Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Kā tad nav efektīvas, ja pa pieci mēneši nomiruši mazāk kā pīķa laikā pa stundu?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tajā pīķī jau bija Delta "variants"?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un ko tu ar to to gribi pateikt? Ka tieši pret Delta variantu vakcīna nedarbojas?

Un ja pat vakcīna "neņem", tad kapēcc nav atkal tūkstoši mirušo dienā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Un ja pat vakcīna "neņem", tad kapēcc nav atkal tūkstoši mirušo dienā?

Būšu disidents, un teikšu, ka nav paredzēts statistikai, citādi izrādīsies, ka miljoni būs sapotējušies lieki. Kā mēs zinām, nav lielāku melu kā statistika, kuru var pievilkt kā vajag, īpaši ja nav iespējams pārbaudīt reālo stāvokli un tikai akli ticēt oficiālajam viedoklim. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Un ko tu ar to to gribi pateikt?

Tu tiešām esi jampamps vai tikai izliecies? Es tak vēl speciāli pasvītroju...

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
pirms 11 stundām , marrtins teica:

Nez kādas vakcīnas pārsvarā izmanto UK, bet tās >50 grupā nav diezko efektīvas:

~60%. Nez. Neko diži vairāk no vektor vakcīnas (lasi Astra) pret citu vīrusa mutāciju arī nevarētu gaidīt. Lai cik ciniski tas neskanētu, es teiktu: "tas ir optimāls rezultāts".

Tikko apjēdzu - tabulā jau nav dota populācijas daļa, nav pat testēto skaits - attiecīgi mēs runājam ekskluzīvi par tiem, kas ir norāvušies Covid, tā kā reālais efektivitātas % pilnīgi noteikti ir virs 60% un tas patiesībā ir diezgan OK.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 3 stundām , marrtins teica:

Es tak vēl speciāli pasvītroju.

1. Grupā >50 diemžēl ietilpst plašs vecuma diapazons un nav precizēts, vai aizgājējiem bija 51 vai jau, piemēram 95 gadi.

2. Šajā diapazonā jau daudziem var būt lielākas vai mazākas veselības problēmas un aizgājēju skaitā var būt gan tādi, kuriem pat mazākā vīrusa klātbūtne var "pielikt punktu", gan arī tādi, kuriem vienkārši "pienācis viņu laiks" ar vai bez vīrusa palīdzības.

3. Kā jau tagad skaidrs, vīruss cītīgi mutē, kas visdrīzāk nozīmē to, ka līdzīgi kā ar gripu, vakcinēties vajadzēs regulāri. Kaut kur gan pavīdēja info, ka varētu būt aizsardzība uz visiem laikiem no vienreizējas vakcinācijas, bet tas velk uz to pašu "ģenialitāti", kur antivakceru un covidiotu teorijas. Jā, bakas, tuberkulozi, mēri, hvz ko vēl izdevies pieveikt ar vienu reizi, bet tie ir/bija pavisam citas kategorijas vīrusi.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vai Martins var pateikt pāris vienkāršus teikumus par to, kā izplatās vīruss?

Un arī - kā to novērst vai samazināt?

Link to comment
Share on other sites

Nē, Raimond, tā viņam ir neiespējamā misija...😃

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , marrtins teica:

Nez kādas vakcīnas pārsvarā izmanto UK, bet tās >50 grupā nav diezko efektīvas:

Vispār jau tā tabulā parāda, ka ir efektīvas 🤣

 

Bet nu jā, drīzi visi antivakseri sāks ar šo braukt auzās. 

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 10 minūtēm , Raimonds1 teica:

Un arī - kā to novērst vai samazināt?

Es varu pateikt, ko nevajag darīt.

Nepostēt fufeli, kamēr 2/3 no smadzenēm vēl guļ. Ar to es gribu, ka @marrtins tabula var izlekt pa logu, jo ir ekskluzīvi tendēta uz SASLIMUŠAJIEM - tā nepasaka neko par vakcīnu efektivitāti... attiecīgi mani 60% var mierīgie pievienoties tabulai brīvajā kritienā. Šiem datiem vajadzēja būt Per Capita, lai mēs te diskutētu... tā ir, ka nepadzer kafiju pirms līst forumā.

