Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , Faustit teica:

Saskatu problēmas arī policijas darbā.

Arī bezdarbībā, sajūta, ka baidās šos aiztikt. 

Jā, Valentīnu savāca, tagad laikam Pļaviņš arī dabūs smuku pantu, bet pārējie dara ko grib un jūtas nesodāmi. Ironiski, ka šie paši stāsti cik gan totalitāra un nospiedoša esot Latvijas vara.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu tak es tev saku - konkrēti ar citātiem. Citādi - Balamuts! :sarkasms:

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Vakcīna pirmām kārtām katru individuāli pasargā, vakcinētam cilvēkam mazāka iespēja saslimt, ja saslimst, lielāka iespēja, ka slimība būs vieglākā formā.

Taisni tas, ko paši ražotāji reklamē. Un nekas vairāk - vīrusa transmisijas samazināšana netiek piedāvāta bonusā. Varbūt tāda būs, varbūt nebūs.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vvv said:

Lainere, tev suns vai kaķis ir? Tos tu arī nevakcinē?

Man jau liekas, ja viņai ir kaķis vai suns, visdrīzāk viņa nav to vakcinējusi pret trakumsērgu. 

Bērni droši vien nav potēti pre difteriju utt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Faustit
Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Arī bezdarbībā, sajūta, ka baidās šos aiztikt. 

Jā, Valentīnu savāca, tagad laikam Pļaviņš arī dabūs smuku pantu, bet pārējie dara ko grib un jūtas nesodāmi. Ironiski, ka šie paši stāsti cik gan totalitāra un nospiedoša esot Latvijas vara.

Tas gan, līdz totalitārismam vēl tāls ceļš ejams, bet Francija ir uz tā ceļa. Te vairāk biju domājis iesniegumu nepieņemšana, aizliegumi filmēt, neatbildēt uz iesniegumu pēc būtības u.c. notikumi. Par neatļautu pulcēšanos, dezinformāciju, aicinājumiem, vispār šaubu nav.

Link to comment
Share on other sites

Boņuk, nepiesien marrtinam nepatiesus izteikumus, marrtins ir slīpēts, atceries, viņš pats lielījās, ka šajā tēmā raksta, lai uzrenētu savus skillus, ir uztrenējis, tur neko pret viņu nepadarīsi. Tik viņa teksti ar virzību, nav viņš tāds tikai no malas vērotājs un situācijas izbaudītājs, kā mēģina sevi rādīt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Faustit
Pirms 2 minūtēm , Achat teica:

Man jau liekas, ja viņai ir kaķis vai suns, visdrīzāk viņa nav to vakcinējusi pret trakumsērgu. 

Trakumsērgas Latvijā jau nav, laikam, gadus 10 vai pat vairāk. Tas jau nekādi neliedz dzīvnieciņu sapotēt. Tikai informācijai.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Faustit teica:

Trakumsērgas Latvijā jau nav, laikam, gadus 10 vai pat vairāk.

Tomēr pastāv iespējamība. Nav Latvijā atcelta obligātā kaķu un suņu vakcinācija pret trakumsērgu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Faustit said:

Trakumsērgas Latvijā jau nav, laikam, gadus 10 vai pat vairāk. Tas jau nekādi neliedz dzīvnieciņu sapotēt. Tikai informācijai.

Trakumsērgas nav  tieši vakcinācijas dēļ.  

Trakumsērgas vakcīnas priekš cilvēkiem ir paredzētas gadījumā ja sakož nezināms dzīvnieks: sikspārnis, suns, kaķis, meža dzīvnieks.   Tādos gadījumos vakcinē cilvēku, trakumsērgas infekcijas gadījumā vienīgais glābiņš  ir vakcinācija. Specifiskas terapijas trakumsērgai nav, saslimstot cilvēku un dzīvnieku mirstība  ir 100%.

Difterijas mums arī it kā nav.  Bija laiki, kad difterijas slimnieki bija diezgan bieža parādība slimnīcās, diezgan liels % no tiem nokļuva morgā.   Mirstība no difterijas pat pirms tam praktiski veseliem jauniem pieaugušajiem  ir augstāks %  par  to mirstības % no koivīda veciem cilvēkiem. 

