Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Lameriz
(labots)
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Tak ziņās ik pa laikam uzpeld kāds, kurš saslimis ar Covidu otro reizi. Tāka protams ka var.

Otro reiz ta jā, bet es domāju vai varu dubultā, jo šobrīd esmu joprojām pozitīvs. 🙃 Daudzi jau nezin kapēc pēc 14 dienām NAV jataisa atkārtoti testi, tieši tāpēc, ka būsi pozitīvs vēl 2 mēnešus, taisīt tos testus ir bezjēdzīgi.

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 25 minūtēm , Lameriz teica:

Tas jau, kad es mēnesi uz plosta esmu.

Interesanti, kā ''distrofiķi'' definē ''plostu''...?😏

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 45 minūtēm , jacobs teica:

kā ''distrofiķi'' definē ''plostu''...?

divi sidri,  otrais pohām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
pirms 4 stundām , Lameriz teica:

Tas video nekko īsti nepastāsta, jautājums vai es varu saslimt dubultā ar citu covid versiju?

Tas video pastāsta DAUDZ KO, bet ne par Tavu tēmu, jo nebija ielikts, lai atbildētu uz Tavu jautājumu.

 

pirms 3 stundām , Lameriz teica:

Otro reiz ta jā, bet es domāju vai varu dubultā, jo šobrīd esmu joprojām pozitīvs. 🙃

Par Covid-19 regularis kādu brīdi (~5 mēnešus) vari neuztraukties. No entajiem tā variantiem Tu gan neesi īsti pasargāts. Tā kā staigāt it kā Tev būtu GOD mode Tev nevajadzētu.

 

P.S. Tev Googlē bans?

https://www.bbc.com/news/health-52446965

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vai ta terases jau strādā?

reģistrēti 1036 jauni inficēšanās gadījumi

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

Uz pusjūniju jau būšu imūns.

Ātrāk! Pēc 3 nedēļām.

Man 2 nedēļas pēc pirmās dozas sanāca taisīt asins analīzes, bija uztaisījuši arī antivielas.

Ja minimums, lai būtu pozitīvs ir 15, tad man bija 51.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Daiļais teica:

Šodien dabūju 1. Pfaizer devu

Tad ko lai saka mana kaimiņiene, strādā bērnudārzā, ir pārslimojusi un arī vakcinēta. Pēkšņi nenormāli sāk sāpēt sāns, zvana ātrajiem : jums baigi sāp? Kovid tests ir? Nav? Ejiet pie ģimenes ārstes.

Nu neko, aizrāvu līdz poliklīnikai, tur par laimi, pieņēma.

Tad nu ko, mums, veselajiem, nosprāgt tikai tāpēc, ka neesam kovidnieki?!

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Mana zobārste pateica - ja daudz kustināšot mēli medicīnisko manipulāciju laikā un traucēšot viņai strādāt, viņa zoba kanālā iepildīšot ar Covid-19 inficētu gutaperču, un es kļūšot par perpetuāli nebeidzamo Covid infekcijas avotu.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
pirms 1 stundas , aoma teica:

Tad nu ko, mums, veselajiem, nosprāgt tikai tāpēc, ka neesam kovidnieki?!

Nē, ja Jums veselajiem ir dzīvībai kritiska situācija (nevis ātrie aizvieto ārsta apmeklējumu), tad ir jāuzstāj uz ātro palīdzību nevis ģimenes ārsta apmeklējumu. Ja tā arī bija, ejiet ar šo gadījumu tālāk, lai raksta zajavas, vēršas pie Bez Tabu utt. Sūdzēšanās forumā pārsvarā nepalīdz...

Es neesmu 100% drošs, bet man liekas, ka otrā pusē zvanu pieņēmējs zvana laikā izvērtēja situāciju un nolēma, ka situācija nav kritiska un ka ātrā palīdzība, iespējams, varētu labāk noderēt citur. Viņi gan arī mēdz kļūdīties.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man zebal tur kasīties.

