Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

VebKamera
pirms 19 stundām , oxygen teica:

Amerikā neviens nelaidīs iekšā kā dakteri slimnīcā

 

Amerika sen jau ir demokrātiska valsts vairs tikai uz papīra. Pretēji izplatītajam uzskatam, ka "demokrātija ir vairākuma vara", oriģinālā demokrātija nozīmē, ka IKVIENA PILSOŅA viedoklis ir NOZĪMĪGS.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Taču daži ir nozīmīgāki par citiem un to aizsegā var bīdīt visādu savu dienaskārtību.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
24 minutes ago, VebKamera said:

oriģinālā demokrātija nozīmē, ka IKVIENA PILSOŅA viedoklis ir NOZĪMĪGS.

 

Demokrātija kā tāda nav iespējama principā! Tās nav nekur, nevienā valstī; arī tajās, kuras tiek dēvētas par demokrātiskām valstīm. Tā ir izdomāta pasaka, lai Rietumi varētu mainīt iekārtu valstīs, kuras viņiem nepatīk un kurām viņi nevar uzspiest savus noteikumus. Uz Latvijas piemēra vismaz es saredzu, ka tas, ko dēvē par demokrātiju, patiesībā ir diezgan liels bardaks, kas arī ir saprotami, jo tikai tur, kur ir bardaks, tur var valdīt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

bardaks, tur var valdīt

un kur ir bezierunu paklausība, tur nevar? dzelžaina loģika!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Dabā nav demokrātijas. Demokrātija vispār ir viltīgu sapiensu 😁 izdomāta fīča, uz kuru atsaucoties bīdīt savas rebes.

 

p.s. ibitīt matos 😁, izrādās mums ar @Mateushs ir kaut kas kopīgs 😁. @superKrona, gaidu mīnusu. 😁

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Varbūt iesākumam der iepazīties ar terminu demokrātija. Pēc tam var likt galdā faktus, kas norāda, ka ASV tāda nav.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nutak mēs lepni domājam, ka esam radības kronis un būtiski pacēlušies pāri dzīvnieciskajiem instinktiem. No turienes arī ideja, ka spējam ko vairāk, kā pērtiķu bars. Praksē sanāk uz īsu laiku un ar iebildumiem.

Grieķiem kādu strēķīti izdevās (cik gadus - nezinu, esmu slinks meklēt vēstures atstāstos). Un LV vienu brīdi (ap 95. - 2000. gadu) dažās lauku pašvaldībās radās tā sajūta, pirms pagastveči saprata, ka nauda nesmird.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 34 minūtēm , Jurkins teica:

Iepazīsties

Iepazinos. Ja pats neesi, izlasi:

Demokrātiskā valstī katram pilsonim ir tiesības piedalīties savas valsts pārvaldīšanā, un tas ir izdarāms balsojot vēlēšanās. Atsevišķu valstij svarīgu lēmumu vai likumu pieņemšanā vai grozīšanā iespējams arī visu pilsoņu balsojums (referendums).

Un tagad lūdzu sarakstiņu, kurās demokrātiskās valstīs tā nav!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , laikamTak teica:

Vai šis būtu veids, kā tikt pie kolektīvās imunitātes?

Это Россия, детка!

:D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 31 minūtēm , VebKamera teica:

pagastveči

Domā, piemēram, Pagastvecis no NA maksā deputātam no Saskaņas?

Un ir vēl viena problēma, vesels bars Saskaņiešu atbalstītāju, kas to pērkamo Saskaņieti ievēlēja, vai viņi visi piever acis?

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Un tev šķiet, ka negatīvs tests ir tas pats, kas obligātā vakcinācija?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pašā demokrātijas iesācējā tā demokrātija ir visai šaubīga, jo vēlēšanās darbojas "first-past-the-post" princips, plus vēl monarhija, kas jau pašā saknē ir ne-demokrātiska un padara visu aristokrātiju pārāku par citiem - dari ko darīdams, bet nekad nebūsi vienlīdzīgs un par karali/karalieni/lordu nekļūsi.

