Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , ruukjis teica:

Māsiņas ir tās, kuras grēko, bieži neapzināti...

Neiztiec māsiņas, veselības barības ķēdē tās ir pašas labākās :) Iedomājies, gados jauns pacients, kam nesen bijusi amputācija, nakts māsas bija tās, kas kopīgi ietusējot, atrunāja no suicīda, plus vēl smadzenes iegrieza vietā, kamēr olas nav amputētas, tu esi čalis, pārējais ir tikai pakārtoti :)

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Bļ, uz kādiem datiem balstās radio SWH ziņu dienests, kurš viņu ziņās katru dienu kladzina, ka Latvijā ir visaukstākā saslimstība ar Covid Eiropā? Kāds zina? Es skatos šos, te esam tikai 23.vietā, leiši 9.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 56 minūtēm , aoma teica:

Neiztiec māsiņas

Pfff... Kāda ta jēga būs doties slimnīcā....

Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

Bļ, uz kādiem datiem balstās radio SWH ziņu dienests

Ļoti iespējams uz šiem. (kumu-lalala gadījumu skaits).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Daiļais teica:

Bļ, uz kādiem datiem balstās radio SWH ziņu dienests, kurš viņu ziņās katru dienu kladzina, ka Latvijā ir visaukstākā saslimstība ar Covid Eiropā?

Nekad neesmu ņēmis par pilnu to, ko saka ziņās. Parīs paziņas skaitās izslimo'juši, vieglā formā, šnabi pat kopā kapājām, acīmredzot alkohols no vīrusa glābj tikpat labi, kā no radiācijas Pripetē, žurnālisti visos laikos ir pelnījuši naudu ar skaļiem virsrakstiem, ja arī to rakstu atver, īsti jau ne kas pateikts. Kur tiek nemti tie covid miroņi, nav ne jausmas, moš kā tai vecā anekdotē: gruzīns tirgū šķiro vistas - sam, sama, pienāk tantuks un prasa, vai škirojat, kurš gailis, kura vista? Nē, ета я сам убил, ета сама сдохла :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es taču uzrakstīju: viņš ir bijis kādā no riska grupām, bet par spīti tam tik un tā nav savlaicīgi vakcinējies.

Kāpēc  ārstam būtu jābūt atbildīgam par savu nevakcinēšanos, bet pacientam nē?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Man nav zināms neviens tāds upuris vai statistika. Tev ir? Padalies ar statistiku?

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar statistiku, es runāju par konkrētu gadījumu? Ja tu te gribi sākt pīt iekšā cik procentos gadījumi ārsti aplipina akūtos pacientus, tad man ir jautājums: cik gadījumos vispār ārsti aplipina pacientus? Tev nav tāda? Tad visa šī diskusija ir pilnīga hu*ņa un tavs viedoklis ir precīzi ir tik pat patiess cik mans!

 

Labāk nopērc no mani RAMu - tev par īpašu cenu - 50€

Kingston

:D

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , ruukjis teica:

Kāds sakars ar statistiku, es runāju par konkrētu gadījumu?

Iesākumā jau runa bija par to, ka obligātā kārtā jāvakcinē noteiktu profesiju pārstāvji. Visi kā grupa, nevis izvērtējot. Aksioma. Jo nevakcinētie, redz, "apdraud" sabiedrību (tā Levits un te forumā arī dzirdēts). Beigās te mēs esam nonākuši pie kaut kāda fiktīva-konkrēta gadījuma, ar iespējamību +/- 1/1000000. Skaidrs, ka diskusija ir aizgājusi pilnīgā h*ā :sarkasms:Pie tam, tu jau arī nepastāstīji, kur ir nevakcinēta ārsta vaina tavā konkrētajā fiktīvajā gadījumā?

 

Pirms 8 minūtēm , ruukjis teica:

Ja tu te gribi sākt pīt iekšā cik procentos gadījumi ārsti aplipina akūtos pacientus, tad man ir jautājums: cik gadījumos vispār ārsti aplipina pacientus? Tev nav tāda?

Nav man ne viena, ne otra, iedomājos, ka tev ir, ja reiz vaino ārstu. Toties ir statistika, ka faktiski visi, kas noliek ķelli, ir kādā no riska grupām. Lauzta kāja, cik man zināms, nav riska grupa. Palabojiet, ja kļūdos.