Baidos, ka drīz sāks dalīt 2 kastās, kā šausmu filmās, līdz reālai slimo atšaušanai vairs nav tāļu.

Alusbundža te varētu pakomentēt, dažu slimu aitu dēl tak nelikvidēs visu ganāmpulku, nav jau cūkas.

 

P.S. dažus gadus atpakaļ sievai palika slikti, izsaucu ātros, a es tāds iekodis, virtuvē klausos mūziku. Ienak 2 šņauskas, kas jums te skan?

Tāds un tāds. Vai vēl ko lidzīgi var paklausīties? Protams, sākam tusēt.

Beigās sieva no istabas bļauj, jums, pa'joļiem nav apnicis? Slimnieks atrodas pavisam citā telpā....

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pukinens
(labots)

Jautājums slimojušajiem ar ģimenēm... Kā jūs izpildijāt šo?

 

Citēt
CIK ILGI JĀIEVĒRO?
  • 14 dienas kopš brīža, kad pēdējo reizi bija ciešs kontakts ar saslimušo. Ja persona dzīvo kopā ar saslimušo, tad 14 dienu atskaite sākas no dienas, kad slimnieks izveseļojies. Mājas karantīnu kontaktpersonas var pārtraukt veicot testu 10. dienā un saņemot negatīvu rezultātu.

 

https://covid19.gov.lv/covid-19/drosibas-pasakumi/karantina

 

Sanāk ka pārējiem ģimenes locekļiem karantīna ir aptuveni 28 dienas.

Sūtijāt slimo uz viesnīcu? Čītojāt?

Labots - Pukinens
Link to comment
Share on other sites

Tad jau mājās varēja lērumu darbu paveikt..?🙂

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Pavļuts: Valdībai jābūt gatavai iedarbināt "D+ konceptu" stingrāku ierobežojumu noteikšanai.

"D" ir no vārda "tirsā"?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2021.05.8. , 22:47, Daiļais teica:

Šodien dabūju 1. Pfaizer devu.

Es aizvakar dabūju Astru... mans rumpis neslikti noreaģēja. Divas dienas T39&co, gulēju un murgoju ar acīm vaļā :D:D:D Nedomāju ka esmu tik švakiņš!

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 16 minūtēm , Gunxx teica:

Nedomāju ka esmu tik švakiņš!

Neesmu dakteris, bet, manuprāt, šāda rekacija nozīmē, ka rumpis ir stiprs un cīnās kā velns ar to vīrusu.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 21 minūtēm , Daiļais teica:

Neesmu dakteris

Un labi vien ir, ka neesi...

Imūnreakcijai nav sakara ar imunitāti. 

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, Daiļais teica:

šāda rekacija nozīmē, ka rumpis ir stiprs un cīnās kā velns ar to vīrusu

Tieši tā, organisms saprot, ka kas nelabs parādījies un, jo labāka imūnsistēma, jo reakcija spēcīgāka, organisms "šauj ar visiem stobriem" pa kaitēkli. Diemžēl, jo vecāks cilvēks, jo imūnsistēma vājāka un līdz ar to reakcija maza, vai vispār nejūtama.

 Šodien saņēmu Moderna 2 devu - it kā jābūt reakcijai dienas-divu laikā (bet ne visiem). Vismaz pēc 7 stundām vēl neko nejūtu, bet čoms (50 gadi) dienu pēc otrās Moderna devas, savārga ar 38 temperatūru (nu jau atkal OK).

Pirms 59 minūtēm , ruukjis teica:

Imūnreakcijai nav sakara ar imunitāti. 

 Oho, šāds atklājums jau velk uz Nobeļa prēmiju medicīnā :biggrin:!

Labots - raiviic
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā ar tām reakcijām no medicīnas skatpunkta... no manējā-> 9 stundas pēc potes kā ar āmuru pa galvu un izslēgts no spēles :D  es gaidīju- paniezēs, patēlošu nogurumu un pienesīs kafiju pie gultas utt...

