Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Domāju, ka drīz būs potes zīdaiņiem un grūtniecēm obligātas un revakcinācija, citādi 0 covid pass. 

 

Vrb vēlāk 1X ned skriesim uz poti. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , latscrap teica:

Vai runājāt arī  par 5 - 12 un  jaunākiem?

Jā, bet tur nu katram pašam jādomā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

Jā, bet tur nu katram pašam jādomā. 

Nekautrējies - kaut, ko vairāk tak daktere teica? Vai arī tevi mulsina biedru toksiskā attieksme shajā tēmā.

Izliksimies ka esam sheit divatā - mana personiskā  (neesmu vēl speciāli  meklējis info) nostāja par bērnu (zem 12 gv) obligātu c19 vakcināciju svārstās amplitūdā no "nepatīk bet ja gimenes ārsts teiks, tad jā" līdz "jāiet protestēt jau tagad"....

Pārliecini mani

Link to comment
Share on other sites

Pēc tiem ~5 gadiem ar katru gadu palielinās iespēja, ka noķerot Covidu, var dabūt smagas sekas, bet nu kaut cik būtiski tas varētu būt pēc 10-12 gadu vecuma. Attiecīgi - ja man būtu bērns līdz 12 gadu vecumam, es nepotētu šobrīd. 

Bet nu tas vnk pēc sarunas un manas filozofiski inženiertehniskās izpratnes par lietām... :D  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Veca bilde, bet tas jau no miljons citiem piemēriem ir skaidrs, kam īsti tās visas rulles ir domāts.

 

Tagad gaidu Stokholmas sindroma pārņemtos, ka viņi taču ir potēti un svēti :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

taču ir potēti un svēti

Es ar tai skaitā. Bet man bija savi apsvērumi un mana izvēle. Un, atšķirībā no biedra @Zin... teiktā, vispār nebija nekādas problēmas sabukot būsteri. Atnāca sms no nhs uzklikojas uz linka un sabukojas. Pat ne pusminūti neaizņēma. Un es nevienu nenosodu, kurš izvēlas nepotēties, gan jau arī viņiem ir savi apsvērumi. 

Link to comment
Share on other sites

"Viņi" nebija domāti - potētie, bet "viņi" (un tamlīdzīgie), kuri bildē :D

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, marrtins said:

Veca bilde, bet tas jau no miljons citiem piemēriem ir skaidrs, kam īsti tās visas rulles ir domāts.

Plebejiem.

 

BTW, liekas kungi tai potei tic daudz xxx reižu mazāk nekā es; nu jau ņaud par 3 o poti un testiem  priekš plebejiem.

Daļa plebeju domā, ka viņi nav plebeji priekš  elites skatījuma punkta. Tas ir jauki. 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Achat teica:

Daļa plebeju domā, ka viņi nav plebeji priekš  elites skatījuma punkta. Tas ir jauki. 

He he, elite tak pārstāv viņu intereses :sarkasms:

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

mRNS vakcīnas sevi ir šogad parādījušas vislabāk un ir pasūtīts ap 2,5 miljoniem devu - dāvana 2022. gadam - katram vēl pa devai, divām? Nu ļoti efektīvs tas Vienīgais Risinājums :lol:

 

Citēt

Viņš sacīja, ka nākamajam gadam pasūtītas dažādu veidu, tipu vakcīnas pret Covid-19, lai nepieciešamības gadījumā spētu nodrošināt Latvijas iedzīvotāju vajadzības.

Nu kā var šādi, acīs skatoties, dir$st... Tak vairums Latvijas iedzīvotāju (~66%) jau labu laiku atpakaļ, vēl pirms "brīvprātīgās" programmas uzsākšanas, pateica skaidru atbildi par vajadzībām. Tāds populists...

 

Labots - marrtins
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, x_rays teica:

Un, atšķirībā no biedra @Zin... teiktā, vispār nebija nekādas problēmas sabukot būsteri

Ļoti jauki, gan jau esi vecāks par mani vai riska grupā, man nekādas SMS nav nākušas, biju domājis vnk uz janvāra vidu/beigām iebukot, kad trakums būs beidzies. Iegāju vēl pirms 3 stundām nhs lapā, parādījās, ka esmu 5500 rindā sistēmā, lai uzgaidu. 

