Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Mateushs
1 minute ago, Zin... said:

Man reāli interesē kā ikdienā šiem, kam Kariņš un Soross pie visa vainīgs un visur saskata sazvērestības, strādā smadzenes un par ko viņi domā? Visu mūžu dzīvo ar paranoju vai tieši otrādi, viegla atbilde pie jebkuras dzīves problēmas - Kariņš vainīgs 

 

Paga, kāds Soross (kaut gan viņš daudz ko finansē, ja kas)?! Ir konkrēti Kariņa valdības pieņemti lēmumi Latvijā. Tev ir bērni, kuriem, piemēram, ziemā, kad bija pie -10, pēkšņi saplīsa rāvējs jakai vai zābaki, bet, aizejot uz veikalu, tu konstatē, ka vienīgais veikals, kas strādā ārpus pārtikas veikaliem, ir alkohola bode? Tev šķiet, ka bērniem ziemā staigā botās/saplīsušos zābakos/saplēstiem rāvējiem jakās ir OK? TIEŠĀM OK?

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Ja esi vesels, tad tāds Covids tevi vispār faktiski neņem, risks praktiski neeksistējošs. Kāpēc praktiski neeksistējošu risku vēl mēģināt mazināt?

Vai vari lūdzu pateikt man vai mani skars kovid smagi vai nē ar 100% varbūtību - esmu 32 gadus vecs, nepīpēju, iedzeru, reizēm daudz, aktīvi nesportoju, bet neesmu arī apvēlies. Hroniskas slimības nav, bet bērnībā bija riski uz pāris lietām. 

Atstieosu kājas pie kovid vai nē? 

 

Tālāk, Ir tāds f1 braucējs Hamiltons, domāju, ka jautājumi nav, ka viņš ir vairāk nekā fiziski vesels un mediķu nepārtraukta uzraudzībā. Kovid saķēra, pusgadu jau čalim sūdīgi, tiktāl, ka pēdējā sacīkste knapi no pjedestāla nokāpa. Tak šādām vispār komplikācijas varēja gadīties viens no miljona ne? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

Tev šķiet, ka bērniem ziemā staigā botās/saplīsušos zābakos/saplēstiem rāvējiem jakās ir OK?

Nebija OK. Valdība toreiz psihoja. Lēmumi arī bija psihi.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, vvv said:

Nebija OK. Valdība toreiz psihoja. Lēmumi arī bija psihi.

 

Nedomāju, ka šogad, kad saslimšanas skaitļi celsies atkal, būs kaut kas savādāk. Būs atkal viss ciet (pie kājas uz uzņēmējiem, pie kājas uz cilvēkiem, kam jāstrādā, pie kājas uz ģimenēm, kam jābaro bērni u.t.t.) IZŅEMOT ALKOHOLU. Kariņa kungam, ja viņš redz, ka nevar izturēt alkohola lobija spiedienu, vajadzēja tad arī ļaut cilvēkiem ziemā nopirkt drēbes, elementāras spuldzītes. 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pus pasaulē psihoja un nesaprata ko darīt. Kas tāds pirmo reizi pasaulē bija. No kļūdām mācās un būs ļoti liela pieredze no šīs reizes visiem. Ko ka labāk darīt, bet nu lokdaunu jebkurā gadījumā paliks kā līdzeklis citām reizēm (tfu tfu tfu, kaut nepiedzivotu atkal) . Vienkārši nākamreiz viņi būs vairāk atstrādāti un ātrāk. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 14 minūtēm , Lainere teica:

Sazadzies naudu un noguldījis to visās ĀRZEMJU bankās

Cik tad daudz viņš ir sazadzies un noguldījis tais bankās?

 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, kreizā Kāja said:

Cik filigrāni tika vienā setā risināti lielo ostu jautājumi, sankcijas utt., visu to varēja dabūt gatavu vien tāpēc ka baisi spēcīga ietekme ks ES tā ASV.

