Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Angīnu un vējbakas jau nu toč nevar salīdzināt ar bērnu trieku vai spāņu gripu.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 31 minūtēm , Insekc teica:

Piespiesana ir tas:

ka lai ietu vidusskolā, jāpabeidz pamatskola

ka lai vadītu auto pa koplietošanas ceļiem vajadzīgas zināms papīrītis

ka lai atgrieztu tev vēderu ķirurgam kaut kas jāzin un vajadzīgi kaut kādi sertifikāti

un tā joprojām

 

Tevi visur piespiež, pat točkā šmigu nedod tāpat vien...

Kaut ko vēl stulbāku izgudrot nevarēji? 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Mateushs teica:

Pirmkārt, pote pret tuberkulozi bērnam nav obligātsa

 

Pirms 45 minūtēm , Mateushs teica:

Fenomenāli 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Vakcineja tikai tos, kas slimoja 🤣🤣🤣 

 

Drīz šo topiku varēs uz humora daļu pārnest. 

 

Ņemam vēl vērā, ka šeit nu mazāk vai vairāk gudra sabiedrība apgrozas. Nestados priekšā kādas pērles ir īstajās antivakseru grupās. 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere

Pret tuberkulozi vakcīna nav ne obligāta. Ne piespiedu. Arī pret difteriju.  Arī loterijas  par viņān netaisīja.  Šīs slimības ir bijušas principā visu cilvēces laiku, arī vakcīnas ir pārbaudītas. Nejaumsim vispār šīs slimības iekšā salīdzinājumā ar kaut kādu kovid. No gripas cilvēki mirst vairāk. 

Es reklāmām pārstāju ticēt kad man bija 12 gadi, varbūt jūs vēl joprojām ticat arī Ziemassvētku vecītim? 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Lainere teica:

Pret tuberkulozi vakcīna nav ne obligāta

https://m.likumi.lv/ta/id/11215#piel1

3. Obligāti vakcinējami ir:

3.1. bērni – pret tuberkulozi, difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu, poliomielītu, masalām, masaliņām, epidēmisko parotītu, b tipa Haemophilus influenzae infekciju, B hepatītu, vējbakām, pneimokoku infekciju, rotavīrusu infekciju, cilvēka papilomas vīrusa infekciju, sezonālo gripu saskaņā ar šo noteikumu 1. pielikumu;

3.2. pieaugušie – pret difteriju un stingumkrampjiem saskaņā ar šo noteikumu 2. pielikumu;

3.3. bērni un pieaugušie – pret trakumsērgu pēc saskares ar dzīvniekiem vai cilvēkiem, kuri ir slimi vai ir aizdomas par viņu saslimšanu ar trakumsērgu;

3.4. grūtnieces – pret sezonālo gripu;

3.5. personas, kuras nav vakcinētas pret B hepatītu un saņem hroniskās hemodialīzes vai hemodiafiltrācijas procedūras, – pret B hepatītu;

3.6. nevakcinētas kontaktpersonas (bērni un pieaugušie) pēc epidemioloģiskām indikācijām – pret difteriju, poliomielītu, masalām, masaliņām, epidēmisko parotītu;

3.7. bērni – pret ērču encefalītu saskaņā ar šo noteikumu 23.1 punktu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 6 minūtēm , Lainere teica:

Es reklāmām pārstāju ticēt kad man bija 12 gadi

Labi… pierunāji… 16… vairāk par 9 klasēm neizklausās 😁😁😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Es tikai par to, ka @Lainere un līdzīgi domājošie savus bērnus nevakcinē ne pret ko.😁

Pirms 19 minūtēm , Lainere teica:

Kaut ko vēl stulbāku izgudrot nevarēji?

Principā varēja. Piemēram, pirms ļaut postēt forumā iziet kādu testu. Piemēram krievi savā vegalab.ru tā dara.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

https://m.likumi.lv/ta/id/11215#piel1

3. Obligāti vakcinējami ir:

3.1. bērni – pret tuberkulozi, difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu, poliomielītu, masalām, masaliņām, epidēmisko parotītu, b tipa Haemophilus influenzae infekciju, B hepatītu, vējbakām, pneimokoku infekciju, rotavīrusu infekciju, cilvēka papilomas vīrusa infekciju, sezonālo gripu saskaņā ar šo noteikumu 1. pielikumu;

3.2. pieaugušie – pret difteriju un stingumkrampjiem saskaņā ar šo noteikumu 2. pielikumu;

3.3. bērni un pieaugušie – pret trakumsērgu pēc saskares ar dzīvniekiem vai cilvēkiem, kuri ir slimi vai ir aizdomas par viņu saslimšanu ar trakumsērgu;

3.4. grūtnieces – pret sezonālo gripu;

3.5. personas, kuras nav vakcinētas pret B hepatītu un saņem hroniskās hemodialīzes vai hemodiafiltrācijas procedūras, – pret B hepatītu;

3.6. nevakcinētas kontaktpersonas (bērni un pieaugušie) pēc epidemioloģiskām indikācijām – pret difteriju, poliomielītu, masalām, masaliņām, epidēmisko parotītu;

3.7. bērni – pret ērču encefalītu saskaņā ar šo noteikumu 23.1 

 šis pirmais pants ir pošu grāmatā kura ir ikvienam. To vai tu izvēlies vakcinēt savu bērnu šajās kategorijās paliek tavā lemtspējā. Ar šo jau nu gan varēsim nestrīdēties. Tā pat piebildīšu ka vakcīnas ir savos vecuma posmos sadalītas. 

