Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Es šorīt lasu FB. Jūs kaut ko zināt?

Citēt
Kāpēc Berlīnē uz rītdienu 29. augustu pieteiktas 6000 demonstrācijas ⁉️
Rīt visu acis ir vērstas uz BERLĪNI un LONDONU, kur notiks masu demonstrācijas par covid ierobežojumu atcelšanu, ekonomikas atjaunošanu, pārtraukšanu mocīt cilvēkus, senjorus un bērnus ar veselībai bīstamiem „drošības pasākumiem”.
1. augusta miermīligajā demonstrācijā Berlīnē, kur piedalījās vairāk kā miljons iedzīvotāju, tika paziņots nākamais demonstrācijas datums, proti, 29. augusts. Visu mēnesi notika gatavošanās šim pasākumam. Organizatori lēš, ka šoreiz varētu ierasties vismaz 2x vairāk cilvēku kā 1. augustā, kā arī daudzi speciāli dodas uz Berlīni no kaimiņvalstīm.

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu Feisbuks gan ir īstā vieta, kur meklēt ticamu info :D . Ir jau, protams, bet vismaz 90% - dažādu novirzienu "radošo prātu" sacerējumi, kas maz atšķiras no, piemēram REN TV un Youtube ģēniju fantāzijām. Youtube blogerus vismaz var saprast - autoriem par skatīšanos kaut kādi $$$ atlec, bet tiem, kuri Feisbukā liek linkus  - šķiet tomēr ir, kā to lai pasaka - atšķirīga pasaules uztvere :D .

 Bet par konkrēto - kaut kāds troksnis jau Berlīnē un Londonā būs, bet laikā, kad vīruss atkal aktivizējas, tā tomēr masu psihoze, kam ar veselo saprātu maz kopīga.

 

Link to comment
Share on other sites

Kā zināms Baltkrievijā desmitiem tūkstošu cilvēku iziet ielās. Neievēro distancēšanos. 

 

Kur ir ziņas par saslimušo tūkstošiem? Par pārpildītiem morgiem un līķu kalniem? Kāpēc nav? Tas takš būtu pamatīgs trumpis Lukošenko - varētu bļaut pa visu pasauli - paskatāties ko viņi dara!!! Ar steigu visas demonstrācijas jāizdzenā lai glābtu cilvēku dzīvības! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Kur ir ziņas

A pirms demonstrācijām bija ziņas? Sākumā visi apkārt slimoja, bet tur nē 😁

Tad sāka dažus ciparus statistikai atmest, bet tie cipari ir tikpat ticami, kā Batjas 80%

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Gestapo teica:

A pirms demonstrācijām bija ziņas?

Nebija. Bet tad batjam tas nebija izdevīgi. Bet tagad ir - būtu labs arguments visas demonstrācijas izdzenāt ar jebkurām metodēm.

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu, vispār šams ir sprukās un ar slapjām bikšelēm, demonstrācijas izdzenāt ar spēku nevar, jo uzreiz būs spiediens no visurienes, sankcijas un izolācija. A protesti paši par sevi, acīmredzami nepāriet 😁, bet tik ļoti gribas pie ruļļiem palikt.

 

IMG-20200828-WA0012.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 12 stundām , kreizā Kāja teica:

95% @Ronalds secinājumu šajā tēmā neiztur nekādu kritiku.

Meli!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , marrtins teica:
pirms 12 stundām , kreizā Kāja teica:

95% @Ronalds secinājumu šajā tēmā neiztur nekādu kritiku.

Meli!

To, ka @Ronalds ir melis šajā sakarā, es jau sapratu pašā vīrusa saknes fāzē. Viņš aktīvi dezinformēja forumistus, ka Covids ir ķīniešu problēma un visa pārējā arpasaule var nospļauties uz to.

Un tad melim pieslēdzās vēl viens melis @marrtins, kas aktīvi atbalsta savu biedru, zinātnieku, doktoru, bez grāda.

