Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

 

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Piemēram pavasarī SE atšķirībā no LV neslēdza skolas. 

Un kāpēc nepiemini Poliju, Čehiju, Slovākiju, Beļgiju? Pirms laiciņa 3 dienas vajadzēja, lai ieskaidrotu, ka SPKC publicē jaunos saslimušos, jorprojām mal to pašu plati par Zviedriju, kur situācija nemaz neiet uz labo pusi.

Link to comment
Share on other sites

Kur ir tie dati, kas rāda ka žopa ir klāt?

Pozitīvie testi? Kas vēl? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Kur ir tie dati, kas rāda ka žopa ir klāt?

Pozitīvie testi? Kas vēl? 

Strauji pieaugošais stacionēto slimnieku skaits? Pieaugošais slimības izplatības temps?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kur var redzēt datus, kas apstiprina apgalvojumu 

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

Strauji pieaugošais stacionēto slimnieku skaits?

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Kur var redzēt datus, kas apstiprina apgalvojumu 

Jēga kāda? Pēc nedēļas 100% jau būsi visu aizmirsis, ko pats ir jautājis un ko citi teikuši. Tā ir bijis iepriekš un būs turpmāk. 

Link to comment
Share on other sites

@Mezavecis jēga tāda, ka es spēju iedod linkus uz datiem, uz kuriem balstu savu viedokli. 

Bet mani oponenti diemžēl nē! 

 

Vēlreiz - biedrs apgalvo ka LV ir strauji pieaudzis sacianēto slimnieku skaits - pieņemsim, bet es vēlos uzzināt no kurienes ir ņemta šī informācija. Arī gribu iepazīties, moš ko esmu palaidis garām! 

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 1 stundas , Mateushs teica:

Ko jaunu uzzini?

2 veči maskās ar skābekļa baloniem - spēcīgs PR pret covideniāļiem, kas noliedz, ka tāds vīruss vispār ir.

Link to comment
Share on other sites

@Raimonds1 Ja būtu atļauts, būtu "interesanti" jums aiziet uz Ģaiļezera onkoloģisko slimnīcu, īpaši uz paliatīvo nodaļu....  

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Arī gribu iepazīties, moš ko esmu palaidis garām! 

Kāpēc? Lai varētu turpināt dirsties? 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Vēlreiz - biedrs apgalvo ka LV ir strauji pieaudzis sacianēto slimnieku skaits - pieņemsim, bet es vēlos uzzināt no kurienes ir ņemta šī informācija. Arī gribu iepazīties, moš ko esmu palaidis garām! 

Links no SPKC Twittera - https://infogram.com/covid-19-izplatiba-latvija-1hzj4ozwvnzo2pw

Te vēl viens, kurā tās tabulas bik labāk redzamas, pirmajā bik maziņas, bet nu info tas pats

https://infogram.com/covid-19-parbaudes-un-pozitivie-rezultati-latvija-1h7g6kvxzzd04oy

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Viņš raksta par sevi un liek bildes ar sevi.

 

Vēzi kā saslimšanu jau zaļie ezotēriķi nenoliedz, viņiem gan ir idejas par tā izcelsmi un ārstēšanu. Salīdzinājums neveikls.

Pirms 8 minūtēm , Raimonds1 teica:

2 veči maskās ar skābekļa baloniem - spēcīgs PR pret covideniāļiem, kas noliedz, ka tāds vīruss vispār ir.

 

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

@Raimonds1 Ja būtu atļauts, būtu "interesanti" jums aiziet uz Ģaiļezera onkoloģisko slimnīcu, īpaši uz paliatīvo nodaļu....  

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Ronalds teica:

Vēlreiz - biedrs apgalvo ka LV ir strauji pieaudzis sacianēto slimnieku skaits - pieņemsim, bet es vēlos uzzināt no kurienes ir ņemta šī informācija. Arī gribu iepazīties, moš ko esmu palaidis garām! 

J,,,,matj, vai neesi ievērojis ka pēdējā laika oficiālo , kas stacionēti ( un neba ar vieglām iesnām) skaits tuvu, vai jau pārsnidzis 200gab . Un neiet runa par tiem kam pēdējais salmiņš, ventilācija, bet tādi kuriem lai neparietu us pēdējo, ir jasnidz palīdzība, tipa skābeklis un cits, kas apdakteŗē C19 sekas.  Bet visu laiku grozijās tā ap 20-30. Ja tas tev nav arguments , tad piedod, bet esi tipisks ''ticīgais'' , kas neskatās/nelasa kas ir pretunā ar ''ticību''

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Kāpēc? Lai varētu turpināt dirsties? 

Kāpēc dirsties? Kāpēc neviens un arī Tu nespēj iedot kaut cik ticamums datus, kuri pierāda covid bīstamību? 