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

Es tikai par to, ka @Lainere un līdzīgi domājošie savus bērnus nevakcinē ne pret ko.😁

Principā varēja. Piemēram, pirms ļaut postēt forumā iziet kādu testu. Piemēram krievi savā vegalab.ru tā dara.

Nejauc ar nepretko ar tieši konkrēti kovid vakcīnu. 

 

Pirms 17 minūtēm , jema teica:

Patīkami ka mums ir paradījusies viena DURA, dzīvīgumu ienes!:biggrin:

Bet tas ir labi, garīgie invalīdi apmirs, un Vermanītis būs tīrāks!

Kad cilvēks viedoklis ir pārāk vājš, sākās bērnišķīgā apsaukāšanās, ir ar ko tevi apsveikt, esi arī kaut kur aizkavējies

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu tak nevakcinēpret kovidu! Kur ir problēma? Bez "praida" nevari dzīvot? Obligāti vajag, lai tavu viedumu pozitīvi novērtē?

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Lainere teica:

, varbūt jūs vēl joprojām ticat arī Ziemassvētku vecītim?

kā? Vai tad tas nav īsts ?  😭

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , Jurkins teica:

Kur ir problēma?

Joprojām neesi sapratis....? Nu varbūt, kad nākamreiz Kangariņi "palūgs" "brīvprātīgi" izpildīt ko tev nevēlamu, tad tikai sapratīsi?

Pirms 31 minūtēm , Regisss teica:

Labi… pierunāji… 16… vairāk par 9 klasēm neizklausās

Cik tev klases? Esi aizrāvies ar "visi stulbi"-"es gudrs", bet pats nespēj uz elementāriem jautājumiem atbildēt - tik vien kā bārstīties ar tukšiem saukļiem :sarkasms:

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

nākamreiz Kangariņi "palūgs"

Nu pafantazē vēl par to, ka nākamreiz, kad mainīsi vadītāja apliecību, kangariņi palūgs pincīša fotogrāfiju arī. Grūta tev dzīve laikam. Ka tik kaut kas nenotiek.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Cik tev klases?

Tu ko… man 6 ;) augstākas tak spēj sasniegt tikai “īpaši apdāvinātie” 😁


 

Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

Esi aizrāvies ar "visi stulbi"-"es gudrs", bet pats nespēj uz elementāriem jautājumiem atbildēt - tik vien kā bārstīties ar tukšiem saukļiem :sarkasms:

Tu gan nepacietīgs šiziks ;) ieslēgšu PC tad arī Tev atbildēšu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Lainere, tev suns vai kaķis ir? Tos tu arī nevakcinē?

nav viņai ne štucere ne kaķa, domāju tur arī ir tā visa problēma

Labots - kaads
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

kad mainīsi vadītāja apliecību

Aha - skaidrs beidzot. Visām darbībām dzīvē vajadzētu kādu apliecību no auklītes un būs beidzot saulainā tāle, miers, tautu draudzība un pārticība! :sarkasms:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Самую интересную новость сообщила нам газета «Daily Mirror». Некая британка не выходила из дома 9 месяцев, боясь заразиться коронавирусом. В первый день на улице ее насмерть сбил автомобиль, пока она доставала маску.😉

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Visām darbībām dzīvē vajadzētu kādu apliecību

Diemžēl tā ir un iet uz to, ka būs vēl trakāk.

Es, piemēram, biju pārsteigts, kad uzzināju, ka zooveikalu darbiniekiem, jābūt noklausītam speciālam kursam, par dzīvnieciņu turēšanu, tādiem zooveikaliem, kuros tirgo dzīvnieciņus, nu tur papagailīšus, kāmīšus visādus... Tās gudrības tur apmēram tādā līmenī - kāmītim jādod ēst, ja kāmītim ēst nedod, viņš nosprāgst...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Visām darbībām dzīvē vajadzētu kādu apliecību no auklītes

Ņem vērā, ka šo uzrakstīji tu nevis es.

