Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

superKrona
pirms 14 stundām , marrtins teica:

Tas ir viss, ko tev izdevās atrast?

Man nav jāmeklē, es tik teikt, ka vēsture tam cirkam vairākus gadsimtus.

 

PVO nozīmē - Pasaules Veselības Organizācija, WHO (World Health Organization), tur pilns ar vadlīnijām, ieteikumiem utt. un ne tikai pandēmiju gadījumiem. Pati organizācija jau arī vakar neradās un iemesls arī tai nebija izpatikt tev.

Aizmirsu, īpaši tev, tur arī teikts būs, kāds Latvijai sakars ar PVO.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , superKrona teica:

PVO nozīmē

absolūti idiotisku ņemšanos pa Uhaņas zivju tirgu, lai beigās nodeklarētu politkorektu (nedo dievs, kāds apvainosies) bet bezjēdzīgu paziņojumu. Un šajā gadījumā es tikai tiešāk un ciniskāk uzrakstīju to, ko neoficiāli saka daudzi (linkus nemeklēšu 😁) zinātnieki.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Izmeklēšanu liedza Ķina, kad beidzot atļāva, kāds bija jāsūta. Standarta rīcība! 

Man māc šaubas, ka tu lasi daudzu zinātnieku neoficiālo viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs! Turpinām spēlēt teātri. Bet tad es arī saukšu to par teātri nevis part PVO.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ja tu atrastu pats atbildi uz sekojošo jautājumu, tas Tev noteikti palīdzētu:

Ir visiem zināms, ka policija veic kratīšanas dzīvokļos vai darba vietās saistībā ar kādu krimināllietu. Daudzreiz tas tiek darīts vairākus mēnešus pēc nodarītā nozieguma fiksēšanas. Tev liekas- kāda velna pēc, visi pierādījumi jau sen paslēpti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , superKrona teica:

policija veic kratīšanas dzīvokļos vai darba vietās saistībā ar kādu krimināllietu.

https://www.tvnet.lv/7224431/knab-neizdodas-pieradit-ablv-bank-vadibas-iesaisti-korupcija-un-rimsevica-kaitniecibu

 

Teātri mēdz būt dažādu žanru.

 

p.s. tas ir tikai mans viedoklis. Varbūt vajadzētu teikt "man žēl, ka tas kādu aizskar", bet man nav žēl, man p...j.😁

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz bija

Just now, darklight teica:

kauns par savu valsti.

Tagad esmu sapratis, ka tamlīdzīgas lietas cilvēku sabiedrībā ir norma. Citur vairāk, citur mazāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Nu skaidrs! Turpinām spēlēt teātri. Bet tad es arī saukšu to par teātri nevis part PVO.

Es pat šos sauktu par klauniem, ja ne vēl rupjāk - kaut vai dēļ tā, ka ieciklojušies uz Covid piļu teoriju un vien pēdējā laikā spiediena ietekmē negribīgi pieļauj, ka iespējams arī pa gaisu, kas stipri maina aizsardzības pasākumus. Katram gadās kļūdīties, vairumam ir grūtības kļūdas atzīt, bet šī kļūda daudzus ir nosūtījusi pie svētā Pētera ārpus rindas. Jau laiciņu atpakaļ Forbes bija labs gabals par šo ākstu kantori.

Link to comment
Share on other sites

Ka tik nesanāk tā , ka tauta salasijusies/saklausijusies žurnaļugu rakstu virsrakstus '' Nomira 4 potētie'' bez tālāka teksta ka bija potēti tipa 20 milj. un arī neies potēties . Varēs tās vakcīnas glabāt noliktavā līdz beidzas derīguma termiņš.  Vai tie nomirušie ''neatstieptu'' kājas arī bez potes, ja kāda cita infekcija, to jau skaidros. Kāpēc tad tik plaši neraksta ka no sieviešu pretapaugļošanas tabletēm sievietēm arī mēdz būt šāda blakne?

Link to comment
Share on other sites

Sūds ar to ''glupo tautu'', vajag tikai jau tuvākajā nākotnē krāmēt virsū aizvien vairāk dažādus apgrūtinājumus ''nevakcinētajiem''. Piespiest jau nevajag gan...

