Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

alusbundza
pirms 18 stundām , marrtins teica:

Nekādas panikas. Visu pamazām un pēc plāna - lai tauta pārāk nesatrakojas.

kā tu to bija domājis?, domā, ka valdība lēnām griezīs ciet skābekli?, Kariņš taču vājš un nespējīgs ......,

 

un es nekad netaisos vakcinēties , lai tie deputāti vispirms ir par izmēģinājuma trusīšiem ......

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

ai tie deputāti vispirms ir par izmēģinājuma trusīšiem

tici man bus ariiii

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , oxygen teica:

Tas ka saslimušo skaits dienā bija padsmit , tagad jau tuvojās 1000

Nevis saslimušie, bet atklāta vīrusa RNS fragmentu klātbūtne.

 

Pirms 58 minūtēm , oxygen teica:

bet slimnieku skaits C19 gultasvietās slimnīcās jau tuvojās 600

600 - kas tas ir uz 1.9milj? ~0.03%? ~1 no 3100?

Mjā... Ar steigu jāievieš totāla karantīna, komandantstunda un kriminālatbildība par pārkāpumiem :sarkasms:

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , alusbundza teica:

lai tie deputāti vispirms ir par izmēģinājuma trusīšiem

Par šo vakar aizdomājos... Tiešām vajadzētu tiem, kas visvairāk reklamē un aģitē potes vai pieprasa covid pases - lūdzu, stājaties paši pirmie rindā zem gaismām un kamerām un publiski saņemat potes no random piegādēm :sarkasms:Tā teikt - tilta konstruktors pirmais brauc ar kama3u pāri

 

Kaut kur pa ausu galam nesen pavīdēja (nepētīju vai tiesa), ka, piemēram, Putins nevarot pirmais potēties, jo valsts galva nevarot riskēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

Līdz 20:00 jau tagad tikai tirgo

Kur Tu tādas muļķības ņēmi? Tas tak tika paziņots pēc tās pilnmēness naktī pieņemtā lēmuma, pēc tam otrā rītā teica, ka nav neko tādu pieņēmuši. Jāseko taču ir drusku jaunākajām ziņām līdzi. Kā jau teicu, valdības lēmumi ir pārdomāti. :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

Visu pamazām un pēc plāna - lai tauta pārāk nesatrakojas.

@marrtinstā arī nesajutu tavas domas

uz kuru pusi vējš pūtīs?

Labots - alusbundza
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Nevis saslimušie, bet atklāta vīrusa RNS fragmentu klātbūtne.

 

600 - kas tas ir uz 1.9milj? ~0.03%? ~1 no 3100?

Mjā... Ar steigu jāievieš totāla karantīna, komandantstunda un kriminālatbildība par pārkāpumiem :sarkasms:

Mums taču visu laiku tikai 600 gultas vietas bija, tagad ir palielināts līdz 800, tā kā auzas ir ļoti tuvu. Tāpēc jau arī ir valdība panikā. Zviedrijā starp citu, tagad tiek veikta izmeklēšana par pavasari, jo tad kad saslima večuki pansionātos, neviens dakteris, ne medmāsa pie vieņiem vairākas dienas negāja, lūk jūsu apjosmotā Rietumu medicīna. 

Par Latviju: Onkoloģijas centrā atklāts Covid-19 uzliesmojums

https://www.leta.lv/home/important/97A29922-4174-40C0-BDC7-0979E66E0E2B/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Maris77 teica:

Mums taču visu laiku tikai 600 gultas vietas bija, tagad ir palielināts līdz 800, tā kā auzas ir ļoti tuvu.

Tās ir Covidniekiem piešķirtās - tā kā par auzām vēl pāragri runāt, jo gultas kā tādas ir padsmit tūkstoši.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tam sen jau bija jānotiek, un gudrie to zināja, bet retais to skaļi  paziņoja, jo sekotu represijas no biznesmeņu puses ....., 

labi, neklausieties mani, jo esmu tikai zemnieks ......,

bet zinu, ja iestādu 10 ha zemenes, tad pēc pāris gadiem uzmetās slimības, tas pats, ja telpā ir sabiezināti truši, vai aitas, slimības ir klāt, un tikai likvidācija palīdz , mēs nevaram pretoties dabai, daba nemīl pārapdzīvotību, jebkurā līmenī, tā kā daļai vīriem un , sievām būs jāaiziet ..... .....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

rapšus un labību vairs bez miglošanas nav iespējams izaudzēt, tas pats notiekas ar cilvēkiem, izturēs tikai ķīmiski apstrādātie

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pfe, slimības nav baigi efektīvs veids kā cīnīties ar civilizāciju. Tie sasodītie insekti izdomā vakcīnas, daži kļūst neuzņēmīgi pret slimību - nēee. Kartīgs vulkāniņš gan problēmas risina ātri un efektīvi (lasi Pompeja).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ruukjis teica:

Tās ir Covidniekiem piešķirtās - tā kā par auzām vēl pāragri runāt, jo gultas kā tādas ir padsmit tūkstoši.