Bet nu jā, vēlēšanās ir tā, ka uzvar lielākais mazākums. Balsojot par mazākām partijām balss tiek vienkārši izmesta miskastē, partija var iegūt vairākumu balsu pēc skaita, bet nevienu deputātu parlamentā, kā arī pretēji - ar 40% balsu var iegūt absolūtu vairākumu, tākā Konservatīvie.

Ja LV butu tāda sistēma, tad Saskaņai būtu pilnīgais vairākums Saeimā vai arī mazajām partijām būtu jāizmirst un labākajā gadījumā būtu Saskaņa + viena vai divas citas partijas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , ruukjis teica:

Darbā, ja vien man nav objektīvu iemeslu nedarīt, jā.

Uzsvars uz objektīvu iemeslu? Tu pateiksi ir objektīvs iemesls vai darba devējs? :sarkasms:Eu, Jāni! Iedod bietē Pēterim, jo tas kavē darba laiku! Objektīvi!

 

pirms 2 stundām , ruukjis teica:

"Nevakcinēšo, jo man ir tiesības" nav objektīvs iemesls - slimniekam arī ir tiesības nenorauties Covid, apmeklējot slimnīcu. 

Teica kas? Levits? Tu? :sarkasms:Nepotētais uzreiz tev iedod Covid? Ja raizējies, tad sapotējies pats un vairs neraizējies.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 4 stundām , oxygen teica:

Nu, jā, pie stūres nedrīkst sēsties dzērumā, bet daži ''neizpilda bez ierunām''.

Atkal atreferē, ko tev kungi stāsta, izmantojot līkus argumentus un salīdzinājumus? :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 2 stundām , superKrona teica:

Domā, piemēram, Pagastvecis no NA maksā deputātam no Saskaņas?

 

Muļķības, neko tādu nedomāju.

Es pats esmu personīgi redzējis un piedalījies procesos, kas bija valstī tajos laikos, kad tikko tika izveidotas (ja gribi - "atjaunotas") pašvaldības. Redzēju, ka tur gadījās tādas, kur cilvēki strādāja idejas vārdā un tiešām tā, lai vietējiem būtu labāk - cik nu iespējas un līdzekļi toreiz atļāva. Visādas iedzīvotāju iesaistīšanas lēmumu pieņemšanā, sapulces, lemšanas gāja vaļā.

Tagad tas lielākoties ir formalizēts, marginalizēts. Pašvaldības vada mazie ķeizariņi, kurus tautas vidējā intelekta līmeņa dēļ gadu desmitiem nav iespējams no turienes dabūt ārā. Labi iesēdušies, savilkuši apkārt pietuvinātas personas, "kruķī" lietas.

 

Labi, punkts par šito - nav par topika tēmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , VebKamera teica:

demokrātija nozīmē, ka IKVIENA PILSOŅA viedoklis ir NOZĪMĪGS.

Vienmēr izbrīna nespēja augstāk minētajā saskatīt anarhiju...

Bet reāli, kāds +/- domājošs indivīds tiešām gribētu dzīvot valstī, kurā ir absolūta demokrātija? Respektīvi, visu viedoklis tiek uzklausīts, un visu vajadzības apmierinātas... Tik kas gribēs tās apmierināt, izņemot pašu indivīdu... 

Kaut kā vēsturiski cilvēce ir vairāk ir sasniegusi tieši pateicoties organizētībai un tādai, vai savādākai pārvaldei, kas, balstoties uz pieejamajiem resursiem, pieņem attiecīgus lēmumus, kas loģiski, ne pilnībā visiem patīk... 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 1 minūtes , Athlons teica:

visu vajadzības apmierinātas

 

Neesmu redzējis tādu punktu demokrātijas skaidrojumos. Nevajag izplatīt absurdus ar puspatiesībām. Tas, ka pilsoņi (kuriem ir ko teikt, viedoklis) tiek uzklausīti nenozīmē, ka visi viedokļi tūlīt tiek realizēti.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://xtv.lv/rigatv24/video/L4G0Jj4KNab-18_06_2021_uz_linijas

tas brīdis, ka stāsta par slimnīcas darbiniekiem, kas nav vakcinējušies

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Nepotētais uzreiz tev iedod Covid? Ja raizējies, tad sapotējies pats un vairs neraizējies.

