Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Lainere
Pirms 30 minūtēm , Jurkins teica:

Kovida vīrusiņš arī ir dieva radība...

Nezinu nevienu Dievu miljardieri. 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, vvv said:

 

Pāvests potējās, nav nekāds grēks...

 

Viņa izvēle

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

Nu tad jau vakcinēties ir grēks. 🤣

Ne visai, tai ir  arī savi plusi, visiem uz šīs pasaules nav jābūt, daudziem arī nav jāvairojās, ja tā kopumā paskatās uz to pasauli. Restarts noder. Visus neapturēs, un to jau lemj Dievs kam liktenis beigsies un kā tas beigsies

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
6 minutes ago, Pukinens said:


Kā lai šito nogādā Kariņam? Ja nu nav iedomājies par tādu variantu... 😄

 

Pafantazēsim: Kariņš aizies (bet viņš agri vai vēlu aizies. Diez vai viņš vēl jelkad iekļūs Parlamentā, nemaz nerunājot par PM amatu...), atnāks cita valdība, atklāsies fakti dažādi interesanti, valdība atcels ierobežojumus, saslimšana ar Kovid paliks nemainīga, valdība atcels piespiedu vakcināciju. Ko tad teiksi? :D 

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 3 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tur ir citi iemesli, valsts nevar tā vienkārši atteikties no pamatpienākumu pildīšanas un pat ja atteiksies, pandēmiju neārstēti cilvēki vien pastiprinās.

Latvija ir viena no tām valstīm kas dara kaut ko tikai tāpēc, ka dara visi. 

Iedomājies uz brīdi ierasto dzīvi. Pandēmija ir tikai formulējums tam, kā cilvēku dzīvi diktē tie tur, krēslos. Būtībā. Kas šo pandēmiju šobrīd padara par pandēmiju? Ierobežojumi, maskas, vakcīnas... 

Kas notiks kad to visu pārtrauks? Cilvēki saslims nejau no covid, bet no tā, ka viņu organismi ir pārdezinficēti un piespiedu kārtā imūnsistēma ir spiesta uz leju. 

 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs said:

 

Pafantazēsim: Kariņš aizies (bet viņš agri vai vēlu aizies. Diez vai viņš vēl jelkad iekļūs Parlamentā, nemaz nerunājot par PM amatu...), atnāks cita valdība, atklāsies fakti dažādi interesanti, valdība atcels ierobežojumus, saslimšana ar Kovid paliks nemainīga, valdība atcels piespiedu vakcināciju. Ko tad teiksi? :D 

Varētu padomāt, ka tas, par ko šeit diskutē, notiek tikai pie mums. Jeb tiešām tici, ka Kariņš vada visu pasauli? :D 

Un tiešām škiet, ka visa pasaule ir idioti, un ir tikai daži kas redz patiesību? :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, rubb said:

Varētu padomāt, ka tas, par ko šeit diskutē, notiek tikai pie mums. Jeb tiešām tici, ka Kariņš vada visu pasauli? :D 

 

Šobrīd Kariņš nosaka to, kas notiek pie mums. Redzi, ka tai pašā Zviedrijā netika pieņemti tādi "pasākumi" kā pie mums...

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Just now, Jurkins teica:

Nu ko ta cepaties?

Mēs ta necepjamies. Jūs jau esat tie kas  mūs "izraksta". 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pag, pag tikko viss bija dieva rokās. Kā viņš gribēs tā būs. Ko ta tās valstis...

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik šis topiks atgādina 

 

HonestPleasingAidi-size_restricted.gif

 

Dievi, restarti, Kariņš kas valda pasauli, piespiedu vakcinācijas, viena vakcīna noraus visu imunitāti (tas nekas, ka līdz šim brīdim jau 10+ vakcīnas asinsritē visiem šeit bijušas)

 

  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , Lainere teica:

Jūs jau esat tie kas  mūs "izraksta".

Neesmu dakteris, bet diagnoze tev noteikti ir. 😁 Atkārtoju īpaši attapīgajiem - nu nevakcinējieties, ja negribiet. Nu kā vēl? Pa burtiem?