Neniekojis, ir vismaz  1,8 miljoni. Kaut kur jau Latvijas iedzīvotāju, naktī guļ... Bet ja atmet demagoģiju par ''padsmit tūkstošiem'', tad laikam  bez C19 tās visas stāvēja tušas? Un diezin vai kāds dakteris, kas visu mūžu strādājis tipa ''urologs'' būs īstais infekcijas slimnieku ''glābējs''. Es nerunāju par dakteriem kas tagad ''biezā slāni'' inficējas un nevar kādu laiku strādāt- rezultātā ''atstieps pedāļus '' nekovid slimnieki, kam , piemēram infarkts, bet nav kas glābj.

 

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

To, ka daži uzskata ka šobrīd ar medicīnu sakarā ar C19 ir tuvu kolapsam, bet daži uzskata ka viss ir muļķibas ( nav ''auzas'', ne tuvumā), vēl ir brīvas padsmit tūkstošu gultu slimnīcās priekš tiem C19 ar tūkstošiem bezdarbniekiem ārstu/māsu, kuras stāv rindā pie tām slimnīcām lai tiktu pie darba.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , oxygen teica:

bet daži uzskata ka viss ir muļķibas

Vhoa, lēnāk pār tiltu, izkatās, ka tev ir tikai divi režīmi - varavīksne vai pakaļā. Es uzskatu, ka nav forši, bet "tuvu kolapsma" ir pārspīlējums. Protams, ka atvēlēt visas 11k gultas kovidniekiem ir neprāts, bet, ja pandēmija uzņems apgriezienus (un es domāju, ka uzņems) ir jārēķinās, ka gultas vietas vajadzēs piešķirt vēl un, manuprāt, vēl rezerve ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu cik ir tā rezerve, laikam ''konfidenciāla informācija'' kā izteicās viens no tiem kam par to jāatbils, TV intervijā. Ja tik plikas gultas būtu problēma, tad jau varētu''izmest'' no slimnīcām  vēžiniekus, sirdslimniekus un citus, kas tagad guļ tajās gultās, bet tiem C19 vajag vel citu no aprīkojuma, kas nav tiem, kam, piemēram salauzta mugura.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu cik ir rezerve, tāpēc rakstu, manuprāt. Paklau, kāds ir tavs priekšlikums? Beigsies tās 800 gultas, slēdzm iekšā paniku, stipri vicinam rokas un skaļi bļaujam? Guldam slimniekus zem tilta kartona kastēs, jo redz valdībai panika? Eitanāziju visiem bez maksas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ruukjis teica:

Paklau, kāds ir tavs priekšlikums?

Kādi varētu būt no manas puses priekšlikumi, ja ir biezā slāni cilvēki kas uzskata ka joprojām ar to C19 ir viss vislabāka kārtībā, visādi ierobežojumi nav vajadzīgi. Lai cik būtu līki valdības lēmumi, bet ja tauta principa neko neievēros , tipa nafig aizliegt festivālus utt., tad ....

 Tas ka tiem kas augšās, vajag ''kartīgu pērienu'', kad sāk tik funtierēt un uz fikso pieņemt lēmumus par kuriem smejas tauta, tipa degvielu varam pirkt, bet logu šķidrumu nē. Kā minēju agrāk, viņiem nevajadzēja ''sauļoties vasarā'' , kad vissbija salīdzinoši mierīgi, bet izstrādāt plānu A, B, C tipa ja slimo ( kas reāli , nevis pavieglo) tipa 100, 300, 600 un kādus ierobežojumus tādā gadījumā, nevis Kariņs, nobijies, uzstājas vakarā, ierēdņi pirmdien, pamodušies pēc brīvdienu ''dropes'' , fiksi uzcepj ko , par ko pēcāk visi stāsta anekdotes.

Pirms 7 minūtēm , alusbundza teica:

nu bļin, netēlo ....., te pat bootā pirms 3 vai huj viņ zin cik gadiem biju ielicis sludinājumu, un tu pieteicies , ,

tā kā nestāsti pasakas, visu atceramies ......., un visu var pārbaudīt .......