:biggrin:

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Stasss par dažiem taviem izteicieniem es labāk neizteikšos.... Man būtu kauns kauns kaut ko tādu teikt, kā piemēram ka zināšanas ir liekas, ka labāk kaut ko aplamu darīt, kā nedarīt neko. utt, utjp.

Link to comment
Share on other sites

Kaunies Roni manā vietā...

Izstāsti, cik daudz savas sasmeltās zināšanas youtubē vari pielietot dzīvē, izņemot pļūtīšanu forumā?

Būtu tā vietā labāk veltījis šo laiku kam svarīgākam. Pats zini kam.

Nesaku ka informācijas apguve ir slikta.. bet tā ir slikta, ja tā jau ir slimīga.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Slimīgi ir informāciju iegūt no viena avota - sava gana.

Link to comment
Share on other sites

Protams, labāk klausīties un pārstāstīt ko blēj citas aitas no kaimiņganāmpulka... :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 15 stundām , oxygen teica:

 Nu ja ticētu visam ko raksta daži īpatņi internetā....  Nu varbūt paskaties saulainā telpā kad saule ir 90 grādu leņķi pret kādu runātāju, kurš pat ne pārāk diži ''bļaustās'' Ieraudzīsi veselu kūli šlakatu (sīku pilienu ) kuri tomēr neuzvedās kā bezsvara stāvoklī, bet ar trajektoriju krīt uz zemi. Un tad padomā kas būtu ja šim priekšā maska. Nu dzirdamība sliktāka, bet tā pilienu ''artilērija'' būtu krietni mazāka. Un tikai nestāsti ka tie vīrusi nedzīvo tajās siekalās. Tad jau neņemtu analīzēm uztriepes, bet gan izelpoto gaisu.

nu skaidrs, ja ar kādu runā, tad 2 m, un jāstāv vēja pusē

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Arī čurājot šo normu vajadzētu ievērot :biggrin:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Hahaha, nav jau pirmā reize, kad likumi uz politikāņiem un pietuvinātajiem neattiecas :D 

Kur te nupat Īrijā? bija škandāls, pēc kā kaut kādi politikāņi nolika mandātu? Šiem arī vajadzētu tagad sekot piemēram un uzreiz pēc vēlēšanām nolikt mandātus :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tas ir mūžu vecais stāsts par divām un četrām kājām.

 

Tiesa nu jau es sāku ar uzvilkties par to Covid ņemšanos. Piemēram dārziņā jau sāk ieviest tik apsurdas prasības (ja bērnam iesnas viss sēdi mājās, bērni ārā kopā ar citu grupiņu nevar būt, tādēļ bez maz vai tiek turēti iekšā), ka zinot cilvēkus kas šo pārslimoja un neko dzīvi i slimošana tāda gripas izslimošana. Ka ok, var mākslīgi graut ekonomiku vai radīt jaunu pasaules kārtību (patīk piemēram roku dezinfecēšanas iespēja visur), bet nu iet kaut kādās galējībās? Protams nauda dēļ šī gan jau ar netiek žēlota, bet kā jau @alusbundza rakstīja iepriekš arī es zinu vairākus kas pēdējā gada laikā aizgāja un kam ir diagnoze onkoloģija, bet te redz viss ok, tas nav kaitīgi un panikas vērts.

 

Nesaku, ka tas jāignorē, ok, sākumā kamēr nebija zināms kas tas ir, viss ok, bet tagad esam iemācījušies kas tas ir un kā izpaužas, vai tiešām visu šo farsu vajag? Tiesa nezinu kāds finansiālais ieguvums, varbūt ja es būtu pie maka turēšanas un man par panikas uzturēšanu nodrošinātu gaišas vecumdienas man un maniem bērniem arī es ar visiem līdzekļiem radītu efektu, ka savādāk nevar.

 

  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , AVilks teica:

Nesaku, ka tas jāignorē, ok, sākumā kamēr nebija zināms kas tas ir, viss ok, bet tagad esam iemācījušies kas tas ir un kā izpaužas, vai tiešām visu šo farsu vajag?