 

Pirms 12 minūtēm , ruukjis teica:

īpašu cenu - 50€

Tik tārks, tik tārks.... :(

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , marrtins teica:

visi, kas noliek ķelli, ir kādā no riska grupā

Parasti jau ķelli noliek, kad tā ir jānoliek.

Link to comment
Share on other sites

Šajā siltajā laikā vīri nebeidz un nebeidz cīnīties par un pret vakcīnām. Tikko pēc dušas izkāru dvieli, gandrīz nosalu.

Zālē jau rasa.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

Lauzta kāja, cik man zināms, nav riska grupa

Bet var par tādu kļūt, jo smagas traumas, izmaina imūnsistēmu - palielina infekciju risku. Cik un vai pret Covid, tas, protams, nav zināms.

Kāpēc ES uzskatu ka medicīnas personālam ir jāvakcinējas. Jo caur viņiem iziet masa cilvēku, viņi pat neapzināti var kļūt par slimības izplatības vektoru. Kas visu padar ļaunāk, ka pie viņiem nonāks cilvēki, kas viena vai otra iemesla pēc būs riska grupā. Pie kosmetologa neviens ar lauztu mugurkaulu nenāks. Tāpēc es drizāk nosodīšu nevakcinētu ārstu nekā nevakcinētu pārdevēju.

 

Pirms 47 minūtēm , marrtins teica:

Tik tārks, tik tārks....

Jā, bija domāts 2x8GB

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man šito visu lasot rodas (deja-vu😁) sajūta, ka vakcinēšana (un vispār medicīna) ir viena liela kļūda. Jā, nu sāpīgi būtu zaudēt kādu tuvinieku, bet globāli, jo ātrāk šītā varza (mēs😁) izmirs, jo mazāku ļaunumu noderīs Zemes ekosistēmai...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 23 minūtēm , ruukjis teica:

Bet var par tādu kļūt, jo smagas traumas, izmaina imūnsistēmu - palielina infekciju risku. Cik un vai pret Covid, tas, protams, nav zināms.

Varbūt, bet dzīve ir viens vienīgs risks :D Kā jau augstāk minēju, aizliedzot indivīdiem izmantot transportlīdzekļus, aizliedzot piesārņojošās industrijas (tajā skaitā apkuri) un aizliedzot alkoholu un tabaku, varam riskus vēl vairāk samazināt. Vairāk par riskiem zem nākamā citāta.

 

Pirms 23 minūtēm , ruukjis teica:

Kāpēc ES uzskatu ka medicīnas personālam ir jāvakcinējas

Ļoti labi, nav problēmu, sevišķi, ja spēj pamatot. Arī ja mums tomēr atšķiras viedokļi.

 

Ja reiz ierunājies par riskiem - nopietni saslimt ar Covid atsevišķām grupām ir niecīgs risks (MANĀ skatījumā un niecīgs/milzīgs ir ļoti subjektīvi termini), kur nu vēl nomirt. Un tāpēc vien kādu citu piespiest darīt kaut ko, ko tas nevēlas MANUPRĀT ir amorāli (nav ētiski). Aizbildināties par citu interesēm un kaut kādiem mikro riskiem arī ir amorāli (neētiski).

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Hehe - mētājamies no mikro-fiktīvi-pielāgotiem gadījumiem līdz makro-fundamentāliem, filozofiskiem jēgas jautājumiem :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AndrisBB

Tu par mani? Ja jā, tad ne laimīgs, ne nelaimīgs, pagaidām man vēl nav nevienas potes. Bet ja sadomāšu kur braukt, un prasīs 3, tad tā jau būs problēma, jo 3 potes aizņems vismaz pus gadu.

Ja ieviesīs vienā vietā, tad ganjau izplatīsies arī citur.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

pagaidām man vēl nav nevienas potes.

Kāpēc tā?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 13 minūtēm , itanium teica:

Kāpēc tā?

Neesu aizgājis vēl nopotēties. Kautkad jau būs jāaiziet, nepatīk man tā potēšanās, tas kā kad bērnībā bij jāiet pie zobārsta.