 

Pirms 1 minūtes , VebKamera teica:

Tas, ka pilsoņi (kuriem ir ko teikt, viedoklis) tiek uzklausīti nenozīmē, ka visi viedokļi tūlīt tiek realizēti.

problēma ir tā, ka vairākuma viedoklis var nebūt labs, pareizs un jēdzīgs

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 9 minūtēm , Athlons teica:

un visu vajadzības apmierinātas

Šī gan ir citas sistēmas ideoloģija, ne demokrātijas :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Uzsvars uz objektīvu iemeslu? Tu pateiksi ir objektīvs iemesls vai darba devējs?

Tu mani fascinē... Ir sajūta, ka tu izslēdz smadzenes un vairs neesi spējīgs uz domāšanu brīdi, kad tas nav izdevīgi...

Objektīvs iemesls:

1. darba drošība - tu nedrīksti apdarudēt savu vai citu veselību/dzīvību

2. kvalifikācija - tev nevar likt darīt darbus, kuriem ir nepieciešama noteikta kvalifikācija, kuras tev nav.

3. tavs veselības stāvoklis.

Pārējais ir atrunāts darba līgumā. Ja tev tāds nav - sucks to be you. Tevi var aizsūtīt uz cukurniedru plantāciju (es ceru, ka kāds to beidzot izdarīs)... un atņems telefonu... un kompi.

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Teica kas? Levits? Tu? :sarkasms:Nepotētais uzreiz tev iedod Covid? Ja raizējies, tad sapotējies pats un vairs neraizējies

Es teicu. Tev ar to ir kāda problēma? Redz kā ir, neviens negrib nonākt slimnīcā (ja neskaita bomzi, kurš cer uz bezmaksas maltīti) kā pacients un ļoti bieži nonāk slimnīcās neplānoti - traumas, akūti iekaisumi utt. Ja līdz šim cilvēks baigi neuztraucās par savu veselības stāvokli un Covid, tad tagad gan viņam ir problēma - vakcinēties ir par vēlu, jo tūlīt jāguļas zem skalpeļa, bet galvenais ķirurgs izskatās tik negulējis, jo pārējie kolēģi guļ ar Covid mājās, ka apendektomijas vietā varētu uztaisīt vazektomiju.

Vai otrs scenārijas, kad dakteris/māsiņa vazājas slimi - burtiski šķauda tavā svaigi lāpītajā brūcē. Cilvēka organisms jau tā ir novājināts, pēdējais, ko viņam vajag, ir Covidakteris.

 

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , ruukjis teica:

1. darba drošība - tu nedrīksti apdarudēt savu vai citu veselību/dzīvību

Tavi uzskaitītie iemesli ir objektīvi iemesli, bet apgalvojums, ka nevakcinētie apdraud citus - ir klaji meli un nekāds iemesls. Nevakcinētie neapdraud neviena cita dzīvību vairāk, kā, piemēram, pildot darba pienākumus braucot ar auto vai kurinot krāsni. Tev ir citādi dati par apdraudējumu? Varbūt jāaizliedz braukt ar auto, veikt jebkādu gaisu piesārņojošu saimniecisko darbību un, protams, 100% aizliegt tabaku un alkoholu darba laikā un ārpus? :sarkasms:

 

Pirms 10 minūtēm , ruukjis teica:

Ja līdz šim cilvēks baigi neuztraucās par savu veselības stāvokli ... - vakcinēties ir par vēlu, jo tūlīt jāguļas zem skalpeļa

Tātad, ja potenciālais pacients nav savlaicīgi vakcinējies un slimnīcā saķer Covid un pēcāk nomirst (tātad secināms, ka viņš ir bijis kādā no riska grupām, bet par spīti tam tik un tā nav savlaicīgi vakcinējies), tad vienīgais vainīgais un sabiedrību apdraudošais iznāk veselais ārsts vai māsiņa, kuri nav vakcinējušies? :sarkasms:

 

Pirms 17 minūtēm , ruukjis teica:

Ir sajūta, ka tu izslēdz smadzenes un vairs neesi spējīgs uz domāšanu

Nu kur tad ir loģika, es tiešām nevaru saprast?