Pirms .. irs, lūdzu atrodi tādu sludinājumu ar manu vārdu (niku), vai ej izgiulies! Ja kāds ar līdzīgu niku, tad sory, dodies pie daktera pēc brillēm . Ceru ka forums neļauj reģistrēties ar vienādu. Līdzīgi niki nav tālu jāmeklē - Ir Jacob un Jakobs- nu divi dažādi personāži.

Link to comment
Share on other sites

Pa, pa, pa, nejauc apelsīnus ar sīpoliem un nesauc to pēc tam par zupu. Es runāju par gultasvietām slimnīcās, kuras kopā ir ~11k, no kurām šobrīd 800 ir atvēlētas kovidniekiem. Es saku vēl nav tik traki, lai apsvērtu veco un slimo eitanāziju. Tu mēģini man kaut ko oponēt, bet man tavs mesidžs nav īsti skaidrs.

Un es arī esmu viens no tiem, kas uzskata, ka ierobežojumi VAIRS nav vajadzīgi. Nu jau ir par vēlu, tagad, neskatoties ne uz ko, saslimstība ies uz augšu. Kritums sāksies:

a) uznāks kārtīgs mīnuss uz kādu laiciņu

b) izlimos, kam jāslimo

c)pienāks vakcīnu laiks

d)pienāks vasara.

Ja gribēja ierobežot to vajadzēja darīt tiklīdz bija pirmie gadījumu - visus naher stikla būros, regulāri apspricēt ar spirtu. Tagad jau ir pofig vai tu skrien stringos vai ar sejas masku. Es ievēroju nosacījumus kā kārtīgs paraug pilsonis, bet tāpat visus gribu lamāt par garā vājiem.

Ja nu es kļūdos un visi šie lockdowni dos rezultāt, es šeit atnākšu un iekomentēšu "pļeķ pipec, slavu Viņķelei un nemirstību Kariņam"

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par tām gultām… @ruukjis, Cipule teica, ka esot 8500, nevis kaut kādi tur padsmit. Nemācēšu teikt, cik no tām ikdienā stāv brīvas, bet gadā tiek hospitalizēti ~350k cilvēku, vidēji gultā pavada 8.1 dienu.

 

Kas nu tur sanāk… Gadā 350k, tātad dienā - 960. Gultā pavada 8.1 dienu, tātad pēc tām 8 dienām aizņemtas ~7700 gultas. Devītajā dienā 960 jauni nāk klāt, bet 960 arī atbrīvo aizņemtās gultas. Nu tas tā "vidēji". Jebšu kaut ko ne tā rēķinu? Ja tā apmēram sanāk, tad necik daudz brīvu gultu nepaliek.

 

Pat, ja būtu brīvas gultas, ar to nepietiek. Neliks tak Covid slimniekus nodaļā, kas par 3/4 aizpildīta ar citiem (ne covid) slimniekiem. Tātad vajag ne tikai brīvas gultas, bet arī brīvas nodaļas?

 

Un kas ir ar personālu? Par tām pašām māsām:

[quote]

Māsu skaits Latvijā uz 100 000 iedzīvotājiem ir par 42% mazāks nekā vidēji Eiropas Savienības valstīs, turklāt aptuveni 40% strādājošo māsu ir pirmspensijas vai pensijas vecumā, informēja Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes dekāne Inga Millere.

[/quote]

Turklāt no ~19k reģistrētajām māsām reāli profesijā strādā ~8.5k (pērnā gada dati).

Pirms 3 minūtēm , ruukjis teica:

Kritums sāksies:

a) uznāks kārtīgs mīnuss uz kādu laiciņu

(..)

d)pienāks vasara.

Pavasarī par šo klīda joks:

* aukstajās vietās dzīvojošie cerēja, ka saslimstība mazināsies, kad pienāks siltāks laiks

* siltajās vietās dzīvojošie cerēja, ka saslimstība mazināsies, kad pienāks vēsāks laiks

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , binary teica:

Kas nu tur sanāk… Gadā 350k, tātad

Pārcel  šo uz "Matemātika piektdienai"

Iespējams tev ir taisnība - viss ir slikti. Man sākas piektdienas vakars :drinks:

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 8 stundām , Mezavecis teica:

Parasti tieši no gripas un difterijas vakcīnām nākamās 1-2 dienas ir nežēlīgs nogurums.

