi? 

2. Kāpēc tik pārliecināts, ka sameloja, varbūt vienkārši tev neviens nekad dzīvē tādus vārdus nav teicis, un tāpēc tu neesi FB? 😁 

Ja izskaidrosi jēgu būt fb, būšu tur. 2. 100%, sameloja, es pat teiktu, ka BAIGI sadirsa.

Labots - Domugrauds
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Jā, mirst. Bet tie vairāk ir izņēmuma gadījumi. Turklāt parasti medijos tie kaut kādu iemeslu dēļ tiek atspoguļoti kā "ļoti aktīvi, sportiski" cilvēki. Arī šajā gadījumā ir "an incredibly fit person", "had a huge love for sport and fitness competing in bodybuilding, triathlons, rock climbing and much more".

 

pirms 1 stundas , x_rays teica:

Nekas jau netraucē tādam maxim vai rimčikam atvērt savu piegādes servisu. Un ja tas reāli strādās, tad mazajiem lauku privātveikaliem var iestāties grūti laiki. A lielie no tā ne tikai nezaudēs apgrozījumu, bet, iespējams, pat uzaudzēs. Resursi viņiem ir nesalīdzināmi lielāki kā mazajai lauku privātbodei.

Par maximu nezinu, bet Rimi tak ir piegādes serviss. Tiesa, koncentrējas ap Rīgu.

https://www.rimi.lv/e-veikals/lv/palidziba/piegade -> Piegādes teritorijas.

Vēl ir "Rimi Drive" - pasūti internetā, saņem pie veikala. Bet tas laikam pieejams tikai kaut kādos atsevišķos veikalos Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 2 stundām , martinno teica:

 

Saiti, lūdzu.

Saiti neielikšu gan, 1. kārt  nevēlos tam tērēt savu laiku. 2. kārt, visus kāšus ir viegli norakstīt uz" viltus ziņām ". Viņas vairs nav. Un arī instagramā tuvinieki jau no viņas atvadijās, sazvērestības teorija? Var jau būt. 

 

pirms 1 stundas , Domugrauds teica:

Ja izskaidrosi jēgu būt fb, būšu tur. 2. 100%, sameloja, es pat teiktu, ka BAIGI sadibens.

Jaunais cilvēk, tev ir 32 gadi... Nu priekš kam tu sviestu dzen? Tev ir kas sākāms man tieši personīgi? 

  • Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere

Šeit ir skaidrs tikai viens, lai kādus faktus tu liktu, neviens viņus pat vērā neņem, tad priekš kam prasīt? 😁 

 

 

 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 11 minūtēm , Domugrauds teica:

Čalīt, kurš te dzen sviestu?

Tev ir kas sākāms man tieši personīgi? 

Atļauju tev man ziņu uzrakstīt., savādāk te jau ārpus tēmas aiziet. 

Pirms 5 minūtēm , martinno teica:

@Lainere - drīkst jautājumu tev uzdot? Cik tev gadu?

Pilngadīga. 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ja tu man pm pierādīsi, ka esi tas par ko uzdodies, tad ir jēga uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Lainere

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/vakcinacijas-loterijas-likumprojekta-skatisanu-izsledz-no-saeimas-darba-kartibas.a415410/

Kā piemuļķoja cilvēkus, tam tur ar 5 sertifikātiem  šo izlasot laikam visas 9 dzīvības gar acīm paskrēja😁 

 

Pirms 40 minūtēm , Domugrauds teica:

Ja tu man pm pierādīsi, ka esi tas par ko uzdodies, tad ir jēga uzrakstīt.

Sen jau varēji uzrakstīt, es atļāvu. 

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Pagaidām jau vēl tikai iepauzēja?

Pagaidām izslēdza. Tā es saprotu. 

Link to comment
Share on other sites

Labākais no kovidlaikiem..

 

attālinātais darbs un veikalu piegādes uz mājām..

praktiski visas veikalu ķēdes ir palaidušas piegādes servisus.. Rimi, Maxima (Barbora), Top, Elvi, Lats.. Citro, Aibe, t.sk. mazākās ķēdes arī lokālāk, nekoncentrējas viss tikai ap Rīgu..