Difterijas vakcīnas ir jau ļoti sen,  cilvēki vienkārši  ir piemirsuši  kas par štelli ir difterija. 

Vakcīnu dēļ.    Nepotēsies cilvēki, difterija atkal var " pacelt galvu ". 

Trakumsērga nekur nav pazudusi,  reizēm atrod no tās kritušus dzīvniekus, tas gan  vienā un otrā kaimiņvalstī. 

Nepotēs dzīvniekus, trakumsērga agrāk vai vēlāk būs aktuāla problēma arī šeit. 

 

3 minutes ago, vvv said:

Nav Latvijā atcelta obligātā kaķu un suņu vakcinācija pret trakumsērgu.

Nav atcelta, tomēr ja kaķis vai suns ir cilvēkiem, kuri netic vakcīnām  tad var gadīties ka viņi kaķi vai suni nereģistrē nekur, nepotē.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Achat teica:

Trakumsērgas vakcīnas priekš cilvēkiem ir paredzētas gadījumā ja sakož nezināms dzīvnieks

Ir arī vakcinācija parastā, bez nekādas sakošanas, zinu, pazīstams dzīvnieku patversmē strādā, ir izvakcinējies, gan jau ir riska profesijas, kur vakcinējas.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

Nav nepatiesi, viss ir tieši pierē, tāpēc šams arī lokās kā tārps uz āķa

Vienīgais, kurš te nu lokās esi tu: n-tos postos vēl nav spējis parādīt kas tieši ir tas, ko es esmu, kā tu saki, melojis, izplatījis nepatiesības un liekuļojis - tātad balamute (drīz būsi atkal meļa statusā). Ja tev ir tāda nelokāma pārliecība, tad taču tas nav nemaz tik grūti - paņemt un nocitēt un iegrūst man sejā. Tādi vispārīgie apgalvojumi aizej tur-nezin-kur, paskaties to-nezin-ko, paņem to-sazin-ko, izsecini šo-to - nav nekāds pierādījums taviem apgalvojumiem. Pie reizes arī vari atsvaidzināt kāda ir atšķirība starp viedokli un faktu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 27 minūtēm , vvv teica:

viņš pats lielījās, ka šajā tēmā raksta, lai uzrenētu savus skillus,

Lēnāk pār tiltu... būsim faktuāli precīzi ;) Ne nu pats lielījās, bet godīgi atbildēja uz godīgi uzdotu jautājumu. Nelieši, kad kārtējo reizi aptrūkstas argumenti, gan mēdz to ļaunprātīgi izmantot, bārstoties ar dažādiem epitetiem. :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nav sagatavots, bet uzmeklēts šitajā te. Ja tā turpināsies, tad nāksies vēl ieviest fīču - biedra personīga lieta :lol:

Re, es kačāju arī XPath skillus. Bet to neviens nepiemin :(

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Es marrtins tekstus parasti vispār skrollēju pāri. Reizi pa reizei netīšām kādu izlasu un saprotu, ka atkal esmu izniekojis savu laiku, lasot troļļa savārstījumus.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 4 minūtēm , kreizā Kāja teica:

nebrīnītos ja izrādītos ka regulāri atstrādā pilnu darba dienu.

Ko tas tavā dzīvē maina? Kāpēc vispār par to domā, hehe :sarkasms:

 

Pirms 12 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Nekas nav mainījies

Nav gan, nav gan... Joprojām vāvuļo bez jebkāda pamatojuma. 500k elkoņi.... :sarkasms:

 

Pirms 13 minūtēm , kreizā Kāja teica:

atkal 101 reizi vari stāstīt ka nav faktu, nav pierādījumu utt.

Nu bet vai tad tev ir? Ja jau būtu, tad, man šķiet, tu tik ļoti nekautrētos izklāt tos "studijā"?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ehh, lai miers ar tevi :sarkasms:Tiekamies pēc nedēļas.

