Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

populistu gaudu dziesma

Taisni tāda pati kā tev - valdība laba un pūkaina, viss čiki, es labs, valdība laba, bet tie pārējie...

 

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

absurdu ideju to realizēt

Vai tā ir absurda ideja - pasargāt pašus vājākos? Kariņš vienā no n-tajām intervijām taisni teica, ka vajagot pasargāt vājākos un riska grupās esošos. No nupat AriBaltic iešķiebtajiem ~300mlj kādu daļiņu atvēlēt dzīvību glābšanai tak nevajadzētu būt lielai problēmai?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

No nupat AriBaltic iešķiebtajiem ~300mlj kādu daļiņu atvēlēt dzīvību glābšanai tak nevajadzētu būt lielai problēmai?

🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Vai tā ir absurda ideja - pasargāt pašus vājākos? Kariņš vienā no n-tajām intervijām taisni teica, ka vajagot pasargāt vājākos un riska grupās esošos.

Viņš teica, ka vajag pensionārus ieslodzīt, kā to grib @Ronalds? Ja reiz to tehniski izdarīt, lūdzu plānu galdā, citādi tā ir plika diršana. Es tikai norādīju, ka šāda ideja nav Latvijā tehniski realizējama un tad tu un Ronalds korītī sāka blēt visāda glupības.

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Taisni tāda pati kā tev - valdība laba un pūkaina, viss čiki, es labs, valdība laba, bet tie pārējie...

Nav iespējams pateikt demagogam, ka viņš ir demagogs, vēl katru paskani un līdzskani nocitēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

Viņš teica, ka vajag pensionārus ieslodzīt,

Kur es to teicu? Beidz izdomāt! 

Nav sociālo darbinieku? Moš nevis maksājam dīkstāves pabalstus, bet darbu piedāvājam! 

Nav naudas auto? Tiešām daļiņu no miljoniem šim mērķim nevarēja atvēlēt? 

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Viņš teica, ka vajag pensionārus ieslodzīt, kā to grib

Pa, runa bija par pārtikas paciņu piegādāšanu mājās.

 

Pirms 3 minūtēm , Mezavecis teica:

demagogam

Demagoģija balstās uz sabiedrības aizspriedumiem, emocijām, bailēm, kā arī citām jūtīgām tēmām.

Taisni tas ar ko nodarbojas kovidofīli :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Tātad valdība ir laba? Sistēma ir laba? To tu gribēji pateikt? Ja medicīnas sistēma strādā, tad kāpēc satraukums par 200 vietām uz 1.9mlj iedzīvotāju? Ja stacionāros ik gadu ārstējas 350k+?

Sistēma nav ne tuva ideāla. Bet jau uzprasīju pirms tam augstāk, vai var triperi slimos likt kopā ar ar gripas un covid slimniekiem. Pēc tava un ronalda teiktā neesot problēmas - x vietas Rīgā, y vietas Ventspilī, z - vietas Daugavpilī. Nav vajadzīgs tāds speciāls infekciju centrs. 

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Nav sociālo darbinieku? Moš nevis maksājam dīkstāves pabalstus, bet darbu piedāvājam! 

Nav naudas auto? Tiešām daļiņu no miljoniem šim mērķim nevarēja atvēlēt? 

Atkal kārtējā muldēšana. Pirms strādāt ar sociālo darbinieku, vajag atbilstošo izglītību. Nevar no ielas nākt cilvēki.  Nav arī redzēts, ka šajā profesijā veidotos gribētāji un rindas.