Mani arī krievu armijā, komjauniešu sapulču laikā, sūtija sniegu tīrīt utml. Man apnika un es iestājos tajā komjaunatnē.☺️

Pirms 6 minūtēm , oxygen teica:

Ka tik nesanāk tā , ka tauta salasijusies/saklausijusies

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , jacobs teica:

krāmēt virsū aizvien vairāk dažādus apgrūtinājumus ''nevakcinētajiem''

Atradies virsū krāmētājs :sarkasms:Kārtējais fašistelis kurš nevar savaldīt savas tieksmes. Vispirms prasa pēc stingrās rokas, pēcāk raudās, kad pašam pie rīkles pieķersies.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , marrtins teica:

Vispirms prasa pēc stingrās rokas, pēcāk raudās

Skatīsimies, kurš tad pirmais raudās, kad nelaidīs tevi lidmašīnā, katru dienu liks analīzes nodot utt. utml...?😃

Bet vakcinēties tieši taču neviens nespiedīs un dzelteno zvaigzni uz muguras tāpēc nešūs. Tā kā nekāda ''fašisma'' ...

Link to comment
Share on other sites

Nav svarīgi pirmais, vai otrais. Ja tu šādu attīstības virzienu atbalsti, ātrāk vai vēlāk tā tev pašam iekodīs. Pārāk ātri aizmirstam vēsturi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 31 minūtēm , jacobs teica:

, kad nelaidīs tevi lidmašīnā,

un ko tu lidmašīnā pazaudēji ?

Link to comment
Share on other sites

Mani jau nekādas fobijas nevajā..☺️

Sadurstīts esmu, būs iespēja un vajadzība, kur ātrāk nokļūt...

Ar laivu airēties pāri jūrām, tā kā par vecu esmu..😃

Link to comment
Share on other sites

Neko nepadarīsi, lai arī mājās darbs nonstopā, bet sagādes jautājumi jārisina.

Savu mazbērnu baru arī aizmirst nedrīkst.☺️

Tāda dzīve, bet ar kašķi gan neviens jautājums man nerisinās..

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ruukjis teica:

Es tur neko sliktu neredzu. Tas, ka Dāņi krīt panikā dēļ simptomiem, kuri parādās ~0,000352% vakcinēto, tā ir viņu problēma.

Nu ja būtu tik maz, tad jau panikā nekristu. Tas cipars noteikti ir stipri lielāks, kā vienmēr cenzūra ne visu laiž cauri. 

Link to comment
Share on other sites

Cenzūra? Pirmo reizi dzirdu :sarkasms:

Nosisties ar moci un pozitīvu covid testu pirms mēneša - covid upuris.

Nomirt dažu stundu laikā pēc vakcīnas - neuzdodat stulbus jautājumus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Maris77 teica:

Nu ja būtu tik maz, tad jau panikā nekristu. Tas cipars noteikti ir stipri lielāks, kā vienmēr cenzūra ne visu laiž cauri. 

Nē, tas ciparts nav stipri lielāks tie ir 88 gadījumi no ~25 ļimoniem, kur 18 ir bijuši letāli. Turklāt tromboze nav ekskluzīva Astras vakcīnai - šie simptomi jau ir ļoti sen novēroti - atsevišķiem pacientiem attīstās īpatnēja imūnreakcija. TURKLĀT tā ir prognozējama - var uztaisīt analīzes pēc vakcinācijas un tajās jau uzrādīsies trombozes priekšvēstneši. 

Mana konspirācijas teorija - Eiropa (lasi Vācija) apzināti gremdē Astru, jo Brexit + konkurenti Biontekam... Tagad, protams, Eiropa sak: "Ooo, bet viss taču ir OK varat vakcinēties". BET "the damage is done" un Dānija ir spožs piemērs.

Labots - ruukjis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 26 minūtēm , Maris77 teica:

Nu ja būtu tik maz, tad jau panikā nekristu. Tas cipars noteikti ir stipri lielāks, kā vienmēr cenzūra ne visu laiž cauri. 

nav labais tonis citēt pēdējo postu, bet savādāk te daži pamuļķi var nesaprast ....

 

jau pirms kovida parādīšanās pie apvāršņa, bija jau saradušies visās malās uzlecošās ''zvaigznes'', kuri vāvuļoja par vakcinācijas sliktumu (pret dažādām slimībām, ko vecākā paaudze saņēma bez iebildumiem kopš 20 gs. vidus) maziem bērniem kopš dzimšanas, protams, ka, nevakcinētie bērni nesaslima, jo vairums iedzīvotāji  - tuvu 100 % bija potēti

bet tagad ''zvaignes'' izmanto iespēju, un grib pacelties debesīs 

Pirms 6 minūtēm , ruukjis teica:

Mana konspirācijas teorija

50 % tik vai tā nepotēsies, un iespējams, ka arī nevajag, tas atkarīgs no dzīves veida, un vietas, paradumiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

bet esmu kategoriski pret obligātas vakcinācijas, un nevakcinēto tiesību ierobežošanu , salīdzinot, pret vakcinēto 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Vecozēn, Tev tavos laukos jau nekādi ierobežojumi nespīd. Kamēr netaisies aizvilkties uz lidostu. Un visi tie nevakcinēto ierobežojumi pagaidām tikai projekta un sarunu līmenī.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

tavos laukos jau nekādi ierobežojumi nespīd

100% zini vai tas ir tavs minējums?