 

Jā, viss, ostas ir mirušas, tranzīts traģiski samazinājās, bratoki ir pārdalījuši ietekmes sfēras, cilvēki sēž bez darba, bez iztikas līdzekļiem, iespējams, spiesti pamest LV. Valstī viss ir kārtībā!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Man reāli interesē kā ikdienā šiem, kam Kariņš un Soross pie visa vainīgs un visur saskata sazvērestības, strādā smadzenes un par ko viņi domā? Visu mūžu dzīvo ar paranoju vai tieši otrādi, viegla atbilde pie jebkuras dzīves problēmas - Kariņš vainīgs 

Vispār nē, piemēram es ikdienā vispār ne par ko nedomāju, man dzīve ir ierastajā ritmā, tur nav ne smakas no kovid, žēl tikai uz citiem noskatīties, bet kopumā, visus žēlot ar nevar. Es tikai noskatos uz to kur pasaule aiziet un tas arī viss, dažreiz ar prieku, dažreiz ar skumjām. 

Nevainoju nevienu jo uz pasaules problēma ir tikai viena - pats cilvēks. Iestāda zemē kartupeli, izrok apēd un vietā samet mēslus.

Kāpēc tik aprobežota domāšana? 

Visur nesaskatu sazvērestības teorijas, taču atpazīšu, kur un kura tā ir. 

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Nedomāju, ka šogad, kad saslimšanas skaitļi celsies atkal, būs kaut kas savādāk.

Nu šis gulstas uz antivakseru pleciem diezgan nevis Kariņa. 

Domāju par to nevienam šaubas nav pasaulē. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Mateushs teica:

 

Paga, kāds Soross (kaut gan viņš daudz ko finansē, ja kas)?! Ir konkrēti Kariņa valdības pieņemti lēmumi Latvijā. Tev ir bērni, kuriem, piemēram, ziemā, kad bija pie -10, pēkšņi saplīsa rāvējs jakai vai zābaki, bet, aizejot uz veikalu, tu konstatē, ka vienīgais veikals, kas strādā ārpus pārtikas veikaliem, ir alkohola bode? Tev šķiet, ka bērniem ziemā staigā botās/saplīsušos zābakos/saplēstiem rāvējiem jakās ir OK? TIEŠĀM OK?

Tas gan bija "depīls" solis. Varēja taču kā tagad- apmeklētāju skaits tiek kontrolēts.

Ar stāvēšanu rindā ekskursijas pa veikaliem ir iznīdētas. Uz veikalu iet tiešām pēc kurpēm un apenēm

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Tu sevi uzskati par izredzēto? Sajūti un saredzi?

Tad man vēl viens jautājums tev - Lainere, tu esi durička?

Jumorička, draugs. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs teica:

vajadzēja tad arī ļaut cilvēkiem ziemā nopirkt drēbes, elementāras spuldzītes.

Vēlāk jau mainīja viņi tos ierobežojumus, spuldzītes ļāva, kaut kādas drēbes arī atļāva. Piekrītu, tie aizliegumi nebija gudri, daudz kas bija pilnīgā nesakarā...

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Murlo said:

Tas gan bija "depīls" solis. Varēja taču kā tagad- apmeklētāju skaits tiek kontrolēts.

 

Bet bija pārtikas veikalos kontrolēts cilvēku skaits. Kāpēc citur nevarēja tā izdarīt uzreiz?

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, Zin... said:

Nu šis gulstas uz antivakseru pleciem diezgan nevis Kariņa.

 

Vienkārši mutēs Kovid un būs tie cipari uz augšu! Nekādi tur antivakseri

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, UK arī bija ciet visi veikali un pakalpojumu izņemot Pārtikas lielveikali, saimniecības preču veikali un būvniecības veikali (kur izsniedza caur durtinjaam preci ko esi pasūtījis netā) 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, kreizā Kāja said:

Tu tiešām domā ka valdības vadītājs ar saplēstiem zābaciņiem nodarbojas? Viņš pirms mēneša atnesa no ES 2 miljardus EUR lai pietiktu visiem, pa tūkstots EUR uznkatru LV degunu vienkārši ņem un lieto.

 

Jā, valdība pieņēma lēmumus par to, kādi veikali, kādos režīmos strādās. VALDĪBA. Kas ir tās vadītājs?