 

Un ko tu man prasi? Es neesmu persona, kam būtu kaut kāda ietekme uz budžetu. Jau aizsūtīji jautājumu sarakstu Jānim Reiram? Ja nē, priekš kam tērē bezjēdzīgi laiku uzdodot jautājumus nepareiziem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs, ka nav ideāla. Pat ne tuvu. Es jau taisni to saku. Pa 30 gadiem daudz kas ir uzlabots, protams, bet nu ar to budžetu vajadzētu vairāk. Atkal prasīsi, ka man jāiet kārtību ieviest? :D

 

Nu tīri fiziski jau neviens visus vienā čupā salikt nevar (ja nenošauj). Tas arī patlaban netiek darīts. Kopš pavasara tak bija iespēja pārdomāt taisni par Covid kapacitātes "trūkumu"?

 

Vispirms aizveram vairumu reģionu slimnīcas un tad sākam gaudot, ka nav kapacitātes un tagad sabiedrība vainīga (kāds vēl atceras protestu pret Bauskas slimnīcas slēgšanu izdzenāšanu ar specvienību?). Viss par nieka 1 mljrd/gadā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Pa, runa bija par pārtikas paciņu piegādāšanu mājās.

Ronalds nu jau vairs neatceras, ko pirms stundas teicis. Bija vairākkārtējs piedāvājums situācijas risināšanai nodalīt vecus cilvēkus un riska grupas, lai tie nesaslimst un visi dzīvo kā parasti. Kad ieminējos, ka kādam tos vecos cilvēkus jāapkalpo, jāpiegādā pārtiku, tā sākās visādi fantāziju lidojumi par sociālo darbinieku armiju, kas stāv dīkstāvē. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , marrtins teica:

Tak never vaļā un nenāc te vaimanot. Ko? Slabo?

Tieši šitā jūs zajebaļi ar to jobano Covidu! Un tad vēl saka - pokuj, nepievērs uzmanību...

Un dien dienā....

kronis.thumb.jpg.63f1610da3ca29a8a38880e163d5fe51.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Pa 30 gadiem daudz kas ir uzlabots, protams, bet nu ar to budžetu vajadzētu vairāk. Atkal prasīsi, ka man jāiet kārtību ieviest?

Vienkārši jāatbild par saviem vārdiem. Ja tiek mētātas idejas, tad tām būtu jābūt savietojam ar reālo situāciju nevis bārstīt tukšas gudrības, kuras var aiziet palasīt jebkuras partijas programmā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Ronalds nu jau vairs neatceras, ko pirms stundas teicis

Hmm, nepamanīju, varbūt arī. Es tikai pēdējās lapas kontekstā - neredzu problēmu, ja valstij ar tās resursiem būtu interese, parūpēties par vecajiem un citām riska grupām (lai gan par pīpmaņiem, dzērājiem un resnuļiem iesaku, lai tie paši tiek galā, pers. indīga piezīme) un uz kādu laiku piegādāt mājās rijamo, rosinot tos sēdēt mājās, ja reiz ir bailes nolikt karoti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mezavecis teica:

tā sākās visādi fantāziju lidojumi par sociālo darbinieku armiju, kas stāv dīkstāvē. 

Kāpēc tā vietā lai tupa pabalstus maksātu, piemēram viesnīcu un restorānu darbiniekus nevarētu nodarbināt? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Tieši šitā jūs zajebaļi ar to vareno Covidu! Un tad vēl saka - pokuj, nepievērs uzmanību...

Un dien dienā....

Tiešām - nabadziņš. Man arī tādā paskatā nepatiktu. Man tie grupējas pa tēmām, nevis postiem. Paskaties settingos varbūt?

Pirms 3 minūtēm , Mezavecis teica:

Vienkārši jāatbild par saviem vārdiem. Ja tiek mētātas idejas, tad tām būtu jābūt savietojam ar reālo situāciju nevis mētāt tukšas gudrības, kuras var aiziet palasīt jebkuras partijas programmā.

Saproti mani pareizi. Ja reiz valdībai ir spēja un kapacitāte aizklapēt atsevišķas nozares, izkontrolēt manu krogā sēdēšanu līdz 24:00, vai kā citās valstīs vispār uztaisīt lockdown, tad kur ir problēma bez maksas izvadāt pārtiku (nevis pirkt pašu pārtiku) riska grupām, lai tie varētu mierīgu sirdi sēdēt mājās un ne par ko nebaidīties?

