Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 2 stundām , Daiļais teica:

ieviestie pasākumi gripas izplatību apturēja

Tieši tā arī ir. Ja gripas laikā ievērotu vismaz elementārus piesardzības pasākumus (nevazātos bez vajadzības, nelīstu barā, lietotu maskas, kā parasti dara tikai dažu slimnīcu personāls, japāņu tūristi un daži mūsu lielveikalu pārdevēji), nekādi lielie gripas uzliesmojumi nebūtu. To derētu atcerēties turpmākajos gados.

Pirms 25 minūtēm , base7 teica:

Un visos rinda uz ielas.

Šito nekad nesapratīšu. Jā, pārtikas veikalus jāapmeklē vismaz 1 - 2 x nedēļā. Jebkuru citu - nu vairāk kā reizi mēnesī nu nekādi, vispār jau 2 - 3 x gadā ir pietiekami.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , e = d teica:

Vakar ap 19 staigāju pa Rīgas centru. Nekur neredzēju rindas uz ielas

Nu, bet loģiski. Tajā laikā lielākā daļa skatās televīziju. Piemēram, Bez tabu.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Bet kāds pi$dec būs, kas pieveiks Koronu, un atcels visus ierobežojumus... Cilvēki gadu dzīvojuši sterilos apstākļos. Un pārējie vīrusi to vien gaida, kad piekļūt mūsu organismiem.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 2 minūtēm , androidz teica:

gadu dzīvojuši

 

Kad atcels, tad jau būs veseli divi gadi pagājuši...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu bet reāli, iepriekšējos gados, konstanti kāds no ģimenes, vai nu šņaukājās, vai nu klepoja vai nu temperatūra, vai viss kopā. Šogad ne vienam! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu tad jau sanāk, ka pie mums visi ir cītīgi ievērojuši ieviestos noteikumus? Nu labi, ka tā. Te un pat no valdības retorikas ik pa laikam parādījās šaubas, ka neviens neko neievēro. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Dažas dienas atpakaļ vien tante (neatminos, kā sauca, bet kaut kas ar ārstiem saistīts) pa LR1 diktām uzsvēra, ka tas ir fake news.

Link to comment
Share on other sites

Ir hroniskās un galīgi pohuj tā maska - kā biju puņķu tapa, tā joprojām esmu. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , martinno teica:

Kad atcels, tad jau būs veseli divi gadi pagājuši...

Mana paziņa Anglijā nesen sāka strādāt fabrikā, kur ražo higiēniskās maskas. Parakstīja līgumu uz 3 gadiem ar iespēju pagarināt :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Tuubijs teica:

Ir hroniskās

Pamēģini ar tehnisko spirtu 3x dienā skalot degunu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Konjaku un kaviāru. Ja nopietni, izsaku līdzjūtību, man jaunākajam švāģerim tādas piemīt.

Vai tad mūsdienās vēl neprot ārstēt? Man ir cita slimība, normāli šķaudu 4-5x, (ja tas ir normāli, katru dienu ik pa laikam) - ja ieķeksējis, tad vispār pilnīgs čau :)

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda stadija..kad šķavas nāk ..

Link to comment
Share on other sites

Zinu. Bet tas ir ar intervālu. Man ir tā, ka nodomāju, vēlvienreiz un kaut kas uzsprāgs :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar arī sapotējos. No rīta tā nedaudz neforša sajūta, bet pēcpusdienā jau 38 temperatūra un visas malas sāp. Sajūta kā parasti, kad ir kāda zaraza saķerta, tikai pietrūkst vēl klepošana un iesnas :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas laikam maz? Neesmu spečuks..

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Rezultāts 139.

Padalies, ko nozīmē šis maģiskais cipars?

Link to comment
Share on other sites

1x3=3

3x3=9

 

Numerologiem te būtu ko paņemties :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vot, nezinu, laikam par šo tēmu nemāku gūglē meklēt. Nevaru saprast, vai tas ir daudz vai maz 3 mēnešus pēc slimošanas. Kāds cipars ir vakcīnas saņēmušajiem - ne jau tiem, kas tikko, bet tiem, kam tipa imunitāte jau.

Darba kolēģei 168.0. HVZ...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Man mēnesi atpakaļ nodevu bija 146 ,daktere teica ka tas ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zynoj teica:

bija 146

Cik ilgi pēc slimošanas?

Just now, aoma teica:

par naudu

7.05

Link to comment
Share on other sites

Ja man nebūtu sieva jāvadā uz darbu, pēc nedēļas būtu 99.7 :)

Link to comment
Share on other sites

Jātrenē imunitāte, nevis jāmēra antivielas! Ķiploks, pipars, labs miegs, pietiekams šķidruma daudzums! Un pie katras sasaldēšanās nav ko skriet taisīt testu; pavasarī (arī jebkurā citā gadalaikā) apkārt klejo dažādi vīrusi, kuru pazīmes var būt līdzīgas! Tāpēc pirmās 3 dienas novērojam sevi, lai nav tā, ka tests parāda vīrusu, kura nav, un tad pats un apkārtējie būs uz pauzes!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Jacob teica:

Ķiploks, pipars, labs miegs, pietiekams šķidruma daudzums!

Ja pareizi saprotu, šidrums ar vismaz 40 grādiem? Citu daudz neiedzersi (krieviem labs teiciens, tulkojumā "Tēja nav šnabis, daudz neizdzersi" :devil:.

pirms 2 stundām , aoma teica:

ja ieķeksējis, tad vispār pilnīgs čau

 Nezinu kā ar šķavām, bet vienam manam kādreizējam kolēģim viegli varēja noteikt, cik "ieķesējis" - sākumā dziedāja latviski, tad pārgāja uz vācu dziesmām, bet beigās nezināmas dziesmas, iespējams marsiešu valodā :biggrin:.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

tad pārgāja uz vācu dziesmām, bet beigās nezināmas dziesmas, iespējams marsiešu valodā

Blats, neviens man neticēja, Viņi ir starp mums!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pēc tādiem ilgi ar lecamauklu nepalēksi...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Racer teica:

pagaršojis to indi

Nu šie visi, salīdzinot ar vēl krievu laikos nogaršoto kaimiņu ražojumu (pat atcerēties negribas), ir nektāri :biggrin:.

44551562.0.thumb.jpg.f519c2f825b5f8d14a791fa137219b60.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...