Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 19 minūtēm , abi teica:

Salas cērme ap sevi rada neciešamu ierastās vides, t.i. s*** smaku. Līdīs un līdīs, tik smirdēt un smirdēt, galvas nav – neapnīk! Pretīgs tips.

Paraudi vēl, stulbā kažoku vate :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , Jajebundeswehr teica:

neviens nelika

Kāpēc tu mokies te, pa latvāniju? Vari pārcelties uz Z-Koreju, Venecuēlu, Ķīnu vai Irānu - tur tev onkuļi visu parādīs un izstāstīs, kā jādzīvo, kas jāvelk mugurā un cik kas maksā.

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

McBetonc
1 hour ago, Jajebundeswehr said:

https://shield48.eu

Latvāneļi uzvārās. Tirgo sūdu uz puļķīša pa 24€

Un vel saņems no valdības 100k€ par neko.

Te kadri uztaisa masku no tā tur materiāla, savilces, 3 kniedēm un strēmeles reģipša paralona. Roku darbs konkrēts, bet sanāk 5€. Un nekāda valsts pat 1€ neiedod.

Nolāpītā otkatistu Latvānija.

Ko tu žvanksti? Tu zini kā izpaužās nvrams, un ar ko tas atšķiras no mtd bloka? Aiztaisi žaunu! Kverklis neiznēsātais. Un to saka gudrēns, kura paroles man ir sarakstā? STFU! Nu tad aizver savu reverso vagīnu!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Par tām maskām- konkrēts panikas bizness Lemona tirgo pa 6,26 ja vienu un piecīti ja daudz. Nu tik arī tās maksā ( ieskaitot nevāju peļņu). Lai gan Lemonas arī tāds prasts, tas turētājs . Bet apskatāt cik maksā kruts turētājs krutā kantorī . Atliek tik plastikātu priekšā ( pats Grifs tirgo diezgan dārgi, bet ja tas no polikarbonāta un nesvīstošs , tad...)

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms mēneša bija indivīdi kas zvigājās par cilvēciņiem ar automātiem uz ielam.

 

CNN News

Death for quarantine breakers:

Outspoken Philippine President Rodrigo Duterte has warned that people who break quarantine and are "unruly" could be shot by law enforcement officers. During the address, Duterte said, “My orders to the police, the military and the barangays: If they become unruly and they fight you and your lives are endangered, shoot them dead!

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 17 minūtēm , abi teica:

could be shot by law enforcement officers

Nu tas jau ir tas ko tu aģitē lai būtu arī pie mums. Es jau iepriekš kaut kad rakstīju - tauta pati prasīs onkuļiem "glābiņu" un  "stingru rīcību". Kam visus atstāt aiz robežas, kam visus apšaut, kam cenas fiksēt :fie:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas ko publiski saka Filipīnu prezidents, tā nav rakstiska pavēle policijai, armijai un vietējām kaimiņu patruļām nošaut pārkapējus. Policija pati zina kāds ir ieroča pielietošanas reglaments, armija pa civilajiem nemaz nevar tā bez īpašas pavēles šaut (jāatkāpjas lai nepieļautu tādu situāciju) un kur nu vēl vienkārši bruņotas kaimiņu patruļas. Prezidents faktiski mudina neceremonēties.

Link to comment
Share on other sites

Nja, kašķīši uz līdzenas vietas :) Tā vien šķiet, ka strādāšana no mājām rada pārāk daudz laika, kas noved pie riktīga stresa un vārdu caurejas :D

Lai nu kā:

1585737162_0010.jpg

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , abi teica:

Salas cērme ap sevi rada neciešamu ierastās vides, t.i. s*** smaku. Līdīs un līdīs, tik smirdēt un smirdēt, galvas nav – neapnīk!

Boni, es atļaušos tev atgādināt, ka ārsta parakstītos medikamentus jālieto arī tagad! Nu takš saņemies! Uzvelc 3 gab maskas no saviem krājumiem un aizej uz aptieku pēc medikamentiem! Savādāk izskatās, ka simptomi progresē!  Sākumā suņi vainīgi, tagad cērmes... Kas būs tālāk?  

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Jā, levels jau aug pamazām..

Tiko iekš TV pastāstīja, ka ienākošais pasts (vēstules, avīzes) jādezinficē ar gludekli..:biggrin:

Ka tik drīz nevajadzēs lodlampu no pakša vilkt ārā..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

man vakar labot “salauzto” optiku atnāca LTC/tet tehniķis, izkāpa no auto, uzvilka vienreizējos cimdus un tad tik bija gatavs

 

Nu un kas tur tik dīvains? Man arī pašlaik arī ir jābrauc uz objektiem un jāgramstās ap lietotāju pelēm u.c. , tāpēc arī velku cimdus.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 22 minūtēm , ieleja teica:

uzvilka vienreizējos cimdus un tad tik bija gatavs

un kur baltais ķitelis?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , rubb teica:

Lai nu kā:

Mazliet offtopic, bet seriāls manā TOP 3! :) 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tā pakasot savu sirmo pakausi...

Man tomēr šķiet, ka darbam, piespiedu lietojot cimdus, ir sava līdzība ar prezervatīvu seksā...??

Mēs kaut kā zaudējam ciešāku kontaktu ar objektu...

Link to comment
Share on other sites

Šo es nesaprotu - sanāk, ka visā pasaulē ir hajs, kurš nav ne kādi pamatojams? Latvijā arī cilvēki pa lielākai daļai ir dalbajobi, kuri tā pat vien mājās grib tusēt?

ieleja vari būt priecīgs, ka vispār kāds pie tevis atvilkās.