Link to comment
Share on other sites

5500.... Variants ir atgriezties [uz laiku] tēvzemē - mums te nav kur likt tā devas...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Vispār hz kā tagad strādā tas ja būsteri taisi cita valstī. Nebūtu atkal šamaņa dejas ar papīriem? 

 

Baigi neskrienu pakaļ tagad tai trešajai devai, modernu pabeidzu tik augusta beigās. Vnk domāju pierakstīties tagad kamēr tas Omikrons ir aktuāls ziņās, vēlāk atkal aizmirstu. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
pirms 3 stundām , Achat teica:

Vrb vēlāk 1X ned skriesim uz poti. 

Tik bieži ne , bet revakcinācija būs regulāra 1x vai 2x gadā .

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Grossmeister teica:

Tik bieži ne , bet revakcinācija būs regulāra 1x vai 2x gadā .

Un es galīgi nebrīnīšos, ja pateiks, atvainojiet pilsoņi, mums budžetā naudas vairs nav, turpmākās potes par tirgus cenu un par saviem līdzekļiem. Toties represīvais aparāts iedarbināts, bez regulāra QR koda atjaunošanas nekur. Nu kā narikiem, kuriem pirmās dozas par brīvu, lai uz adatas uzsēdinātu. Es protams gribētu lai man nav taisnība, un šāds scenārijs paliktu tikai mani murgi.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Zin... teica:

Ļoti jauki, gan jau esi vecāks par mani vai riska grupā, man nekādas SMS nav nākušas, biju domājis vienkārši uz janvāra vidu/beigām iebukot, kad trakums būs beidzies

Man caur GP atnāca, bet jā, esmu 50+ grupā. Boriss gan te plāno visus 18+ nopotēt līdz jaungadam ar būsteri, ta ka diez vai izdosies izvairīties :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Vispār hz kā tagad strādā tas ja būsteri taisi cita valstī. Nebūtu atkal šamaņa dejas ar papīriem? 

Es neriskētu, zinot saspringumu starp UK un EU politiskā ziņā. Vai nu vienā vai otrā pusē, bet mixēt, manuprāt nebūtu prāta darbs. Riskesi palikt malējais, a Tev to vajag? :D Šis te viss farss sen jau vairs nav medicīnisks, bet politisks. Kā citādi var izskaidrot fišku, ka UK Qr kods LV nav derīgs, bet kļūst derigs, ja samaksā kaut kadu ciparu, ja nejaucu tad 35 eiro :D Scukas ble. Tipa par 35 eiro tava mediciniska štelle peksni izmainijas, ja?

 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 1 stundas , x_rays teica:

35 eiro :D Scukas ble

mošk suckas ble algo kādus darbiniekus, kas izveido/pārkopē ierakstus citā sistēmā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , marrtins teica:

mRNS vakcīnas sevi ir šogad parādījušas vislabāk un ir pasūtīts ap 2,5 miljoniem devu - dāvana 2022. gadam - katram vēl pa devai, divām? Nu ļoti efektīvs tas Vienīgais Risinājums :lol:

Ziemassvētki iestājušie agrāk - nedaudz apdeitots skaits: Latvija nākamajam gadam pieteikusies kopumā 4 735 452 vakcīnu pret Covid-19 devām

 

Citēt

Pavļuts: Nevajadzētu radīt iespaidu, ka bērnu vakcinācija ir obligāta

Nu nu.... kur es esmu šo jau dzirdējis... hmmm.... jā... kur...?

  • Patīk 5
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , superKrona teica:

algo kādus darbiniekus, kas izveido/pārkopē ierakstus citā sistēmā.

Ja? Tipa tādā Beļģijā vai Francijā viss der? Nu tipa tā nav EU, ja? "A  nu pareizi LV tak unikāla. Tilkai cik atceros lv kodus brivi nema pretī UK. Vīruss taču neizplatās kur nevajag :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , darklight teica:

Tad par ko vispār ir runa?

