Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Jurkins
Pirms 10 minūtēm , AVilks teica:

Tiesa es joprojām cenšos palikt pie tā, ka katram ir sava izvēle,

Tieši tā. Nu es arī šiem saku - nu tak nevakcinējieties, ja viss ir slikti. Kur problēma?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kā viens pazīstams Krievijas žīds Belkovskis reiz teica par otru žīdu - kremļa frīku Vasermanu:

Viņš zin visu, bet nesaprot neko.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AVilks teica:

Tiesa es joprojām cenšos palikt pie tā, ka katram ir sava izvēle, nav ko bāzties virsū otram jo tad nav jābrīnās, ka kāds tev piesola pa degunu sadot jo tu centies būt pārāks, te nu arī ir tie divi grāvji...

.. divi grāvji ... stulbums ... vai vienkārši cilvēciskais faktors - kūtrums, ietiepība, lēna saprašana, "neatkarīga" domāšana, vienkārši nepatīk ka baksta ar faktiem un saka ko darīt. Ar gadiem cilvēkam būtu jākļūst gudrākam, bet faktiski notiek pretējais (mans novērojums) - cilvēciskais jaktors ņem virsroku.

 

Covid vakcīnas, tāpat kā citas, pirms apstiprināšanas ir klīniski pārbaudītas - ja tev saka ka ir drošas tad ir

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Jautājums vakcinācijas pretiniekiem - ja jau jūs uzskatāt, ka tas viss ir "tufta", vai jūs esat gatavi aiziet pie notāra un parakstīties par to, ka covid-19 saslimšnas gadijumā jūs atsakāties no medicīniskās palīdzības saņemšanas?
Nu @Mateushs, @Lainere un citi - atbildiet ar "jā" vai "nē".

Labots - Pukinens
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
21 minutes ago, camel said:

piedāvājums ir vakcinēties, neticami vai ne ...

 

Problēma (manā skatījumā) tieši ir tā, ka tas vairs nav piedāvājums, bet tas viss gan tiek pārvērsts par obligātu pasākumu, izmantojot dažādus instrumentus... Ja būtu brīva izvēle, nav problēmu; kas grib, vakcinējās, kas negrib, nedara to. Iespējams, vakcīna samazina risku saslimt ar kādu Covid modifikāciju... Nāks cita, ko tad darīs? Re, jau skaitļi (oficiālie) atkal aug, kaut gan vakcinācija rit diezgan aktīvi. Atkārtošos; neesmu ne par vakcināciju, ne pret to; es skatos un mēģinu to, kas man ir labi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es par šo ideju, ka valsts viņiem piedāvā iespēju bezmaksas vakcināciju un viņi atsakās mistisku iemeslu dēļ parakstoties par atteikšanos no medicīniskās palīdzības arī no sākuma biju par, bet tad sapratu, ka tas īsti nestrādās. 

 

Kas būs tad pirmie kas kauks par fašismu, to, ka valsts nepalīdz un galu galā nepilda pamata valsts funkcijas?

Pareizi, tie paši, kas tagad kauc, ka vakcinācija ir fufelis - Gobzems, Pļaviņš, Ciekurs un līdzskrējēji. Viņiem galvenais ir kaukt un radīt haosu un sēt šaubas.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , kreizā Kāja teica:

būsi svētāks par

 

Boni pārtulko, nedaleca 🤭

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 minutes ago, Pukinens said:

Jautājums vakcinācijas pretiniekiem - ja jau jūs uzskatāt, ka tas viss ir "tufta", vai jūs esat gatavi aiziet pie notāra un parakstīties par to, ka covid-19 saslimšnas gadijumā jūs atsakāties no medicīniskās palīdzības saņemšanas?
Nu @Mateushs, @Lainere un citi - atbildiet ar "jā" vai "nē".

 

Lūdzu, parādi kaut vienu manu postu, kur esmu teicis, ka esmu vakcinācijas pretinieks!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , camel teica:

ja tev saka ka ir drošas tad ir

Anekdote par tēmu.

Cilvēks pieiet pie inženiera, kurš būvējis tiltu, prasa, vai šis tilts ir drošs, inženieris atbild - tilts ir drošs, 99,4 procenti, ka drošs. Uz ko cilvēks atbild - nu, nē, es labāk peldus šķērsošu upi...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 3 minūtēm , Mateushs teica:

 

Lūdzu, parādi kaut vienu manu postu, kur esmu teicis, ka esmu vakcinācijas pretinieks!

Tu esi pats vakcinējies?

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
11 minutes ago, camel said:

.. divi grāvji ... stulbums ... vai vienkārši cilvēciskais faktors - kūtrums, ietiepība, lēna saprašana, "neatkarīga" domāšana, vienkārši nepatīk ka baksta ar faktiem un saka ko darīt.

 

Nu tagad skaitļi atkal iet uz augšu. Potēšanās norit diezgan aktīvi. A kādas skujas pēc saslimšanas dati diezgan strauji iet uz augšu?!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs teica:

A kādas skujas pēc saslimšanas dati diezgan strauji iet uz augšu?!