 

Jā, ņem un lieto 2 miljardus no ES. Tikai paralēli mēs viņu biznesus salaidīsim iekšā, nobendēsim pavisam vietējos u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Vienkārši mutēs Kovid un būs tie cipari uz augšu

Nevienam nav šaubu par saslimušo skaita pieaugumu, atslēga ir hospitalizaacijaa un naavees. 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs

Neviena nauda mums bez maksas netiek dota! Mēs par visu maksāsim; vai nu ar naudu, vai nu ar mums nelabvēlīgiem lēmumiem, kas jau tagad notiek

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vakcinējoties cilvēks palīdz Latvijas ekonomikai, jo ar vakcīnu organismā tiek ievadīts algoritms, kas ģenerē kriptovalūtu transakcijas, tādējādi katrs vakcinētais dod reālu pienesumu ekonomikā mirdzošu kriptovalūtas monētu veidā. Pēc otrās vakcīnas es darbojos Radeon RX 5700 līmenī, kas ir ļoti labs rezultāts (50 mh/s), bet vadība darbā jau aizrunājusi man trešo vakcīnu, jo tad es kalkulēšot RTX 3080 līmenī!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Mateushs

BurgerKing ir laba ēstuve, tikai laist šos amerikāņus iekšā laikā, kad ir smaga krīze, vietējo uzņēmēju ēstuves ir aizklapētas vai knapi vel dzīvību, laikam nav īsti gudra doma. Bet tieši tas notika laikā, kad bija ziema, bija Kovid ierobežojumi, viss bija ciet. Burrger King ir gana lieli, lai varētu atļauties strādāt kādu laiku ar zaudējumiem. Toties mūsējie uzņēmēji var iet ieskrieties; aizklapētās kafejnīcas ne visas atsāka darbu

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, kreizā Kāja said:

Varētu padomāt ka tev veikalā kaut ko bez maksas dod. Nebūsi ES un ASV pietiekoši interesants, atradīsies citi kas bez maksas pievāks, jo esi pārlieku niecīgs lai būtu neatkarīgs.

 

Jautājums; mums vajag ES un ASV? Tiešām?

Link to comment
Share on other sites

Tie dieva sludinātāji ir vislielākie paranoiķi un pilni naida, atriebības kāres un neuzticības. Viņus neielaiž veikalā - nost ar Kariņu. Potēties nevajag, jo infekcijas iet uz augšu. Valstī krahs, jo ... viņus neielaiž veikalā, ā un alkohola lobijs.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 4 minūtēm , Mateushs teica:

BurgerKing ir laba ēstuve, tikai laist šos amerikāņus iekšā laikā, kad ir smaga krīze

BurgerKings tak tāpat kā Makdonalds ir frančīze un katra ēstuve pieder kādam citam. Visdrīzāk kādam vietējam.

Pat tu ja gribi vari atvērt savu, tik maksā licenzi, lai var uzrakstu uz durvīm uzlikt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ko tad mums vajag? 

 

Tikai ne pasakas par "būt patiesi neatkarīgiem un brīviem". Kamēr blakus krievs, tas nekad nenotiks. 

 

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

mums vajag ES un ASV?

 

Jā!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kreizā Kāja teica:

Bez jau 50 gadus bijām, patika?

Takš viņš neredzēja nekā no tiem 50 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs

Bija sliktie krievi, mums nāca piķis no tranzīta, no viņu festivāliem Jūrmalā u.t.t. Toties tagad ir ES un ASV, un tranzīts - samazinās, cilvēki paliek bez darba, ģimenes bez iztikas, bet galvenais - ES un ASV. Tas pat vairs nav smieklīgi.

Just now, Zin... said:

Ko tad mums vajag? 

 

Tikai ne pasakas par "būt patiesi neatkarīgiem un brīviem". Kamēr blakus krievs, tas nekad nenotiks. 

 

 

Jā!! 

 

A es teikšu, nevajag! Un daudzi to teiks!

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

ir frančīze un katra ēstuve pieder kādam citam. Visdrīzāk kādam vietējam.

