Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 17 minūtēm , Lainere teica:

Nē, es latviešu ziņu portālus diemžēl nopietni neņemu, tie ir ārzemju dati.

Pērc ārzemju datiem UK no kovid miruši 130 000 cilvēki, no vakcīnām tātad vairāk? :)))) pa kuru laiku un cik tas sanāk dienā? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Lainere teica:

Izlasi vēlreiz, ja nesaprati, tad vēlreiz, arī ja tad nesaprati, nu pacenties vēlreiz, kaut kad taču jāsanāk. 

Nenācu ar Facebook informāciju. 

Iepriekšējā citātā skaidri deklamēji, kur smelies visas tās idejas un kādi ir šo ideju avoti. Es nebeigšu bezgalīgi apgalvoti, ka visi tie "patiesības" nesēji ir šarlatāni, kas vienkārši izmanto bezmaksas darbaspēku, lai sētu savas idejas un barotu savus biznesiņus - viens tirgo brīnumūdeni, cits velk iekšā īstā sektā un tur izsūc naudiņu. Nu painteresējies, kas ir tāds Aivis Vasiļevskis. Viņš jau sevi noraka tad, kad mēģināja taisīt haipu uz 5G kaitīgumu un izgāzās kā veca sēta nekompetences dēļ šajā jomā. Kā gan tādam tipam var ticēt? 

 

Vienmēr jāmeklē infomācijas avoti, bet visi šie FB publicisti to vien dara, kā drukā abšaubāmas izcelsmes informāciju, speciāli nepareizi tulko informāciju un dažkārt brutāli melo par daudz un dažādiem faktiem, piemēram, čipēšana, grafēna oksīds, nomiršana 2 gadu laikā pēc vakcinācijas un citi murgi kurus var pielīdzināt ticēšanai plakanai zemei.

Link to comment
Share on other sites

Kopš vakcinācijas sākuma tad ap 800 cilvēkiem dienā mirst no vakcīnas . Domāju, ka neviens to nemana 😁

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 27 minūtēm , Zin... teica:

Vispār šajā pavedinā varētu izveidoties paariitis 🥰 @marrtinsnevelc tik gumiju 

Nepin te mani iekšā. Es ar ticīgajiem netusējos :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Es ar ticīgajiem netusējos

Tu vēl dzīvs? :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu tak! Pietrūka? :sarkasms:

Ja pazūdu uz pāris dienām, tas nozīmē - izbaudu vasaru :beer:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Mezavecis teica:

Iepriekšējā citātā skaidri deklamēji, kur smelies visas tās idejas un kādi ir šo ideju avoti. Es nebeigšu bezgalīgi apgalvoti, ka visi tie "patiesības" nesēji ir šarlatāni, kas vienkārši izmanto bezmaksas darbaspēku, lai sētu savas idejas un barotu savus biznesiņus - viens tirgo brīnumūdeni, cits velk iekšā īstā sektā un tur izsūc naudiņu. Nu painteresējies, kas ir tāds Aivis Vasiļevskis. Viņš jau sevi noraka tad, kad mēģināja taisīt haipu uz 5G kaitīgumu un izgāzās kā veca sēta nekompetences dēļ šajā jomā. Kā gan tādam tipam var ticēt? 

 

Vienmēr jāmeklē infomācijas avoti, bet visi šie FB publicisti to vien dara, kā drukā abšaubāmas izcelsmes informāciju, speciāli nepareizi tulko informāciju un dažkārt brutāli melo par daudz un dažādiem faktiem, piemēram, čipēšana, grafēna oksīds, nomiršana 2 gadu laikā pēc vakcinācijas un citi murgi kurus var pielīdzināt ticēšanai plakanai zemei.

Neesmu apgalvojusi ka jūs visi mirsiet. Bet es labāk paskatīšos ko vakcīna nodara cilvēkam pēc 2 gadiem. 

Es savus lēmumus pieņemu balstoties tikai un vienīgi uz saviem ieskatiem. 