 

kas attiecas uz pašu vīrusu.. tad man kabineta biedrenes visas ir oficiāli izslimojušas, par laimi viss ok, vienai gan bija komplikācijas un nosēdēja 5 mēn uz slimības lapas. Pats arī kkur pa vidam no aprīļa līdz maija beigām it kā, iespējams, esmu izslimojis.. pilnīgi nenojaušot.. uzzināju, kad man pazvanīja VADC un pateica, ka man ir dabīgās antivielas, kas nozīmē, ka ar vīrusu saskarsme ir bijusi. Uzskatu, ka man ir paveicies, par laimi ar veselību ir ok.. neskatoties uz dažiem riska faktoriem. Vīruss pa lielam nešķiro.. vesels vai nevesels.. kā mirst 20 gadīgi, tā 100 gadīgi pārslimo pat vieglāk kā iesnas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man vislabāk patika komandantstunda, papīrs man bija, obligātais maršruts ta nebija norādīts. Ceļi tukši, pridurki visi nedrīkst ārā rādīties, vienīgais, ko pa retam satiec, ir kāda policijas vai zemessargu kontrole, bet ja virsū pats nebrauc, saprotoši puiši un meitenes, ne trubā liek pūst, ne citus papīrus prasa :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.12.12. , 21:44, Zin... teica:
2020.12.12. , 21:41, marrtins teica:

Bet pats neizslēdz iespējamību ar obligāto (protams, brīvprātīgi) vakcināciju

Nop, jo nezinu cik gadiem būtu jāpaiet, lai vispār saražotu, izplatītu un saorganizetu, nerunājot par likumprojekta izbīdīšanu 

Interesanti patīt nedaudz atpakaļ :D @Zin... izrādās nemaz tik daudz laika tam nevajadzēja, un ar likumprojektiem arī lēnām sāk izskatīties tā... gandrīz reāli, jāsaka :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
10 hours ago, kreizā Kāja said:

Pipec, gandrīz nogāzos!

Uz titulbildes un otrā runātāja ir Purčika vietējā paprašaika kas to vien dara kā garāmgājējiem 10 centus prasa un pīpē uz soliņa aiz Ķīnas mūra. Kā man viņa ar savu uzbāzību ir pieriebusies, bet te, re eksperte kāpēc nevajag vakcinēties. Domā ka vietējai žurnālistikai vairs nav kur zemāk krist, bet nē no pagrīdes pieklauvēja! Nu zināsim ka vārdā Regīna.

https://jauns.lv/raksts/zinas/455505-mes-to-darijam-savas-veselibas-del-ko-par-vakcinacijas-loteriju-doma-iedzivotaji


Pirmkārt, netiesā, un netiksi tiesāts! Tu nevari zināt, kur pats būsi vecumdienās un ko darīsi tais laikos! Nevajag domāt, ka tanī, ka neesi tur, kur šobrīd ir šī kundze, vispār ir Tavs nopelns.

Otrkārt, vai tāpēc, ka cilvēks dzīvo pieticīgāks un smēķē, viņam nevar būt viedoklis par lietām un konkrēti par šo tematu? Var būt, šī kundze ir izbijusi daktere/skolotāja vai kāda cita intelektuālā darba darītājs, un viņas viedoklis ir vairāk vērā ņemams nekā visu jauno cilvēku viedoklis?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , x_rays teica:

izrādās nemaz tik daudz laika tam nevajadzēja

Ļoti labi, ka "nevajadzēja" 

 

Līdz obligātai vakcīnai pasaules mērogā un, lai tam pietiktu vakcīnas, laikam gan joprojām neesam aizgājuši. Kaut gan mans uzskats ir - ja ar "pašpasludinātiem zinātniekiem un ārstiem" savādāk nevar, tad, lai bīda tos likumus. Paši viņi tikai taisa situāciju, ka pa labam, nevar. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Mateushs teica:

Tu nevari zināt, kur pats būsi vecumdienās

Es jums, puiši, kā padzīvojis kungs, varu teikt:

Ja tu jaunībā esi muļķis, tad velāk būsi tikai vecais muļķis...😃

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Lainere
2021.08.4. , 00:16, Stepselis teica:

Tāpēc, ka bezjēdzīgs

Skatijos pāris dienas atpakaļ AP, kur testēja 3 cilvēkus. 1 kas bijis kontaktā , 2 kas nebija izslimojis, bet vakcinējās un. 3 kas bija izslimojis bet nevakcinējās. 