Cividu jau novembrī biju dabūjis, tā ka arī baigi lielo steigu neredzu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nemīz, man ar paniskas bailes no špricēm, adatām, zobārstiem, etc, bet kovid poti nejutu, minimāls 2 sekunžu spiediens potes vietā bija, kad laida čipu iekšā. 
p.s. lieki piebilst, ka biju iekrampējies krēslā ne pa jokam :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Tuubijs teica:

lieki piebilst, ka biju iekrampējies krēslā ne pa jokam :D

Tiem, kuri sasprindzinas, arī parasti sāp tās potes. Spricēm ir vispār jāatslābinas, tad arī vismazāk jūt. 
Zinu, viegli pateikt, bet tā ir.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Tiem, kuri sasprindzinas, arī parasti sāp

Tā ir un ne jau tikai potēm, bet jebkurām dakteru manipulācijām ar ko duramu/griežamu.  Cik nu pēdējā laikā bijusi darīšana ar zobārstu, kamēr šis tur pusstundu urbjas, skrāpējas, gandrīz aizmiegu tajā krēslā :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7281456/covid-19-delta-variants-iespejams-apsteigs-vakcinacijas-tempus

[quote]

Austrālijas pētījumi norāda, cik viegli Delta variants var potenciāli izplatīties. Pamatojoties uz videonovērošanas videomateriāliem, amatpersonām ir aizdomas, ka vismaz divos gadījumos vīruss ir "pārvietojies" aptuveni piecu līdz desmit sekunžu īsā savstarpējā saskarsmē, kur cilvēki viens otram pagāja garām iepirkšanās laikā veikala telpās Sidnejā.

[/quote]

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 11 stundām , Tuubijs teica:

minimāls 2 sekunžu spiediens potes vietā bija, kad laida čipu iekšā

 

Ja pa īstam čipotu, jautri nebūtu :D

aDddZLZ_700b.thumb.jpg.24895f3e846004e044076b74591a0f04.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , raiviic teica:

Tā ir un ne jau tikai potēm, bet jebkurām dakteru manipulācijām ar ko duramu/griežamu.  Cik nu pēdējā laikā bijusi darīšana ar zobārstu, kamēr šis tur pusstundu urbjas, skrāpējas, gandrīz aizmiegu tajā krēslā :biggrin:.

Izstāsti, kā var smaganas sasprindzināt, ģēnij!

Link to comment
Share on other sites

Kur es teicu par smaganām, gudriniek ??? Pamēģini sēdēt zobārsta krēslā sasprindzis, sevišķi, kad dur anestēziju vai rauj (sakarīgs zobārsts pat pateiks, lai atslābsti), vai pilnībā atslābinājies - tad arī varēsi gudri izrunāties.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es arī parasti sēžu iekrampējies zobārsta krēslā jau kopš ~4 gadu vecuma, kad spārdījos krēslā tā, ka 4-5 mammas nespēja valdīt :sarkasms:

 

Bet ir bijuši arī gadījumi, kad rubos nost vai pat aizmiegu (tas gan pie labošanas tikai) un tad bij jāliek tur kaut kāda uzparikte, lai mute turas vaļā :sarkasms:Nekādas dižās atšķirības izjūtās nejutu - kā bija pretīgi, tā arī ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām uzzināju jaunumus, kas saistīti ar vakcināciju un čipiem. Kā man stāstīja vairāki cilvēki, kas TO izdarīja, aizejot mājās un pieliekot magnētu pie dūriena vietas, tas nekrita nost, bet palika pie ādas. Tātad, vakcīna saturēja kādu nanotehnoloģiju.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , raiviic teica:

Kur es teicu par smaganām, gudriniek ??? Pamēģini sēdēt zobārsta krēslā sasprindzis, sevišķi, kad dur anestēziju vai rauj (sakarīgs zobārsts pat pateiks, lai atslābsti), vai pilnībā atslābinājies - tad arī varēsi gudri izrunāties.

 

F2F1ED76-53BF-4A2A-AEB3-BDFB9FF28BD7.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, base7 said:

pieliekot magnētu pie dūriena vietas, tas nekrita nost, bet palika pie ādas.

Veca ziņa, sen zināma un "pierādīta" :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , base7 teica:

Tātad, vakcīna saturēja kādu nanotehnoloģiju.

Sūdīgi ka tie stāstītāji ir aizmirsuši vienu lietu, pie krutajiem tehnoloģiskajiem metāliem magnēti nelīp :biggrin:, bet nu tur jau tā izglītība 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...