Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

pirms 12 stundām , usver teica:

70 un mazāk ir garīga atpalicība, kad cilvēks nevar normāli par sevi parūpēties. Tu tēmē uz viencipara skaitli, kas faktiski nozīmē neeksistējošu, dārzenim līdzīgu stāvokli?

Es netēmēju. Te cilvēki nesen izteica viedokli - visi, kas nesūta visus skriet durties pie pirmās iespējas, ir ar viencipara IQ.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Nebūs, nebūs pārlasījies vai pārskatījies! Tam sekojošo manu alegoriju (comment-2330758), izskatās, ka kāds būs aizvācis kopā ar @Zin... "laba" vēlējumiem :D 

viencipara-iq.thumb.jpg.9fc7d0a63caa0bcbd8b77089c44a1868.jpg

 

@Racer - ir komentāri? :ph34r:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Ir komentārs: kuru muskuli esi uzkačājis, vai pagarinājis? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Priķiņ, viņš ar forumu ņemas tādā vidē, kur komenti pat ir uzskaitīti pēc savas grāmatvedības, lai nedod dievs nesanāk kļūdīties..

Te par pilnu rubli nav iespējams runāt.

Tas draugs nebeidz pārsteigt.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir problēma, ja man ir 10x labāks meklētājs par foruma piedāvāto?

Pirms 13 minūtēm , Racer teica:

Ir komentārs: kuru muskuli esi uzkačājis, vai pagarinājis? 

Piekāp, kad uzzināsi, kas ir viencipara skaitlis ;)

 

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Tev ir problēma, ja man ir 10x labāks meklētājs par foruma piedāvāto?

Piekāp, kad uzzināsi, kas ir viencipara skaitlis ;)

 

Tas ir garums tam muskulim?

Link to comment
Share on other sites

Lēniem solīšiem, sākot ar viencipara skaitļiem, gan jau reiz nonāksim līdz vajadzīgajam garumam.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2021.12.19. , 00:49, 138 teica:

jā tu tūlīt teiksi, re kā, tad kāpēc tagad ir saradušies antivakseri kas "netic zinātnei" un heito kovida vakcīnas, atbildēšu pirms to izdara @marrtins vai @Laxe, a tāpēc, ka nu kaut kā nevienai citai vakcīnai laikam pēdējā gadsimta laikā nav bijušas tik biežas blaknes komplektā ar tik masīvi presētu globālu vakcinēšanās kampaņu un strauji sarūkošu vakcīnas doto imunitāti, @marrtins vai @Laxe lūdzu palabojiet ja es kļūdos šai interpretācijā

 

Es ticu zinātnei. un es ticu vakcīnām. man vienkarši nav buyers remorse. iesmereja man pfizer jo vasaras sākumā vel dati bija pietiekami maldinoši lai apmānītu mani un nebija izgaismota pfizer korupcija un mediji labi to slēpa vel tad.

 

Diemžēl lielākā daļa cilvēku kas saka ka tic zinātnei netic tai bet tic šarlatāņiem un to solijumiem zinātnes vardā lai vieglāk dzivot vai arī lai iekļautos grupiņā

cc758dba392a42024ee5b30c890f77a2bbf535b20a478df3e6c4516d24ea833c_1.jpg.3da1cff00da30e09b5682d6b86d1d00e.jpg.

2021 gada zinātne ir vairāk kā baznīca un reliģija. un tas ir diemžēl skumji

 

Tas ir viss labāk redzams citās zinātnes jomās kuras jacenzurē ja tās iet pret rietumu sociopolitiku. sevišķi ja tur ir kautkas ar ādas krāsu un dzimumiem vai izdomātiem dzimumiem. tad uzreiz visi ir dezinformanti :D

 

 

Labots - Laxe
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.12.18. , 23:48, Zin... teica:

Man vairāk interesējis tā loģikas pērle - big pharma iznīcinās visus paklausīgs, kas nem kredītus, patērē, klausās akli, lai paliktu ar bāru, kas neklausa, nemāk nopelnīt, nepotejas un ir patstāvīgs drauds viņiem 😄

 

Tu atkal aizej galejībās to Cope ar to ka varbūt tu tomēr kļūdijies iepriekš saistībā ar covidu. bet protams to grūti atdzīt tapēc tu cītīgi tagad ar putām mutē aizstāvēsi covid narratives. lai tik beigās neizrādās ka tu varēji kļūdīties.