Iedomājies atšķirību starp parastu sprādzienu un kontrolētu sprādzienu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tagad LTV7 - kā izplatās vīruss. Dziedot.


Projekts Nākotne 09:05 - 09:35 Trešdiena 02.09.2020
  • Tomorrow Today – The Science Magazine
  • Sērija: 35
  • Vācija Documentary
Link to comment
Share on other sites

2020.09.1. , 15:42, Jurkins teica:

Iedomājies atšķirību starp parastu sprādzienu un kontrolētu sprādzienu.

 

Domu jau saprotu, bet labi, viens ir sprādziens otrs tomēr, mēs sprādzienu mēģinām uztaisīt par kādu šovu tautai vai mēģinām ar to sprādzienu ko risināt?

 

Jau aiz lēna izsauc smaidu - vīruss ir slikts, bet nu jau po, var visur braukt (teorētiski mājās 14 dienas jāpavada, bet vai vairs kāds pieskatīs to jau māc šaubas), nauda jau ir apsolīta, takā tagad tik masu medijiem diktēt ciparus un ar nopietnu ģīmi ko aģitēt kamēr paralēli iespējams tiek risinātas citas lietas kas nebūtu īsti tautai jāzin.

 

Labi, es vienkārši laikam esmu dumjš, jo 2 cilvēkus zinu kas izslimoja, nevienu mirušu, kā arī runājot ar cilvēkiem nav tā, ka atsauktos, ka kādam ir kāds kas slimojis vai miris, bet nu nauda, nauda ir tik daudz kā nekad! Žēl, ka to nāksies atdot visdrīzāk arī maniem mazbērniem (vai varbūt vairs nekas vairs nav jāatdod jo nekas nepieder vairs mums?).

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

vai mēģinām ar to sprādzienu ko risināt?

Lūk! Es neesmu pārliecināts, vai @rubb un @marrtins uztvēra manu dziļo 😁 domu vai to, kas bija pa virsu. Varbūt viņi pēc šī mana posta nomainīs savus vērtējumus 😉. Un droši, ka kāds man pārmetīs sazvērestību teorijas 😁. Bet mana pārliecība ir, ka kovids pasaules finansu sistēmai nāca kā debesmanna. Agri vai vēlu būtu bijis "sprādziens" - pēdējais sliņķis ekonomists nerunāja par gaidāmo krīzi (nu ciklisko, protams 🤣). Tagad ir kontrolēts sprādziens. Nav vajadzīgas atmazačkas, kāpēc "jāzīmē" dolāru, eiro un citu tubriku triljoni... nu tak kovids visam pie vainas. Doudžonsi un citi finansistu debīlismi klusiņām nokrita un fiksi atlēca vēl augstāk. Smieklīgi, ne? Dajoš pie katras cikliskās krīzes šitādu debesmannu.

Ka tik nesanāk tāds kodoltermiskās "carbumbas" variants - tiek uzspridzināts neliels kodollādiņš, lai inicializētu sintēzes reakciju. Nu tipa, veicam kontrolētu sprādzienu, bet bišķi izkontrolējas un sanāk reizes 10000 lielāks būkšķitis.


Pirms 23 minūtēm , AVilks teica:

vai varbūt vairs nekas vairs nav jāatdod jo nekas nepieder vairs mums

man ar tādas stulbas domas ienāk galvā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2020.08.30. , 13:39, marrtins teica:

Hahaha, nav jau pirmā reize, kad likumi uz politikāņiem un pietuvinātajiem neattiecas :D 

Kārtējais liekulis, kurš iepriekš stingri iestājies un aģitējis par "drošību", lockdown, masku lietošanu, pieķerts pārkāpjam gan maskas lietošanas noteikumus gan apmeklējot skaistumkopšanas salonu, kuriem pēc noteikumiem būtu jābūt ciet. Šoreiz ļoti augsta ASV amatpersona :sarkasms:Protams, politiskā izrēķināšanās un pasūtījums.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

O, jauns līmenis diskutētājam. Nu ja ka nav ko aiztikt, citē pats sevi un lamā par liekuli!:rofl:


Ak, jā. Pilnmēness..

