Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

darklight

Nu man no kafijas ir pilnīga atkarība. Dzeru pusotru krūzi no rīta un pusotru pēc pusdienām. Ja nav dabūta kafijas deva, ir nogurums, nāk miegs, nevaru sakoncentrēties, nevaru normāli pabraukt vai pastrādāt. Nedzeru kafiju tikai tad, kad esmu uz korķa - motors protestē - tas gan jau kādus pāris gadus nav bijis 😎

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Mielestapa teica:

Viens gūst prieku skrienot, otrs - pīpējot zāli un ēdot saldumus. Kuram ilgtermiņā taisnība, grūti pateikt.

Ko nu stāsti, maratonisti kā reize var ēst saldumus cik uziet. 

Link to comment
Share on other sites

Man ir atkarība no ēšanas, dzeršanas, gulēšanas un elpošanas. Mēģināju atmest, nekādi nesanāk :D

 

Nu gan te sarakstījuši...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas jau bīdās uz to pusi, lai veicinātu to potēšanu. Šodien dzirdēju, ka ja kāds ir sapotēts, tad tam nebūšot jābūt par kontaktpersonu, ja ir bijis kontaktā ar slimo. Arī plusiņš. It sevišķi darba vietās. Tik... nav jau to pošu pagaidām tik daudz kā gribētāju

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , oxygen teica:

Tik... nav jau to pošu pagaidām tik daudz kā gribētāju

Arī ar pašu potēšanu pie mums kaut kā buksē.

Link to comment
Share on other sites

Gan draugu, gan paziņu, gan vienkārši zināmu personu lokā esmu novērojis, ka visvairāk perās, protestē, baidās tieši tie, kam neviens ar vakcināciju virsū nebāzīsies, paši uz ārzemēm nebraukā, darbā neskaitās, ja īpaši neuzprasīsies, arī sodīt neviens  nesodīs, bet tie arī tie, kam jānodemonstrē, ka likumi uz viņiem neattiecas, pedālis grīdā, vienalga, ka būs rītā, jūra, tā teikt līdz ceļiem.

Pamatā ļaudis ar šauru redzes loku un ļoti zemu izglītību.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Raimonds1 teica:

Kā var gripu salīdzināt ar COVID?

Vairāk kā gads riņķī bet jautājums joprojām aktuāls 😂

Link to comment
Share on other sites

Raimond, vari nosaukt 3 atšķirības?

Vismaz 3 līdzības:

1 abi ir elpceļu, jeb respiratoriskie vīrusi

2 izplatās pamatā pilienu veidā

3 smagāk iedarbojas uz cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu

4 mirst pamatā tie, kam tāpat būtu jāmirst, jo ir jau 100 citu nāvējošu slimību, tai skaitā vecums :D

 

varētu vēl turpināt, un nē, neesmu ārsts, internets dara brīnumus :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

Mēģināju atmest, nekādi nesanāk

Čigāns esot zirgu no ēšanas atradinājis, būtu no dzeršanas arī atradinājis, bet šis maita nosprāga.

 

Pirms 20 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kā var gripu salīdzināt ar COVID?

Ja izrādīsies, ka šamais kā gripa uz palikšanu, tad mierīgi.

Man kaut kā šķiet, ka visādi ekšeni vēl priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Priekšā ir valdību nekontrolēti ekšeni. Nekompetence+2mlrjd=ekšens :sarkasms:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 14 stundām , AndrisBB teica:

Drīz visur sāks prasīt Kovid pasi, bez tās nekur pa Eiropu braukāt nesanāks.

 

No tā paša raksta:

 

Citēt

The certificate should mean travellers will not need to quarantine, allowing them to store on their phones evidence that they have been vaccinated, have recently tested negative, or have antibodies after recovering from Covid-19.

 

No mūsu SPKC

 

Citēt
Ja es saņemu Covid-19 vakcīnu, vai drīkstu vairs neievērot fizisko distancēšanos, nevalkāt masku, neievērot roku un elpceļu higiēnu?

Nē, nekādā gadījumā! Arī pēc vakcinācijas pret Covid-19 ir jāturpina ievērot visi noteiktie drošības pasākumi. Covid-19 vakcīnas ir droša aizsardzība pret simptomātisku saslimšanu ar Covid-19, taču nav zināms šo vakcīnu efekts uz vīrusa transmisiju sabiedrībā jeb asimptomātiska vīrusa pārnēsāšanas iespēju un nodošanu tālāk citiem. Tas nozīmē, ka vakcinētam cilvēkam var nebūt Covid-19 simptomu, taču viņš var turpināt pārnēsāt vīrusu un apdraudēt citus cilvēkus, kuri vēl nav vakcinēti. Transmisijas pētījumi var turpināties līdz brīdim, kad būs sasniegts lielāks īpatsvars pret Covid-19 vakcinēto cilvēku.

