Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

 

Ja tu patiešām būtu sieviete, manu pastkasti būtu piebērus pilnu ar populārākajām frāzēm no operas, ko sievietes domā par vīriešiem. 

 

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Nebarojam trolli, es atslēdzos.

Pašvērtējums nav slikta lieta, kad ar to neņem un nepārdozē. 

 

Mīli sievu, un brauciet uz operu. Nedomā par troļļiem, ja sastapšu nodošu no tevis sveicienus. 

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Lainere, drīkst tev vienu jautājumu?

Tu jau pajautāji. 😁 Došu vēlvienu iespēju 

Link to comment
Share on other sites

Tomēr nenoturējos, uz telefonu vislaik nāk notifikācijas :D

 

Uz jaunā aktīvā līdera fona, marrtins bezzobainie iebildumi sāk palikt neinteresanti. Varbūt jauno troļļu paaudzi apmāca savādāk? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eh, būtu jau labi ja antivakceri , kas domā ka vakcinētīe mirs pēc divi gadi, vai pēc vakcinācijas cilvēki ''mirst kā mušas'' neizplatītu muļķības ''tautā''. Pateicoties šādiem ''prāviešiem, sludinātājiem'' daļa cilvēku kas nav fanātiķi kaut nekļūst par tādiem, bet ''šaubu sēkla'' ir iesēta. Kad daļu no tiem, šaubīgajiem vedīs uz slimnīcu, jo ir trāpijušies tai nelaimīgajā daļā , kam bez vakcinācijas, ir smaga covid  gaita, būs jau par vēlu ar ''apgaismību'' ka laikam ''ar covid neviens neslimo'' , kā rakstīja tādi kā lainere. Vispār diezgan lielas aizdomas kā daļai no šādiem , lainere, tas ir ''maizes darbs'' . Kā nekā daudzās lapās peļņa no tā cik ir apmeklētāju  .  Otrs, tipiska troļlošana. Trešais.... jau nepatīkamāka troļlošana, lai konkrētā valstī izceltos visādi protesti/ nemieri un tad būtu sižets Solovjovam savos naida šovos par to cik ''pūstošajos rietumos '' viss slikti un tautai ir jāpriecājas kāds labs mūsu cars. Nu, jā ir arī fanātiķi, kas ko ieņem galvā un ''klapes uz acī''. Gatavi iet nāvē , ka tie pašnāvnieki  spridzinātāji no islama valsts. Nevajag domāt ka tas tik ''melnajiem'' . Eiropā pagājušajā gadsimtā bija tādi kā sarkanās brigādes Vācijā. Savu ideju vārdā spridzināja citus.

 Starp citu , pēc piesaukt ka ''pēc kovid vakcīnas mirst'' nav nemaz tik nekorekti- uz zemes neviens ne vakcinētais ne nevakcinētais nav mūžīgs. Ja , kā Norvēģijā , pansionātos potēja večos cilvēkus, kas jau gulēja uz ''nāves gultas'', tad ... medus maize antivakceriem, jo tās večuks mira tā vai tā. Bet ja žiperīgs pensionārs kas tikko sasniedzis pensiju, saslimst un nomirst tik tāpēc, ka saklausijies ka ''vakcīna ir nāvējoša'' un nepotējās, ir uz antivakceru sirdsapziņas

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 4 minūtēm , oxygen teica:

Pateicoties šādiem ''prāviešiem, sludinātājiem'' daļa cilvēku kas nav fanātiķi kaut nekļūst par tādiem, bet ''šaubu sēkla'' ir iesēta

Satraukumam nav pamata, jo tos šaubīgos, ko nebūtībā aizraus antivakceri (varbūt tu būsi tas, kurš tomēr precīzi definēs šo terminu?), kompensēs tie šaubīgie, kas tika pie potes tikai pateicoties draudiem netikt darbā, krogā, koncertā, utmldz. Un domāju, ka tādu varētu būt krietni vairāk. Tā kā - čill :sarkasms:

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 50 minūtēm , Lainere teica:

es esmu viens no tiem kas to nedarīs

 

Pirms 50 minūtēm , Lainere teica:

un tāpēc esmu stulba

es tik daudz nevar izdzert

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , laikamTak teica:

SKS

Ja Tu domāji to kosmisko staciju, krievi jau tik kaut kādu trubu šiem nosūtīja, pēc pāris "ņepoladkām", "stikovka" esot norisējusi veiksmīgi, pieļauju, ka ar ķīniešu elektroniku :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , marrtins teica:

šaubīgie, kas tika pie potes tikai pateicoties draudiem netikt darbā, krogā, koncertā, utmldz. Un domāju, ka tādu varētu būt krietni vairāk

Man ir jāizbrauc no valsts, vajadzība un sentiments spiež, tad arī nopotēšos :)

Link to comment
Share on other sites

Domāju gan. Savulaik ap 2 vai 3 suņiem tā izdarīju, pirms tam maksāju vietējam medniekam bamsli, lai izbeidz mokas :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@marrtinstak jums ar @Lainerevajadzetu aiziet uz randiņu. Abiem līdzīgas intereses, būs par ko parunāt. Turklāt meitene ir brīva un Mārtiņš tak var uzmest aci piepīpētājam un ieteikt arī FM modulatoru.