Pirms 2 minūtēm , shadow118 teica:

Links no SPKC Twittera

Šo es zinu, bet biedrs apgalvoja ka kopējais LV sakcionēto pacientu skaits ir pieaudzis. Vismaz es tā sapratu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Ronalds teica:

Kur var redzēt datus, kas apstiprina apgalvojumu 

 

Tu tiešām provocē?!??

ta kaut šeit: https://mobile.twitter.com/VMNVD

 

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

āpēc dirsties? Kāpēc neviens un arī Tu nespēj iedot kaut cik ticamums datus, kuri pierāda covid bīstamību?

Vispirms pamato konkrēti, ko vēlies uzzināt un kāpēc. Citādi vairāk par diršanos nevar nosaukt apšaubīt jebkuru informāciju.  Cik zināms, medicīnas jomā nestrādā un pilnīgi un noteikti tā nav profesionālā intertese.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 39 minūtēm , Ronalds teica:

Piemēram pavasarī SE atšķirībā no LV neslēdza skolas. Un bija tur līķu kaudzes kā mums solīja un sola? 

Pilnībā piekrītu. Bet nevar salīdzināt LV medicīnas kapacitāti ar SE. Šobrīd jādarbojās max piesardzīgi, jo kā mēs redzam, vel īsti nekas nav sācies, bet jau ir jāsāk reorganizēt slimnīcas. Ko darīs, kad būs gripa?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Mezavecis nerunāsim par visiem! 

Es gribu uzzināt, kāpēc konkrēti Tu uzskati, ka covids ir kaut kas mega bīstams. Uz kādiem datiem un faktiem Tavs viedoklis ir balstīts? (Pieņēmumi un emocijas neskaistās!) 

 

Vai esi iepazinies ar spkc oficiālo statistiku par nāves cēloņiem LV 2020 gadā? Par saslimstību ar dažādām slimībām? 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , Ronalds teica:

Vai esi iepazinies ar spkc oficiālo statistiku par nāves cēloņiem LV 2020 gadā? Par saslimstību ar dažādām slimībām?

Lai uzzinātu, ka zeme apaļa, nav jādodas kosmosā. Man pietiek ar faktu, ka infekcijas slimnīcas ir pārpildītas un rezultātā pieaug mirstība.  Es pieminēju Čehiju un Lietuvu, kur šobrīd šī problēma ir ļoti izteikta. Tas pats būs pie mums, ja netiktu pieņemti mēri. Bet ko es te stāstu, jo tāpat nevienam neticēsi, pat ja tevi ieliks reanimācijā.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

Man pietiek ar faktu, ka infekcijas slimnīcas ir pārpildītas

No kurienes šāds info? 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Ronalds teica:

No kurienes šāds info? 

Tu netici, ka Lietuvā slimnīcas nav pilnas?

Link to comment
Share on other sites

Ko var teikt: ''ticībai'' ir spēks . Ies kaut ''nāvē'', bet pastāvēs uz savu ''ticību''. Galvenais lai šim prāta ''aptumsumam'' nebūtu sekotāju, jo aplipinās tos kas saprot kas ir kas un tā nedomā ka ''ticīgais''.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Tu netici, ka Lietuvā slimnīcas nav pilnas?

Nē, tev uz vārda neticu, pats neesmu bijis, tāpēc gribētu kādu ticamu linku šim apgalvojumam!

Bez tam LT maskās jau no vasaras staigāja, tas tā, starp citu... Domā viņi mērus nepieņēma? 

Pirms 1 minūtes , oxygen teica:

Ko var teikt: ''ticībai'' ir spēks . Ies kaut ''nāvē'', bet pastāvēs uz savu ''ticību''. Galvenais lai šim prāta ''aptumsumam'' nebūtu sekotāju, jo aplipinās tos kas saprot kas ir kas un tā nedomā ka ''ticīgais''.

Tu spēj iedot datus, uz kuriem Tava pārliecība balstās? 

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Ronalds teica:

Nē, tev uz vārda neticu, pats neesmu bijis, tāpēc gribētu kādu ticamu linku šim apgalvojumam!

Es atkal neticu, ka tu vispār eksistē, jo es neesmu tevi redzējis. Gobzems uztur troļļu armiju un esi viens no kārtējā viltus profila. Var pat necensties vilkt ārā personas apliecinošos dokumentus, jo tos var uzzīmēt utt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Just now, Ronalds teica:

@Mezavecis - ļoti uzskatāmi - kad beidzās argumenti, sākās uzdirsieni...  Žēl, no Tevis tādu negaidīju.... 