@raiviic

Tev kafiju vajadzētu maukt intravenozi...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 14 minūtēm , ruukjis teica:

Šiem datiem vajadzēja būt Per Capita, lai mēs te diskutētu

Cik tad tur tā darba izrēķināt. No 50 miljoniem vakcintēto miruši 50. Tātad viens no miljona, cik tas ir procenti? 0.01% 0.001%?

Ļoti neefektīva vakcīna.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Meli, 

Valdošā kliķe un Bils Geits noteikti slēpj patiesos skaitļus, lai attaisnotu savas darbības. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu jau radusies ideja, ka vakcinētie aizsargā arī nevakcinētos, tiesa pie neteiktas vakcinēto/nevakcinēto attiecības.

Nez vai laba doma, publicēt šādus pētījumus, tas jau ūdens uz "antivakceru dzirnavām", palēninot vajadzīgās proporcijas sasniegšanu.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

@AndrisBB Ufff, nu gan tu ielēji eļļu ugunī... tev jau nu labāk vajadzēja zināt, ka @marrtins ņem pretī tikai statiski akurātus datus nevis uz pirkstiem piemestus.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu ok, vēl jau jāņem vērā ka tie kas bij "jūtīgāki" uz Covidu aizgāja ātrāk, tapēc reāli mazāks pulks kas varētu nomirt.

Tāpat daudzi jau bij apslimuši nemaz nezinot un izslimojuši pirms vakcīnas. Tapēc ganjau tas 95% rādītājs vakcīnas effektivitātei ir ticams.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Un tiem, kas Zviedriju izmanto kā piemēru - viņiem sākumā bija tāds brīvais apmeklējums vīrusam. Daudzi vecie nomira. Ja tagad ir kāds pozitīvas tendences, tad tām ir konteksts.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Visdrīzāk jau būs jāvakcinējas katru gadu, turpmākos 5 gadus kā minimums, lai vai cik tā vakcīna iedarbīga.

Link to comment
Share on other sites

Laiku pa laikam lasu šo tēmu. Daži biedri te veltījuši tik daudz laika statistikas ievākšanai un analīzei. Vai jums citu ko darīt nav? Nē, nu ja nav citu ko darīt, tad kur jūs esat sabiedrības labā. Citādi teikšu kā moderātors - tukša muldēšana.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

Un jā. Pats kā tehniķis Gaiļezerā. Potēts jau pagājušā gada decembrī. Vakar atgriezos no Lietuvas. Dzīvojam un baudām vasaru, bet neaizmirstam par QR kodiem. Tas aizņem tik pāris minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
(labots)

Nu, šitās krīzes un krīzītes jau šo to pasaka par sabiedrības vērtībām un ērtībām.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Un jā. Pats kā tehniķis Gaiļezerā. Potēts jau pagājušā gada decembrī. Vakar atgriezos no Lietuvas. Dzīvojam un baudām vasaru, bet neaizmirstam par QR kodiem. Tas aizņem tik pāris minūtes.

reopen Europe. Googlē. Pirms braucat kaut kur.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kad biju pie savas ģimenes ārstes, lai noskaidrotu, vai veselības stāvoklis man atļautu vakcinēties pret Covid-19, viņa paņēma papīra lapu un sāka rēķināt. Lētākā Astra Zeneca vakcīna maksājot EUR 1,80 par devu, nepieciešamas divas devas, tātad kopējās izmaksas ir EUR 3,60. Tad viņa nopūtās un pateica, ka es neesot tik vērtīgs, lai valsts iztērētu tik lielu summu manai vakcinācijai. Ārste lika uzkāpt uz svariem, pierakstīja manu svaru (95 kg) un paskaidroja, ka manam rumpim pietikšot ar vienu .308 WIN Silencer patronu likvidēšanai, lai būtu ar garantiju, kas valstij izmaksāšot tikai EUR 2,60. Tālāk neklausījos, bet nosvīdis ātri pamuku no kabineta.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 40 minūtēm , gitis teica:

Nē, nu ja nav citu ko darīt, tad kur jūs esat sabiedrības labā. Citādi teikšu kā moderātors - tukša muldēšana.