Turklāt varbūt šis ir pirmais gadījums Boot forumā vēsturē, kad divas sirdis būs atradušas viena otru, nepiesaistot tinderi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses, doma ir pareiza, no otras - tad jau arī sievietes darbā nedrīkst ņemt, paliks vēl stāvoklī un dabūsi dekrēta atvaļinājumu maksāt....

Tas Jurim. Neesmu ne atbalstītājs, ne noliedzējs, bet nah man priekšlaicīgi vakcinēties, ja ja strādāju pa gabalu, un visur, kur vajag, uzvelku masku. Gribēšu F1 klātbūtnē redzēt, tad arī viss notiksies, pieļauju, ka būs kāds gudrais gredzens, kāds jau tagad pieejams F1 iekšienē, kas noteiks, cik tālu vari doties.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

no otras

Nu tā tomēr ir dabīga lieta. Pievienosim to parastai slimošanai. Kaut gan ir bijis gadījums (pasen), kad tas tika izmantots, teiksim tā, negodīgi. Pārdzīvojām, bet attieksme pret to būtni bija atbilstoša. Piedodiet, bet, kad empātiju dalīja, manis nebija mājās.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 6 minūtēm , base7 teica:

vajadzetu aiziet uz randiņu

Hehe, varbūt iemēģini roku politikā? Priekšlikumi birst kā no pārpilnības raga :sarkasms:Nesen vēl te kāds ieteica ar @Ronalds doties uz numuriņu. Nē nu jāsecina, ka pašiem savas dzīves nav vai arī kas pietrūkst...  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

kad empātiju dalīja, manis nebija mājās

Kad dalīja melno un karātavu humoru, es rindā biju pirmais :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Neesmu ne atbalstītājs, ne noliedzējs

Bet Tavā gadījumā jau nav problēmu. Tu jau nestāsti visiem par Bilu, kā viens otrs.

Man jau arī principā po, kas vakcinājas vai nē. Es izslimoju kovidu, ļoti labi zinu, kas tas ir (tūlīt saskries viedie un teiks, kā tu zini, ka tas bija kovids🤣). Ja man ir iespēja kaut kādā veidā ar kaut kādu varbūtību novērst tādus priekus, tad es to daru. Un mani tuvinieki arī ļoti labi visu redzēja un tāpēc tieši tāpat - ja ir iespējams samazināt varbūtību slimot tā, tad vakcinējamies.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , base7 teica:

Turklāt varbūt šis ir pirmais gadījums Boot forumā vēsturē, kad divas sirdis būs atradušas viena otru

Nav pirmais gadījums. Ir pat kāzas bijušas 🤪

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

es rindā biju pirmais

Nu par to varētu pastrīdēties🤣. Man te šad tad nagi niez tādu uzrakstīt 🤣, bet pagaidām vēl pārvaru sevi.

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Ir pat kāzas bijušas

Mļaķ, taks ne geju.

 

p.s. šoreiz nepārvarēju.

Labots - Jurkins
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nu par to varētu pastrīdēties

No strīdiem dzimst patiesība :)

Man sieva teica, ka esot stāvējusi 2 rindās reizē, pēc pupiem un garām kājām, klāt nestāvēju, mani jau stārķis bij atnesis :D

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

esot stāvējusi 2 rindās reizē

Nu tad ir noveicies. Kādreiz jau varēja būt tā, ka divus purnus pirms tevis prece beidzas un nākamais pievedums pēc mēneša.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau paveicies ir, ne pa pa velti šajā dzīvē kaut kāda tante no bērnības ir bijusi "torgovļā" iesaistīta un vienos importos vien staigājuse :) 'bet džinsi mūžīgi pa īsu bijuši :D

 

Ja godīgi varētu novakcinēties jau šodien, bet esmu slinks cilvēks un dzīvoju pēc principa, ka kalnam tomēr jānāk pie Muhameda. Mums katru ceturtdienu brauc saldējuma mašīna, kurā labprāt iepērkos.

Ja šāda pat medicīnas mašīna apbraukātu laukus ar attiecīgu reklāmu, potētos daudzi, es tai skaitā, bet tā muļķīgā loterija? Nu nedraudzējas ar galvu ne Pavļuts, ne pārējie iesaistītie.

