Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Luckystrike

nu tas 2 nedelas ta varbut parspileti, attiecigi dienas 3-4 hardcore kodiens un tad nedelju ''tonusa'' uztureshanai dienas gaitaa snabiits, kokciki, bet ne liidz pilniigam paalim :D tagad esmu iemacijies 200g veesi iekapat un miers, nafig vajadzigs tas viss, bet ir protams iznemumi,  ka ari ja kadreiz bij ka pritonos snabis liidz uukai un par kautkaadu zaceni vispar pajat, kautkadas tushonkas metajas apkart, vai desmaizes, tad tagad tam visam tiek pieiets daudz racionalak, jau uz otro dienu savaariita kaada kartiga soljanka vai skabu kapostu zupinja utml :) beet labi , laikam noslidets no topika pamattemas..  :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystrike teica:

laikam noslidets no topika pamattemas.. 

Nu kāpēc? Tas ir meklējumi pēc iespējamā cīņas veida pret koronu.

 

Piemēram, ja katrs, kurš dabūjis koronu izdzertu divus litrus, tad kādu laiku nebūtu spējīgs kustēties (izņemot @jacobs, @aoma, @jema un gan jau vēl kādu) un nodot vīrusu tālāk. Sanāk tāda pašizolācija.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Luckystrike teica:

nu tas 2 nedelas ta varbut parspileti, attiecigi dienas 3-4 hardcore kodiens un tad nedelju ''tonusa'' uztureshanai dienas gaitaa snabiits, kokciki, bet ne liidz pilniigam paalim :D

Nameiz, viss saprotams. Man šāds sporta veids arī nav bijis svešs 😀 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Luckystrike teica:

nu tas 2 nedelas ta varbut parspileti, attiecigi dienas 3-4 hardcore kodiens un tad nedelju ''tonusa'' uztureshanai dienas gaitaa snabiits, kokciki, bet ne liidz pilniigam paalim :D

Ja atmetam bēdu par offtopicu, tad kā tiec pāri šim maratonam? Mani savulaik mocīja nenormāli morālie un bezmiegs, un citi labumi.

Ar laiku pierod?

Nevaru nekad saprast, kā alkāni var panest to savu dzīves ritmu, kas nonstopā kož 😀

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

sudigi ka majas nav sisteema ar to fiziologisko skidrumu, varetu pec pjankas patiiriit asinis, paguleet, nevajadzetu pat laapiities, tas starpcitu jebkura gadijuma ik pa laikam butu noderigi, ari tiem kas nedzer :)

 

tiec paari.. hmm, tas pats kas tev - moraalie, bezmiegs, guleesanas rezhiims vienkārši pa d.. aiziet, raadaas murgi, kad esi atgaajis veel kaadu nedeelju ir kautkaada depresija, dusmas, biezi uz kadu izliec to visu, bet tad es atvainojos un saku kaa ir tam cilveekam - nejau uz tevi es esmu dusmiigs, bet uz sevi, vienkārši aizkaitinajums paradas, nervozitate. problema jau slepjas tur - ka tad tiesam saproti ka nafig to alko, beet - paiet paaris nedeljas un tu vienkārši aizmirsti cik BIJA suudiigi un domaa atkal vareetu ieraut.. un atkal pa apli.. bet nee, tagad viss chotka, sodien izdzeru 200g, un dzeru atlikusho vakaru zaalju teejas, nav taa veerts lai pectam mociitos, saprastu veel ja butu pamatots iemesls - tur kaazas, beeres, dzimshanas dienas, a taa tupa dzert ''lai jautrak'' , ''lai dvizuha'' ir vienkārši pretigi, ka dzivnieks. 

Link to comment
Share on other sites

Nafig to visu.. Tāpēc jau kādu gadu 4to-5to (ar īsu pauzi pa vidu) labāk dzīvoju atturībā 😄

Tā teikt, ja nemāk, tad labāk lai nav pavisam..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tā teikt, ja nemāk, tad labāk lai nav pavisam..

Nepadodies!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Xanax pret bezmiegu palīdzot pēc lielām strēbšanām .