 

Izcēlums iekš Bold mans...

Link to comment
Share on other sites

Baigi jocīgi - kaut kādi infektologi pa LTV teica ka pētījumi ir parādījuši ka pēc astras un faizera transmisija neesot novērota. Kas tie bij SPKC vai citi, nezinu - pa ausu galam dzirdēju. 

P.S. Man šodien nedēļa pēc 1. Astras. Neko dīvainu neesmu novērojis pašsajūtā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

Tas nozīmē, ka vakcinētam cilvēkam var nebūt Covid-19 simptomu, taču viņš var turpināt pārnēsāt vīrusu un apdraudēt citus cilvēkus, kuri vēl nav vakcinēti.

Tak nav nekādas vērā ņemamas asimptomātiskās transmisijas.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Racer teica:

P.S. Man šodien nedēļa pēc 1. Astras. Neko dīvainu neesmu novērojis pašsajūtā.

Un kā ir kad nonāk pagrabā, vai zem augstprieguma līnijas? 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nevar atcelt masku nēsāšanu vakcinētajiem un pārslimojušiem?

Tapēc, ka tos nevar identificēt pūlī. Tagad prasīsi veikalā vai apsargs vai pārdevēja katram bez maskas prasa uzrādīt izziņu? Tas nav reāli. 
Tāpēc arī pagaidām visiem maskas.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pamatojumu māžoties ar maskām vēl varētu piemeklēt pagājušā gada pavasarī un tad arī bija jābeidz māžoties.

Pirms 29 minūtēm , e = d teica:

Tas nav reāli. 

Ja var prasīt skaitīt apmeklētājus, kvadrātmetrus, to preci ļaut tirgot - to nē, kontrolēt maskuballi, utt, tad kāpēc pārbaudīt papīrus nav reāli?

Link to comment
Share on other sites

Pa Depo es vazāties varēju kaut visu dienu, bet nopirkt ... skuju. Tā nav pat māžošanās. Tam vispār nav adekvāta nosaukuma.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , e = d teica:

Tapēc, ka tos nevar identificēt pūlī.

BigPharma nedadomājās. Vajadzēja vakcīnā iestrādāt kaut kādu gēnu, no kura paliek zils deguns (piemēram).

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Indieši vēlēšanu dienā izmanto krāsu, kuru nevar nomazgāt no ādas, lai atzīmētu tos, kuri jau novēlējuši, pazūd tik pēc kāda laika.

Var izmantot to, ka ja tests negatīvs, tad uzkrāso. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

ja tests negatīvs, tad uzkrāso.

Tajā pat dienā esesā parādīsies attiecīgi sludinājumi 😁.

 

Jā, nu par to zilo degunu nepadomāju, vajag kaut ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Tikpad labi jau var uztaisīt arī viltus mobilo applikāciju, kura uzrāda ka tests negatīvs vai ka vakcinēts.

Link to comment
Share on other sites

Nu tāpēc jau vajag čipot, bet jūs te smejaties. Sertifikāts iekšā, skeneris un problēmu nav (hehehe) un tādiem nedaudz vairāk brīvību, bet, protams, drošība pirmajā vietā. :sarkasms:

 

Re, Indijā izlīdzas kā var - pagaidām ar analogajām tehnoloģijām :sarkasms:Rietumos, izskatās, būs nedaudz augstākas tehnoloģijas - čips telefonā. Bet ērtības un, protams, drošības labad, vajadzētu apsvērt kādus vēl ērtākus (un drošākus) risinājumus :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Indieši vēlēšanu dienā izmanto krāsu, kuru nevar nomazgāt no ādas, lai atzīmētu tos, kuri jau novēlējuši, pazūd tik pēc kāda laika.

... uz pieres tetovējumu, kurš sāk spīdēt, ja aptrūkst antivielas 🤔

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

vajadzētu apsvērt kādus vēl ērtākus (un drošākus) risinājumus

Marķēt ar poloniju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

Kāpēc nevar atcelt masku nēsāšanu vakcinētajiem un pārslimojušiem?

Tapēc, ka tos nevar identificēt pūlī. Tagad prasīsi veikalā vai apsargs vai pārdevēja katram bez maskas prasa uzrādīt izziņu? Tas nav reāli. 
Tāpēc arī pagaidām visiem maskas.

Jā, šim es pilnībā piekrītu, bet tad tā arī publiski vajag skaidrot, nevis atsaukties uz transmisijām...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 2 stundām , Boņs teica:

... uz pieres tetovējumu, kurš sāk spīdēt, ja aptrūkst antivielas

 

Nu ko, idejas realizācijai ir materiāls...

 

336584600_Frotak.jpg.c26b1d94fdd49a5571591b44d1186904.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visvairāk dabūs tas, kas šito jauno kantori izsapņoja.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...