 

edit: Mēs arī esam gatavi tev acis izskrāpēt 😁.

 

@rubb, vai tas būtu personīgs uzbrauciens, ja es šo būtni nosauktu par ... (es pat nezinu kā)?🤣

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pukinens

@Lainereun @Mateushs sarakstija tik daudz burtiņu "vokrug do okolo", bet uz konkrētiem jautājumiem tā arī nesaņēma dūšu atbildēt. Nožēlojami divkoši un balamutes.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , Pukinens teica:

Vienkāršākais būtu atteikt ārstēšanu covid nepotētajiem.

Nu ko tu te fantazē par atteikšanu ārstēties. Kamēr mums "skaitās" kopīgā medicīna, tikmēr par šādu atteikšanu nevar būt ne runas.

 

Varam jau pārveidot par privātu medicīnu sistēmu un tad atkritīs visādi šādi ieteikumi no viedajiem par lieku naudas tērēšanu, lieku gultas aizņemšanu, utt. Es tikai par privātu medicīnu.

 

Varētu arī pie notāra parakstīt to tavu lapeli, bet tikai kopā ar visiem kaitīga dzīvesveida vedējiem un pilnu nodokļu medicīnai daļas man atmaksu kopš ~2000 gada. Bet visi blakus efekti, kā arī, ja tomēr nonākšu slimnīcā, tad kompensācija + kreftīgs bonuss uz tava rēķina (ar parakstu pie notāra). Ja? Nu tad ver vaļā jaunu ierosinājumu manabalss.lv, negaidi, ka kāds tavu ziņu nogādās Kariņam!

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Mateushs teica:

Redzi, ka tai pašā Zviedrijā netika pieņemti tādi "pasākumi" kā pie mums.

Man patīk, ka Zviedrija tiek ņemts ka piemērs par ierobežojumiem, ka zelta standarts antivakseriem. Tad jau varam arī ņemt piemēru no Zviedriem par vakcinesanos :)))  jeb tas ir kas cits uzreiz :)) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, Pukinens said:

@Lainereun @Mateushs sarakstija tik daudz burtiņu "vokrug do okolo", bet uz konkrētiem jautājumiem tā arī nesaņēma dūšu atbildēt. Nožēlojami divkoši un balamutes.

 

Es Tev atbildēju konkrēti. Varu atbildēt vēl uz Tevis uzdoto jautājumu! Kurā komentārā no manas puses izlasīji, ka esmu kategoriski pret vakcināciju?!

Just now, Zin... said:

Man patīk, ka Zviedrija tiek ņemts ka piemērs par ierobežojumiem, ka zelta standarts antivakseriem. Tad jau varam arī ņemt piemēru no Zviedriem par vakcinesanos :)))  jeb tas ir kas cits uzreiz :)) 

 

https://www.la.lv/mirstibas-raditaji-vienadi-bet-zviedrija-nesledza-skolas-un-restoranus-oslejs-define-latvijas-tragediju-kovida-apkarosana

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Necilvēcīgi jau ir, par dabisko atlasi un tamlīdzīgo, kā Jurkins raksta, bet sāku sevi pieķert pie domām, ka Jurkina viedoklis man sāk patikt. :D

Link to comment
Share on other sites

Tie padlas antivaxeri jau negribēs sprāgt. Auros par vienlīdzīgu pieeju medicīnai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
6 minutes ago, Jurkins said:

Pag, pag tikko viss bija dieva rokās. Kā viņš gribēs tā būs. Ko ta tās valstis...

 

Jā, kāda valdība šobrīd mums ir, tāda ir. Tā mums tika dota, lai mēs redzētu, par ko vairāk nedrīkst vēlēt! Nu vismaz man tas ir skaidrs.

 

Par Kariņu runājot, tik gribu atgādināt, ka viņa pirmā pilsonība ir ASV.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pukinens
Pirms 5 minūtēm , Mateushs teica:

 

Es Tev atbildēju konkrēti. Varu atbildēt vēl uz Tevis uzdoto jautājumu! Kurā komentārā no manas puses izlasīji, ka esmu kategoriski pret vakcināciju?!