A es būšu eksperimentalais trusis rodžers. Solija ka 2 gadu laika potetie ķelles atstieps. Vot i man zaudet nav ko. :D

Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Tev nav starpības

Protams, ka ir. Bet bērni taču neslimo. Reku man sīkajiem skolā jau n-tie gadījumi - vairākums vispār bez simptomiem, pārējiem iesnas. Kas attiecas uz pašu - esmu pārslimojis (ar 95% varbūtību) un vakcinējies. Bet tā trešās potes spiešana man vairs neizraisa nekādu uzticību. Tagad ieskrējušies: nu tik būs, davai ik pēc pusgada potīti, no kuras pēc tam ir sūdīgi un kura, kā izrādās, nemaz īsti tā līdz galam nedarbojas.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 29 minūtēm , darklight teica:

Kas attiecas uz pašu - esmu pārslimojis (ar 95% varbūtību) un vakcinējies

Ja jau, tad arī zini, ka tev 3. nemaz nepienākas, pat ja pats "uzspiestos"

Link to comment
Share on other sites

Man plānā, pirms taisīt 3. poti, notestēt kvantumu ilglaicīgajām antivielām. Tad paprasīšu ārstam, cik daudz vai maz man viņas ir. Tad jau varēs kaut kādu lēmumu pieņemt. Saprotu, ka visi, kuriem bija Astra vai Johnson, var būt diezgan droši par boostera nepieciešamību, bet par Pfizer un Modernu gan neesmu dzirdējis neko.

Link to comment
Share on other sites

Pa LR1 nesen stāstīja, ka tam antivielu daudzumam tur nekādas dižās nozīmes neesot - katram cilvēkam savs apjoms, katram testam sava uzskaites sistēma.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

dižās nozīmes neesot

Kā var nebūt. Saprotu, ka imunitātei pašai par sevi arī jābūt normālai un ar antivielām nepietiek, bet ja imunitāte ir ok..
 

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

katram cilvēkam savs apjoms, katram testam sava uzskaites sistēma

Tas ir tikai normāli, bet neuztveru kā pamatojumu antivielu maznozīmīgumam.

Pirms 3 minūtēm , ruukjis teica:

Mans zīlējums pēc pieres grumbām, nebūs ne par matu sliktāks kā tavi antivielu testa rezultāti

Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, darklight teica:

Reku man sīkajiem skolā jau n-tie gadījumi - vairākums vispār bez simptomiem, pārējiem iesnas.

Tas viss ir jauki, bet kur ir informācija, ka pēc gadiem 5-10 tiem nu jau jauniešiem nesāksies sirds problēmas, plaušu problēmas, utt?

Redzot, kādas sekas atstāj pat vidēji pārslimots kovids pieaugušajiem, man nav absolūti nekādas pārliecības, ka kaut kādu bumbu ar laika degli neatstāj arī bērnu organismos.

 

Tāpat kā vairogdziedzera kaites - man apkārt bezmaz katra otrā 35gadniece saskārusies ar tādām. Manu vecāku un vecvecāku paaudzēs - daudz mazāk. Vot i pasaki - sakritība, Černobiļas efekts vai vēl kas cits?

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , TOoMoOT teica:

Kāpēc?

Tāpēc, ka antivielas neko nepasaka par tavu imūnsistēmu kopumā. Iespējams tev nav antivielu, jo tavs organisms neuzskata Covid pa cienījamu pretinieku, iespējams tev nav antivielu, jo tev ir HIV utt., utjp. Tobiš antivielu tests nav kaut kas uz kā pamata pieņemt lēmumu par vakcināciju. 

Pirms 26 minūtēm , versatile teica:

ka pēc gadiem 5-10 tiem nu jau jauniešiem nesāksies sirds problēmas, plaušu problēmas, utt?

Tā tas nestrādā. Vai nu tu smagi slimo un rēķinies ar komplikācijām, vai nu tu mazliet pašķaudi. Un nav svarīgi no kā tu mazliet pašķaudi no Covid vai sezonālas saaukstēšanās.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ruukjis teica:

Tāpēc, ka antivielas neko nepasaka par tavu imūnsistēmu kopumā.

Jā, nepasaka, bet es personīgi un ārsts +/- ir lietas kursā par visticamāko imunitātes stāvokli

 

Pirms 6 minūtēm , ruukjis teica:

Iespējams tev nav antivielu, jo tavs oprganisms neuzskata Covid pa cienījamu pretinieku

Un vēl ir iespējams, ka man ir antivielas, lai to uzzinātu labākais veids ir kvantitatīvais tests.