Es pieņemu informāciju kas pēc maniem ieskatiem ir vērā ņemama un tam nav  nekāda sakara ar FB.

Parādi man kaut vienu teikumu, ka būtu smēlusies to no turienes? 

Varbūt tu pats tik ļoti esi tajā fb ieurbies, ka šķietami viss nāk no turienes? 

Tagad šķiet tēma grozās tikai ap mani 😁 lai gan vienkārši padalijos ar to, kāpēc es neesmu kā jūs..

 

Pirms 20 minūtēm , Zin... teica:

Pērc ārzemju datiem UK no kovid miruši 130 000 cilvēki, no vakcīnām tātad vairāk? :)))) pa kuru laiku un cik tas sanāk dienā? :)) 

Kāpēc tu tik ļoti tici ka 130 00 ir tiešām miruši? Un miruši no kovid? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lainere teica:

Izcelsme - mākslīgi rādīts vīruss, iemesli - samazināt cilvēci. 

Vairāk jautājumus lūdzu pie Bila Geita.

Oooo .... jā!!!.... Geitsam pārāk labi pērk Windows un šis nabags nezin kur likt piķi, tāpēc  to iegulda cilvēces samazināšanas projektos ... vienkārši ģeniāli ...

 

pirms 2 stundām , Lainere teica:

Kāpēc tu tik ļoti tici ka 130 00 ir tiešām miruši? Un miruši no kovid? 

...un cik tad ir miruši no vakcīnām ???... un kur tad tu info ņēmi?... ja ne no purnu grāmatas ?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Un viss sākās tik nevainīgi

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/179837-auto-piepīpētājs/

Lainere - Ierakstīts Ceturtdienā, 16:27

Sveiki, auto nestrādā piepīpētājs. Kāda varētu būt vēl problēma izņemot drošinātājus, (tie ir mainīti). 

Marka - škoda rapid 2013 gada. 

Varbūt te arī izdosies atrast kādu meistaru kas par adekvātām naudām varētu šo problēmu atrisināt?

 

pirms 7 stundām , Lainere teica:

1) No vakcinācijas cilvēki mirst vairāk kā no paša vīrusa

2) Manā paziņu lokā neviens nav saslimis ar c19

3) Visa pasaule griežas tikai ap c19 citu slimību šajā pasaulē neeksistē. 

4) cilvēki mirst nevis no c19, bet no nopietnām slimībām nesaņemot nepieciešamo aprūpi 

5)  Es līdz pēdējam neievēroju masku velkāšanu, roku dezinficēšanu, 2m, esmu vesela. 

6) Zinu  tā izcelsmi un iemeslus 

7) neuzticos eksperimentālām vakcinācijām. 

😎 biju kontaktpersona kādam it kā c19 slimniekam, pati vesela. 

jālieto maskas kas nemaz nepasargā no vīrusa, alternatīva maskai, pote kas arī nepasargā no vīrusa un  tā pat neatbrīvo no maskām. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 51 minūtēm , kreizā Kāja teica:

P.s. Labāk būtu ACIS rādījusi,

kādas acis, pupus uzreiz vajag rādīt

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Da ko cepaties, viņas paziņu lokā:

a) neviens nav saslimis ar c19,

b) neviens nemāk turēt rokā testeri.

🤣

Izdaram secinājumu - tie, kas prot saslims un mirs. Tie, kas prot osci... vispār nekādu cerību.

 

p.s. es gan visnotaļ atbalstītu (es pat vēl aizvien ceru kaut kur dziļi zemapziņā😁), ka tas vīruss izraisīs globālu neauglību.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Lainere teica:

iemesli - samazināt cilvēci. 

Mļaķ, ar čemtreiliem nesanāca. Dzīvelīgi maitas. Nu neko mums vēl viss kas labs ir noslēpts azotē.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

To vajag uztver tā mākslu, kā dabas parādību, šitā interesanti uztvert diezgan triviālas, parastas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , e = d teica:

salīduši antivax deģi

viņiem tāpat kā zilajiem ir fizioloģiska nepieciešamība stāstīt par savu ...