Biju dzirdējis, ka esot tādi cilvēki, kas spējot izdarīt ģeniālus secinājumus - tipa... gurķis ir zaļs, tātad tam ilgi blakus ir stāvējis spainis ar zaļo krāsu.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Biju dzirdējis, ka esot tādi cilvēki

Cilvēki ir dažādi, tas tiesa. Dzirdēju, ka, vakcinējoties pret Covid, cilvēks kļūstot gudrs un vieds :sarkasms:

  • Patīk 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Cilvēki ir dažādi, tas tiesa. Dzirdēju, ka, vakcinējoties pret Covid, cilvēks kļūstot gudrs un vieds :sarkasms:

Nu jā… cerēju palielināt savu pabeigto klašu skaitu 😁

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Neesmu pārliecināts, ka persona, palielinot klašu skaitu, akurāt kļūs gudrāka/viedāka vai, ka vakcīna palielinās klašu skaitu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Dzirdēju, ka, vakcinējoties pret Covid, cilvēks kļūstot gudrs un vieds

Tēmas jaunā dalībniece gan savādāk izsakās, viņa saka, ka vakcinējas naivie un bailīgie... Kaut kā tā.

Un pēc vakcinēšanās kļūst agresīvi, uzbrūk nevakcinētiem...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

vakcinējoties pret Covid, cilvēks kļūstot gudrs un vieds

Kādas tikai teorijas izrādās trakomājā klejo.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

kļūst agresīvi, uzbrūk nevakcinētiem

Nedaudz ir pieaugusi agresija, to no gan nevar noliegt. Saskatās ziņas, ka nevakcinētie apdraudot vakcinētos un tad paceļ savu tikumības karogu, uzrauj pleciņu uz augšu un pagaidām gen vēl tikai apsaukājas, nicinoši izsakās, sauc par antivakseriem (tak nu beidzot nesaprašām kāds varētu izskaidrot - kas tas tāds īsti ir?).

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Kādas tikai teorijas izrādās trakomājā klejo.

Es ar' nesaprot, ko jūs tur ar krāsu ņematies ap tiem gurķiem... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 27 minūtēm , vvv teica:

Lainere, tev suns vai kaķis ir? Tos tu arī nevakcinē?

 

Vakcīnas es uzskatu ka ikviena ir jāizvērtē. 

Pirms 24 minūtēm , kaads teica:

nav viņai ne štucere ne kaķa, domāju tur arī ir tā visa problēma

Unn nē, Nē, problēma nav vispār. Žēl noskatīties uz kurieni iet pasaule, un ja jāmīl vēl kāds kas iet tai līdzi,traki, paldies nē. 

 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Tēmas jaunā dalībniece gan savādāk izsakās, viņa saka, ka vakcinējas naivie un bailīgie... Kaut kā tā.

Un pēc vakcinēšanās kļūst agresīvi, uzbrūk nevakcinētiem...

Nē nu kopumā  dzirdēju arī ka vakcinētie pie sarkanā var braukt...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 4 minūtēm , Tengo teica:

 

Provokatīvs jautājums, jo tu pats zini atbildi - persona, kura ir pret vakcināciju. 
Un šeit tu, protams, teiksi, ka esi tikai pret obligātu vakcināciju. 
Galvenais arguments - fašisms (brīvības ierobežošana), bet ar saviem viedokļiem tu met ēnu pār visu vakcināciju, noniecinot C19 riskus, tādējādi esi antivaxeru kategorijā,.

 

Viss te pa apli iet kopš pirmās lapas, bet reālu argumentētu faktu pret vakcīnu nav -
Vakcīnas ir drošas ( Piemers, ASV vakcinēti vairāk kā 342 miljoni, no tiem 0.0019% saņemti ziņojumi par letālu iznākumu, kuri pat nav oficiāli apstiprināti) cdc.gov dati.
Vakcīnas samazina pārneses, hospitalizācijas, nāves no C19 riskus, kāds vēl fašisms...
https://www.spkc.gov.lv/lv/jaunums/dati-pierada-vakcinacijai-ir-augsta-efektivitate-un-samazinats-risks-saslimt
Vai lasiet jebkuru ārzemju zinātnisko žurnālu, ka vakcīnas samazina C19 riskus veselībai. Tikai nevajag atkal malt par vispasaules ārstu, zinātnieku sazvērestībām, ticību un nepareizi interpretētiem datiem.

 

Marrtins vismaz prot domu salikt loģiski un neizplata pilnīgas muļķības un savu ticību kā lielie ''cietēji'' Lainere un Mateush.

Zemā vakcinācija tik tiešām korelē ar izglītības līmeni, (knapi puse skolotāju vakcinēti, vien ko pasaka), nav nekāds pārsteigums, ka esam vienā rindā blakus rumāņiem un bulgāriem, tas jau parasti arī citās statistikās tā. Tādus kā Lainere, Mateush ''apgaismot'' nu jau vairs bezjēdzīgi, nokavēts process. Pilsoniskā sabiedrība un kopējais labums (nejaukt ar komunismu xD) tiem sveši jēdzieni, ir tikai mana pārliecība, mana pieredze, mana utt..

Priekš kam man izklāstīties detaļās. 

Pirms cilvēku vilkt no sūdiem ārā vienmēr jāpārliecinās vai tā nav viņu dabīgā vide. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

garīgie invalīdi apmirs, un Vermanītis būs tīrāks

Šeit ошибочка, viņi nenormāli vairojas, gaiss tīrāks nepaliks :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...