Link to comment
Share on other sites

Un kā ar universitātēm? Tas arī bieži izgudro dažādas zāles, tām arī nav interese meklēt zāles pret HIV, lai farmācijas kompānijas varētu varīties uz slimajiem?

Vai artī tas ir iemesls kapēc Geitss ziedo universitātēm? Lai zēž un klusē un nemeklē kā ārstēt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Universitātēs studentiņi vēl jauni un zaļi un ambiciozi un mainīt pasauli griboši (joks) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kātad, Imerial College, Kembridža utt, ar visu savu doktoru armiju noteikti ka pilnīgi "zaļi"

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

Saproti mani pareizi. Ja reiz valdībai ir spēja un kapacitāte aizklapēt atsevišķas nozares, izkontrolēt manu krogā sēdēšanu līdz 24:00, vai kā citās valstīs vispār uztaisīt lockdown, tad kur ir problēma bez maksas izvadāt pārtiku (nevis pirkt pašu pārtiku) riska grupām, lai tie varētu mierīgu sirdi sēdēt mājās un ne par ko nebaidīties?

Kādu valdībai vajag kapacitāti? Pieņem lēmumu uz 1 A4 lapas. Ja vajag likumu palabot, saeima nobalso, prezidents izsludina un problēma atrisināta. Cita problēma ir jau ir likuma realizācija un pavasarī redzējām, ka daudz kas aizgāja šķībi, tāpēc lockdown būs tad, kas sūdi smelsies mutē jeb būs ~1000 saslimušie dienā.  Itālijā un citur  bija veselas brīvprātīgo grupas, ko šādu misiju uzņēmās. Valsts aparātam nav ne kapacitātes, ne zināšanu, kā šādu loģistiku realizēt. Ir zināms, ka uz valsts aparātu neiet paši spējīgākie kadri, tāpēc negaidiet izcilu rezultātu.

 

Kad viss būs pakaļā, tad ticu, ka mums ir cilvēki, kas varēs un gribēs darīt lietas labā. Bet tas noteikti nenāks no valsts iestāžu puses, jo birokrātija bremze iniciatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Mezavecis teica:

Cita problēma ir jau ir likuma realizācija

Tagadējie izsludinātie likumi, kas saistās ar ierobežojumiem tak strādā (maskas nestrādās, jo tās reti kurš lieto pareizi)? Tūrisms ciets, starptautiskie pārvadājumi ciet, utt.

 

Pirms 8 minūtēm , Mezavecis teica:

veselas brīvprātīgo grupas, ko šādu misiju uzņēmās

Brīvprātīgo kustības (nevalstiskās organizācijas) arī Latvijā ir daudzās jomās spēcīgākas par valsts birokrātisko aparātu.

 

Pirms 8 minūtēm , Mezavecis teica:

Valsts aparātam nav ne kapacitātes, ne zināšanu, kā šādu loģistiku realizēt.

Toties ir spēja vismaz to finansēt. Ja ir vēlme.

 

Pirms 8 minūtēm , Mezavecis teica:

Ir zināms, ka uz valsts aparātu neiet paši spējīgākie kadri, tāpēc negaidiet izcilu rezultātu.

:thumbsup:

 

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

kā saprast, ka topiks iegājis klinčā?

Jo ieradies @Stasss un @ieleja un sāk vaimanāt, ka pa daudz informācijas :D

 

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Kātad, Imerial College ... ar visu savu doktoru armiju noteikti ka pilnīgi "zaļi"

Nu pēc viņu pavasarī publicētā covid izplatības modeļa - noteikti zaļi.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Tagadējie izsludinātie likumi, kas saistās ar ierobežojumiem tak strādā (maskas nestrādās, jo tās reti kurš lieto pareizi)? Tūrisms ciets, starptautiskie pārvadājumi ciet, utt.