Link to comment
Share on other sites

Palasījos diskusiju, sapratu, ka daudzmaz argumentēti viedokļi ir biedriem @marrtins, @Lainereun @Zin.... Pārējie ir uz emocijām balstīti, nekā personīga. Es arī neciešu uzspiestu potēšanos, uzskatu, ka katram jāizvēlas pašam. 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 21 minūtēm , kreizā Kāja teica:

bezsakarā pasniegtiem pilnīgi nepareizi interpretētiem un no konteksta  un tekošā laika atrautiem citātiem?

Kur varētu iepazīties ar pilnīgi pareizi interpretētiem un no konteksta  un tekošā laika neatrautiem citātiem? Paldies!

 

P.S.

Apnika nedēļu atiet no šīs tēmas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Boni, nepavelcies uz marrtins. Vai tad neesi sapratis ka pāvam ir galvenais ir ja kāds pievērš uzmanību spožajai  astei. Vissāpīgākais tādiem ir kad nevien nereaģē ne pozitīvi, ne negatīvi. Nu vienkārši ignorē. Nu personāžam ir komplekss , kad gribās lai pievērš uzmanība. Dzīvē es tādus ir saticis - bija skolas salidojums un viens ''izriezis krūtis'' mani satiekot saka vai tad es viņu nepazīstot, es takšu deputāts ( laikam bija Saimā  kā deputāts no kaut kādas populistu partijas ). Zin, es ar lielām grūtībām kaut kā atcerējos par tādu, bet manī, vairāk par smīnu, nekādas emocijas nebija. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , base7 teica:

Būs arī tiesraide un speciāls autobuss

Bet autobusā būs speciāla lūka, kur katrs interesants varēs pakaļu iebāzt un baudu gūt..?😀

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Vai tad neesi sapratis

Tu izplati aplamus apgalvojumus par mani kā arī veic neatbilstošus salīdzinājumus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ArnisR teica:

1. Pusaudži arī slimo un mirst (LV par laimi vēl ne). https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/lidz-sim-bernu-slimnica-arsteti-70-berni-ar-akutu-covid-19.a402919/
2. Pusaudži nodrošina arī pārnesi.
Vakcinētie retāk inficējas, attiecīgi ir mazāka pārnese.
Jā, Deltas rādītāji nav iepriecinoši, tomēr tie nekādi nepadara vakcināciju par bezjēdzīgu.

Protams, slimo un mirst cilvēki visās vecuma grupās, bet:

1) vai pusaudži bija tie, kas gāza no kājām veselības aprūpes sistēmu? BKUS ārstējās 70 bērni, tie nav pat 0.5% no visiem stacionētajiem.

2) kā šiem pusaudžiem bez covid - viss kārtībā? Piemēram, pēdējos gados nereti dzirdēts, ka arvien vairāk gados jauniem cilvēkiem ir novērots liekais svars - covid gadījumā tas ir diezgan būtisks riska faktors. Un kāds tur brīnums, ja jaunie vecāki, kuru zīdaiņi vēl nav tādā vecumā, kad būtu jāēd jebko citu kā vien mātes pienu, priecājas par to, cik kāri bērns zīžļā cīsiņus. Kā tiem bērniem, kas ārstējās BKUS, bija ar risku palielinošiem faktoriem?

 

Massachusetts, July 2021 - apollo.lv, cdc.gov, npr.org (faktiski viens un tas pats, tik dažādos veidos uzrakstīts) - kopumā 69% vakcinēto, 74% inficēto (jeb 346 no 469) pilnībā vakcinēti. Nezinu visus apstākļus (kādos apstākļos inficējās, cik daudz no vakcinētajiem un no nevakcinētajiem ievēro distancēšanos utt), bet "pliki skaitļi" kaut kā neliek domāt, ka "vakcinētie retāk inficējas" (nu tā, ka būtiski retāk).