Pēc trakumsērgas potēm (nevis tām 30 vēderā, bet, laikam 5, ar zināmiem intervāliem) nogurums uznāk tāds, ka pa taisno no potes prjam skriešus uz mašīnu un pa taisno mājās. vienkārši izrubī. Pirmajā reizē vēl nebiju ieplānojis dienas beigas brīvas, skarbi bija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , ruukjis teica:

Un es arī esmu viens no tiem, kas uzskata, ka ierobežojumi VAIRS nav vajadzīgi. Nu jau ir par vēlu, tagad, neskatoties ne uz ko, saslimstība ies uz augšu

Nu jā agrāk daži sludināja ka ierobežojumus nevajag, jo baigi maz to slimo, tagad citi ka nafig vairs vajag- kam mirt, tam jāmirst. Nu tad nafifg vispār vest uz slimnīcām-lieka naudas izšķiešana. Tiešam pieGdiena, daļai nedēļas nogales ''sagurums''  kurš pamodies un sāk stāstīt ko par zaģi, tik neatceras ar ko ir bijusi darīšana, Varbūt , alusbundža, izgulies un atceries ar ko kontaktējies. Un ja jau kontaktējies , tad noteikti kāds telefons/meils, nevis saceri ka tas biju es. Un , ja jau tie bija boot sludinājumi, tad varbūt pameklē kur tāds bija un kas tas bija nevis ''meties virsū'' pirmajam ko pec pamošanās ieraudziji forumā . Ja tik smagi mani apvaino, tad teikšu foruma Dr. palīga vārdiem - pierādijumus galdā . Citādi es arī varu sākt bļaustīties tipa ka :'' alusbundza ne tik dropmanis , bet manam kaimiņam traktoram degvielu nolēja un tādā garā'' , kaut patiesības tajā  ne kripatas grauda. Būsi izgulejies, varbūt tomēr pameklē ar ko kontaktējies , nevis  a..irs!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , alusbundza teica:
pirms 23 stundām , marrtins teica:

Nekādas panikas. Visu pamazām un pēc plāna - lai tauta pārāk nesatrakojas.

kā tu to bija domājis?, domā, ka valdība lēnām griezīs ciet skābekli?

Doma bija - man ir radies priekšstats, ka vietējie "sabiedrības glābēji" vadās pēc glābējiem citās valstīs un starptautiskajām organizācijām un to "rekomendācijām". Bet vēl nedaudz raustās no pretreakcijas, tāpēc "pretpasākumus" ievieš maziem solīšiem. Mans šķiet, ka "jautrība" ir vēl tikai priekšā. Zinātne un tā, saproties.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Mans šķiet, ka "jautrība" ir vēl tikai priekšā.

jautrība būs pārsteidzoša ................ ...

es jau pirms gada rakstīju, ka sūdi būs ...., te pat bootā, to var atrast, un biedrs @Destructo izteica viedokli par krīzi ,

(starp citu, @Destructo ir ļoti zinošs biedrs ), bet nevarēju iedomāties, ka kaut kāds vīruss to izraisīs ....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , oxygen teica:

To, ka daži uzskata ka šobrīd ar medicīnu sakarā ar C19 ir tuvu kolapsam, bet daži uzskata ka viss ir muļķibas ( nav ''auzas'', ne tuvumā)

Ā, tu domāji - auzas sistēmai, kura strādā slikti un gadu laikā ir novesta līdz kolapsam, jo pat niecīgākais satricinājums tai sanāk "auzas". Es iedomājos tu par "pandēmiju" kā tādu un auzas cilvēcei. OK sapratu tavu domu.

 

pirms 2 stundām , oxygen teica:

vēl ir brīvas padsmit tūkstošu gultu slimnīcās priekš tiem C19 ar tūkstošiem bezdarbniekiem ārstu/māsu, kuras stāv rindā pie tām slimnīcām lai tiktu pie darba.

Nu par tām māsām un ārstiem nesen pa LR1 (laikam) bija sižets, ka sistēma "nemotivē" viņus ķerties pie darba. Nesen te bija arī ielikts grafiks ar plānoto "motivāciju" medicīnai Covid sakarā - skarbi, jo "motivācija" vienam pašam AirBaltic sanāca par kārtu lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā , tā medicīna ir nolaista līdz ''kliņķim'', brīnos kur, vispār kāds vēl strādā.  Nepskaužu tos slimnīcu vadītājus, kam jāizlokās šajos apstākļos kad nav kam strādāt, bet cilvēkiem ir jāpalīdz. Lielas aizdomas, ka ministrija maz ko palīdz. Spriežot pēc jucekla ar tiem ierobežojumiem, ministrijās , laikam , liela daļa ir cilvēku, kurus nekur citur negrib ņemt darbā... Visādās kontrolēs, tur gan viņi ''ir spēcīgi'', bet reļos darbos , kad fiksi jādara/jākoordinē, laikam nav kam.