Valdība realizē to, ko var šobrīd darīt. To vai strādā vai nestrādā laiks rādīs, jo daudz kas atkarīgs no pašu iedzīvotāju vēlmes. Pie katra policistu nepieliksi un sodīšanas politika paredzēta atsaldeņiem, kam nekad nav saistoši kādi likumi.

 

Neviens neaizliedz doties uz Gaiziņu vai Tērveti atpūsties. Starptautiskais tūrisms nevar eksistēt izolēti no pārējās pasaules.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 12 minūtēm , marrtins teica:

Toties ir spēja vismaz to finansēt. Ja ir vēlme.

Ņemot vērā šī gada negatīvās ekonomikas attīstības tendences, finansēšanas iespējas kļūst ierobežotas ņemot vērā politiķu vēlmju garo sarakstu.

 

Kā jau teicu, es neesmu saistīts ar valdību, partijām, līdz ar to neprasiet, kāpēc prioritātes liekas netaisnīgas. Ja ir ierosinājumi, tad sūtiet ministram, valdībai, lai no muldēšanas ir kāda pievienotā vērtība. Es neticu, ka šo tēmu lasa finanšu vai labklājības ministrs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , marrtins teica:

Nu pēc viņu pavasarī publicētā covid izplatības modeļa - noteikti zaļi.

Nu tad UK nav cerību tikt pie vakcīnas, jo tas ir lielākais izpētes centrs te, pat lielajai pharmai nav tik lielas jaudas :( 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Mezavecis teica:

Valdība realizē to, ko var šobrīd darīt.

Ar realizēšanas efektivitāti varbūt ir tā pašvakāk, bet man stāv prātā, ka valdības principā var darīt ko vien vēlas.

 

Pirms 6 minūtēm , Mezavecis teica:

Pie katra policistu nepieliksi un sodīšanas politika paredzēta atsaldeņiem, kam nekad nav saistoši kādi likumi

Ja likums vai pavēle ir atsaldēti vai tie ir pretstatā ar ētisko pārliecību, tad tie nav jāievēro. Mans viedoklis.

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Ar realizēšanas efektivitāti varbūt ir tā pašvakāk, bet man stāv prātā, ka valdības principā var darīt ko vien vēlas.

Ministra kabineta noteikumi nav visvareni. Man liekas, ka saeima var atcelt jebkuru valdības lēmumu, ja tas liekas netaisnīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mezavecis teica:

finansēšanas iespējas kļūst ierobežotas

Toties "doktore" Tīfentāle saņem pusļimonu pilnīgi atklātam debīlismam (skaidrs, ka būs jādalās ar labiem cilvēkiem). Un tur bija vēl kādi padsmit projekti ar līdzīgu (līdz pēdējam ciparam) finansējumu.

Bet, jā, finansēšanas iespējas kļūs mazākas ar katru brīdi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ieleja teica:

faktus studijā "sīkais nelieti"!

Pēdiņās kāpēc? Tāpēc, ka liels vai tāpēc, ka ne-nelietis? :sarkasms:

 

Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

posti ir garāki par iPad ekrānu un sastāv no 3-8 citātiem un atbildēm uz tiem

Šī nav vaimanāšana, ka pa daudz informācijas? Iespējams, pārpratu. Ja tā tad - atvaino pray.gif.ded743eb8f086512f9b66c304311b94a.gif

 

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Ministra kabineta noteikumi nav visvareni. Man liekas, ka saeima var atcelt jebkuru valdības lēmumu, ja tas liekas netaisnīgs.

Izņemot ārkārtas situācijā? Un pēc idejas izpildvarai būtu jābūt nodalītai no lēmējvaras, bet realitātē tomēr tāda sajūta nav. Taisni otrādi - darbojas līdzīgi kā viena roka otru mazgā.