 

Nē, protams, vakcinācija nav bezjēdzīga. Riska grupās esošajiem un viņu tuviniekiem inficēšanās nudien var krietni pabojāt dzīvi. Ja reiz mirstība ir 1:50 (kā piemērs; vecuma grupa 60-69) vai vairāk, smaga slimošanas gaita sagaidāma ar  vēl lielāku varbūtību (vien pieņēmums, jo neesmu uzdūries hospitalizēto sadalījumam pēc vecuma grupām), tad ir mazliet muļķīgi nevakcinēties, ja reiz ir šāda iespēja. Vecumā līdz 40 gadiem no 55'000 atklātajiem inficētajiem (reāli noteikti vairāk) miris ir 21… Un šie 55'000 diez vai bija tie, kas gāza no kājām veselības aprūpes sistēmu.

 

pirms 9 stundām , Zin... teica:

Es arī piekrītu tam, ka vakcīnas neaptur vīrusa izplatīšanos, vismaz ne tādā mērā kā citi cer/iedomājušies. Bet viņas dara tas, kas galu galā vislielākās problēmas rada - hospitalizaacija un nāves gadījumu skaitu, salīdzinot ar tādu pašu pozitīvo skaitu 6 mēnešus atpakaļ ir nodzinusi lejā. Un pa lielam tas arī ir mērķis.

Nesen skatījos USA statistiku. Radās iespaids, ka tur tā aina citādāka. Tur tie grafiki tādi tizli, dažādiem datiem (t.i., "total cases" un "hospitalizētie") pieejami dažādi griezumi, bet cik varēja noprast, tad vakcinācija hospitalizāciju nav mazinājusi :( Pat radās pretējs iespaids - ja pirms vakcīnām 6% inficēto tika hospitalizēti, tad tagad 10%. Smalkāk gan nepētīju, no kurienes tie skaitļi nāk - ļoti iespējams, ka statistiku "bojā" štati, kur vakcinācija zemā līmenī.

 

Citas valsts statistikā, starp citu, jau otrajā vilnī hospitalizēto īpatsvars bija krietni mazāks nekā pirmajā vilnī. Tas bija vēl "pirms vakcīnu ēras". Tagad gan nepateikšu, kurā valstī tas bija (vai tik ne UK?).

 

Par mērķi - kā saka, +1.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Fig viņu zin par cik vakcinācija samazina saslimšanas iespēju ( es runāju par vispār , nevis par smagiem) , tad arī ja var samazināt pat par 20% , arī ir labi, jo mazinās iespēja kādu aplipināt. To gan negrib saprast vakcinācijas pretinieki. Nu nav pie mums Ķina, kad ar citām , drastiskākām metodēm, var ierobežot ( tipa slimnieks daudzdzīvokļu mājā - aizmetinām durvis un nevienu nelaižam ārā.  Kaut kā, pie mums, atskaitot vakcināciju, nav citu metožu lai ierobežotu līdz līmenim, kad atkal nav ''jaklapē viss ciet''. Var jau spriedelēt par veselīgu dzīves veidu un distancēšanos, bet .... diezin vai ražotnes varēs ''cept maizi, zāģet dēļus'' distancēti un neba visiem ir privātmašinas, lai barauktu uz darbu. Nebūs arī brīnumu, kad visi kas ir riska grupa, pēkšņi kļūs ''veselīgi'' . Tikko ar vienu blondīni ( gan tiešā gan pārnestā nozīmē) bija saruna part vakcinēšanos. Nē nevakcinēsies , jo sēdot internetā izlasījusi ka vakcinēšanās esot krietni bīstamāka kā saslimšana . Bet paša izteikti riska grupā... Es gandrīz gribēju pajautāt kas par viņu parūpēsies , ja saslims vai pat ''atstieps pedāļus'', jo radu nav. Bet sapratu ka ko tur jautāt ''blondīnei''. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , binary teica:

Tagad gan nepateikšu, kurā valstī tas bija (vai tik ne UK?).