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

un kas tev jaunbiedr pa vainu?, visu var atrast, neko nesajaucu

Nu tad , davai , jo forumā visi sludinājumi ir saglabājušies no až 2004 gada. Kad atradīsi, ieliec skrīšotu. Ja nē , tad jasaka ''plencis kam uznākusi delīrija lēkme''. Normāliem večiem ir tomēr jaatbild par vārdiem!

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Māsu skaits Latvijā uz 100 000 iedzīvotājiem ir par 42% mazāks nekā vidēji Eiropas Savienības valstīs

 

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Turklāt no ~19k reģistrētajām māsām reāli profesijā strādā ~8.5k (pērnā gada dati).

Nu lūk - par šo tad arī ir valdības īstā panika - kāds sāk rēķināt un sistēmas problēmas sāk lēnām izkristalizēties. Tāpēc mēdijos jāšūmē panika - kāda krīze, kāda pandēmija.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Nepskaužu tos slimnīcu vadītājus

kuri paši rada virkni apstākļu (bieži ar finansējumu nesaistītu), kuru dēļ, savukārt, speciālisti sniedz atlūgumus?

Tur ir koks ar vairākiem galiem.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , versatile teica:

Starp citu, ir reālas iespējas apstāties pārtikas ražotājiem, tirgotājiem, utt. Pavisam reālas. Bet nabadziņiem, redz, maskas spiež un mašīnai logšķidrumu reliģija ļauj tikai sestdienās pirkt un tikai pālī. Nu, lai jums labi.

Nevis apstāties, bet tapt ar varu apstādinātiem, jo karantīnā aizsūta arī pilnīgi veselos. True konspirologi kā reiz par to runā, ka varētu mākslīgi tikt apstādinātas pārtikas piegāžu ķēdes un norit karš pret mazajiem pārtikas ražotājiem (Latvijā visi iet zem mazajiem). Neesmu pētījis, cik pamatoti - neprasiet man.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu īsti nezinu to medicīnas aprūpes augšējā gala virtuvi, bet... Ja kads ministrs ko gribēja reformēt, tad momentāli tika nograuzsts. Nu tad arī tā naudiņa tika notralināta būvējot slimnīcas , kuras tukšas ( tā Latvijas pierobežā), gan baigi krutās algas valžu loceklīem, bet kas strādā ar slimniekiem, ''sūkā ķepu'' .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , alusbundza teica:
Pirms 31 minūtēm , marrtins teica:

Mans šķiet, ka "jautrība" ir vēl tikai priekšā.

jautrība būs pārsteidzoša ................ ...

es jau pirms gada rakstīju, ka sūdi būs ...., te pat bootā, to var atrast, un biedrs @Destructo izteica viedokli par krīzi ,

(starp citu, @Destructo ir ļoti zinošs biedrs ), bet nevarēju iedomāties, ka kaut kāds vīruss to izraisīs ....

Ja tu runā par sistēmisku krīzi, tad manas domas par to arī ir kaut kur pavasarī jau izmestas te un arī Par dzīvi Latvijā tēmās. Kaut kādam black swan event bija jānotiek/jāuztaisa, lai varētu sākt veikt lielas izmaiņas (pasaules mēroga).

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

jā ļoti atvainojos biedram @oxygentieši par šo ierīci, tiešām sajaucu, bet bija vēl viena štelle ar šo biedru, tagad ātrumā nepateikšu, jo es atceros vārdus

Pirms 22 minūtēm , LPC teica:

Un biedru Tjuford ?

ar viņu vis beigās bija kārtībā, labs puika

Link to comment
Share on other sites

Veči, Jūs par Gretu esat aizmirsuši, visi šie sūdi ir tādēļ, Greta tika pie skatuves un patiesību izstāstīja, kas dzirdēja tie ir jāiznīcina! 

Jobanie džamšuti, ķieģeļu licēji to nekad, nedrīkstēs pieļaut!

Link to comment
Share on other sites

Krīzi daudzi prognozēja, jo tās ir periodiskas. Kā reizi šogad ir pagājuši apmēram 12 gadi no iepriekšējās. Es pirms dažiem gadiem esmu lasījis pat tādus izteikumus, ka daži cer uz krīzi, jo prot uz tās rēķina labi nopelnīt.

Sanāca diezgan traģikomiski, jo sagaidot šo gadu, mēs apspriedām šo tēmu. Pēc astroloģiskām prognozēm bij jābūt. Man janvārī bija izdevība pajautāt vienam cilvēkam, kas nodarbojas ar uzņēmumu kreditēšanu bankā, vai banku sfērā ir kaut kādas nojausmas par tuvojošos krīzi. Man atbildēja, ka nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...