Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

raiviic
(labots)
Pirms 15 minūtēm , abi teica:

pats paskatījies kādu video ieliki, Tev tiešām jau no pirmajām 5 sekundēm nepielec kas tas ir par materiālu

Atšķirībā no tevis, momentā sapratu, ka tā ir parodija/ņirgāšanās par šo paranoisko stulbumu, kas baidos, drīz pat no ledusskapja un gludekļa sāks skanēt. Nu ieslēdz taču reiz smadzenes un beidz savas teorijas popularizēt, lai nekļūtu smieklīgs.

 P.S.

Vairāk uz taviem komentāriem nereaģēšu - tas ir bezcerīgi. Un vēl - esmu stipri tuvu lielākās riska grupas vecumam, un martā man jāapmeklē 5 paša mēroga pasākumi - bet prātā nenāk maskas meklēt un pirkt griķus (kaut garšo) vai konservus neērti - veikalā tiešām domās, ka raustos no vīrusa :D .

Labots - raiviic
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Sāc lasīt angliski, to ko raksta profesionāļi kas strādā epicentros uz vietas un ātri vien sapratīsi cik pats esi smieklīgs.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

ieslēdz taču reiz smadzens

bonis tā apreibis, ka nevar slēdzi atrast ..., bet iespējams, ka slēdža nemaz nav .....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Es Jums ieteiktu vienkārši vairs nediskutēt ar to zābaku.. Tas ir bezjēdzīgi.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

binary

  

pirms 2 stundām , oxygen teica:

Nu sāls vismaz nebojājās, bet ar griķiem... nez ko darīs ar krājumiem pēc n-tajiem gadiem? 

Taisīs griķu spilvenus.

 

pirms 2 stundām , oxygen teica:

Tā kaite jau smaga ir tik nelielam skaitam, bet troksnis ... kā būtu mēra epidēmija ar 90% mirstību.

Nesēj te paniku, mēra gadījumā 90% ir atveseļošanās gadījumu, nevis mirstība :DThe risk of death with treatment is about 10% while without it is about 70%.

 

pirms 3 stundām , oxygen teica:

Paskat kā ir ar to piena (laktozes) nepanesamību , kas ir tipiski aziātiem...., bet izrādās arī daļai no mums , ''istenajiem eiropiešiem''.

Kāds vēl "tipiski aziātiem" :) Pasaulē 65% cilvēku esot laktozes nepanesība. Tāda abāka panesamība ir nevis "īstenajiem eiropiešiem", bet ziemeļeiropiešiem. Bet nu nekas, ja reiz pa tiem dažiem(!!!) tūkstošiem gadu 35% cilvēku ir iemācījušies tikt galā ar laktozi, gan jau pēc 10-20 tūkstošiem laktozes nepanesība būs izskausta :D

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/27/Worldwide_prevalence_of_lactose_intolerance_in_recent_populations.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 35 minūtēm , Stasss teica:

Es Jums ieteiktu vienkārši vairs nediskutēt ar to zābaku.. Tas ir bezjēdzīgi.

@Gestapo beidz te "laikot" citiem postus un nahrenizē boni, kalt uz nedēļu, būs miers gan no tā mudaka, gan no koronas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , Tuubijs teica:

nahrenizē boni,

kā tad mēs uzzināsim jaunākos jaunumus par bunkuriem?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

nu pēc nedēļas varēs viņš nākt klajā ar jaunumiem, neba katru dienu kāds izdomā kādu inovatīvu bunkura tapšanas padarīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Pirms 17 minūtēm , Tuubijs teica:

kalt uz nedēļu


Labi, šef! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 46 minūtēm , Gestapo teica:

Labi

Super, citādi viņš kļūtu par pirmo ignorēto.. Līdz šim no šāda mēra esmu izvairījies. ?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 16 minūtēm , CAP teica:

Līdz šim no šāda mēra

product-1457-1578662373-008284.jpg

Pirms 16 minūtēm , CAP teica:

esmu izvairījies. ?

 

Link to comment
Share on other sites

Aigars

Diezgan interesants bija "Aizliegtai paņēmiens" par vīrusu. Atšķirībā no Abi daudzi ģimenes ārsti nav vēl sagādājuši nepieciešamos aizsarglīdzekļus, un tagad tas ir loti sarežģīti.
Mani pašu vīruss nebiedē. Cenšos uzlabot imunitāti. Vairāk satraucos par mammu, kurai ir pāri 80 un dzīvo tālu no manis viena pati. Ciemos pie viņas kāda maska derētu, jo es varu būt vīrusa pārnēsātājs, pat ja nav simptomu.

Pirms diviem gadiem, kad slimoju, piezvanīju ģimenes ārstei, tā atvēra slimības lapu un izrakstīja antibiotikas. Lai nopirktu medikamentus, tagad nemaz nav jāiet pie ģimenes ārsta. Tās var nopirkt veselie ģimenes locekļi. Pirms gada, kad gribēju piezvanīt ģimenes ārstei nenozīmīga jautājuma sakarā, neizdevās sazvanīt ne pašu ārsti, ne asistenti, pat reģistratūru, vairāku dienu laikā. Vienkāršāk bija aizbraukt pašam.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nu man personīgi par to vīrusu - 0 emociju, satraukums nekāds, brīnos par te dažu puiku paniku 

Link to comment
Share on other sites

Tu jau dzīvo savrup. Bet este šorīt siguldietī ar 6 patīkamām aziātiska izskata meitenēm braucu. Un viena noklepojās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 24 minūtēm , Aigars teica:

Mani pašu vīruss nebiedē.