 

Pirms 12 minūtēm , Mezavecis teica:

Ņemot vērā šī gada negatīvās ekonomikas attīstības tendences, finansēšanas iespējas kļūst ierobežotas ņemot vērā politiķu vēlmju garo sarakstu.

Mēs gadiem dzīvojam deficītā. Covid aizsegā nav nekādas problēmas aizņemties. To pats Kazāks teica - tagad nav 2008, kad nebija kur aizņemties. Tagad bezmaz nav kur tērēt (tieši tā viņš neteica, bet doma, ka nauda valūta tagad nav problēma) :sarkasms:

 

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 21 minūtēm , marrtins teica:

bet realitātē tomēr tāda sajūta nav. Taisni otrādi - darbojas līdzīgi kā viena roka otru mazgā.

 

Ministri no marsa atlidoja, bet seima no mēness novēlās? Vairums tāpat iziet caur partiju kaltuvi, kur izbīda pareizos cilvēkus, turklāt LV katram var atrast paziņas paziņu, kurš tādā vai citādā veidā saistīts. Un par vēlētājiem vispār nav ko komentēt, ja tādi gobzemi tiek ievēlēti, ja tomēr saņemas atvilkt pakaļu līdz vēlēšanu iecirknim, lai turpmākos 4 gadus varētu sociālos tīklos purpināt, ka viss ir slikti.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ja nu par projektu par COVID.

Viens no galvenajiem secinājumiem varētu būt tas, ka ļoti liela nozīme ir ne tikai savlaicīgiem pasākumiem, plānošanai, salāgošanai ar ekonomiku, bet arī PR un komunikācijai.

Pirmā viļņa laikā ar pasākumiem infekcijas izplatību izdevās gana labi kontrolēt, ekonomika, protams, cieta smagi.

 

Tomēr tā putra, tā informācijas daudzveidība, kas nonāca cilvēku apziņā, reāli tam pasākumam kaitēja. Entie viedokļi par infekcijas nopietnību, visādi salīdzinājumi, noliegumi, maska nepareizas lietošanas paraugdemonstrējumi un vēl visādi alternatīīvie viedokļi.  

 

Tad ekonomikas un infekcijas salāgošana, kā iekasēt naudu, nodokļus un uzturēt ekonomiku bez pārmērīgas nevajadzīgas sabiedriskas kontaktēšanās.

 

Ja šie jautājumi būtu jēdzīgi, saprotami apjēgti, tad tāds projekts būtu ko vērts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Mezavecis teica:

Un par vēlētājiem vispār nav ko komentēt, ja tādi gobzemi tiek ievēlēti

Kas tur bija ar to Gobzemu, ka viņam tagad krāgā klūp? Kaimiņš vairs nav aktuāls? :D Dzirdēju kaut kāds mītiņš bija un, ka Saeimas ētikas komisijā lieta ierosināta (?) par aicināšanu nevalkāt maskas? Tautai ir dota iespēja balsot? Lai tak balso.

 

Pirms 14 minūtēm , Mezavecis teica:

varētu sociālos tīklos purpināt, ka viss ir slikti.

Ja tas būtu situācijā, kad viss ir labi, tad tas tiešām izskatītos neforši. Bet ar ko tava purpināšana par Gobzema elektorātu atšķiras no Godzema elektorāta purpināšanu? (es nezinu, ko viņi tur īsti purpina, bet tu vedini uz domām, ka tie 4 gadus purpina, ka "viss ir slikti")

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, marrtins teica:

Kas tur bija ar to Gobzemu, ka viņam tagad krāgā klūp?

Redzēji pēdējo saietu, kur kopā ar Gobzemu satikās atmiņūdens tirgotāji, gaismas tīmeklis un kaut kādi sektanti? Novembrī jūras malā dibinās jaunu partiju. Un tā varza tagad aktīvi plosās digitālā vidē.

 

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Bet ar ko tava purpināšana par Gobzema elektorātu atšķiras no Godzema elektorāta purpināšanu?