 

Neizliecis par muļķi, bet ja gribi konkrēti jautājumu no manis, tad pārfrāzēšu @Regisss- tu esi vakcinējies pret kovidu?

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 8 minūtēm , Lainere teica:

Latvija ir viena no tām valstīm kas dara kaut ko tikai tāpēc, ka dara visi. 

Precīzāk - dara to, ko WHO "vadlīnijas" prasa. Latvija (kā praktiski visas pasaules valstis) ir pievienojusies Pasaules Veselības Organizācijai un tad nu visi pilda tās korumpantu vadlīnijas kā nu kuram sanāk. Kariņam gribot-negribot (?) sanāca būt neīstajā laikā, neīstajā vietā. Ja būtu kāds cits premjers maz ticams, ka situācija būtu kardināli cita. Būtu cits ko apsaukāt par Kangariņu. :sarkasms:

 

P.S.

(ja kādam ir neizpratne kāpēc es atļaujos lietot tādus epitetus kā korumpants vai kangariņš - varam par to padiskutēt, bet vēlāk, kad te nedaudz norims šūmēšanās? :sarkasms:)

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Pukinens said:

 

Neizliecis par muļķi, bet ja gribi konkrēti jautājumu no manis, tad pārfrāzēšu @Regisss- tu esi vakcinējies pret kovidu?

 

Nē.

Just now, marrtins said:

 Ja būtu kāds cits premjers maz ticams, ka situācija būtu kardināli cita.

 

Nu to mēs zināt nevaram... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

ja tu pats sevi nesargaji

Antivakseri var paskaidrot, kas ir tie galvenie iemesli, kuru dēļ nevajag vakcinēties? Atmetam visas dumības par 5G čipiem, grafēniem un indēm...

Kā šeit var lasīt, nepatīk valdība, valdība kaut ko liek darīt, tad nu mēs par spīti tā nedarīsim, nu nepatīk Kariņš, saprotu... Tas viens iemesls?

Bailes, ka vakcīna nepietiekoši pārbaudīta? Nu labi, tas otrs iemesls.

Vēl kas?

Kaut ko jēdzīgu vēl nosauciet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Mateushs teica:

ka viņa pirmā pilsonība ir ASV.

Un ko tas maina? Šis kaut kads krievu valodu mediju uzpūsts bubulis.

Vins ir izdarījis Latvijas labā vairāk nekā 97% šeit rakstošo ar Latvijas pilsonību. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Zin... said:

Vins ir izdarījis Latvijas labā vairāk nekā 97% šeit rakstošo ar Latvijas pilsonību. 

 

Kopš kura laika es esmu krievu medijs?

 

Ko viņš konkrēti LV labā ir izdarījis?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 16 minūtēm , Pukinens teica:

Es te pēdējās dienās domāju, ko darītu, ja būtu Kariņa un Pavļuta vietā.
Ir skaidrs, ka būs krahs ekonomikā, ja turpināsies lokdauni, un medicīnas aprūpē, ja atcels ierobežojumus.
Vienkāršākais būtu atteikt ārstēšanu covid nepotētajiem. Bet, būtu kā @Zin...saka, tie atsaldeņi tak atkal visus saukātu par fašistiem, cilvēktiesību pārkāpējiem un skrietu sūdzēties uz eiropas tiesām.
Ir vesela rinda medicīnas pakalpojumu kurus valsts neapmaksā (https://www.vmnvd.gov.lv/lv/valsts-neapmaksatie-pakalpojumi). Es Pavļuta vietā šitajā sarakstā iekļautu "kovid nepotētajiem" - ja nēesi potējies, tad tev ārstēšana no kovid par pilnu samaksu un neapmaksā slimības lapu. Tā teikt, brīva izvēle, kā daļa grib, un uzņemies risku uz sevi. Un lai neizspruktu no maksāšanas, tad kovid nodoklīti tā uz 25% no ienākumiem, kuru vari atgūt, ja nesaslimsti līdz potēšanas kursa beigām. A to nabadziņi vēlas "i ribku sjest i n@h-j sestj". Tās izmaksas nav nekāds nieks (pirmais kas ātrumā atradās https://www.facebook.com/datuskola/posts/1432206907128093/), kuras vēl paceltu, ar medicīnas darbinieku motivāciju - 200% piemaksa, ja aprūpē nevakcinētu kovid slimnieku.
Ā un vēl slimnīcās ieviest kvotas nepotētajiem kovidniekiem, lai man nav ar "parastu" slimību jāgaida rindā vairāki gadi.
Kā lai šito nogādā Kariņam? Ja nu nav iedomājies par tādu variantu... 😄

Tāpēc tu arī neesi ne Kariņa, ne Pavļuta vietā.