 

P.S. Man jau vairs otrā dienā lāgā iekšā vairs neiet , un ja nav kompānijas , uz vakarpusi metu mieru lāpīšanās procesam .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Grossmeister teica:

Man jau vairs otrā dienā lāgā iekšā vairs neiet

Ja man ir gadījies iemalkot tā un tik ka nākamajā dienā sāp galva, man negribas vispār ne grama, pat esot situācijā kur iederētos glāze vai pudele rokā. Tikai ūdeni vai bezalko alu. Kā strādā lāpīšanās, kā cilvēks kuram ir hujova var iebuhāt vēl un viņam nekļūst hujovāk, tas man nav saprotams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

kā alkāni var panest to savu dzīves ritmu, kad nonstopā kož 😀

Tur viss ir vienkārši: alkāni nemaz tālu nenes savu dzīvi, jo sanāk nevis nonstopā, bet tikai japāniski; to jama, to kanava.😀

Taču situēts dzērājs ir labi paēdis, siltumā un tobrīd nepieciešamā dzeramā markas tam netrūkst nekad. Vajadzēs, svētdien uzliks sistēmu, un uz darbu, un tā pa apli. Tie arī ir praktiski vienīgie, kuri pie labvēlīgas apstākļu sakritības tiek galā ar savu nelaimi. To tālāk nodod tikai, smalkam zinātājam saprotama nervozitāte, bet ne jau sarkans deguns, vai līdzīgi ārējie simptomi.😉Cilvēki tomēr ir ļoti dažādi un pārfrāzējot; kas vienam tikai labi, citam jau nāve. Tāpat, kā biedru, augšminētie, tikai viņam derīgie padomi. Tāpēc, es kā ''labs speciālists'' arī, piemēram, pat par Luckystrike varu pajokot krieviski: On ješčo mal i glup i nevidal boļših zalup.😀

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms nedēļas nolikos ar kovidu. 
Tieši tajā dienā sanāca laukā, aukstumā pastrādāt. Vairākas reizes sasvīdu un strauji atdzisu. Domāju, kā tādēļ kovids stiprāk iekoda. Vakarā iestājās pilnīgs bezspēks. Visu nākamo dienu arī tikai horizontāli. Lielas galvas sāpes, augsta temperatūra un ik pa laikam klepus lēkmes. Pati riebīgākā ir tā kombinācija, ka galva plīst pušu, bet vēl jāklepo, kas spiedienu galvā uzsit vēl lielāku. Nākamajā dienā ļoti strauji viss pārgāja. Klepus gan pāriet lēnām. Joprojām ik pa laikam gribās izklepoties.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man zsvetkos bus gads kops dabuju Covid, diemzel vel joprojam ir ar elposanu problemas un klat nacis trauksmes lekmes. Parejiem cik lasu, izslimo ka ar gripu un viss ok.

Labots - INTRASERVERNET
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu trauksmes/panikas lekmes ir tavaas smadzenes, tur ar kovidu sakara nav. vari adaptolu padzert.

Link to comment
Share on other sites

Ar to covid ir kā nu kuram. Pirms gada, septembrī saķēru, it kā ne pārāk smagu, kādas 3 dienas baigais vārgums, bet pēc tam - it kā temperatūra nav, bet nedēļas 2, kā pāris stundas gulējis (vienalga dienā vai naktī), tā no sviedriem viss burtisku slapjš - naktī 3 x kreklus, palagus pat segu jāmaina. Tad jau normalizējās, bet tā īsti spēkus atguvu un klepošana  beidzās tikai  pēc kādiem 4 mēnešiem. 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

nu tas ir gadijuma ja konkreti pielej acis, vajag nedaudz tiiri raslabonam 

 

bet jaa palieto to adaptolu, es tik neatceros vai taas bija recepshu vai bezrecepshu, sac ar pustabletiti 2x diena, skaties ka bus, ja nepalidz mauc veselu. pasham kad ta bija, es taa saaku ieniist alko, ka gribeju izliet palikushaas pudeles, bet chota aaraa hrenova mest, atdevu bomziishiem pie maajas, lai salaapaas :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Pameginasim, varbut ka palidzes ari. Nav diez ko patikam kad nak trauksmes lekmes. Un lidz Covid nebija tadas un nezinaju kaa tas ir. Eh, esmu no ta noguris jau.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

a ka tev isti tas izpauzhas? Man bija ta ka likas ka vienkārši tulit nomirsu, un pat redze itka pazud, palidzeja vairak laika pavadit svaiga gaisa, alko tochna izsledz, pipeshanu ari, jo ietekme cns, skaties kautkadas ziepenes kad juti kad sak palikt slikti, kautkadu hernju kur nevajag domat lidzi, nez - latvieshu Ugunsgreks butu perfekts piemers 🤪

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Pameginasim, varbut ka palidzes ari. Nav diez ko patikam kad nak trauksmes lekmes. Un lidz Covid nebija tadas un nezinaju kaa tas ir. Eh, esmu no ta noguris jau.