Nevienam nebija antivielas..

Labots - Lainere
  • Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, kreizā Kāja teica:

Cienītais, tikai 20 santīmus! Iedodiet maizītei

Kad dzīvoju Purvciemā, man viņa arī tracināja..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tā oglīte ir melna ne tāpat vien, bet gan tāpēc ka dara melnās lietas!

Welcome to the DARK SIDE

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , base7 teica:

Lainere, tak atrodi beidzot puisi un nomierinies.

tagad tādi laiki, ka pat nezini, kas var būt tā otra puse.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kreizā Kāja teica:

Tad jau drošāk

A hā un tā meiča nespēs baterijas mainīt, a baterijas ir ļoti indīgs elements, grūti pārstrādājams, tu par dabu galīgi nedomā, galu galā vasarā pilni dārzi ar gurķiem.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
1 stundu atpakaļ, kaads teica:

tagad tādi laiki, ka pat nezini, kas var būt tā otra puse.

Tagad tādi laiki, ka nezini, kas ir pati Lainere, tas, ka viņa domā, ka meitene, vēl nenozīmē, ka meitene. Un pat hormonu tests nepalīdzēs.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , CAP teica:

 

attālinātais darbs un veikalu piegādes uz mājām..

praktiski visas veikalu ķēdes ir palaidušas piegādes servisus.. Rimi, Maxima (Barbora), Top, Elvi, Lats.. Citro, Aibe, t.sk. mazākās ķēdes arī lokālāk, nekoncentrējas viss tikai ap Rīgu..

 

Depo arī beidzot var iepirkties internetā. Līdz covidam bijām apdalīti - citur varēja, LV nē.

pirms 15 stundām , CAP teica:

Vīruss pa lielam nešķiro.. vesels vai nevesels.. kā mirst 20 gadīgi, tā 100 gadīgi pārslimo pat vieglāk kā iesnas.

Tiešām nešķiro? Tad statistika ir vieni vienīgi meli? :D

Link to comment
Share on other sites

Lainere

Redz kādi eksperti jūs galu galā  esat arī šajā tēmā..  

Un cik no jums ir tie kas nav vientuļie vilki? Gribēju tikai pajautāt, kāpēc jūs šobrīd neesat restorānā? 😁 

Man ir labi kā ir, visam savs laiks, bet pagaidām, ne šis.... paldies par atbalstu, tagad tādi laiki, ka tas  vairāk  uztrauc jūs , nekā mani pašu. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , vvv teica:

Ja puikas saka - parā, tad tā arī jādara...

Tev tak ir mājās silikona pistole ar tūbu, ne? Skaties uz nebēdu... :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nemāku tik labi izteikties, lai runā Luiss (šķiet, daudziem forumiešiem zināms). Man personīgi ļoti patīk, kā viņš izsakās, sevišķi par ne tehniskām lietām - loģiski un ar pamatojumu. Kārtējo reizi - 100%:

 

Labots - marrtins
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Mani restorānā neviens nelaiž, jo nemāku uzvesties kā nākas. Labākajā gadījumā pielaiž pie trauka, kas paredzēts mājdzīvnieku dzirdināšanai, ielej tajā šņabi, bet klienti samet man apgrauztus kauliņus zakuskai.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ar to vajag lepoties, jo ne katrs sabiedrības loceklis tik labi dzīvo! :tender:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , base7 teica:

testēja 3 cilvēkus. 1 kas bijis kontaktā , 2 kas nebija izslimojis, bet vakcinējās un. 3 kas bija izslimojis bet nevakcinējās. 

Cik ilgs laiks šiem cilvēkiem bija pagājis no izslimošanas, vakcinācijas līdz testam? Iemet linku uz raidījumu.

Labots - Aigus
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...