Valsts tika nolaista līdz kliņķim jau pirms visa covid un pandēmijas. 

Ekonomika jau sen ir sasniegusi savu krahu, un to pacelt būs grūti, bet ne neiespējami . 

Cilvēkus piespiež ar sistēmu, kuri paši tai pakļaujas, un tas nebūt neuzlabo situāciju. Bet cilvēkus līdz tam noveda, ka būtībā " dariet ko gribiet, lieciet tikai mums mieru" 

Pandēmija Latvijā būs tik ilgi, kamēr cilvēki tai naivi ticēs un uz tiem Latvija saņems naudiņu. 

Neviens latvietis nepacels savu pakaļu kad jāpastāv ielās, jo ir pārāk slinks, ir vieglāk FB uzrakstīt 10000 vienādus un stulbus komentārus. 

Latvija ir tādos parādos, no kuriem man šķiet un jebkuram veselīgi domājošam cilvēkam, nebūs iespējams tikt ārā, nē, būs, bet tas prasīs ļoti daudz gadus. 

Latvija ir atkarīga, tiem kas šobrīd ir tajos krēslos, nevienam neinteresē iedzīvotāji, savu lomu tur vairs neviens nespēlē un sen jau ir aizmirsuši. Tādos laikos dzīvojam ka miljonāri lemj un lems par mūsu dzīvēm. Par to ko mēs darīsim vai nedarīsim, un pat, kā mēs to darīsim. 

Bet paši jau it kā vainīgi, ar to, ka ievēlējām, jo ticējām supervaroņiem, vai tieši otrādāk. Nevēlējām. 

 

 

 

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, Zin... said:

 Šis kaut kads krievu valodu mediju uzpūsts bubulis.

Vins ir izdarījis Latvijas labā vairāk nekā 97% šeit rakstošo ar Latvijas pilsonību. 

 

Bubulis? Nē, fakts. Pārējais - katra paša ziņā...

 

Ko viņš LV labā ir izdarījis konkrēti?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere

Un nav pat jātic, pietiek ar to ka cilvēki izdara visu ko no viņiem prasa, šeit koks ar divi

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

 

Vins ir izdarījis Latvijas labā vairāk nekā 97% šeit rakstošo ar Latvijas pilsonību. 

Piemēram ko? Sazadzies naudu un noguldījis to visās ĀRZEMJU bankās, jo nākošajās vēlēšanās viņš 10000% ka vairs neeksistēs, un saprotot to faktu, ka kriminālā atbildība viņu gaida, viņu iespējams otrā pilsonība tikai izglābj lai var aizbēgt. 

  • Kādas šausmas! 4
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Tēlaini varētu pieiet šai lietai šādi - iestājies darbā, tev ir drošības apmācības (analoģiski - ieteikumi kā rīkoties, lai nesaslimtu no kovid), tev piedāvā drošības aprīkojumu (analoģiski - vakcīnu). A tu pirmajā dienā aizej uz darbu, nospļaujies, novelc cimdus un brilles un iebāz rokas zāģī. Kādēļ darba devējam būtu jāmaksā par tavu ārstēšanos un slimības lapu ja tu pats sevi nesargaji kaut uzņēmums darīja visu, lai tu to darītu. 

Nu nevajag tēlaini izteikties. Ja esi vesels, tad tāds Covids tevi vispār faktiski neņem, risks praktiski neeksistējošs. Kāpēc praktiski neeksistējošu risku vēl mēģināt mazināt? Vēl jo sevišķi, ja Kompetentie to bīda ar Tādu entuziasmu? Es pass. Protams, ja esi citās riska grupās - lūdzu, vakcinējies, vai tad man žēl. Es pat ieteiktu.