Nenodarbini to smadzeni pārāk šim 

 

Nezināju, ka burger King iet iekšā Latvijā. Garšīgāk nekā mcdonalds, daudz garšīgāk. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs teica:

mums nāca piķis no tranzīta, no viņu festivāliem Jūrmalā u.t.t.

Baltkrieviem arī nāk piķis no viņiem. Boņuks tev varētu izstāstīt par Baltkrieviju.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Lainere, tu daudz sarakstīji savā pēdējā komentārā. Labi, lai tā būtu, kā tu raksti.

Bet tas viss taču neliedz mums rūpēties par savu veselību, vakcinēties un tādā veidā pasargāt (ne 100%, 100% neviens nesola) sevi no kovida.

Protams ka neliedz, es nekur jau neesmu teikusi arī ka liedz. 

Katra brīva izvēle, ja tu uzskati ka tas priekš tevis ir nepieciešams, lai tā būtu, ja tu uzskati ka tas tevi pasargā, lai tā būtu, es nevienu nekad neatrunāju no saviem lēmumiem, jo tikai mēs katrs zinam labāk par to, kas mums ir nepieciešams. Bet ja es varu padalīties ar savu skatījumu un tas kādam var noderēt, kādu izglābt, pieturēt lai apdomātu tad kad šaubās, kāpēc ne? Galu galā mums katram pašam sava galva uz pleciem ar kuru mēs pieņemam sev pareizos lēmumus un vadamies pēc savām sajūtām. 

Es personīgi nemainīšu savus lēmumus balstoties uz citu lēmumiem. Tikai tāpēc ka kāds uzskata ka tas priekš viņa ir vajadzīgs, es nerīkošos tieši tā pat, ja mani lēmumi no tā atšķirsies, lai vairāk saprotams tad,- tāpēc ka Anna jūt, ka viņai vajag šo vakcīnu, jo tā viņai nodrošinās to un to, bet es jūtu ka man viņa nav vajadzīga, kāpēc man būtu jāpakļaujas Annai un jādara tā pat kā viņa? Tas ir viņas lēmums un uzskats, tas priekš viņas būs pareizi, ne priekš manis. Priekš manis es zināšu kas būs pareizi. 

Ne velti ir teiciens, kas vienam labs, otram slikts.

Bet šeit jau parādās atkal cita aina, kad Anna sāk ienīst tādus kā mani, jo es neesmu tāda kā viņa. Un otrādāk (mainītās lomās) nav un nebūs, vismaz ne manā gadījumā. 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 minutes ago, camel said:

Tie dieva sludinātāji ir vislielākie paranoiķi un pilni naida, atriebības kāres un neuzticības. Viņus neielaiž veikalā - nost ar Kariņu. Potēties nevajag, jo infekcijas iet uz augšu. Valstī krahs, jo ... viņus neielaiž veikalā, ā un alkohola lobijs.

 

Ja Tev vajadzētu apģērbt pēkšņi bērnu/bērnus ziemas sezonā, kad ir sniegs un mīnusi ārā, bet no bodēm strādā tikai alkohola veikali, tad diez vai Tu par to Kariņa valdībai pateiktu paldies!

 

Es neesmu naida pilns; es tik gribu, lai LV tiek pieņemti lēmumi LV tautas interesēs. Piedzerties, LATVIEŠU bērniem staigāt pusapģērbtiem - tas nav LV tautas interesēs. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Just now, Zin... teica:

Nezināju, ka burger King iet iekšā Latvijā.

Es ar nezināju, tik tagad uzzināju. 

Interesanti ka Burger Kings tāpat kā Makdonalds pa lielam ir nekustamo īpašumu investori, lielākie ienākumi nāk no nekustamā īpašuma izīrēsanas (parasti tiem kas frančīzo viņu ēstuves)

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, kreizā Kāja said:

Nu man ar brīziem tāda sajūta ka labi ja vidusskolnieks, zināšanu nav, baisi robi.