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkiem izteikti nav ar ko savu dzīvi, brīvo laiku saturīgi aizpildīt, būt izdzirdētam, izpausties ar kaut ko...

Un te nu, parādās redzams, uzskatāms pretinieks; kovidvakcīna, kur var stāties vienlīdzīgā ierindā, gan sētnieks, gan pētnieks, jo derīgi paši glupākie, gan paši fantastiskākie argumenti.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@Lainere atzīsties - tu esi no Gobzema, Šlesera, Brīvvalsts TV, Tautas varas frontes vai kādas citas, hmmm, ar īpašu pasaules uztveri, kompānijas?  Vai arī dzīvo zem 5G torņa, kas jau bez kāda čipa ievieš korekcijas domāšanā (ak Dievs, japāņi jau ar 6G sāk eksperimentēt, pasaules gals nav vairs tālu):biggrin:?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , raiviic teica:

@Lainere atzīsties - tu esi no Gobzema, Šlesera, Brīvvalsts TV, Tautas varas frontes vai kādas citas, hmmm, ar īpašu pasaules uztveri, kompānijas?  Vai arī dzīvo zem 5G torņa, kas jau bez kāda čipa ievieš korekcijas domāšanā (ak Dievs, japāņi jau ar 6G sāk eksperimentēt, pasaules gals nav vairs tālu):biggrin:?

Nē, neesmu 😁

Vienkārši neticu šitam visam un tas arī viss, un tam būs daudz iemeslu un pilnīgi vienalga cik tas crazy liksies kādam. 

 

Tēmu beidzu😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lainere said:

Es savus lēmumus pieņemu balstoties tikai un vienīgi uz saviem ieskatiem. 

Es pieņemu informāciju kas pēc maniem ieskatiem ir vērā ņemama

 

Kāda precīzi ir jūsu izglītība, kura universitāte, kāda specialitāte? Cik gadu profesionālā pieredze un kādā jomā?

 

Ja ir runa vismaz par bakalaura līmeņa eksakto izglītību un pāris gadu darbu speciālitātē, tad varam kaut kādu argumentēšanu turpināt.

 

Bez šīs informācijas pārņem aizdomas, ka te vietā būs teiciens tukša muca tālu skan.

 

Ja izglītība ir no sērijas par viesmīlību, filoloģiju, politoloģiju (profene vai humanitārā programma), tad tālāk varam nerunāt.

Labots - Rob Vuu
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Lainere teica:

Bet es labāk paskatīšos ko vakcīna nodara cilvēkam pēc 2 gadiem. 

Kādēļ tieši pēc 2 gadiem, nevis gada vai 5 gadiem?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 31 minūtēm , vvv teica:

Dēļ tādiem mēs ilgi cietīsim visādus ierobežojumus.

 

Pirms 31 minūtēm , vvv teica:

arī nākamais mācību gads tiks izčakarēts...

Ā un pie visa vainīgi Tie Tur, jo Kompetentie tev tā teica? Iedomājies hipotētisku situāciju, ka 100% vakcinēti, ieskaitot zīdaiņus. Tu tiešām tici, ka ar to ierobežojumi izbeigtos? Jaunās Pases atceltas? Maskuballe beigtos? :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 5
Link to comment
Share on other sites

@marrtins Piedod, piemirsu tevi pievienot brīvvalsts TV, tautasvaras frontes, plakanās zemes, ķirzakcilvēku, sorosticīgo un pārējo "ģēniju" sarakstam.

Tiešām  neapnīk nodarboties ar demagoģiju (protams, ja vien par to tev nemaksā) un beidzot sākt domāt?  Neesmu ļauns, bet tiešām novēlu saslimt ne tajā vieglākajā formā, tad varbūt ko sapratīsi.

 

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Ā un pie visa vainīgi Tie Tur, jo Kompetentie tev tā teica?