 

Nekas tas slikts nav vienkāršs cilvēces psiholoģisks aizsardzības mehānisms.

 

Pec maniem uzskatiem tur nav nekādi grand conspiracies.

Pfizer pagātne ir pilna ar korupciju, kukuļošanas skandāliem un meliem lai pardotu savus produktus un pelnītu miljardus.

Tapēc skatoties datus un redzot leaked dokumentus kur viņi rāda savus studies ar ~10% kļūdu.

nav daudz jādomā. Pfizer terē daudz naudu lai parliecinātu valstis lai tās iepērk un uzpiež viņu produktu lai nopelnītu vel vairāk naudu.

 

Ne velti mūsu pāšu veselības ministri sarunājās ar pfizer pardevejiem caur privātiem telefoniem lietojot whatsapp aplikaciju perkot vakcīnas.

 

Un mums valdībā neviens neko pats negrib uzņemties kur nu izvertēt kautkādus datus vai uzklausīt ekspertus medicīnas jomā. kautko patēlo un tad vienkarši dara ko Eiropa pateica nejau tapec ka eiropa uzspiež kautko bet tapec ka varēs vainu nogrūst uz tiem ja kas notiks.

 

Jau septembrī bija skaidrs ka viss ies pakaļā mums ar covid nakamo vilni. neko nedarija menešiem jo saraustija ļipiņu ka kautkādas tupas majsaimnieces ar blondiem matiem iet gobzemu satikt uz ielām.

 

Tu domā ka to viņi darija jo ir godīgi cilvēki kam tu kā indivīds rūpi? nu lai nogrāpstās hipokrāts.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

PS: zinot up to šodienas datus un leakus -

 

Es būtu tā pat vakcinējies lai aizsargātu savus penšus un ģimeni. bet protams nebūtu lietojis drazu ko ražo Pfizer un Jansen.

 

Būtu ņēmis astra-zeneca. itsevišķi vel jo vairāk redzot kā to cītīgi žīdu mediji meģina nomelnot.

 

Ganjau negaidijāt to jo jūsu aitu smadzenes tik redz pasauli baltu/melnu, labs vai slikts. un jūs nevarat pat vairs apsvert ideju ka varējāt kļudīties un ticēt kautkam kas bija nepareizs.

Angložīdi ļoti labi polarizēja pasauli kas viens otram rauj rīkles ja tiem nepareiza krāsa vai nostāja kas nesakrīt ar to ko pardod. tikmēr bagātie zog un zog vairāk.

 

^ apskataties pedejos 10 gadus, bija protesti pret bagātajiem pret valdību, wallstreetu etc. tagad vairs nav. tagad tikai visi nabagi protestē viens pret otru un vaino viens otru nevis tos augšā. un tas viss sakrīt 1:1 ar žurnalistiku kas nomainijās uz https://en.wikipedia.org/wiki/Town_crier

Labots - Laxe
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Laxe teica:

Ganjau negaidijāt to jo jūsu aitu smadzenes tik

Klau, Tu skolu esi pabeidzis, vai tāpat visu zini?

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Klau, Tu skolu esi pabeidzis, vai tāpat visu zini?

 

Cik PhD tu savāci? vairākus lai justos gudrāks par visiem?

 

Jums abiem ļoti labi argumentācijas paņemieni, pa taisno no krievijas. neko nevari apgāst tad vienkārši uzbrūc tam :D

 

Nekas, paies gads vai 2 un tad es varēšu smieties vel labāk par jums. jo es visu atceros kamēr jūs jau aizmirstat selektīvi to kas notika pirms 6 menešiem.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās jaunatnei arvien uzkrītošāks ir tas netikums runāt pa pusei latviski, pa pusei angliski.

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Laxe teica:

"Pec maniem uzskatiem tur nav nekādi grand conspiracies."