Mani arī vīruss nebiedē. Mani biedē potenciālā panika :D

 

Pirms 4 minūtēm , Raimonds1 teica:

tramps-paraksta

Viņš ir riska grupā, 73 gadi tomēr aiz muguras.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

Bet este šorīt siguldietī ar 6 patīkamām aziātiska izskata meitenēm braucu. Un viena noklepojās.

 

Nevilšus nāk prātā veca anekdote. :D

 

 

Прилетели двое новых русских в Кению. Стюардесса прощается:

- Господа, Кения - великолепная страна, правда, 50% населения страдает СПИДом и 50% больны туберкулезом. Всего хорошего.

Первый новый русский:

- Что она сказала?

- Сказала, что трахать можно только тех, кто кашляет.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 3 stundām , Tuubijs teica:

vēzis, hiv/aids,

Hiv ir jauns vīruss priekš cilvēka. Nav vēl paspējis pielāgoties. Bet piemēram gorillām hiv nekad nepāriet AIDS stadijā.

Vēzis - pilnīga cita opera - to neizraisa ārējs mikroorganisms, bet tās ir mutējušas paša cilvēka šūnas, kas sāk nekontrolēti vairoties. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 1 minūtes , Racer teica:

- Господа, Кения - великолепная страна, правда, 50% населения страдает СПИДом и 50% больны туберкулезом.

Tīri matemātiski tas nozīmē, ka līdz pat 50% varētu būt arī veseli :rolleyes:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kautkāds labums jau no tā vīrusa ir, no nākamnedēļas mums nav atļauts vairs iet uz darbu uz ofisu, jāstrādā no mājām. Man gan 10 min līdz darbam ko iet, bet tikuntā.

ASV ofisā jau no pagāšnedēļas visi strādā no mājām. 

Link to comment
Share on other sites

Aigars

''MERS-CoV izraisa elpceļu slimības, kuras izpaužas, sākot no viegliem simptomiem līdz smagai pneimonijai (plaušu karsonim). Sākotnējās pazīmes ir nespecifiskas. Akūtu elpceļu saslimšanas klīniskā aina ietver drudzi, klepu, elpas trūkumu, apgrūtinātu elpošanu un pneimoniju.''

Kādi bija senču ārstēšanas paņēmieni?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Tīri matemātiski tas nozīmē

Tīri matemātiski tas nozīmē ka:

25% slimo ar HIV

25% slimo ar tuberkulozi

25% slimo ar abām slimībām

25% veseli.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Tuubijs teica:

nahrenizē boni

Es kategoriski pret! Vismaz ir interesanti. :) 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu UK vismaz plāno ekstra 315k mirušo jeb 0.4 - 0.5% no iedzīvotājiem, ja vīruss sāks strauji izplatīties.

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 34 minūtēm , Ronalds teica:

Hiv ir jauns vīruss priekš cilvēka. Nav vēl paspējis pielāgoties. Bet piemēram gorillām hiv nekad nepāriet AIDS stadijā.

 

ok, mister gūgle, cik gorillas ir sapotētas ar to hivu?

 

@AndrisBBte nav tik traki, tik 2 beigti, i tie paši - kundze 70+, kungs  80+, tiesa, kungs nomiris te pat Milton Keynes, šodien, kad izlasīju BBC to, bik tā intresanti palikās, jo pats Bedford dzīvoju :D it kā galīgi pohuj uz to padarīšanu aļa korona, bet vienk. nebiju gaidījis, ka viens no pirmajiem būs "te pat aiz sētas".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Racer teica:

Vismaz ir interesanti.

Tad kāpēc pret betonu tāda nemīla?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu UK vismaz plāno ekstra 315k mirušo jeb 0.4 - 0.5% no iedzīvotājiem, ja vīruss sāks strauji izplatīties.

 

Baigi pretrunīgā tā informācija ir arī no speciālistu puses. Faktiski 2 nometnes - optimisti un pesimisti. Kas mani dara mazliet tramīgu ir tas, ka (kā saprotu), ka šis vīruss ir pirmais, kas no dzīvnieka ir pārnesies uz cilvēku un piedzīvo straujas mutācijas, kā arī tas, ka nav īsti skaidrs, vai tie, kas ir izveseļojušies ir pa īstam izveseļojušies - iespējamās komlikācijas utt. - pārāk īss brīdis pagājis. Šobrīd dajebkādas prognozes balstās uz pieredzi ar kaut ko līdzīgu, līdz šim sastapto. Anyway, ja būs sūdi, tad maska un griķi tur maz ko līdzēs... ;) 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

te nav tik traki, tik 2 beigti

Nu tie 315k ir gadījumā ja sāk strauji izplatīties

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , 138 teica:

Tad kāpēc pret betonu tāda nemīla?

Tāpēc ka bonis ir advancētāks betons - kā jau teicu - interesantāks. Betons tupa sāk visiem braukt virsū un tas jau ir rupji. 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Maz ticams ka publicēs plānus ko darīs ja piemēram realitātē izrādas 5milj. Ganjau karalieni pārcels kautkur uz Kanādas nekurieni, kuru apsargās 200 sargi, kuri jau gaida tur (karantīnā).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Jā, monarhija mūsdienās ir viena reta un stulba padarīšana.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...