Varbūt jums jābrauc iedzert ar Lukašu, varēsiet kopīgi iesmiet par visu pasauli.... (sorry, tas arī jau ir mainījis savu attieksmi...)

 

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , jacobs teica:

Man tomēr šķiet, ka darbam, piespiedu lietojot cimdus, ir sava līdzība ar prezervatīvu seksā...??

Mēs kaut kā zaudējam ciešāku kontaktu ar objektu...

Ko Tu tur tausti ikdienā? :D 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ieleja teica:

pret labu klientu

TET šis termins arī eksistē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Racer teica:

Ko Tu tur tausti ikdienā?

Izgatavojamās iekārtas to detaļas, ko pēc tam taustīs klients, lai izslēgtu jebkurus asumus utml. defektus.

Lai viss tas sanāk lietotājam draudzīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, traki ir pilsētniekiem, mēs te savos laukos, joprojām vazājamies, i distanci ievērot nav problēmu, arī  babkas mentus tā arī neizsauca, bet nu ir šaize - Koriņu vairs nedrīkst laist savā vaļā, tikai pie šņores...

IMG_20190419_083109.jpg

Labots - aoma
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Koriņu vairs nedrīkst laist savā vaļā, tikai pie šņores...

Jo?

Link to comment
Share on other sites

Vīrusu varētu pārnēsāti, ja man tāds būtu

 

P. S. Šitā man viņa hipnotizē, kad papam jāiet staigāties :)

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smuks bobis!

Link to comment
Share on other sites

2020.04.1. , 08:35, abi teica:

Vitebska WIKI 2019. gads     418 000 iedzīvotāju

Neturi sveci zem pūra, padalies ar to wiki. Tajā, kas citiem pieejams, ir cits skaitlis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Smuks bobis!

Jā, tāds neitrāls, varētu patikt gan suņmīļiem, gan kaķmīļiem.

Link to comment
Share on other sites

Kuce, kungs, kuce. Es speciāli vārdu nedomāju, , bet meitenes  nosauca par Koru, es, loģiski, piekritu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Neturi sveci zem pūra, padalies ar to wiki. Tajā, kas citiem pieejams, ir cits skaitlis.

Tu tak nedomā ka latviešu valodā iekš WIKI būs pieejama aktuāla un pareiza informācija??

WIKI sanāk daudz lietot, jēdzīga informācija ir vien angļu un krievu valodās. Vācu valodā ir labi ja puse, vai pat vēl mazāk nu un tālāk pēc saraksta vispār diez kas nav.

 

Ārkārtīgi slepenais WIKI:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Витебск

 

Link to comment
Share on other sites

Uj, daudz ciparu…

image.png.d57c2fbbfd7ee6c6d8771c094bb83da3.png


Pirms 1 minūtes , abi teica:

Tu tak nedomā ka latviešu valodā iekš WIKI būs pieejama aktuāla un pareiza informācija??

Nē, es parasti skatos anglisko. Nu kur tur ir tie 418k? "Агломерация", jebšu pie Rīgas iedzīvotāju skaita tad būtu jāpieskaita vēl kaudzīti vismaz 50km rādiusā.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

2020.04.1. , 12:37, AndrisBB teica:

Jā, viena no lielākajām škorobēm ir ka sportzāle ir ciet. Itkā mājās beņķi un hanteles, stieņi ir, bet galīgi nav tā motivācija kā kad iet uz sportzāli.

Man gan labi. Strādāju no mājām (beidzot ir tāda iespēja!!!), pēkšņi zvans. OK, eju ārā, 2h laikā 3x pārcilāju 2400kg (no auto kravas nodalījuma uz zemi, pēc tam no zemes uz palodzi pusotra metra augstumā, pēc tam no aplodzes uz zemi), tad eju iekšā un turpinu strādāt. Motivācijas trūkums, lai izkustētos? Da nu…

Jā, grūta dzīve ofisniekiem, visu dienu jāsēž pie ekrāna :D

Labots - binary
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2020.04.1. , 14:05, marrtins teica:

Kas man tevis liktajā graph liekais neticami, ir 2791 deaths/per day no covid uz March 26 un tajā datumā, pēc worldmeter datiem, ir 24073 deaths.  Cik dienās var dabūt šos ciparus? 

What? 24073 bija 26. martā, nevis 1. aprīlī.

Uz pirmo aprīli bija 47192.

Pārlasīju, sapratu. Sorry.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , aoma teica:

Vīrusu varētu pārnēsāti, ja man tāds būtu

Itālijā daudzviet ir totāla karantīna un viens no attaisnojošiem iemesliem iziet no mājas ir izvest Bobi pastaigā. Esot daudzdzīvokļu mājas kur nabaga Bobis ir pārbesījies, jo jamo uz maiņām visi kaimiņi ved ārā... :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

man vakar labot “salauzto” optiku atnāca LTC/tet tehniķis, izkāpa no auto, uzvilka vienreizējos cimdus un tad tik bija gatavs

DPD kurjeri arī tagad cimdos strādā.

Link to comment
Share on other sites

^^^ Es dzirdēju stāstu, ka Bobja vietā pie striķa sienot mīksto mantiņu, tiem kam īsta Bobja nav, lai būtu iemesls pastaigai..:biggrin:

bet šos "atjautīgos" tāpat ņemot priekšā..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Nabadziņi... Mans "bobis" neapmierinās ar sētu, 20x20, jāiet staigāt, paps koļī līdzi, 20kg nedēļā var stabili nonest.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...