Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Tač bija pagājušā mācību gadā, pirmās mācību gada nedēļas skolās notika klātienē. Tā arī tika organizēts, ka skolnieki tiekas tikai savas klases robežās, starpbrīdis katrai klasei citā laikā, daudzās skolās organizēja divas maiņas...

Pirms 8 minūtēm , Cirka Lācis teica:

Var jau mēģināt organizēt apstākļus, kur klases savā starpā netiekas, bet cik tas ir reāli? Pilnīga fantastika.

 

Link to comment
Share on other sites

Cirka Lācis

Varbūt vajag rīkot tādu sistēmu, ka skolotāji arī savā starpā netiekas? Priekš kam matemātikas skolotājai vajadzētu tikties ar ķīmijas skolotāju? Skolotāju istabu slēgt kā tādu, gan jau iztiks. Tāpat neko svarīgu tur nedara.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 9 minūtēm , kreizā Kāja teica:

av atsevišķas skolotāju istabas jaunāko un vecāko klašu skolotājiem, visi tusē vienā, lieto vienu tualeti, ēdamistabu, kafeinīcas stūri, direktora kabinetu.

Tie ir organizatoriski jautājumi turklāt ne visās skolās vienādi. Pārējais tevis teiktajā ir minējumi un pieņēmumi. Tik pat labi skolotājs var novadīt visas savas stundas būdams vismaz 2m attālumā no skolēna.

Vienīgais jēdzīgais arguments te bija @e=d par skolotāja apriti. Bet tad atkal... tā ir skolotāja paša problēma, galu galā šajā laikā viņš nesaņems pilnu algu, kura jau tā nav diez ko spoža, ja skolotājs to apzinās, apzinās arī to, ka viņam inficēties ir salidzinoši vieglāk, tad es neredzu jēgu viņus ar varu spiest vakcineties.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , marrtins teica:

Varbūt beidzot tas būsi tu, kurš izskaidros un pamatos, kāpēc kādam būtu obligāti jāvakcinējas? Visi klaigā, bet pamatot neviens nespēj. Nav spējuši

Paņemam Lielbritāniju, pašlaik pozitīvi testē 34 000 cilvēkus, ņemam decembrī vai februāri, kad arī aptuveni bija tāds cipars. 

Tad paskatāmies mirstību - mira ap 400-500 cilvēku dienā un diena tika hospitalizēti 1500 cilvēki. 

Ņemam šodienu, mirst ap 15 cilvēku dienā un kopējos hospitalizēto skaits ir ap 2000.

 

Ņemam Krieviju, kur visi liek mīksto potei. 

25k inficēto dienā, mirst 600-700, paņemam janvārī vai dev kad bija tikpat inficēto, mirst tas pats cipars, par vēl mazāk. 

 

Tagad salīdzinām vakcinēto skaitu un pamēģina. pakustināt to rievu, lai saskatītu likumsakarību. 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 2 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Vienalga taču paliks situācija ka viena auša strādā ar 20 dažādām klasēm

Parēķini slodzes... auša. 20 klases viņam...

Pirms 3 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tāpat kā no tā ka, ja kāds no 2500 cilvēkiem audzēkņu ģimenēs saslims, tad tieši kādam/kādiem skolotājiem ir vislielākā iespēja kļūt par superinficētāju

Kāpēc skolotājs nevis 13 pulciņos iesaistītais Pēterītis? Ko? Tik pat eksotisks piemērs kā tavs slimais skolotājs, kurš nāk uz darbu un strādā, acīmredzami, 2 slodzēs. 

 

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

 

Tagad salīdzinām vakcinēto skaitu un pamēģina. pakustināt to rievu, lai saskatītu likumsakarību.

Un kā tieši visi tie cipari pamato vakcīnas obligātumu?

Nepārproti mani - es uzskatu, ka medicīnas personālam vajadzētu obligāti vakcinēties, jo savus uzskatus es te esmu gana bārstījis. Bet citiem?... Neuzskatu, ka vajadzētu kaut ko spiest. Motivēt, jā. Teikt: "Tu zaudēsi darbu." Nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Internetā atradu materiālus, no kuriem izriet, ka vīrieši, kuri ilgstoši pavisam atteikušies no dzimumdzīves, ļoti reti slimojot ar infekcijas slimībām. Ne velti viduslaikos tieši mūki veica mēra laikā smagos darbus - pārvietoja slimniekus un apglabāja sērgā mirušos. Tāpēc vajadzētu likumā noteikt, ka nevainīgie vīrieši varētu nevakcinēties pret Covid. Vienīgā problēma - kur dabūt izziņu par nevainību. Kad jautāju ģimenes ārstei, viņa pagrozīja pirkstu pie deniņiem. Urologs paskaidroja, ka nevainības faktu vīrietim ir neiespējami pierādīt. Būs vien jāraksta Tiesībsargam, ko darīt!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

ruukjis
pirms 4 stundām , Zin... teica:

Kādēļ citiem cilvēkiem būtu jācieš no pofigistiem? 