Jā. Jo «kompetentie» visu regulē. Arī par mācībām skolās.

Nebūtu slikti, ja, piemēram, šajā tēmā rakstošie biedri, kas nesavtīgi iedziļinājušies problēmā, to izpratuši, tādi kā biedrs @marrtins vai biedrs @Ronalds... izbīdītos starp «kompetentajiem», tiktu pie regulēšanas... Iestātos laime...

Diemžēl, viņi to nedara, kaut ko pakomentē, lai patīksminātos...

:D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

ka tas vīruss izraisīs globālu neauglību.

Prezervatīvu ražotāji būs spiesti samazināt ražošanas apjomus, kā rezultātā pēcāk tiem strauji celsies cena.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Krievijā atzīst, ka mirst arī tie, kuri vakcinējišies.

Vakcinācijas sertifikātu, sukas, nopirkuši, un tagad mirst.

Link to comment
Share on other sites

Krievijā daudz viltoto vakcinēto. Un vakcīna ar politisku komponenti.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vvv said:

Kāda starpība izglītībai...

 

Ir diezgan liela starpība domāšanas līmenī starp tādu cilvēku kurš profenē ķeksīša pēc noklausījās mazliet vielas par eksaktajiem priekšmetiem un pēc tam devās strādāt par viesmīli, un tādu, kurš izgāja cauri normālai eksaktajai augstskolas programmai un pēc tam strādā attiecīgā specialitātē. Pirmie ir uzņēmīgāki pret visādu tuftu, ko cilvēki saraksta internetā kā "patiesību, ko Kariņš tev nestāsta".

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

tiktu pie regulēšanas... Iestātos laime.

Tev obligāti vajag, lai kāds tevi regulē? Pats sev nespēj lēmumus pieņemt?

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 25 minūtēm , raiviic teica:

pārējo "ģēniju" sarakstam.

Interesants novērojums. Tie, kas sevi uzskata par sazin kādiem ģēnijiem var mierīgi aplikt pārējos dēļ viņu vienas izvēles un, uz tā pakāpjoties, sevi pacelt augstāk par zemi un pasludināt par gudriem. Manuprāt, tas neliecina ne par gudrību ne viedumu.

 

Pirms 26 minūtēm , raiviic teica:

Neesmu ļauns, bet tiešām novēlu saslimt ne tajā vieglākajā formā, tad varbūt ko sapratīsi.

Dzīvē visādi gadās, bet šis nav tas lielākais risks. Katrā ziņā - paldies un ceru, ka tev dzīvē veiksies un viss būs labi ;)

 

 

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Pats sev nespēj lēmumus pieņemt?

Protams, ka spēju, bet lēmumus pieņemot sapratne vajadzīga... Par virusoloģiju, epidemioloģiju utml. manis paša sapratne maza, nākas paļauties uz kompetentajiem.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

nākas paļauties uz kompetentajiem

Ko darīsi, ja tie korumpanti melo un turpina melot?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Rob Vuu teica:

Ir diezgan liela starpība domāšanas līmenī

Ir, ir, protams. Tik nesaki, ka starp augstskolas pabeigušajiem un specialitātēs strādājušajiem stulbuma nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Ko darīsi, ja tie korumpanti melo un turpina melot?

Turpināšu cerēt un gaidīt uz godīgiem un gudriem... :sarkasms:

@martins, ja pienāks, kad valsts galveno infektologu vēlēs tauta, es balsošu par tevi, jo tu vislabāk linkos par kovidu orientējies, vien, bēda, ka tu jau nepieteiksies...

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

bēda, ka tu jau nepieteiksies

Skaidrs, ka nepieteikšos. Es par individuālu izvēli/atbildību, nevis mācīt kā citiem dzīvot. Bet nekas, pieteikties gribētāju jau netrūks :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Dzīve ir nežēlīga. Bet vienmēr jau var pieglausties pie kompetentas auklītes pupa un rādīt ar pirkstiem uz vainīgajiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...