 

Pirms 18 minūtēm , ruukjis teica:

kad tas nav izdevīgi...

Kāds vēl izdevīgi? Kas man ir izdevīgi?

 

Pirms 16 minūtēm , ruukjis teica:

Vai otrs scenārijas, kad dakteris/māsiņa vazājas slimi - burtiski šķauda tavā svaigi lāpītajā brūcē.

Šis aspekts ir jau sen izrunāts - nav ko vandīties slimiem apkārt.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 27 minūtēm , marrtins teica:

Tavi uzskaitītie iemesli ir objektīvi iemesli, bet apgalvojums, ka nevakcinētie apdraud citus - ir klaji meli un nekāds iemesls. Nevakcinētie neapdraud neviena cita dzīvību vairāk, kā, piemēram, pildot darba pienākumus braucot ar auto vai kurinot krāsni. Tev ir citādi dati par apdraudējumu? Varbūt jāaizliedz braukt ar auto, veikt jebkādu gaisu piesārņojošu saimniecisko darbību un, protams, 100% aizliegt tabaku un alkoholu darba laikā un ārpus? 

Šitas taču ir trollings!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , marrtins teica:

bet apgalvojums, ka nevakcinētie apdraud citus

Kur es kaut ko tādu apgalvoju?

 

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

tātad secināms, ka viņš ir bijis kādā no riska grupām,

Riska grupā viņš nonāca, piemēram, tad kad viņam tika konstatēts apendicīts. Šajā brīdi vakcinēties ir stipri par vēlu. Šādi piemēri ir simtiem.

 

Pirms 21 minūtēm , marrtins teica:

nav ko vandīties slimiem apkārt.

Pasaki to māsiņai, kur strādā trijās slimnīcās četrās maiņās un vairs neatšķir pārgurumu no slimības simptomiem.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 11 minūtēm , ruukjis teica:

Kur es kaut ko tādu apgalvoju?

Tu, iespējams, neapgalvo, bet diskusija aizsākās dēļ Kompetento apgalvojumiem par obligātu vakcināciju atsevišķās nozarēs, kā vienu no pamatojumiem minot, ka nevakcinētie apdraud sabiedrību.

 

Pats teici: 

Citēt

"Nevakcinēšo, jo man ir tiesības" nav objektīvs iemesls - slimniekam arī ir tiesības nenorauties Covid, apmeklējot slimnīcu. 

Lai nebūtu tālāki pārpratumi, tad pamato kāpēc tiesības nevakcinēties pret Covid jebkādu iemeslu dēļ, tavuprāt, nav objektīvs iemesls?

 

Pirms 11 minūtēm , ruukjis teica:

Riska grupā viņš nonāca, piemēram, tad kad viņam tika konstatēts apendicīts. Šajā brīdi vakcinēties ir stipri par vēlu. Šādi piemēri ir simtiem.

Tad atbildība ir jāuzveļ nevakcinētam ārstam vai tomēr pašam nevakcinētam pacientam?

 

Pirms 11 minūtēm , ruukjis teica:

Pasaki to māsiņai

Atvaino, nav mans uzdevums mācīt kādu.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , marrtins teica:

Nevakcinētie neapdraud neviena cita dzīvību 

 Tas, ka darīšana ar trolli, jau sen skaidrs, bet nu labi.  Ieslēdz smadzenes (ja tādas ir) - un padomā, kas ir bīstamāks - terorists, kurš apšauj vai uzrauj gaisā kādus 10 - 20, vai infekcijas pārnēsātājs, kurš var inficēt simtus, no kuriem daži noteikti būs tādi, kam tas būs pēdējais dzīves brīdis. Tagad daudzi brēc par sīko vakcinēšanu. Jā, sīkais visticamā, ja pat saslims, to pat nejutīs, bet ome, opis, kāds no tuviniekiem ar vājāku veselību, klases vai dārziņa grupasbiedru(kuriem vīrusu uzdāvinās) tuvinieki u.t.t. - tā ir ģeometriskā progresija ar neparedzamām, visticamāk traģiskām sekām.