Tas mans laucinieka viedoklis.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , aoma teica:

pēc pāris "ņepoladkām", "stikovka" esot norisējusi veiksmīgi

bļēēee, tur tak riktīga drāma bijusi. bet nu, ko nu par to. labāk parunāt par maucību.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Maucība patiesībā ir tas, ka mēs te vēl varam diskutēt, būtu paļāvušies uz bībeli vai citu mācību, 99% būtu izžuvuši palagos. Ārlaulības bērni, jeb kā moderni saka, bastardi, atšķirībā no sugas āžiem, ir dzīvotspējīgāki.

 

Es skatoties F1 kvalifikāciju reklāmā pāris kadrus no ziņām redzēju, internetos vēl neesmu bijis.

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Bet Tavā gadījumā jau nav problēmu. Tu jau nestāsti visiem par Bilu, kā viens otrs.

Man jau arī principā po, kas vakcinājas vai nē. Es izslimoju kovidu, ļoti labi zinu, kas tas ir (tūlīt saskries viedie un teiks, kā tu zini, ka tas bija kovids🤣). Ja man ir iespēja kaut kādā veidā ar kaut kādu varbūtību novērst tādus priekus, tad es to daru. Un mani tuvinieki arī ļoti labi visu redzēja un tāpēc tieši tāpat - ja ir iespējams samazināt varbūtību slimot tā, tad vakcinējamies.

Kādas tev tagad ir antipātijas? 

Bilu es pieminēju tīri tāpēc ka viņš bija pirmais kas pirms kāda krietna laika konferencē puss pasaulei parādīja, kāds karš ir gaidāms un uzsvēra ka tas būs vīruss. 

Ko tik nauda un vara nedara ne? Ar šādiem ieročiem ir iespējams izveidot pat visspasaules bīstamāko pandēmiju

Link to comment
Share on other sites

Laucinieki patiesībā barikādes noturēja, jo rīdzeniekiem, redz, nebija smagās tehnikas.

Link to comment
Share on other sites

Stulbi jau bij tas, ka kaut kādi bērni, jaunieši, māca dzīvot paaudzi, kas reāli sēdēja uz tiltiem pret omonu. Man paveicās, 700tnikam tik riepu pāršāva, pie tāda gaisa apjoma gandrīz līdz Jūrmalai tiku, kolegam gan no Kamaza palika tikai nodedzis vraks.

Otrā dienā tik dzirdējām, ka esot apšauti arī cilvēki, kas gan ir tāds sūda covids...

Labots - aoma
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Lainere teica:

varētu likt mierā manu profilu, tā starp citu. 

Profils lipīgs un balts palika? 😁

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

Profils lipīgs un balts palika? 😁

Kādam jau norausta? 🤪

Link to comment
Share on other sites

Elementāri, Vatson. Ja puišu forumā ienāk dibarbass, kas izliekas par sievieti, visi vientuļie sāk pielaizīties. Kas te ko nesaprast.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 10 stundām , Lainere teica:

Kādas tev tagad ir antipātijas?

Kur tu redzi antipātijas? Atkārtoju vēlreiz - man pilnīgi sfēriskais oposums vai tu potējies vai nē. Ja tu domā par to manu piemēru iz dzīves, tad tās nav antipātijas. Vienkārši neredzu vajadzību sarežģīt savu dzīvi kaut kādu debiloīdu (izglītības trūkums, sektu ietekme u.t.t) dēļ. Viss.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Lainere teica:

Bilu es pieminēju tīri tāpēc ka viņš bija pirmais

Nav nekad ienācis prātā, ka gudrāki cilvēki var salikt plašāku bildi galvā un līdz ar to ar lielāku ticamību prognozēt iespējamos konkrētu civilizācijas attīstības ceļu rezultātus?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 32 minūtēm , e = d teica:

gudrāki cilvēki var salikt plašāku bildi galvā

Tur nemaz nav jābūt Bilam, tāpat Bils nebūt nebija pirmais.

Link to comment
Share on other sites

Lainere
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Kur tu redzi antipātijas? Atkārtoju vēlreiz - man pilnīgi sfēriskais oposums vai tu potējies vai nē. Ja tu domā par to manu piemēru iz dzīves, tad tās nav antipātijas. Vienkārši neredzu vajadzību sarežģīt savu dzīvi kaut kādu debiloīdu (izglītības trūkums, sektu ietekme u.t.t) dēļ. Viss.

Nē par tavu piemēru iz dzīves man atkal būtu cits viedoklis..

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , Lainere teica:

būtu cits viedoklis

Pat nemēģinu apstrīdēt tavas tiesības uz citu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...