 

Protams, ka darba devējam ir jāmaksā, ja tas darbā ir pieņēmis jampampu, kurš pie pirmās izdevības sev pirkstus apzāģē. Laikam būs kaut kāds deputāts pielaists pie īsta darba... Lūk tas gan ir risks :sarkasms:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Lainere, tu daudz sarakstīji savā pēdējā komentārā. Labi, lai tā būtu, kā tu raksti.

Bet tas viss taču neliedz mums rūpēties par savu veselību, vakcinēties un tādā veidā pasargāt (ne 100%, 100% neviens nesola) sevi no kovida.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Zin... said:

Pirmām kārtām, nav gļēvi aizlaidies un atstājis kādam citam šos mēslus sastrebt un ietur vēsu prātu...

 

Manuprāt, ir jāmāk arī laicīgi aiziet. Kariņš ir valdības vadītājs, un par visām nejēdzībām viņš atbild. Ja redzi, ka netiec galā, var būt, aizej?! Lēmumi par veikalu slēgšanu ziemas sezonā, kad bija jāpērk bērniem zābaki/jakas/citas drēbes daudziem vecākiem, bet no veikaliem strādāja tikai alkohols (neņemsim vērā pārtikas veikalus), nav LV iedzīvotāju interesēs. Protams, ir iespējams variants, pie kura, Kariņam neļauj aiziet... To mēs gan nezinam.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man reāli interesē kā ikdienā šiem, kam Kariņš un Soross pie visa vainīgs un visur saskata sazvērestības, strādā smadzenes un par ko viņi domā? Visu mūžu dzīvo ar paranoju vai tieši otrādi, viegla atbilde pie jebkuras dzīves problēmas - Kariņš vainīgs 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
5 minutes ago, Zin... said:

Tagad gan jau Gobzems būs tas varonis citiem

 

Kad bija iepriekšējās Saeimas vēlēšanas, es uzskatīju Gobzema vēlētājus par cilvēkiem, kuri nesaprot, ko dara... Ja tagad būtu vēlēšanas, es iespējams balsotu par Gobzemu, ja viņam būtu reālas cerības kļūt par PM

  • Atbalstu 1
  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

risks praktiski neeksistējošs

Tā nav. Risks saslimt ir visiem. Pats redzēju, kā bija, kad saslima vienam meistaram sieva, jauni cilvēki, veselīgi... viņam sieva saslima, pats bija spiests atsēdēt pašizolācijā kā kontaktpersona...

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

Antivakseri var paskaidrot, kas ir tie galvenie iemesli, kuru dēļ nevajag vakcinēties? Atmetam visas dumības par 5G čipiem, grafēniem un indēm...

Kā šeit var lasīt, nepatīk valdība, valdība kaut ko liek darīt, tad nu mēs par spīti tā nedarīsim, nu nepatīk Kariņš, saprotu... Tas viens iemesls?

Bailes, ka vakcīna nepietiekoši pārbaudīta? Nu labi, tas otrs iemesls.

Vēl kas?

Kaut ko jēdzīgu vēl nosauciet.

Īsumā, tas nav tāpēc ka liek, un es par spīti nē. Tas nav tāpēc ka man besij Kariņš vai vēl kāds. 

Tas nav tāpēc lai kādam ieriebtu...... 

Bāc, varbūt tikai izredzētie to jūt un redz? 😁 😁 😁 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 23 minūtēm , Zin... teica:

ad jau varam arī ņemt piemēru no Zviedriem par vakcinesanos :)))  jeb tas ir kas cits uzreiz :)) 

Man šķiet, ka tur bija kaut kas pa vidu starp UK un LV, kad pēdējo reizi skatījos. Katrā ziņā, diezko mega priekšā LV jau nav...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lainere teica:

Bāc, varbūt tikai izredzētie to jūt un redz?

Tu sevi uzskati par izredzēto? Sajūti un saredzi?

Tad man vēl viens jautājums tev - Lainere, tu esi durička?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...