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Izteikšos precīzāk. Nav nekādas sasitības sākotnējai imūnreakcijai ar tavu imūnsistēmas stiprumu. Tobiš ir labi, ja ir imūnreakcija - tas nozīmē, ka ķermanis cīnās, bet imūnreakcijas stiprumam nav nozīme.

Kā tad tā? Jo imūnreakcija ir tas ko rada dbiskā imunitāte - organisms ir ieraudzījis kaut ko svešu un viņa aizsargsistēma reaģē cik adekvāti spēja. Šajā posmā cilvēkam ir drudzis.

Bet tas, kas nodršina imunitāti pret konkrēto drazu jebšu adaptīvā imunitāte, jebšu imūnsistēmas "apmācība", norti bez simptomiem.

Attiecīgi neviens pēc imūnreakcijas nespēs pateikt cik labi tava imūnsistēma ir izgājusi "apmācības kursu". Varēs tikai pateikt to, ka tavs organisms ir kaut kā reaģējis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , osscar teica:

HVz ko man potēs ka otro ja AZ jau bano pamazām

Ja astračokus revakcinēs, es arī starp tiem, tad, teiksim tā, RIMI kasieres runā, ka  Moderna. Aber, ja runa par otro poti, tad man pēc mēneša, tad jau redzēs.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Athlons

visiem, kam esot pirmā pote iepotēta, otrā glabājoties noliktavā...

kinda makes sense... ja nu attiecīgā šķirne vairs nav dabūnama pēc tiem pāris mēnešiem...

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.apollo.lv/7246618/vm-ierosina-pret-vakcinetam-personam-pec-celosanas-laut-neieverot-pasizolaciju

 

Interesanti… It kā stāsta tak, ka vakcinācija nepasargā no saslimšanas. Tāpat tauta tiek (vai vismaz tika) dresēta, ka, ievērojot pašizolāciju, tiek glābtas citu dzīvības. Tad kāpēc tiem dažiem izredzētajiem, kas tiek pie vakcīnas, tiek doti tādi bonusi? 🤪

Link to comment
Share on other sites

Tā vēl joprojām tikai spriešana, jo tās lapeles, kuras izsniedza pēc potes, neskaitās. Kamēr neieviesīs starptautiski atzītu kāviņutur, tikmēr tā arī paliks spriešana.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

It kā stāsta tak, ka vakcinācija nepasargā no saslimšanas.

Nu kurš šito h**ņu dzemdē?! Vakcīnas vienīgais uzdevums ir pasargāt no saslimšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Tad kāpēc tiem dažiem izredzētajiem, kas tiek pie vakcīnas, tiek doti tādi bonusi? 🤪

Ikviens Latvijā šobrīd var pieteikties uz vakcīnu, turklāt Pfizeri. Īsti neredzu problēmu? Ja gribas vakcinēties, viss ir šobrīd iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 6 minūtēm , ruukjis teica:

Vakcīnas vienīgais uzdevums ir pasargāt no saslimšanas.

Muļķības! Galvenais ir dabūt iekšā Bila čipu.😁

 

Dzirdēju, ka vakcinētajiem nenākšot kumulatīvie apdeiti.

Labots - Jurkins
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Dexs teica:

Ja gribas vakcinēties, viss ir šobrīd iespējams.

Man te visi paziņas, arī tādi, kuri nedzīvo Jūrmalā, pieteicas Jūrmalas sporta skolā Kauguros, un bez liekas rindas dabūja. Meita šonedēļ arī. Dzirdēju RIMI kasieres runājam, ka bērnu slimnīcā, Rīgā, arī esot brīvas vietas. Vot, tikai kas tā par bērnu slimnīcu, laikam Vienībs gatvē.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , Raimonds1 teica:

Nu ja.

Bļin! Un Bils Tev tikai 4 bitu čipu iedeva. Ej vālreiz un cel haju.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...