 

Pēc šodienas un vispārējās retorikas pasaulē jau senāk un "citu valstu pieredzes" secinu, ka varētu būt krietni vairāk ierobežojumu neimunizētajiem brīvību imunizētajiem.

 

Citēt

Viņš stāstīja, ka patlaban ES tiek izstrādāta sistēma, (...) lai persona varētu pārvietos gan iekšzemē, gan ārzemēs.

Citēt

"ES par to diskutē, jo tas ir ne tikai epidemioloģisks un ekonomikas jautājums, bet gan tas ir skatāms plašāk kā ES pārvietošanās brīvības jautājums," piebilda Pavļuts

Citēt

Pavļuts arī informēja, ka paralēli Latvija gatavo tehnisku risinājumu, lai apliecinājums (...) būtu izmantojams gan iekšzemē, gan ārzemēs

Citēt

"Zaļais sertifikāts (...) ir ne tikai jautājums par ceļošanu, bet arī noteiktu nozaru atkopšanos," pauda Rinkēvičs.

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

jā, varu tikai biedram @marrtins piekrist, ja valdība ierobežos ar likumu (visu var sagaidīt no jampampiem) nepotētiem pārvietoties, vai jeb ko citu, tad tas būs līdzvērtīgs  - rasismam, genocīdam ..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jau tagad pat diskutēt par to, kas neatbilst "pieņemtajam" redzējumam un interpretācijai, tiek uzskatīta par augstākā mēra ķecerību. Speciāli dažiem - es te nerunāju par sevi, bet par cenzētajiem savas jomas speciālistiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vīruss ir visiem laikiem. Pēc dažiem gadiem tas paliks mazāks bīstams. Pašlaik ir iespēja izvēlēties vienu no variantiem, slimot vai vakcinēties. Slimojot imunitāte ir vājāka vīrusa viltīgās dabas dēļ, jo tas nomāc imunitāti. Nupat izlasīju, ka šī  īpašība ir arī tā sauktajām dzīvajām vakcīnām, kas tiek uzskatītas par visdrošākajām. Katrs var darīt kā grib, bet valstiskā līmenī ir jādomā par kolektīvo drošību. Rezervātos nevienu nedzīs, taču decembrī var atkārtoties ierobežojumi. Adenovīrusu vakcīnas ir vienreiz lietojamas, jo imūnreakcija arī veidojas arī pret pašu adenovīrusu. Tāpēc AZ arī ir tik zema efektivitāte.

Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc potēties, ja cilvēks ir bijis ciešā kontaktā ar daudziem kovid slimiem cilvēkiem un nav saslimis? Antivielas analīzes neuzrāda, tātad nav slimojis arī bez simptomiem. Tādu mūsu vidu ir diezgan daudz. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 6 minūtēm , Aigars teica:

Slimojot imunitāte ir vājāka vīrusa viltīgās dabas dēļ, jo tas nomāc imunitāti. Nupat izlasīju

kur izlasīji ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Aigars teica:

Pēc dažiem gadiem tas paliks mazāks bīstams.

Bīstams kam? Un bīstams - tas, protams, ir subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Maris77 teica:

Bet kāpēc potēties, ja cilvēks ir bijis ciešā kontaktā ar daudziem kovid slimiem cilvēkiem un nav saslimis?

Tas jāprasa speciālistiem. Es arī parasti ar gripu neslimoju. Pirms trim gadiem uz Lieldienām gan stipri saslimu. Ziemā mans kolēģis pa vakariem pēc darba brauca peldēties āliņģī. Viens no viņu biedriem pēc slimošanas pat pēc mēneša sūdzējās par stiprām galvassāpēm un nepeldējās, tikai uzkavējās kompānijā. Es pats vēl neesmu izbaudījis.

 

Pirms 18 minūtēm , alusbundza teica:

kur izlasīji ?

Šeit

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/437603-ceribas-uz-dabigo-covid-19-imunitati-izgazas

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...