 Un jā - tas ka pedagogiem, mediķiem, pārdevējiem un vispār tiem, kam darbs ar cilvēkiem jābūt vakcinētiem, ir 100% aksioma, kuru  apstrīdēt var tikai indivīdi ar īpatnēju pasaules uztveri.

 

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

Tas, ka darīšana ar trolli, jau sen skaidrs, bet nu labi. 

Meli, izlasi trollis definīciju.

 

Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

padomā, kas ir bīstamāks - terorists, kurš apšauj vai uzrauj gaisā kādus 10 - 20, vai infekcijas pārnēsātājs, kurš var inficēt simtus, no kuriem daži noteikti būs tādi, kam tas būs pēdējais dzīves brīdis.

100 inficētie, 1% nonāk slimnīcā, no kuriem 1% var nomirt. Hmm, terorists "vinnē"! 

 

Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

Tagad daudzi brēc par sīko vakcinēšanu. Jā, sīkais visticamā, ja pat saslims, to pat nejutīs, bet ome, opis, kāds no tuviniekiem ar vājāku veselību, klases vai dārziņa grupasbiedru(kuriem vīrusu uzdāvinās) tuvineiki u.t.t. - tā ir ģeometriskā progresija ar neparedzamām, visticamāk traģiskām sekām.

Vēlreiz - kāpēc riska grupā esošie lai nebūtu vakcinēti? Kāpēc tu neparūpējies par savu omi un radiniekiem ar vājāku veselību, bet to būtu jādara bērniem?

 

Kā viss tevis sacītais var pamatot obligātu vakcināciju un to, ka nevakcinētie apdraud citus?

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ja tā pavisam prasti - jāvakcinē cik tik var.

Jo cāļus skaita rudenī.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

pamato tad kāpēc nevakcinēties, jo tās ir tiesības, tavuprāt nav objektīvs iemesls?

Tas neietilpst nevienā no 3 kategorijām, kuras es nosaucu.

 

Es neesmu tik radikāli noskaņots, lai sauktu nevakcinētus ārstus par "bīstamiem dzīvībai". Es drīzāk spiedīšu tīri uz ētisko pusi: ideāla pasulē šādai diskusijai nemaz nevajadzētu būt, jo ārstiem pašiem brīvprātīgi vajadzētu vakcinēties:

1. Lai rādītu labo piemēru

2. Tīri no ētiskās puses - ja esmu ārsts un man rūp pacienta labklājība, esmu vakcinējies, lai mazinātu Covid izplatības riskus starp pacientiem. Kaut vai tikai sirds mieram.

Pirms 27 minūtēm , marrtins teica:

Tad atbildība ir jāuzveļ nevakcinētam ārstam vai tomēr pašam nevakcinētam pacientam?

Ārstam.

Pirms 30 minūtēm , marrtins teica:

Atvaino, nav mans uzdevums mācīt kādu.

Nu tad izkāp no savas utopijas. Slimi cilvēki, ne tikai ārsti, nāca, nāk un nāks uz darbu, tāpēc tas ir un paliek riska faktors, neatkarīgi no tā ko tu te raksti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , marrtins teica:

pamatot obligātu vakcināciju un to, ka nevakcinētie apdraud citus?