Atšķirība ir liela. Tur visi korītī blēj atlajst sajmu. Tuklāt atlajšanas sāga sākās jau īsi pēc vēlēšanām. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Redzēji

Nē, bet ieintriģēji :D

 

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Atšķirība ir liela.

Nav nav nemaz tik liela - vieni "blēj" vienu, citi - citu. Katram savs blējamais. Protams, grūti atturēties sevējos pacelt morāli augstākā plauktiņā par tiem tur kaut kādiem citiem "blējējiem", bet tas jau raksturīgi caur laikiem un jebkurai no frontēm.

 

Pirms 6 minūtēm , Mezavecis teica:

Tur visi korītī blēj atlajst sajmu. Tuklāt atlajšanas sāga sākās jau īsi pēc vēlēšanām. 

Hmm, taisni kā BY :lol: Tikai tur, laikam, viņu vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Mezavecis teica:

saietu, kur kopā ar Gobzemu satikās atmiņūdens tirgotāji, gaismas tīmeklis un kaut kādi sektanti?

Iedo linku.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 12 minūtēm , Racer teica:

Iedo linku.

 

Bet tādi video ir vairāki dažādos rakursos, kur uzpeld šarlatāni un citi ķēmi.

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:

Nav nav nemaz tik liela - vieni "blēj" vienu, citi - citu. Katram savs blējamais.

Šeit runa par absolūti destruktīviem spēkiem, kas blēj pilnīgas muļķības, bīda konspirāciju teorijas kā piemēram, gaismas tīmeklis, mainam pasauli, tautas varas fronte. Var protams izliekties, ka viņi neeksistē, līdz brīdim, kad netiks ievēlēti saiemā, kas vēl vairāk samazinās saimas reputāciju un rīcībspēju, kas cik man zināms, pēdējos 25 gadus nav novērtēta ar plus zīmi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Mezavecis teica:

Šeit runa par absolūti destruktīviem spēkiem, kas blēj pilnīgas muļķības, bīda konspirāciju teorijas kā piemēram

Nu, ja viņi savu blējamo nevar pamatot ar linkiem, tad man viņiem ir sliktas ziņas :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , binary teica:

Nezinu, kā to "Excess mortality" pareizi lasīt

Es ar līdz galam viņu metodi nesapratu. Kaut kad pavasarī biju tur viņi lapā (vēl vecajā versijā) un tad palasīju to metodoloģiju. Cik sapratu, tad tur nav pliki dati, bet statistisks modelis, ar iespēju "pietūnēt" parametrus (tas gan pieejams tikai speciālistiem, ja nemaldos).

 

Par tiem excess pīķiem, kas šogad ir manāmi - tas nav tik neierasts, kā varētu šķist. Norvēģi bi nopublicējuši datus par mirstību pa nedēļām kopš 2000-2020 un tur, piemēram, 2000 gadā mirušie ir ~1000/nedēļā pāris nedēļas, šogad viss zem 1000. Un tas ir pie ~20% mazākas populācijas kā tagad. Ja mīļi palūgsi, uztaisīšu grafiku uz 1000 vai 100000 iedzīvotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Mezavecis teica:

tādi video ir vairāki dažādos rakursos, kur uzpeld šarlatāni un citi ķēmi.

Konkrētajā video jau ir standarta politiķa pļūts, ne ar ko neatšķiras no Kariņa pļūtiem. Fēcītī neesmu un rakties negribu, varbūt pa rokai ir kādi linki par tiem ūdeņiem, gaismas tīmekli u.c. Jūbūbā neko neiesaka, atrast arī neatrod.

Link to comment
Share on other sites

OK, paņemsim pa aliņam un iziesim beidzot cauri.

 

Pirms 8 minūtēm , Mezavecis teica:

valdībā sēž repteloīdi (avatars jau ir zīme)

Un to saka kāds, kam avatarā Vēders :lol: :lol: :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...