Tochan nē Screenshot_20210802_084159_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lainere
pirms 11 stundām , ArnisR teica:

Nodrāzta atziņa. Jā, nosaukšana par idiotu nevienu nepārliecina.
Bet problēma ir tajā, ka antivakcerus nekādi argumenti nepārliecina. Attiecīgi, izvēlos saukt lietas īstajos vārdos.
Un tāpēc arī pat necenšos diskutēt, piemēram, ar @Lainere – nav jēgas tērēt laiku idiotiem vai troļļiem.

Trollis varbūt esi tu pats. Atšķirībā no tevis,  un lielas daļas, es  nebaidos ielikt profila bildi. 

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

@marrtins jā, talantīgs demagogs, tas ir neapšaubāmi 🤣, bet @Lainere, nu sorry, pat gūgli nemāk lietot 

Nu padomā vēlreiz.😁

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , oxygen teica:

Kaut kā, pie mums, atskaitot vakcināciju, nav citu metožu lai ierobežotu līdz līmenim, kad atkal nav ''jaklapē viss ciet''.

Kurš ir tas līmenis, kad visu jāklapē ciet?

 

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Tochan nē

Skatījos nevis kopējo hospitalizēto skaitu, bet hospitalizēto īpatsvaru, t.i., cik % no atklātajiem inficētajiem tikuši hospitalizēti. Tur grafikos pirmajā vilnī atklāto inficēto skaits bija niecīgs, salīdzinot ar otro vilni, taču hospitalizēto īpatsvars bija milzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Lainere teica:

nebaidos ielikt profila bildi.

Pupi arī būs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

taču hospitalizēto īpatsvars bija milzīgs

Un tagad UK tas nogaaazaas, nu hospitalizēti pret atklātajiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

ir viņa īsta sieviete

Pārbaudīji jau?🤔😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Varu nomierināt, ir viņa īsta un publicē savādākas lietas. 

Sīkākus paskaidrojumus nedošu, bet nu tas ir mūsu pienākums pārbaudīt vai nav kārtējais betona vai citu apdāvināto klons. 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu seksists, bet .... ir sieviešu psiholoģija/domāšana savādāka (vairāk emocionālas) . Nu kaut vai aizejat uz baznīcu un paskatāties cik tur starp apmeklētājiem ir vīrieši un sievietes. Arī visādu ajurvēdu un tamlīdzīgu lietu piekritēju vidū vairums ir sievietes. Nu tikpat labi slavenās Gardas ''kazas'' . Nu pavelkās  sievietes pēc vadoņiem/sludinātājiem. Ja tie ''pravieši'' trāpās  ''pļaviņi'' ( iemesli -gan savas pašapziņas celšanai, gan tīri materiālās intereses visādām sektām), tad ... Diemžēl nevaram gribēt ka abiem dzimumiem vienmēr vienāda domāšana/loģika. Nu nav ne labi ne slikti ka sievietēm ir savādāka- laikam dabā tā vajag. 

  Cita lieta ka veči bieži izmanto šīs atšķirības. Varat pameklēt internetā video par sievietēm, kuras pārdevušas dzīvokļus un vēl paņēmušas kredītus lai nestu naudu uz kārtējo finansu piramīdu Krievijā ( finiko). Kā viena no tām teica- vadītājs bija tik pārliecinošs ( bet pirms tam bija strādājis par psiholoģijas treneri) . Veči tajā piramīdas  apmānīto vidū bija krietni mazāk. Nu šiem ņēma virsroka racionālais nevis emocionālais.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 7 stundām , x_rays teica:

Pārējie ir uz emocijām balstīti,

personīgi man nulle emociju. tikai izklaide. jau sen (salīdzinoši) kā esmu vakcinēts, manas kājas ir siltas, rokas arī. esmu mierīgs, murrāju.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 29 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tā Lainere drīzāk ir transvestīts no apmaksātas troļļu fermas, nav tur ko redzēt.

A dzīvē ieraugot šo "trolli", savu kreizo kāju gan jau salauztu. Cik interesanti. Šeit tādi zlā un muā , bet kad satiek tādas sievietes, oi, nu kur tu biji visu manu dzīvi. 😁😁😁 

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...