Ko, aizmirsās cik bija slimnīcās janvārī un februārī? Cik saprotu, ja ir savakcinēts, tad iespēja nokļut ar C-19 slimnīcā krietni mazāk. Kad slimnīcas  ''ir piebāzstas'' ar C-19 slinniekiem, tad cieš pat tie kas nav C-19 slimnieki. Plānotās operācijas uz bremzi utt. Tā ka nevajag celt pāri visam savas izvēles tiesības pret citu tiesībām . Jo mazāk būs SMAGO C19 slimnieku, jo mazāk cietīs tie kam vajag medicīnu bez visa C19

Labots - oxygen
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , ruukjis teica:

1. Lai rādītu labo piemēru

Te es arī varētu aicināt izkāpt no utopijas. Tikpat labi varētu arī paši ārsti rādīt piemēru un uz darbu nenākt slimi. Pieņemot, ka tavs apgalvojums atbilst patiesībai.

 

Pirms 6 minūtēm , ruukjis teica:

Es neesmu tik radikāli noskaņots, lai sauktu nevakcinētus ārstus par "bīstamiem dzīvībai"

OK, tas ir pieņemams.

 

Pirms 7 minūtēm , ruukjis teica:
Pirms 43 minūtēm , marrtins teica:

Tad atbildība ir jāuzveļ nevakcinētam ārstam vai tomēr pašam nevakcinētam pacientam?

Ārstam.

Labs! Pēc ārsta vēl atbildību vajadzētu uzvelt valdībai :sarkasms:

 

Par ētisko pusi varētu diskutēt un diskutēt, bet, par cik tāds arguments ir pārsvarā ticībā balstīts, tad pie patiesības nonākt ir faktiski neiespējami.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Te es arī varētu

Varētu. Bet realitāte ir tāda kāda tā ir. Ja godīgi par ārtiem nezinu. Māsiņas ir tās, kuras grēko, bieži neapzināti... un ne obligāti ar Covid... (šis bez konteksta skan labi. :D )

 

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Labs! Pēc ārsta vēl atbildību vajadzētu uzvelt valdībai

Un pēc tavām domām kam? Pacientam?

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tur tanī raidījumā, kur tas džeks stāsta par Stradiņiem, nevakcinēti ir darbinieki.

Darbinieki.

Ārsti ir vakcinēti.

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 1 stundas , oxygen teica:

Ko, aizmirsās cik bija slimnīcās janvārī un februārī?

Nē.

 

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Cik saprotu, ja ir savakcinēts, tad iespēja nokļut ar C-19 slimnīcā krietni mazāk.

Tā tiek reklamēts, jā.

 

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Kad slimnīcas  ''ir piebāzstas'' ar C-19 slinniekiem, tad cieš pat tie kas nav C-19 slimnieki. Plānotās operācijas uz bremzi utt.

Par šo jau runājām kādu laiku atpakaļ - visus jautājumus Kompetentai personai, jo medicīnas darbinieki gadiem skandināja par samilzušajām problēmām un laiks sagatavoties bija pietiekami. Tā kā C-19 te pa lielam ņepričom, šis apstāklis tikai izgaismo Sistēmu, kas ir labi. 

 

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Tā ka nevajag celt pāri visam savas izvēles tiesības pret citu tiesībām

Nu es jau taisni par to arī saku! :)

 

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Jo mazāk būs SMAGO C19 slimnieku, jo mazāk cietīs tie kam vajag medicīnu bez visa C19

SMAGIE C19 slimnieki faktiski visi kādā no riska grupām. Vakcinējies, ja tev tas nepieciešams, un, kā pats minēji, iespēja nonākt Sistēmā ir krietni mazāka. Tāpēc vien jau nav nepieciešams absolūti VISIEM vakcinēties. 

pirms 1 stundas , ruukjis teica:
pirms 2 stundām , marrtins teica:

Labs! Pēc ārsta vēl atbildību vajadzētu uzvelt valdībai

Un pēc tavām domām kam? Pacientam?

Šajā postā aprakstītajā gadījumā, uz kuru atsaucies, dabīgi, ka tikai un vienīgi Pacientam.

pirms 2 stundām , raiviic teica:

Un jā - tas ka pedagogiem, mediķiem, pārdevējiem un vispār tiem, kam darbs ar cilvēkiem jābūt vakcinētiem, ir 100% aksioma, kuru  apstrīdēt var tikai indivīdi ar īpatnēju pasaules uztveri.

Aksioma vai tomēr viedoklis?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...