1. Es sen esmu vakcinējies

2. Pilnīgās auzās - kā tu būdams vakcinēts ciet no kāda pofigista?

3. Tu tā arī neatbildēji uz jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ruukjis teica:

Pilnīgās auzās - kā tu būdams vakcinēts ciet no kāda pofigista?

 

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Viens no vakcinācijas ieguvumiem ir, ka gultas aizņem n-reizes mazāk un slimnīcas var beidzot sākt pilnībā strādāt ar tiem, kas dēļ pandēmijas ir gaidījuši uz saviem dakteriem un nodarboties ar citām kaitēm. 

Ka arī, cik saprotu, tad vīrusa mutācijas nevar notikt tik bieži ar vakcineetajiem, palabo, ja kļūdos. 

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Ēeee, bet... labi, labi. Atbildi pieņemu. Man nav spēka diskutēt, ir piektdiena un alus un tā... Bet es varētu. (lai tu nedomā, ka esmu mīkstais, kurš mūk no nepabeigtiem argumentiem!)

Link to comment
Share on other sites

Elementāri, Vatson. Zin cieš no tā, ka pogifigistu dēļ nevar sasniegt pūļa imunitāti, un tādēļ neatceļ ierobežumus :0

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu UK, mums atceļ pēc nedēļas. Noshpriceti vairāk kā vajag. Lieku vnk aizdomāties par cipariem ko minēju un kādēļ tie cipari ir tādi un kāda tam saistībā ar vakcināciju un medicīnas pieejamibu citiem. 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
2021.07.9. , 10:43, ImissimI teica:

Rīt padošu ziņu, visi biedē, ka otrā taisni esot tā īstā.

Bišķi lauž kaulus, kalnus gāzt toč šodien nevelk, nav arī īpaši vēss ārā.🤬

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@marrtinseee, izskaidro kārtējo krievijas lēcienu nāvēs un tas, ka kremoatoriji netiek galā.

Nu konkrēti pret UK saslimušajiem kvai. 

 

 

Feikas Bila ziņas? 

Link to comment
Share on other sites

Kāds var pastāstīt kaut ko sīkāk par Austrāliju? It kā nav baigi daudz vakcinēto, bet nav arī tā, ka baigi daudzi mirtu. Kā viņi to panāk? Kāpēc citi tā nevar negrib?

Link to comment
Share on other sites

2021.07.9. , 12:46, marrtins teica:

Pirmkārt. Vieni vienīgi pieņēmumi - attiecīgi arī secinājumi nederīgi. Turklāt pagaidām nav arī nekādu datu, ka vakcinēta skolotāja nebūs vīrusa tālāk pārnēsātāja, lai arī ir cerība, ka varētu mazākā mērā. Respektīvi, uz cerībām balstoties, obligāti likt kādam vakcinēties ir neprāts. A ko darīt, ja tas bērns inficē vakcinētu skolotāju un tā aplipina 2500? :sarkasms:

 

Otrkārt. Vakcinētām personām vispār nebūtu jāsatraucas - tās novērš smagu saslimšanu un nāvi no slimības, kurai izdzīvošanas rādītājs arī bez vakcīnas ir 99.98%.

Risks ,ka viņs varētu pārnest vīrusu ,ja ir potēts  daudzreiz mazāks. 

Link to comment
Share on other sites

2021.07.9. , 11:49, marrtins teica:

Varbūt beidzot tas būsi tu, kurš izskaidros un pamatos, kāpēc kādam būtu obligāti jāvakcinējas? Visi klaigā, bet pamatot neviens nespēj. Nav spējuši gan Viedie no valdības, gan tepat vietējie foruma klaigātāji.

 

Nu? Cik tad ir 2+2? Bez ironijas.

Tāpēc,ka tu vari pārnest kādam cilvēkam kur šī slimība var būt liktenīga un beigties ar nāvi...

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ImissimI teica:

Bišķi lauž kaulus

Nu es vakar pirmo dabūju. Arī šodien lauž kaulus, gulēju visu dienu zem ābeles un pa laikam aizgāju nodžumpīt. Bet tas gan jau tāpēc, ka esmu izslimojis. Gan jau tā pirmā sanāca kā pusotrā😁. Teorētiski 6 mēneši jau pagājuši, bet nu īsti jau nav teikts, ka tieši pēc 6 mēnešiem antivielas aiziet prom.

Link to comment
Share on other sites

2021.07.9. , 12:46, marrtins teica:

Vakcinētām personām vispār nebūtu jāsatraucas - tās novērš smagu saslimšanu un nāvi no slimības, kurai izdzīvošanas rādītājs arī bez vakcīnas ir 99.98%.

No kurienes šādi statistikas dati? Vai nav pārāk optimistiski?

Man kaut kā šķita, ka ~5% RIP.

 

p.s. Savu otro vakcīnas devu dabūju. Pēc pirmās bija drebulis un 39C, pēc otrās ) reakcija (Asra Zeneca).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , aoma teica:

Vismaz mūsu ciemā noķert triperi vai covid, attieciba ir ir 9 pret1.