žīdu mediji, Angložīdi

, ja tur ir kautkas ar ādas krāsu un dzimumiem vai izdomātiem dzimumiem. tad uzreiz visi ir dezinformanti

Šizofrēnijas un paranojas pacients ? Drukā sazvērestību palagus, apvaino cilvēkus, pats izsaka tikai nepārbaudītus viedokļus bez nekādiem pierādījumiem, atsaucēm, tajā pašā laikā publicē video ar acīmredzamām viltus ziņām. Neesi padomājis, ka varbūt pats redzi visu tikai balts/melns krāsās ?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Mūsdienās jaunatnei arvien uzkrītošāks ir tas netikums runāt pa pusei latviski, pa pusei angliski.

Un pēc tam vēl šie paši tipāži atļaujas apgalvot ka LV valoda kļūst par minoritāti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Laxe teica:

Cik PhD tu savāci? vairākus lai justos gudrāks par visiem?

Es par par vidusskolu  vai kaut pamatskolu jautāju. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Tengo teica:

Šizofrēnijas un paranojas pacients ? Drukā sazvērestību palagus, apvaino cilvēkus, pats izsaka tikai nepārbaudītus viedokļus bez nekādiem pierādījumiem, atsaucēm, tajā pašā laikā publicē video ar acīmredzamām viltus ziņām. Neesi padomājis, ka varbūt pats redzi visu tikai balts/melns krāsās ?

 

 

https://www.ssi.dk/-/media/cdn/files/covid19/omikron/statusrapport/rapport-omikronvarianten-16122021-fk3t.pdf?la=da

https://www.ssi.dk/-/media/cdn/files/covid19/omikron/statusrapport/rapport-omikronvarianten-17122021-ep96.pdf?la=da

 

Es visu basoju uz realiem datiem ko sniedz valstis pašas. nevis kautkāds facebook vai ziņu portāli kur tu ņem savu šizo propagandu.

 

Reku papriecājies ar danijas datiem kas parāda to ka 2 dozu vakcinētie ir iemesls Omnikrona izplatībai nevis tie neģeri nevakcinētie kurus vainojam par visu.

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Laxe teica:

danijas datiem

Ja tu to datus vēl mācētu interpretēt... 🙄

 

Jo, lai no tiem datiem izsecināt, ka 

Pirms 7 minūtēm , Laxe teica:

2 dozu vakcinētie ir iemesls Omnikrona izplatībai

Tur tiešām tad jāsāk uzdod jautājumu par pamatskolas beigšanu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

Tur tiešām tad jāsāk uzdod jautājumu par pamatskolas beigšanu. 

Ha, zināju ka uzķersies.

Tu esi jau aizgājis smadzenes maldos tik tālu ka tu pat neapskatīsies oficiālus datus un pat nemeģināsi tos saprast.

Jo tie iet pret tavu šauro un naivo nostāju. tu esi burtiski bots kas gaidīs lai priekšā pasaka kas notiek tvnets vai bbc

Labots - Laxe
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Laxe teica:

Es visu basoju uz realiem datiem ko sniedz valstis pašas. nevis kautkāds facebook

Tikai pats pārpublicēji feisbūk viltus info video par sportistiem, kuri it kā krīt kā mušas (izmantoti viltus kadri, nepatiesa info)

pirms 2 stundām , Laxe teica:

Reku papriecājies ar danijas datiem

Kārtējais antivaxxeru aplauziens. Ko tad tie dati parāda ? Ka 8 % vakcinēto ir saslimuši ar Omikrona variantu (kas ir normāli, jo patreizējās vakcīnas nav tik efektīvas pret jauno paveidu un vispār visticamāk pateicoties vakcinācijai un pārslimošanai omikrons ir vājāks paveids par deltu), tikmēr starp nevakcinētajiem tikai 1,2 %. Tikmēr tie paši dati parāda, ka kopējā Kovid inficēšanās ir 4x! lielāka starp nevakcinētajiem (ko gan tu nebiji izanalizējis, jo drošvien tavs sazvērestību avots to bija noklusējis)