Diemžēl tu dari pilnībā to pašu - uz katru linku uz informāciju atbild ar bezjēdzīgiem jautājumiem. Kā tu pret citiem, tā pret tevi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , oxygen teica:

kam visi argumenti ir pie vienas vietas

Kādus argumentus tad tu esi te devis? Par sektu CCCP un pakāstiem dzīvokļiem? :D

Ar ko tava ticība masku efektivitātei atšķiras no manas neticības masku efektivitātei? Runa ir par masku efektivitāti plašās masās, kur lielākā daļa maskas nelieto pareizi, nevis, piemēram, medicīniskās procedūrās, kur, iespējams, kāds tās maskas arī lieto pareizi. Zviedriem būtu jābūt beigtiem, slimnīcām aizsitām, bet, piemēram, NYC vajadzētu visiem tagad dancot. Kāpēc tā nav?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Kāpēc tā nav?

Tāpēc ka ticība! Mēs nespējam turēt pretim valsts apmaksātajam propagandas aparātam... Var dod linkus cik grib, pieminēt faktus, bet skuju.... 

Pazīstu personīgi cilvēkus kuru dzīves kvalitāte un iespējams dzīvība jau ir apdraudēta dēļ nepieejamās veselības sistēmas! Bet tas sīkums.... 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

 Katru gadu vēzis pirmo reizi tiek diagnosticēts ap 11 tūkstošiem pacientu, bet kopējais pacientu skaits, kuri slimo ar onkoloģisku slimību ir 74 tūkstoši.

Visvairāk es nesaprotu, kāds sakars vēža slimniekiem ar covid. Vēzis kļuvis lipīgs? Tos vajag izolēt no pārējiem?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

@Ronalds Tu apskatījies manis iedoto linku, info?

Apskatīju, uz kopējo stacionēto cilvēku skaitu tas ir sīkums. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

Nu vai tiešam nesaproti ka tā mirstība būs ja baigais kvantums slimo vienlaicīgi  

Tu jau vienreiz pieminēji šo vienlaicīgi. Izrādās, tas bija domāts vienlaicīgi zivju kombinātā (30/270).

 

1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

a neviens neko nebūtu ierobežojis, tad ... varam tik zīlēt par cik lielāka

Nav ko zīlēt - skaties Zviedriju.

 

1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

bet par pieaugumu piemērs kaimiņiem, Lietuvā

Vēlreiz tev saku - % pieaugums leišos ir tāds pats kā pie mums. Tak beidz izplatīt viltus ziņas. Absolūtos skaitļos tas ir bezjēdzīgi salīdzināt Nu tak ņem un apskaties:

cumulative_lt_lv_perc-2020-10-30.thumb.png.b6c8188f07830d641793308c731acec9.png

 

1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

Abos gadījumos slikti, bet jādomā kas būs mazāks ļaunums.

Tad līdzvērtīgi izvērtējam, vai, piemēram, nevajadzētu kaut kā pasargāt to 10k gadā, kas mirst Latvijā no sirds un asinsvadu slimībām. Aizliedzam 100% tabaku, alkoholu un cukuru, resnīšus piespiedu kārtā izolēt fitnesa klubos. Jo katra dzīvība tak ir svarīga. Bet, laikam, jau tomēr nav? Ir dažas svarīgākas? Besī ārā šī liekulība.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Visvairāk es nesaprotu, kāds sakars vēža slimniekiem ar covid. Vēzis kļuvis lipīgs? Tos vajag izolēt no pārējiem?

Tāds, ka līdz septembrim (tālāk nav datu)  no covid mira 15 cilvēki, no vēža 3.5k. Kura slimība ir bīstamāka? Tiešām covid? 

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Bet, laikam, jau tomēr nav? Ir dažas svarīgākas? Besī ārā šī liekulība.

Ieliktu 100 plusus ja varētu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Vasarnieks teica:

Bet nevar salīdzināt LV medicīnas kapacitāti ar SE.

Kāpēc tad nevar? :shok:

hospital-beds-per-1000-people.thumb.png.fb21089224f243323cfdf54e2cf57578.png

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Tāds, ka līdz septembrim (tālāk nav datu)  no covid mira 15 cilvēki, no vēža 3.5k. Kura slimība ir bīstamāka? Tiešām covid? 

Pirms gada no covid mira 0 cilvēku. Un ko tas pierāda - absolūti neko.

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada nebija secelts hajs.

No cvoid mirst ~6%, ja var ticēt CDC datiem

Citēt

For 6% of the deaths, COVID-19 was the only cause mentioned

 

Link to comment
Share on other sites

@Mezavecis tu tiešām nesaproti, ka atmest pedāļus no vēža vai sirds asinsvadu slimības ir simtiem reižu lielāka kā no covida? 

Takš pat iespēja nosisties ar auto vai noslīkt ir lielāka! Tu nepeldējies vasarā vai nebrauc ar auto?  

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

Tāds, ka līdz septembrim (tālāk nav datu)  no covid mira 15 cilvēki, no vēža 3.5k. Kura slimība ir bīstamāka? Tiešām covid?

Tu mal vienu un to pašu, par mirstamību. Tā šobrīd nav tā problēma!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...