Vari sevi apsveikt - tagad arī tu esi daļa no tukšmuldētāju kolektīva.

Link to comment
Share on other sites

Pirms minūtes

Kad biju pie savas ģimenes ārstes, lai noskaidrotu, vai veselības stāvoklis man atļautu vakcinēties pret Covid-19, . Nošaujies pats vai atļauj savai ģimenes ārsti Tevi nopotēt vai nošaut pēc izvēles.

Link to comment
Share on other sites

Muldu arī. Bet vai jums biedri nešķiet, ka viltus eksperti ar gūzmu linkiem un nepārbaudītim faktiem ir Ok?.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ruukjis teica:

@gitis

Primo dienu internetā

 

Primo dienu internetā?

Nē. Jau gadus 33. Vienkārši apnicis cilvēku stulbums.

Link to comment
Share on other sites

Un kā Tevi covid iespaidoja? Man tik tas, ka nevarēju pa ceļam paēst.

Link to comment
Share on other sites

Labi tevi ir paņēmuši 7 posti ne par ko stundas laikā, ko pīpē?

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu. Angela Merkele jau gada sākumā saņēma pneinovakcīnu. Ir tāda veciem cilvēkiem. Bija par brīvu pie mums. Tagad nezinu.

Pirms 6 minūtēm , jema teica:

Labi tevi ir paņēmuši 7 posti ne par ko stundas laikā, ko pīpē?

 

Link to comment
Share on other sites

Pīpēju. Šķiet, ka netiec galā ar saviem pienākumiem. Tēma neadvekāta. Viltus informācija. Vecbiedriem drīkst muldēt un maldināt.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 9 minūtēm , gitis teica:

Par tēmu. Angela Merkele jau gada sākumā saņēma pneinovakcīnu. Ir tāda veciem cilvēkiem. Bija par brīvu pie mums. Tagad nezinu.

image.gif.73c6a7dcc6bb1afe76fb757f3299e932.gif

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 26 minūtēm , gitis teica:

Angela Merkele jau gada sākumā saņēma pneinovakcīnu

jā, tur petrovs ar bošīrovu anpulas sajauca

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Tu te aktīvi iestājies pret cilvēku stulbumu. Nu tad parunāsim par tavējo:

1. Nav saprotams kādā sakarā tu te piesauc Angeli Merkeli un viņas vakcīnas

2. Vakcīna pret pneimokoku

3. Nav ekskluzīva veciem cilvēkiem - pieejama katram, kurš vēlas

4. Neesmu dzirdējis, ka šīs vakcīnas būtu bijušas bez maksas, cik man zināms - 70€

Tā kā... man ir pamatotas aizdomas, ka vakcīnas vietā esi uzsēdināts uz kaut kādas šķidrā LSD seruma.

Link to comment
Share on other sites

Moder! Kāpēc visa draza no šīs tēmas nav dzēsta? Varbūt labàk blakus tēmā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ruukjis teica:

Neesmu dzirdējis, ka šīs vakcīnas būtu bijušas bez maksas, cik man zināms - 70€

Tā kā... man ir pamatotas aizdomas, ka vakcīnas vietā esi uzsēdināts uz kaut kādas šķidrā LSD seruma.

Jā. Bija bez maksas. Tagad dārgi. Bet, ja pats sēdi uz adatas, tad nespried par citiem. Jauku Tev vakaru.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 8 minūtēm , gitis teica:

Moder! Kāpēc visa draza no šīs tēmas nav dzēsta? Varbūt labàk blakus tēmā?

tenor2.gif.dd4d2c4ad35c92b46672eb0bfcb48069.gif

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...