Jo slimība briesmīga un liela daļa sabiedrības nepienācīgi nopietni pret to izturas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

. A kādas skujas pēc saslimšanas dati diezgan strauji iet uz augšu?!

Cik reizes var šo skaidrot. Vienkārši viegli saslimt un nopietni saslimt, kad iestājas nepieciešamība pēc hospitalizācijas vai nāve, ir divas dažādas lietas. Vakcīnas primārais uzdevums ir labot otro lietu un padarīt kovidu par "vieglām iesnām" . 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

- Gobzems,

gatavojas nākošajām vēlešanām

 

jo tikai pamuļķi par viņu balsotu, un tāpēc ar pamuļķiem tusē

Labots - alusbundza
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mateushs teica:

Nu tagad skaitļi atkal iet uz augšu. Potēšanās norit diezgan aktīvi. A kādas skujas pēc saslimšanas dati diezgan strauji iet uz augšu?!

Tev tak rakstija, ka tagad pārsvarā slimo nevakcinētie.

Iet uz augšu dažādu iemeslu dēļ - delta variants ir daudz lipīgāks, arī vakcinētie var izplatīt vīrusu, ierobežojumu atcelšana.

 

Bet tu jau faktiem neticicēsi, jo tu esi idiots. Varbūt tu neesi idiots, bet tikai izliecis, kas zin, fakti liecina ka esi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, vvv said:

Jo slimība briesmīga un liela daļa sabiedrības nepienācīgi nopietni pret to izturas.

 

Vai arī vīruss mutē un iepriekšējā pote pēc fakta neko nedod, jo tā tika taisīta pret iepriekšējo Kovid variantu

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 7 minūtēm , Mateushs teica:

A kādas skujas pēc saslimšanas dati diezgan strauji iet uz augšu?!

A kādas skujas pēc tu savu loģiku neieslēdz. Jebšu tas ir baigais noslēpums, ka šīs te vakcīnas samazina risku slimot smagi nevis neinficēties un/vai nepārnēsāt. Neesi par to neko dzirdējis.

Tagad gan parādās kaut kādi dati, ka tomēr vakcinētie it kā pārnēsājot mazāk.

Neesi neko dzirdējis par to, ka notiek pētījumi nepārtraukti, kā jaunās mutācijas reaģē uz vakcīnu? Un neesi neko dzirdējis, ka vismaz pagaidām viss ir labi?

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mateuš, ej uz mežu, nolien kādā alā, dzīvo tur un neej cilvēkos. Tad tev par kovidu nebūs jāuztraucas. Tad varēsi teikt, es neesmu ne pret, ne par...

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
7 minutes ago, kreizā Kāja said:

Jēzus mums nesaka: “Ja tev kāds sit, tad ļauj viņam mierīgi tālāk sist.” Jeb: “Ja tevi kāds mutiski vai rakstiski apmelo, noķengā, tad ļauj viņam mierīgi to darīt tālāk…” Jēzus nebūt neiestājas par pasīvu nostāju, un Viņš nesludina gļēvu morāli.

 

 

Jēzus sludinātā "gļēvā morāle" kā Tu to nodēvēji, ir izglābusi ļoti daudzas attiecības, ģimenes, cilvēku veselību un pat dzīvības. Ja tur, kur kāds dara pāri, ir piedošana, kuru Sludina Jēzus, tad tur ir cerība uz to, ka lietas notiks un tur ir nākotne. Ja cilvēce vairāk sekotu Jēzus morālei, tad nebūtu karu, sagrauto ģimeņu, salauzto cilvēku likteņu... Piedošanā ir spēks. Bet cilvēks ir vājš, tāpēc viņš metas atriebties, ieriebt... Tad ir sagrautas ģimenes, bērni bez tēva/mātes, tad ir nosisti cilvēki...

13 minutes ago, kreizā Kāja said:

Jeb: “Ja tevi kāds mutiski vai rakstiski apmelo, noķengā, tad ļauj viņam mierīgi to darīt tālāk…”

 

 

Es nemetos atbildēt uz rakstiskiem apvainojumiem tāpēc, ka tad es slikti jutīšos savā dvēselē. Es pārāk sevi mīlu, lai pats sev darītu pāri...

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 2 stundām , kaads teica:

nevar jau parādīt to, kā nav

Parādīt nevaru gan, bet to jau laikam var pateikt tikai kāds kas uz sevis bez lupas neko atrast nevar. 

Kima Kardašiana gan neesmu, manā uztverē tā ir miljona  miskstē izmesta vislielākā kroplība ko sieviete vien var ar sevi izdarīt. Un tur  atnāca tas brīdis kad  es piekritu un pat izprastu savu Bioloģijas skolotāju, kurš reiz stundā teica, cilvēks, tas ir invalīds. Laikam ejot, pārliecinājos ka tas tik tiešām tā pat  visstiešakajā nozīmē arī ir. 

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
1 minute ago, Jurkins said:

Mļaķ, kurš Bonim ielēja? Tūlīt vēl bībeli te dabūsim iekšā.

 

Zini, ka Tev nav nekā l;aba ko pateikt par Dievu vai Bībeli, labāk neteikt neko. Iespējams, ietaupīsi sev sabojātās attiecības ar Dievu!