Pirms 8 minūtēm , ruukjis teica:

Tobiš antivielu tests nav kaut kas uz kā pamata pieņemt lēmums par vakcināciju. 

Es konkrēti runāju par 3. poti.

Precizēšu iepriekš rakstīto.
Ir vairāki covid testi:
image.png.6dad5eacf8975da6498da3d1686adf11.png

 

"IgG klases antivielas pret SARS-CoV-2 kvantitatīvais" testē, ja cilvēks grib uzzināt 

  - vai viņš ir kaut kad izslimojis bez simptomiem Covid

  - vai vakcīna bijusi efektīva ( populārāk bija vakcīnu pirmsākumā)

  - vai vakcīna ir zaudējusi efektu (tas ko es gribu izdarīt pirms 3. potes)

 

Ja man šīs analīzes uzrādīs daudz antivielas, tad es nesteigšos taisīt 3. poti.

Ja maz antivielas, tad es piesakos uz 3. poti.

 

Kāpēc uz tā nevarētu balstīt lēmumu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , darklight teica:

 Bet bērni taču neslimo. 

Vispār slimo. Man abi mazdēli dabūja Covid (vieglā formā) no ĻOOOTI APZINĪGA cilvēka - logopēde+antivakcere. It kā ar pat medicīniski pedagoģisku izgllītību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , TOoMoOT teica:

- vai vakcīna bijusi efektīva ( populārāk bija vakcīnu pirmsākumā)

  - vai vakcīna ir zaudējusi efektu (tas ko es gribu izdarīt pirms 3. potes)

Nē.

Pat ļoti augsts antivielu daudzums tevi nepasargās no saslimšanas un otrādi - zems (vai vispār neesošs) antivielu daudzums nebūt nenozīmē, ka tava imūnsistēma būtu "aizmirsusi" par Covid.

Tu vari, protams, vadīties pēc vidējā statistiskā iznākuma, ka cilvēki ar augstu antivielu līmeni slimos vieglāk, bet tikpat labi tu vari vadīties pēc vidējā statistikā, ka cilvēki vispār Covid pārslimo salīdzinoši viegli un nevakcinēties vispār.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, TOoMoOT said:

Kāpēc uz tā nevarētu balstīt lēmumu?

Tāpēc, ka Orvela patiesības ministrija. 

Es pat nevaru laikot postus utml reaģēt. 

 

Lūk, izmirsti latviešu valoda. 

Man ar baigi vajag to LV valodas internetu? Nope. Anyway tas ir bērnu dārzs, tie pat datoriķi LV valodas chatus lieto reti, kur vēl komentē kaut ko utml. 

 

Yeah, antivielas varētu vērtēt, bet laikam antivielas nav svarīgas.

Visi ir jāpotē, jo potes ir jāpērk. 

 

 

Yeah, es ticu potēm un antivielām, nevis papīriem. 

 

Bija tās potes riska grupām,  speciāli neskrēju prasīt poti,  pasarg Dievs, atņemšu kādam iespēju izdzīvot. 

Piedāvāja, tad iepotēju, pat neprasīju kura pote būs pirms potēšanās. LOL.

 

Nu man uzliek krutu štelli:  antivielas po,  tik potē, lai serķis būtu aktīvs. 

 

Vuala, kroņa testi ar.  

 

Nu netic viņi tām potēm un visp liek nikolaju uz kroni. 

Plebejiem ir kronis. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ruukjis teica:

Pat ļoti augsts antivielu daudzums tevi nepasargās no saslimšanas

Uz to es nevienā brīdī neesmu nemaz cerējis

 

Pirms 10 minūtēm , ruukjis teica:

vadīties pēc vidējā statistiskā iznākuma, ka cilvēki ar augstu antivielu līmeni slimos vieglāk

Tieši tas ir tas, kāpēc vakcinējos.

Pirms 11 minūtēm , ruukjis teica:

bet tikpat labi tu vari vadīties pēc vidējā statistikā, ka cilvēki vispār Covid pārslimo salīdzinoši viegli

Vados pēc abiem. Šie abi rādītāji neizslēdz viens otru, bet summējās, tātad jau tā "lielo" iespēju izslimot viegli padara vēl lielāku. Tas ir tas pēc kā eju. Negribu nekādu garo Covid, kurš statistikā slēpjas arī zem vieglajiem gadījumiem.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...