 

Pastāsti par baisiem laikiem iekš PSRS. Gribu uzzināt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

Bija sliktie krievi, mums nāca piķis no tranzīta, no viņu festivāliem Jūrmalā u.t.t. Toties tagad ir ES un ASV, un tranzīts - samazinās, cilvēki paliek bez darba, ģimenes bez iztikas, bet galvenais - ES un ASV

Bla bla bla

 

Šeit var ļoti vienkāršu jautājumu uzdot - bija sauja ar expsrs valstīm. Psrs izjuka. Baltija izvēlējās Eiropas un ASV ceļu, pārējie izvēlējās būt "neatkarīgi". 

Jautājums, kur dzīvo labāk? Tie pie ES vai tie kas "bauda Krievijas tranzītu un labvēlību"? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

latscrap
Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

 🤭 gļēvi aizlaidies un atstājis kādam citam šos mēslus sastrebt

Pag, pag, nu šitā nokakāt uz salas dzīvojošos "latviešu" pamuceņus ir par traku, no otras puses - maitas jau ir, īpašumus vajadzētu momentā nonacionalizēt, piemēram..

 

Es esmu novakcinējies (žīdu faizer 4TW) un no koronas nebaidos vispār. Masku velku tīri pieklājības pēc, nav man grūti, moš kādam nervi ietaupas...

 

Ja rudenī parādīsies 3.14tais vilnis/omega-variants (pret kuru vakcīna, protams, tipo nestrādā) vai cita huiņa - sāksies jauni stāsti par ierobežojumiem utt. Tad gan visus sūtīšu kakāt pēc maksimālās programmas - gandrīz 2 gadi cilvēce ar šito zarazu ir cīnijusies, ja nav varējuši tikt galā tad arī netiks nekad. Ieklepo tu man mutē, es tev, lai izdzīvo stiprākais... Kārtējie meli no "establišmenta" neko daudz nemainīs...

 

Nevienu arī neplānotu spiest vai pat pārliecināt vakcinēties - ja mana vakcīna nevar mani aizsargāt no kāda nevakcinēta zaraznā pašnāvnieka, tad sūds ir tā vakcīna un pareizi ir ka tu viņu nepotē. Izņēmums ir izglītības (it sevišķi bērnu dārzu) darbinieki - tur runai jābūt īsai - loģika vienkārša - lai ar kovidpoti nebūtu japotē 2,3,4,5,6... gadīgi bērneļi, audzinātājām/skolotājām jābūt sapotētām...

 

Bet pievienojos tiem kas vēlas dzirdēt artikulētu šeit klātesošu anti-vaxeru argumentāciju, intereses pēc...

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Zin... said:

Bla bla bla

 

Šeit var ļoti vienkāršu jautājumu uzdot - bija sauja ar expsrs valstīm. Psrs izjuka. Baltija izvēlējās Eiropas un ASV ceļu, pārējie izvēlējās būt "neatkarīgi". 

Jautājums, kur dzīvo labāk? Tie pie ES vai tie kas "bauda Krievijas tranzītu un labvēlību"? 

 

Mēs sūdīgi dzīvojam; nevajag sev melot! Ne labāk par to pašu Krieviju.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 7 minūtēm , camel teica:

Tie dieva sludinātāji ir vislielākie paranoiķi un pilni naida, atriebības kāres un neuzticības. Viņus neielaiž veikalā - nost ar Kariņu. Potēties nevajag, jo infekcijas iet uz augšu. Valstī krahs, jo ... viņus neielaiž veikalā, ā un alkohola lobijs.

Pilnīgi aplamas muļķības. 

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, kreizā Kāja said:

Tet-a-tet varētu pastāstīt, rakstīt pārāk gari

 

Pamēģini. Moška es uzzināšu ko jaunu, izņemot to, ka cilvēkus no dzīvokļiem neizlika, darbs bija visiem (tos, kas dzēra un nestrādāja, spieda strādāt), alga bija visiem. Bērniem bija bezmaksas pulciņi, skolās bija kārtība, skolotājus cienīja... 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Cik tad daudz viņš ir sazadzies un noguldījis tais bankās?

 

Daudz. Mazbērnu dzīvēm pietiks. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mateushs teica:

Mēs sūdīgi dzīvojam; nevajag sev melot!

Atbilde uz manu jautājumu nebūs. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...