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
8 minutes ago, Jurkins said:

Kovida vīrusiņš arī ir dieva radība...

 

Acīmredzami, cilvēce nopelnījās

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 59 minūtēm , AVilks teica:

besī ar savu neizsmeļo demagoģiju

Nu common - izskaidrojiet! Kur ir mana demagoģija (ar precīzu citātu(-iem), protams)? Lai es būtu demagogs, man būtu jāraujas pie varas, jāmēģina iegūt atbalsts tikšanai pie varas. Bet es taisi pret varu - katrā ziņā, par maksimāli mazu varu (valdību). Te būtu jābūt arī pūlim, kas uz maniem tekstiem [potenciāli] pavilktos. Bet nav tak - te apgrozās tikai viedie - neidioti, nestulbeņi, nedebīli, neantivakceri un katram ir savs Persōnīgais viedoklis. Man vēl būtu jāsagroza fakti - bet es tikai "par" faktiem. Toties par faktiem pat no pašiem autoritatīvākajiem avotiem dažam labam Viedajam te ir kaut kādas pretenzijas...

 

Starp citu, demagoģijai drīzāk atbilst tagadējā situācija, kad ir globāli centieni varu vēl vairāk centralizēt ar propagandas, cenzūras, faktu sagrozīšanas un puspatiesību stāstīšanas palīdzību un spēlējot uz pūļa jūtām - bailēm, aizspriedumiem, nezināšanu, u.tml.  :sarkasms:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
5 minutes ago, Jurkins said:

Nu tad jau vakcinēties ir grēks. 🤣

 

Nezinu. To lai katrs sajūt sevī pats! Visas atbildes vienmēr praktiski ir mūsos pašos, ja mēs ļaujam Dievam darboties mūsos. Ja mēs piegružojam savas dvēseles ar pasaules miskasti, tad mēs ejam tur, kur paši neredzam, un daram to, ko paši nesaprotam.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 2 stundām , Regisss teica:

 žēl Tevis… ir jāmāk nopelnīt -103 reputācijā 🤪😁

Tas nav grūti, pietiek ar to, ka nedomā kā citi, un neesi vakcinēts, būs arī - 10303. Te pāris kurmji tādi izlien, pārsvarā tie ir tie, kam vispār nav ko pateikt

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 23 minūtēm , Jurkins teica:

Kovida vīrusiņš arī ir dieva radība...

Vai tad nebija Ķīnaizeru? :dntknw: 

Nu vismaz daļēji? :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Tu esi stulba.

. 😁🤣

Un tu būtu mediķis kas šādu diagnozi uzliks? 😁

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Precīzi raksturoji ar ko spēlējas mūsu antivakseru līderi Latvijā 

Nu tas skaidrs - daudzi mēģina un mēģinās tik pie varas ar visādiem trikiem (kur nu bez tā), bet epitets bija man veltīts un man šķiet - neatbilstoši izvēlēts. Tāpēc jautāju pēc komentāriem (RFC).

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Es te pēdējās dienās domāju, ko darītu, ja būtu Kariņa un Pavļuta vietā.
Ir skaidrs, ka būs krahs ekonomikā, ja turpināsies lokdauni, un medicīnas aprūpē, ja atcels ierobežojumus.
Vienkāršākais būtu atteikt ārstēšanu covid nepotētajiem. Bet, būtu kā @Zin...saka, tie atsaldeņi tak atkal visus saukātu par fašistiem, cilvēktiesību pārkāpējiem un skrietu sūdzēties uz eiropas tiesām.
Ir vesela rinda medicīnas pakalpojumu kurus valsts neapmaksā (https://www.vmnvd.gov.lv/lv/valsts-neapmaksatie-pakalpojumi). Es Pavļuta vietā šitajā sarakstā iekļautu "kovid nepotētajiem" - ja nēesi potējies, tad tev ārstēšana no kovid par pilnu samaksu un neapmaksā slimības lapu. Tā teikt, brīva izvēle, kā daļa grib, un uzņemies risku uz sevi. Un lai neizspruktu no maksāšanas, tad kovid nodoklīti tā uz 25% no ienākumiem, kuru vari atgūt, ja nesaslimsti līdz potēšanas kursa beigām. A to nabadziņi vēlas "i ribku sjest i n@h-j sestj". Tās izmaksas nav nekāds nieks (pirmais kas ātrumā atradās https://www.facebook.com/datuskola/posts/1432206907128093/), kuras vēl paceltu, ar medicīnas darbinieku motivāciju - 200% piemaksa, ja aprūpē nevakcinētu kovid slimnieku.
Ā un vēl slimnīcās ieviest kvotas nepotētajiem kovidniekiem, lai man nav ar "parastu" slimību jāgaida rindā vairāki gadi.
Kā lai šito nogādā Kariņam? Ja nu nav iedomājies par tādu variantu... 😄

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Just now, vvv teica:

Es arī saku, ka pie visa vainīgi ķīnieši.

Mūsdienās vispār ir kaut kas, kas nav made in China? :lol:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...