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Joprojām grūtības ar informācijas uztveri? Nekas, varbūt kādu dienu...

Link to comment
Share on other sites

Piedod, es tās tavas pasakas vairs pat nelasu. Tikai iekrita acī nianse..

Lai veicas skila kačāšanā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

tavas pasakas

Manas? Nelasi, bet manas pasakas? Hmm...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

šis nu gan nav nekāds jaunums, ne te, ne tur

Es arī neteicu, ka tas būtu kāds jaunums vai iepriekš nedzirdēta prakse un uzsvars jau arī nav uz to.

 

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

izaicinājums tev būtu noformulēt LV noteiktos uzvedības noteikumus

Valdības lapās jau tas nav apkopots?

 

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

tiktu pie reāli uzkačāta skilla!

Ieliec to bildi kā spoiler? - skatīties nevar :D

Link to comment
Share on other sites

Patika viens reddit.com komentārs par to attacku:

In a sense that means you have to be able to track the user in order to track them: you need to know where they are in order to stay within range.

Nevertheless, good to know.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Jaunai vakcīnai, jaunam medikamentam, jauna veida komplicētai terapijai pie pietiekami liela lietojumu skaita agri vai vēlu parādās neparedzēti efekti.

https://www.aljazeera.com/news/2020/09/astrazeneca-coronavirus-vaccine-trial-suspended-live-news-200908232523435.html

https://www.statnews.com/2020/09/08/astrazeneca-covid-19-vaccine-study-put-on-hold-due-to-suspected-adverse-reaction-in-participant-in-the-u-k/

 

Latvijas ziņu telpas un deputāta Kaimiņa kontekstā.

Tikai tāpēc, ka deputātu pašu attieksme medijiem liekas interesanta un teksti un sižeti ar Kaimiņu ir klikbaitīgi, sabiedrībā VISPĀR parādās informācija, ka lūk, tiek veikts pētījums, lūk, antivielu daudzumu nosaka, lūk, ir kaut kādi laika periodi, kā tas samazinās utt. 

Tāpat vien, tehniski un informatīvi to nekādi nevarēja atrast un darīt zināmu?!

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Šo vakar manīju, bet nepievērsu gan baigo uzmanību. Tipo viss jau kā parasti - viss mega kruta un nu "var" un "ir ļauts" (no varas iestādēm) pāriet nākamajā fāzē - testēt uz masām un riska grupām. Atkal mistiskais šī gada novembris. Gaidām ASV atbildi :sarkasms:

Es joprojām esmu mega skeptisks par šo steigu.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau no kuģiniekiem nāks priekšlikums uzbūvēt 8000 ātrgaitas kuģus un vēl 16000  eskadras mīnu kuģus, kuri sargās lia nenosper un katram vēl zemūdeni klāt.

Link to comment
Share on other sites

Un kovidam-20 neapšaubāmi būs jābūvē jauni, jo vecie būs morāli novecojuši.

 

 

A ja nu tas kovids beidzas? Ko tad?

 

 

 

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

abi esiet vakcīnu piegādes speciālist

Beigās sarežģītās loģistikas rezultātā negadījumos bojāgājušo būs vairāk nekā no kovida mirušo.

@ieleja kā man patīk šitās lāča ādas dalīšana, kamēr šis vēl mežā tēva biksēs par kučieri sēž. Tūlīt iesaistīto kompāniju akcijas pieredzēs strauju lēcienu, naftas ieguves un pārstrādes kompāniju akcijas tāpat, fjūčersi priecīgi kāps augšā, doudžonsi no laimes uzsprāgs.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man patīk - vakcīna nav gatava, nav pārbaudīta, nav nekas zināms... Bet jau plānojam kā transportēt! :D 

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Vakcīnu izplatīšanas programma paredz, ka katram cilvēkam ir nepieciešama viena vakcīnas deva.

Četras devas var atskaitīt :D

 

Bet tikai ar buru jahtām, citādi Grēta dusmosies atkal :sarkasms:

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...