Trauksmu lēkmes  uzroda ja kas organismam pietrūkst,piemēram magnijs,dzelz,"citiem alkahols"..

Un pie ārsta griežoties tas tev mazi palīdzēs,jo viņa uzdevums ir  tev iebarot neefikīvus preperātus-pat drīzāk papildus hroniskās izķersi!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Pameginasim, varbut ka palidzes ari. Nav diez ko patikam kad nak trauksmes lekmes. Un lidz Covid nebija tadas un nezinaju kaa tas ir. Eh, esmu no ta noguris jau.

Aizej pie kāda Speciālista. Te tev padomus (tai skaitā es) iedos tādus, ka līdzšinējā trauksme pēc tam liksies sīkums! :D 

P.S. Man ir aizdomas uz VD.

Link to comment
Share on other sites

Tad kad šmigoju, tad arī bija visādas trauksmes, trīcekļi, nervozums, un citas kaites. Vislaik vajadzēja kaut ko nomierinošu lai savāktos.

Kopš nešmigoju, (arī pīpēšanu atmetu), nav vairs ne trauksmes, nedz kas cits.

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Eh, esmu no ta noguris jau

Jāsāk nēsāt folijas capure!

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Tad kad šmigoju, tad arī bija visādas trauksmes, trīcekļi, nervozums, un citas kaites. Vislaik vajadzēja kaut ko nomierinošu lai savāktos.

Tas sucās athaģnaks,cits pat  3 dienas no mājas neiziet... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Kopš nešmigoju, (arī pīpēšanu atmetu), nav vairs ne trauksmes, nedz kas cits.

Tas atkarīgs cik ilgus gadus tika piekopts tāds dzīvesveids.Pirmos gadus  vienkārši kaltē,vēlāk tevis minētās lēkmes,bet ne visiem,man vienkārši bija tāda sajūta ka būtu sūdus sataisījis,bet ritīgi zin ka nekādi sūdi nav !

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Nē.

Man pārāk daudz lietu nepatika, ko dod tas ieradumus.

Sliktāku pašsajūtu, negribu smirdēt, žēl naudas ko izpūt gaisā.

Sākumā atmetu pīpēšanu. Un pēc kāda pus gada, nodomāju ka ja varu atmest pīpēšanu, tad varu arī šmigošanu. Un metu mieru arī tai 🙂

  • Patīk 1
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Luckystrike teica:

stass kaa tu piipeet atmeti? Nu nejau pec Alena Karra gramatas? 

Nepīpā un viss,mana metode! Un pie pirmām sadzīves problēmām neatsākt!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Luckystrike teica:

skaties kautkadas ziepenes

Veco zēn, esi uzmanīgs, tāsir lomkas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Sākumā atmetu pīpēšanu. Un pēc kāda pus gada, nodomāju ka ja varu atmest pīpēšanu, tad varu arī šmigošanu. Un metu mieru arī tai 🙂

Man bija pirmais  jatiek nost no ļurbāšanas,jo smēķēšanu es jutu ka varu tīri labi iztikt ja neļurbā....!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
1 stundu atpakaļ, Luckystrike teica:

a ka tev isti tas izpauzhas?🤪

Kad nak trauksmes lekmes, tad grutak paliek elpot, taa, kaa gaiss par maz, gruti koncentreties, tad paaugstinas temperatura, nenormali svistu, tad auksti paliek. Drudzis. Tas notiek apmeram kadas 30 - 40 min.

Es nesmekeeju gadus 8. Un stipro alkoholu nelietoju, tikai alu. Nedela 2 alus pudeles idzeru

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Es jau gandrīz jūtu alus garšu mutē. Ja pēkšņi izrādītos, ka šodien ir nevis pieGdiena bet ceturtdiena, man arī būtu panikas lēkme.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

es jau sabijos ka man sitais kovids, jo nejutu nekadu smarzu, bet nu sapratu ka tas ir del iesnam, bij man no lidla burka ar borscu, attiecigi atjaucu ar to puslitra udens kas noradits uz etiketes, bet garsas nekadas :D Pievienoju sali ar garsaugiem kautkadiem, petersilus, un pasniedzu ar labi daudz kajennas piparu, vot bomba :)) shitie PIPARIŅI ari dezinfice, ne tikai alko :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...