Jūs tur ciemā 9 veči un vienas dāmas, vai otrādāk?

Link to comment
Share on other sites

Mūsu ciemā ir plašs spektrs :D

 

Ciema priekšniecei it kā esot bijis covids, bet, tā kā viņa visu laiku kaut kur atpūšas, nav nekāds brīnums.

Bija te kaut kādu naktstauriņu uzlidojums, pēc tam neviens no ciema čumošņikiem pēkšņi nevar pačurāt, varbūt tā attiecība ir pat lielāka, 15:1 :D

Labots - aoma
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Man prieks, ka jūsu ciemā ir trsdicionālā orientācija.😁

Bet labāk tomēr kovids nevis triperis... pačurāt varēja.

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir arī teiciens: pamīlēji pilsētnieci, dāvanā dabūji zelta pulksteni, (sifilisu), tad toč labāk covids, triperi tak vienkārši, ar penicilīnu ārstē... Pat dakters nevajag, jebkurš normāls trešā kursa medicīnas students noorganizēs tās ampulas.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 19 stundām , ImissimI teica:

Bišķi lauž kaulus, kalnus gāzt toč šodien nevelk, nav arī īpaši vēss ārā

Paņēmu vakarā 100g un 1l borjomi, ap 2.00 pamodos un bija atlaidis. Šodien viss ok.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 16 stundām , Jurkins teica:

Bet tas gan jau tāpēc, ka esmu izslimojis

Tad kad tev otrā potes deva būs, tu varēsi izstāstīt citiem kā ta ir pie trešās. 😁 Nu ja nu tiešām izdomās ka faizeru mauks pa trijām reizēm.

Link to comment
Share on other sites

Jā, 30.jūlijā iešu pakaļ. Vakar vakarā uzliku mīksto un iepļāvu aliņu, lai gan pazīstami dakteri teica, ka alu gan nevajagot. Teica, ka peldēties nevajagot un saulē arī labāk neuzturēties. Tātad esmu pārkāpis visu iespējamo. Šodien viss štokos.

Pirms 5 minūtēm , ImissimI teica:

faizeru mauks pa trijām reizēm

2040. gads... tie, kas vakcinējušies 67 reizes, laipni gaidīti vakcinācijas centros saņemt 68-to faizeradvancedsuperturboplus.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
2021.07.9. , 16:29, Zin... teica:

Paņemam Lielbritāniju...

Tas arguments ir skaidrs - vakcinējies un dzīvo laimīgs. Nav saprotams, kāpēc vēl klaigāt, ka arī visiem citiem būtu tas nepieciešams vai jādara.

 

 

2021.07.9. , 16:53, Zin... teica:

ka paraksti papīru, ka atsakies no vakcinācijas un uzņemies atbildību par sevis ārstēšanuun neaizņem slimnīcas gultu.

Var, bet tad tikai komplektā ar nodokļu atmaksu, kas veikta veselības sistēmā pa kādiem 20 gadiem. Un kopā arī ar parakstiem no, piemēram, alkāniem, pīpmaņiem un cukurēdājiem.

2021.07.10. , 20:39, rooyar teica:

Tāpēc,ka tu vari pārnest kādam cilvēkam kur šī slimība var būt liktenīga un beigties ar nāvi...

To var arī vakcinētas personas.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
2021.07.10. , 17:38, Zin... teica:

@marrtinseee, izskaidro kārtējo krievijas lēcienu nāvēs un tas, ka kremoatoriji netiek galā.

Nu konkrēti pret UK saslimušajiem kvai. 

Nav izskaidrojuma, sevišķi viena - neesmu arī vēl iedziļinājies. Tagad var ticēt krievu statistikai?

Link to comment
Share on other sites

shadow118
2021.07.10. , 21:45, Insekc teica:

No kurienes šādi statistikas dati? Vai nav pārāk optimistiski?

Man kaut kā šķita, ka ~5% RIP.

 

p.s. Savu otro vakcīnas devu dabūju. Pēc pirmās bija drebulis un 39C, pēc otrās ) reakcija (Asra Zeneca).

Globāli ir bik pāri 2% RIP., Latvijā uz šo brīdi 1,84%

 

Es pirmo pirms 10 dienām dabūju, man tik kādas pāris dienas sāpēja tas muskulis, kurā dūra, nebij ne temperatūra, ne galvas sāpes (man gan Pfizer, tam itkā pēc otrās esot sūdīgāk). Dažas dienas pēc manis mamma arī aizgāja sapotēties, viņai tas pats, arī tik roka sāpēja (arī Pfizer)

Link to comment
Share on other sites

Latvijā pāris dienas no covid neviens nav miris. Varbūt šis mēris savu darbu būs padarījis, un iztīrījis rindas pie Pētera vārtiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , aoma teica:

iztīrījis rindas pie Pētera vārtiem? :D

Kaut kur steidzies?

Link to comment
Share on other sites

Mums nevienam nenodzīvot ne minūti ilgāk, kā šūpulī ielikts.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...