Rekur mans avots, kur diezgan profesionāli dati ir izskaidroti un izanalizēti (ak vai cerams, tik, ka žīdi nav rakstījušī lol)

https://www.mcgill.ca/oss/article/covid-19-pseudoscience/are-triple-vaccinated-people-more-likely-be-infected-omicron-variant-unvaccinated

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Tengo teica:

Tikmēr tie paši dati parāda, ka kopējā Kovid inficēšanās ir 4x! lielāka starp nevakcinētajiem

Par šo ari ierēcu par datu analizatora mesiju, gaismas nesēju 😄 

Bet nu es tak "uzķēros" 😄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Zin... teica:

Bet nu es tak "uzķēros"

@Zin..., atslābsti ...., takš pats redzi, ka potes nelīdz , visi visur ver ciet  ....., beidz takš slavināt to bezjēdzīgo poti 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Latvijā ir ūdeļu ferma.

https://skaties.lv/zinas/latvija/udelu-ferma-noverotas-potenciali-bistamas-covid-19-virusa-mutacijas/

https://www.la.lv/zinatniekiem-bazas-par-jaunu-covid-19-mutaciju-veidosanos-baltic-devon-mink-udelu-audzetava

Latvian mink covid-22 variety epsilon 3, crossing species barrier back and forth. Latvijas ūdeļu COVID-22 varietāte epsilon 3, kas sevišķi viegli šķērso sugu barjeru turp un atpakaļ.

Pagaidām teorija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Raimonds1 teica:

un slimnicās bija 1600 un tagad 500, tas neko nenorāda?

Nu tak arguments iepriekš bija - re, slimnīcas tukšas, 0 ierobežojumu, jo vairums sapotējušies, ne tā kā dažā citā zemē, kur Lohdauņi dzīvo. Ko tagad vainosiet? Ā, Marsa variantu?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stasss said:

Un pēc tam vēl šie paši tipāži atļaujas apgalvot ka LV valoda kļūst par minoritāti.

Viņa arī kļūst un jau ļoti sen.

Cik daudz datoriķu sēž LV valodas forumos? 

 

BTW, sen jau kļuva, nu ar ES ir bik labāk. 

Pirms ES laika man vienā vietā vienkārši iedeva  teh doķus  šādās valodās: angliski, krieviski, vāciski un  vai nu mauc vai....... Vēlāk vēl gribēja lai tulkoju priekš citiem.  

Tikai ar to maksāšanu par to nu tā, protams. 

N.B viena no tām valodām man pat nebija norādīta CV, ka vispār kaut ko tajā saprotu. 

 

 

Tagad vismaz šis tas ir uzlabojies tai LV. 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stasss said:
1 hour ago, Achat said:

 

Tev šķiet nāktu par labu šo valodu aizmirst pavisam.

Pameklēšu, kur te ir ignore list opcijas. 

Nedomā, ka tu un tavs viedoklis par mani, maniem postiem utt mani satrauc. 

Tu man neesi nekas. 

Labots - Achat
Link to comment
Share on other sites

Just now, Achat teica:

Tu man neesi nekas. Nekas, samierinies, tu priekš manis neesi nekas.

Ja pasaki 2x, tad tas ir 2x stiprāk? Ko tu lieto? :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer said:
2 minutes ago, Achat said:

amierinies, tu priekš manis neesi nekas.

Ja pasaki 2x, tad tas ir 2x stiprāk? Ko tu lieto?

Laika patēriņa menedžmenta vadlīnijas.

 

Racer, ar norādēm par kaut kā lietošanu tu mani nevari aizskart,  tā ir pierasta taktika interneta čatos, forumos, labi zināma jau 20+ gadus no vietas. 

Dažus tas kaitina, man tas ir kā pīlei ūdens. 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev nepārtraukti šķiet, ka kāds speciāli cenšas tevi aizskart, pazemot, satraukt? :dntknw:

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2021.12.18. , 20:08, 138 teica:

Pārgāja?

Nu tā... teiksim citā līmenī. Nav akūtas sāpes vairs, bet toties laiku pa laikam tirpst viss sāns no pleca līdz pēdai. Plus vēl parādās mistiskas muskuļu sāpes neregulāri. Agrāk pirms potēm nekas tamlīdzīgs netika novērots.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...